Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλησπέρα , η χοριακή μου έδειξε 701,30 δε ξέρω αν αυτό είναι που θέλει να ακούσει ο γιατρός μου πάντως τη Δευτέρα θα την επαναλάβω.

Μπήκα και σε κάποια σαιτ που αναλύει τις μονάδες αλλά εγώ έχω 13 ημέρες καθυστέρηση και προσπαθώ να καταλάβω αν είναι εντάξει, ενώ ο γιατρός με προειδοποίησε πως σε κάθε εγκυμοσύνη υπάρχουν διαφορές στις τιμές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια μου σας εχω νεα...πηγα το μεσημερι στον γιατρο που συνεργαζεται με το ικα...μου ειπε να παω το απογευμα στο ιατριο του να δουμε τι ακριβως γινεται....Ειδε τις εξετασεις και με εβαλε στον υπερηχο....μου ειπε οτι το μωρακι μας ειναι μια χαρα...δεν εχει κανενα απολυτος προβλημα...ευτυχως προλαβαμε τυχον παρενεργειες...εχει σωστη αναπτυξη χτυπαει η καρδουλα του κουναει ασταματητα χερακια ποδαρακια και ειναι ολα τελεια....για μενα τωρα...Μου εγραψε φυλικο οξυ 1 την ημερα που επρεπε να παιρνω εδω και ενα μηνα,τον σιδηρο 2 την ημερα που επρεπε να παιρνω επισης εδω και ενα μηνα...μαγνησιο 3 την ημερα γιατι κανω συσπασεις στην μητρα και σαλοσπιρ 1 την ημερα για να ειμαστε σιγουρη οτι δεν θα παει κατι στραβα...μου ειπε να μην σηκωνω καθολου βαρη,με προσοχη σκυψιμο και δουλειες,καθολου αγχος και στεναχωρια γιατι θα δυσκολεψω τα πραγματα,κοκκινο κρεας 3-4 φορες την εβδομαδα,σεξουαλικη αποχη ως την αυχενικη που ευτυχως κανει ο ιδιος....το κοστος ειναι 130 ευρω ενω η καθε παρακολουθηση ειναι 50 ευρω...μου εγραψε κι αλλες εξετασεις που δεν μου ειχε γραψει ο αλλος....Αυτα απο μενα....Μακαρι να πανε ολα καλα....Τονια μου σ ευχαριστω παρα πολυ... ;) ;) ;)Ξερεις εσυ....Ευροσυνη μου συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ολα καλα θα πανε....μαλλον ειναι καθυστερημενη συλληψη....ειναιι καλη τιμη....να δεις που ολα καλα θα πανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφροσυνη μου πολυ χαρηκα με τα νεα σου!θα σου πω συγχαρητηρια κ να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη γιατι ειμαι σιγουρη οτι ειναι καθυστερημενη συλληψη!!ολα θα πανε τελεια μην αγχωνεσαι καθολου!λαμπρινουλα μου κ σε σενα αυτο εχω να πω πως ολα θα πανε καλα!να εισαι ξεκουραστη κ πολυυυυ χαρουμενη κ ολα θα πανε καλα!!αχ πολυ χαρηκα κοριτσια!αντε συντομα να εχουμε κι αλλες πολλες ευχαριστες ανακοινωσουλες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευφροσυνη μαλλον εχεις καθυστερημενη συλληψη!!!!!!!!!!!!!!!!!Ολα καλα θα πανε κοπελιτσα μου!!!!!Ασε με να πανηγυρισω λιγουλακι!!!!!

ΟΛΕ!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] !!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

βΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efrosinoula mou mhn agxwnse glukeia mou ase na deis o giatros ti tha sou pei koritsaki mou!!!aisiodoksia oso mporeis(kai to lew egw ayto.....)kai ola tha pane mia xaroula!!!na deis pou ola tha einai kala ;) na mas enhmerwneis gia tin ekseliksi glukeia moukai genika oti thes edw eimaste...

binoula mou de tha sxoliasw ton giatro sou.....parolo to istoriko sou na exei tetoia antimetwpisi.....aparadektos....twra proxwrame mprosta me kainourgio giatro kai ola tha pane mia xaraaaaa!!!allwste to mpempe einai energitikotato opote ola teliaaaaa!!!

koritsia exw liwsei sti zesti!!!apapapapa kai sto tani!!aytes oi meres apo shmera einai oi gonimes vasi kapoiwn site pou to koitaksa...to testaki mexri xthes arnhtiko...tha kanw kai shmera to vrady alla to pithanotero einai gia savvato!!veveia tis meres den tis afinoume anekmetaleytes!!!sas filwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ.....να στε καλα και συντομα με μωρακια στην κοιλιτσα σας....Αντε ακολουθητε την ευρωσυνη τωρα....χαχαχαχαχα ποια λετε να ειναι η επομενη??????Ελα να παμε δυνατα...να ανεβουμε λιγο.....κοριτσια οταν το ειδα τρελαθηκα...κουνουσε χερακια ποδαρακια ασταματητα....λες και ηθελε να φωναξει ειμαι εδω προσεξε με....ο σπυρος ηταν τρελαμενος απο την χαρα του....φοβοταν τα χειροτερα....δεν πιανετε με τιποτα....Ειμαι παρα πολυ ερωτευμενη με το μωρο μας...και με τον αντρα μου βεβαια...ααλλα...νεος ερωτας.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευφροσυνη μου!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] τελεια!ολα καλα θα πανε.η χοριακη σου ειναι πολυ καλη.ισως οντς εγινε πιο μετα η συλληψη.χαλαρωσε κ ερχισε να το απολαμβανεις!

βινουλα,ευτυχως που αλλαξες γιατρο.ακομα δεν ειχς παρει filicine,σιδηρο κ σαλοσπιρ?απαραδεκτος...

εγω αδιαθετησα χτες..δεν πειραζει ομως,παμε ακαθεκτες για παρισι τον οκτωβρη με τις φιλεναδες μου κ μετα εχει ο θεος..

σας αφηνω,φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσοπουλααααα!!!!!Κατ'αρχην ακομα γελαω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ξερετε γιατι!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κατα δευτερον θα πανηγυρισω για το νεο σπορακι [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Ωχ Ευφροσυνη το βλεπω να ειναι πολυ ζουζουνι!!!!!!Απο τωρα "πειραζει" τη μανουλααα!!!!Ολα καλα θα πανε κοπελιτσα μου,μη μου στεναχωριεσαι!!!!!

Λαμπρινουλα μου,κουνιοταν μωρε το σπορακι σου,ε???Αχου τι γλυκουλι!!!!!!Να το φυλαει η Παναγιτσα κοπελα μου!!!Ειδες,τελος η στεναχωρια σου,ολα καλα θα πανε!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Χtinaki μου γλυκοοοο τανι-τανι και ξανα τανιιιιι!!!!!!!!!Που θα παει που θα παει,που θα βγει,θα'ρθει καιι για μας ενα γερο σπορί!!!!! :lol::lol:

Ρανια μου συγγνωμη :oops: κιολας,αλλα δεν σε "κοβω" για Παρισι :D:D !Θα σε προλαβει το σποριδιον ειμαι ΣΙΓΟΥΡΗ!!!! :D:D !!!!!

Λοιπον,λοιπον αντε προλαβαινουμε αλλη μια ανακοινωσουλα πριν ανοιξω καινουριο ποστακι!!!Το νεο θα ειναι Τανι-Τανι(Autum Edition) και θα ανοιχτει το Σεπτεμβρη!!!!!!!Αχ αντε σε καθε νεο ποστακι να εχουμε τουλαχιστον 3 ανακοινωσουλες!!!!!Αχ αντε με το καλο η επομενη,οποια και να'ναι ΘΑ ΤΟ ΚΑΨΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!!!!!!!!Λετε να ειμαι εγω :o:o ???Πρωτη φορα το λεω ε??? :o:o:lol::lol::lol: !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσοπουλα!λαμπρινη μου ειδες;ολα ειναι κ θα πανε τελειααα!!εφροσυνη μου κ παλι συγχαρητηριααα!τονια μακαρι να εχουμε πολλεεες ανακοινωσεις πολυ συντομα!!εμεις αυριο μεσημερι επιστρεφουμε θεσσαλονικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΤΣΑΚΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΙΚΑ!!!!!!! :lol::lol: ΚΑΤΑΡΧΗΝ!!!!Εfrosyni μου και εγω νομιζω οτι θα πανε ολα τελεια!!!!Να μας κρατας ενημερες για οτι συμβει!!!!Εχουμε αγωνια και ευχομαι να πανε ολα καλα!!!!Ειμαι αισιοδοξη για σενα!!!! :D:DBinoula μου πολυ χαιρομαι που αλλαξες γιατρο και επιτελους σε προσεξε οπως πρεπει!!!!Ελπιζω να ειναι καλος αυτος και να μεινεις ευχαριστημενη!Χαιρομαι που ολα ειναι καλα!!!!Εγω θα εκοβα και μια μπάτσα στον προηγουμενο φευγοντας ετσι για να με θυμαται στις διακοπες του!!!!Αντε με τους Μ.......Σ που εχουμε μπλεξει..εκμεταλευονται τον πονο και την αναγκη του αλλου!!!!ΟΥΣΤ!!!! ΡΑΝΙΟΥΛΑ μου συγνωμη που θα το πω αλλα και εγω σε κοβω εδω τον Οκτωβριο και οχι στο Παρισι,να πινεις καφεδακι παρεα με το σποριδιον σου!!!!Χιχιχιχιχι!!!!!maimouditsa μου γυρνατε και εσεις;;;;Να πω καλο χειμωνα δηλαδη;;;;Αντε ευχομαι και εσυ με ενα σποριδιον τον επομενο μηνα!!!!Χtinaki μου εχει πεσει πολυ τανι-τανι ε;;;Γουσταρω!!!! :lol::lol: Αντε να δουμε...κανεις και τεστακια;;;Ειμαι περιεργη ποτε θα βρεις την μερα σου!!!Περιμενω να μας πεις!!! Tonia P-M μου στο νεο ποστακι που θα φτιαξεις μην ξεχασεις να βαλεις + φρεσκογκαστρουλες γιατι και εσας σας βλεπω συντομα με φουσκομενη κοιλιτσα!!!! :D:D Εγω στην δουλεια ως συνηθως...!!! :roll::roll: Ευτυχως δροσισε λιγουλακι!!!Αντε να δουμε!!!!Σας ευχομαι καλο σαββατοκυριακο!!!!Φιλακια σε ολες!!!!BYE!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tonia P-M μου στο νεο ποστακι που θα φτιαξεις μην ξεχασεις να βαλεις + φρεσκογκαστρουλες γιατι και εσας σας βλεπω συντομα με φουσκομενη κοιλιτσα!!!! :D:D Εγω στην δουλεια ως συνηθως...!!! :roll::roll: Ευτυχως δροσισε λιγουλακι!!!Αντε να δουμε!!!!Σας ευχομαι καλο σαββατοκυριακο!!!!Φιλακια σε ολες!!!!BYE!!! :):)

ΚΑΝΤΟΥΛΑ μου,ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΙ ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΜΑΣ θα ειναι εδω!!!!!!!και σε θεση επισημων,βεβαιως-βεβαιως!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ καντουλα δε θελω να ακουω καλο χειμωνα απο τωρα...θελω κι'αλλο καλοκαιρακιιιιι μ'αρεσει!!!!!!!καλε γιατι απο τον επομενο??αυτο τον μηνα να ηρθε το σποριδιο ;);) αλλα οπως και να'ναι σ'ευχαριστω!!φυσα και πολυυυυυυ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ καντουλα δε θελω να ακουω καλο χειμωνα απο τωρα...θελω κι'αλλο καλοκαιρακιιιιι μ'αρεσει!!!!!!!καλε γιατι απο τον επομενο??αυτο τον μηνα να ηρθε το σποριδιο ;);) αλλα οπως και να'ναι σ'ευχαριστω!!φυσα και πολυυυυυυ :D

Ναι παιδι μου...εννοειται!!!!Δεν θυμομουνα ποτε περιμενεις περιοδο για αυτο το ειπα ετσι!!!!Την επομενη φορα εννοουσα...τελοσπαντων καταλαβες!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΤΗΕ ΤΑΝΙ GROUP!!!ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ E-MOTIONS :twisted: !!!!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) MAIMOYΔΕΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΡΑΝΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΤΗΕ ΤΑΝΙ GROUP!!!ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ E-MOTIONS :twisted: !!!!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) MAIMOYΔΕΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΡΑΝΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τονια μου θα συμφωνησω ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!! Μολις εγραψα εκει..................... εχω λιωσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

epitelous to brika...eimai kainourgia.... :D kai xreizomai boi8ia....katarxin autin tin stigmi pou sas grafw exw tromerous ponous stin aristeri salpigga o giatros leei oti einai ooriksia kai oti problima den exw giati me eide tis proales pou eixa episkepsi....alla an sunexisei etsi kai den antexw apo tous ponous na paw sto nosokomeio....episis prospa8oume me ton antra mou gia mwraki kai mou edwse kati xapia me foliko oksu bitamines B12 kapws etsi.... :roll: exei 3 meres pou ta pairnw...simera den ta pira lew mipws ftaiei kati apo ekeina....x8es imoun kala otan ekana eleu8era me ton antra mou alla simera apo to prwi ponaw den mporw na kouni8w.. :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax 8ee mou den mporw allo.... :oops::oops::oops::oops: piga 2 fores toualeta mesa se 10 lepta kai otan einai gia na kat.....sw ponaei i salpigga kai meta pernaei.....ti ooriksia einai auti.....ax 8ee mou boi8ise me.....an einai etsi aurio 8a paw sto nosokomio.... :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax 8ee mou den mporw allo.... :oops::oops::oops::oops: piga 2 fores toualeta mesa se 10 lepta kai otan einai gia na kat.....sw ponaei i salpigga kai meta pernaei.....ti ooriksia einai auti.....ax 8ee mou boi8ise me.....an einai etsi aurio 8a paw sto nosokomio.... :(:(:(:(
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasoulaki καλως ηρθες!Σε ειδα που εργαψες στον τοιχο,αλλα δεν μπορουσα να σου μιλησω εκει...

Οχι και νοσοκομειο για πονους ωορηξιας ρε κοριτσι.....Τι να πω?Πρωτη φορα σου συμβαινει???Να σου κανουν τι στο νοσοκομειο???Αν δεις και δεν αντεχεις πηγαινε καλυτερα στον γιατρο.Παντως απο το filicine δεν ειναι,αυτα ειναι απλα βιταμινουλες,καμια σχεση.Ποσο χρονων εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...