Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!!πως τα περνάτε?εμεις τέλειααα :D:D να σας ρωτήσω ρε κορίτσια απο τη 10η μέρα κάνουμε τάνι κάθε μέρα και σήμερα είμαι στη 15η μερα και συνεχίζουμε ετσι..λέτε να υπάρχει πρόβλημα που το κάνουμε καθημερινά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευγενια δεν εχω παρει ακομα τιποτα...την δευτερα θα παω που εχω ραντεβου και γυρναει και απο την αδεια του...αιματοκριτη πριν την εγκυμοσυνη ειχα 36-37...μαιμουδιτσα δεν υπαρχει προβλημα απο το καθημερινο τανι τανι...δωστου να καταλαβει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!πως τα περνάτε?εμεις τέλειααα :D:D να σας ρωτήσω ρε κορίτσια απο τη 10η μέρα κάνουμε τάνι κάθε μέρα και σήμερα είμαι στη 15η μερα και συνεχίζουμε ετσι..λέτε να υπάρχει πρόβλημα που το κάνουμε καθημερινά???

Αν εχετε διαθεση για καθημερινο...δεν υπαρχει θεμα

Οι γιατροι λενε μερα παρα μερα...για καλυτερη ποιοτητα σπερματος!!!

καλα αποτελεσματα σου ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυ-γυ-γυρισααααααα!!!!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Περασαμε υπεροχα,αλλα ηθελα να γυρισω σπιτααααακι μου!!!!Σας ψιλοδιαβασα,αλλα δεν θυμαμαι να σχολιασωωω!!

Χαιρομαι πολυ που οι εγκυουλες μας ειναι καλα και ειμαι σιγουρη πως θα εχουμε συντομα και αλλες ανακοινωσεις!!Εμεις τρελαθηκαμε στα τανιααααα!!!!!!Δεν εχω μετρησει ουτε γονιμες ουτε τιποτα αυτο το μηνα...Το αφησα στην τυχη, :lol::lol: !!Σιγα μην αγχωνομουν για τετοια στις διακοπουλες μου!!!

Παω να σας διαβασω πιο αναλυτικα και θα επανελθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!τι κανετε?τονια μου καλωσηρθες!!!!!!!!!ευχομαι καλα αποτελεσματα να εχουμεεεε ;);) και μεις απο τανια χαμος!!καθε μερα και μερα παρα μερα..το κακο ειναι οτι δεν καταλαβα αν εκανα ωορρηξια και ποτε αλλα δε με πολυνοιαζει!!διακοπες ειμαστε!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia SAS koritsares ti kanoume?kiemeis xethes gyrisame...wraia perasasdme xalarwsame kai to eyxaristithikame...kai mpoliko tani tani an kai eytes tis meres htan mono gia diaskedasi...shmera eimai stin 14 mera tou kuklou..ti lete na ksekinisw apo shmera ta testakia?o kuklos mou apoti paratirisa apo 28-30 hmerwn exei ginei 33-35 opote???den eimai katholou eidiki sayta re gmt...vlepete thn prwti fora den xreiastike na to meletisw...twra omws...tespa...sas filw dioti eimai sti doulitsa kai ta leme argotera!

tonakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikalwsirthes!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι μου καλως σας βρηκαααα!!!!Χαιρομαι που και εσεις περασατε ομορφαααααα!!!!!!!Δεν το εχω και εγω καθολου αυτο με τον υπολογισμο της ωορηξιας!!Κανε εκει μερα παρα μερα ή καθε μερα και θα πιασει!!Αν εχεις τεστακια αρκετα ξεκινα τα!!!Μονο μην αγχωθεις σαν και μενα τον προηγουμενο μηνα εεε?????

Εγω δεν ξερω ποτε και αν εκανα ωορηξια,λογικα θα ειχα πριν λιγες μερες...Δεν ξερω γιατι τανιαζαμε καθε μερα και συνεπως ειχα συνεχως υγρα....Δεν πειραζει οτι θελει ας γινει!!!Εγω παντως περασα υπεροχα και αυτο κραταωω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντουλα και Binoula μου που ειστε γκαστρουλες μου????????Τι κανετε κοριτσακια μου!!!!Ολα καλα,ειμαι σιγουρη!!!Δεν το εχω ξεχασει: [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΣΤΟΠΟΥΛΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;;ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΞΑΝΑΒΡΙΣΚΩ ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΜΙΣΕΣ ΛΕΙΠΟΥΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΛΑ..ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!!ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!Η ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗ ΠΑΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΩΡΑ...ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ..ΕΚΛΕΙΣΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΟΝ 2ο ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ!!!!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ!!!!ΑΥΤΑ!!!ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΣΑΣ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΑ ΘΥΜΗΘΩ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ!ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ...ΧΑΧΑ!!!!ΛΟΙΠΟΝ!!!!ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/8 ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ... !!!!ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΤΕ!!!!ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ...ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

I Can't believe it!!!!!Καντυ μου σε φωναξα και ηρθες!!!!!! :lol::lol::lol: Τι αλλο να ζητησω??????

Υγεια και ενα γερο νινακι!!!!!!!!

Ναι,τη Παρασκευη γιορταζει το μοναστηρι στη Λυκοβρυση!!!Ειναι με το παλαιο ημερολογιο!!Με το καινουριο ηταν 28 Ιουλιου!!!!!Πηρε η μαμα μου μηλαρακι απο την εκκλησια οχι απο το μοναστηρι εκει!!

Εγω μαλλον θα παω τη Παρασκευη!!!!!!

Καντουλα μου χαιρομαι παρα πολυ κοριτσι μου που ολα πανε τελεια!!!Ετσι να ειναι μεχρι την τελευταια μερα της εγκυμοσυνης σου και με το καλο να κρατησεις το νινακι σου!!!!!!Η Παναγιτσα μαζι σου κοπελα μου και με ολες τις εγκυουλες!!!Αχ τελεια!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου!!!!!!!!! Χαθηκαμε εντελως!!!!!! Εγω ειμαι μια εδω, μια εκει και δεν συμμαζευομαστε γενικως ..... :lol::lol::lol::lol:

Εγω αδιαθετησα και αυτον τον μηνα αλλα δεν πειραζει καλυτερα.... για να φυγω πιο αναλαφρη για τις διακοπουλες μας στις αρχες του αλλου μηνα. Ευχομαι το θαυματακι να γινει τοτε!!!!!

Καλωσηρθατε Τονια και Καντυ!!!!

Binoula και Καντυ χαιρομαι που πανε ολα καλα!!!!

Μαιμουδιτσα καλα να περνατε και σεις στις διακοπες σας!!!!

και γενικα σε ολα τα κοριτσια το υπολοιπο καλοκαιρι να φερει οτι καλυτερο ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ! :-*:x:-*:x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝΙΑ και ΚΑΝΤΥ καλως ηρθατε κ παλι....Συγχαρητηρια για τα καλα νεα.....και εγω πηγα σημερα στον γιατρο μου και μου ειπε οτι ολα πανε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μου εγραψε εξετασεις να κανω και να παω να κλεισω ραντεβου τις 20- 30 Αυγουστου για την αυχενικη διαφανια.Αυτα...εμενα μονο η περασμενη εβδομαδα ηταν ζορικη σημερα ειμαι περδικη και πεταω απο την χαρα μου......Εκλεισα και την 10η εβδομαδα....Αυτα και απο μενα......ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μου εγραψε και σιδηρο επιτελους....χαιρομαι που γυρνατε σιγα σιγα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!

Καντουλα μου και Binoula μου :ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!

Μαιρουλα μου,δεν πειραζει,τον επομενο μηνα!!Πηγαινε κανε τις διακοπουλες σου ανετα και μετα τσουπ,θα ερθει και το σποριδιον!!!!!

Χριστινακι μου τι εγινε τελικα με τα τεστ??Την τσακωσες την "κυρια πολυποθυτη"=ωορηξια????Τσακωσε την και τοτε [smilie=sex.gif] μεχρι να πετανει!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: ....Εγω συνεχιζω :oops::oops: αν και μαλλον οι μερες ειναι ασχετες πια :lol::lol: !!Δεν πειραζει μεχρι να πετανει λεμεεε :lol::lol::lol: !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!!!!!τι κανετε κοριτσακια?και'μεις μαλλον τελιωσαν οι μερες και σημερα καναμε και το τελευταιο πρωινο τανι γιατι ερχονται οι γονεις μου :P:P για να δουμε τι πουλια πιασαμε :lol::lol::lol::lol::lol:

γκαστρουλες μας πολυ χαρηκααα ολα τελεια θα πανε!!!!!μαλλον σαββατο επιστρεφουμε και δε θελω καθολουυυυ :cry: αλλα τι να κανουμε..εντωμεταξυ ρε κοριτσια χθες ειχα κατι πονακια και ειπα μηπως εκανα χθες ωορρηξια αλλα τοσο πολυ να αργησε?19η μερα???τι να πω δε ξερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιμουδιτσα δεν εκανες ωορηξια καλε την 19η μερα με 26αρι κυκλο!!! Impossible!!!!!Ειναι απο το πολυ τανι-τανι :oops::oops:[smilie=sex.gif] !!!Και εγω το επαθα :lol::lol::lol: !!!

Και μην ΣΕ ΞΑΝΑΑΚΟΥΣΩ ΝΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΠΟΝΑΚΙΑ,ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ!!!ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙΣ!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!!ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΒΑΡΥΧΕΙΜΩΝΙΑ;;;;;!!!!Κοριτσακια μου δεν εχω νεακια!!!!Ολα καλα απλα θα ηθελα να μην ημουν Αθηνα με τετοια ζεστη!!!Δεν μου αρεσει καθολου!!!!Παντα τον Αυγουστο οταν ειμαι Αθηνα με πιανει γκρινια!!! :lol::lol:ΟΥΦ!!!Μαιμουδιτσα μου περνα καλα και μην αγχωνεσαι!!!!!Ολα θα γινουν στην ωρα τους!!!Οι Υπολοιπες μαλλον θα ειστε διακοπες ετσι;;;Βinoula μου πολυ χαιρομαι που ολα καλα πανε και σε εσενα!!!! :D:D Αυτα,σας αφηνω εις το ελεος της ζεστης και τα ξαναλεμε!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντουλα μου και να γκρινιαξεις εσυ,δικαιολογησαι!!Το νινακι το κανει!!! :lol::lol: !!!

Εγω ειχα βγει πριν λιγο και τρελαθηκα με τη ζεστη!!!Χαλια ουτε να φαω δεν μπορω.Λοιπον πηγα στο ταχυδρομειο και ηταν μπροστα μου 20 ατομα....Εμεινα κανα 10λεπτο και ειχαν προχωρησει μονο 2 ατομα ενω πισω μου ειχαν ερθει αλλοι 4.Μπαινει και μια κοπελα που ηταν εγκυος με μια κοιλιτσα πολυυυυυυυ μεγαληηηηηη!!!!!!Ηταν στο μηνα της!!!!!Εννοειται πως ειπα να παρει τη θεση μου....Και μια πιο μεγαλη κυρια ειπε να παει κατ'ευθειαν στο ταμειο η κοπελα.Και ρε παιδια πεταγεται ενας "εξυπνος"θα ηταν 35αρης περιπου και λεει να περιμενει στη σειρα της και εμεις περιμενουμε τοση ωρα!:evil::evil::evil::evil: Η κοπελιτσα δεν μιλησε καθολου,και καθησε στη σειρα της και αρνηθηκε οποιαδηποτε προτεραιοτητα.....Πηγα της ειπα,αλλα ηταν βουρκωμενη και μου λεει,αστο δεν πειραζει,ευχαριστω.Μου ηρθε να του σκασω μια σφαλιαρα του βλαμμενου!!!

Τι να πω,αν ηταν η δικη του η γυναικα,ετσι θα ελεγε?Και σκαω γιατι απο τα 20 ατομα που ηταν μπροστα μου μονο εγω και η κυρια υπερασπιστηκαμε την κοπελα ολοι οι αλλοι αμετοχοι....Μα τοσο πολυ εχουμε αγριεψει ρε παιδια?Πως μας εχουν κανει ετσι?Κανενα ιχνος ανθρωπιας πια??Ντρεπομαι :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντουλα μου και να γκρινιαξεις εσυ,δικαιολογησαι!!Το νινακι το κανει!!! :lol::lol: !!!

Εγω ειχα βγει πριν λιγο και τρελαθηκα με τη ζεστη!!!Χαλια ουτε να φαω δεν μπορω.Λοιπον πηγα στο ταχυδρομειο και ηταν μπροστα μου 20 ατομα....Εμεινα κανα 10λεπτο και ειχαν προχωρησει μονο 2 ατομα ενω πισω μου ειχαν ερθει αλλοι 4.Μπαινει και μια κοπελα που ηταν εγκυος με μια κοιλιτσα πολυυυυυυυ μεγαληηηηηη!!!!!!Ηταν στο μηνα της!!!!!Εννοειται πως ειπα να παρει τη θεση μου....Και μια πιο μεγαλη κυρια ειπε να παει κατ'ευθειαν στο ταμειο η κοπελα.Και ρε παιδια πεταγεται ενας "εξυπνος"θα ηταν 35αρης περιπου και λεει να περιμενει στη σειρα της και εμεις περιμενουμε τοση ωρα!:evil::evil::evil::evil: Η κοπελιτσα δεν μιλησε καθολου,και καθησε στη σειρα της και αρνηθηκε οποιαδηποτε προτεραιοτητα.....Πηγα της ειπα,αλλα ηταν βουρκωμενη και μου λεει,αστο δεν πειραζει,ευχαριστω.Μου ηρθε να του σκασω μια σφαλιαρα του βλαμμενου!!!

Τι να πω,αν ηταν η δικη του η γυναικα,ετσι θα ελεγε?Και σκαω γιατι απο τα 20 ατομα που ηταν μπροστα μου μονο εγω και η κυρια υπερασπιστηκαμε την κοπελα ολοι οι αλλοι αμετοχοι....Μα τοσο πολυ εχουμε αγριεψει ρε παιδια?Πως μας εχουν κανει ετσι?Κανενα ιχνος ανθρωπιας πια??Ντρεπομαι :oops::oops:

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΖΩΑ...!!!!ΑΛΛΑ ΤΙ ΒΡΙΖΩ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ;;;!!!ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΙ ΚΑΙ Μ.......Σ !!!!ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΗΛΙΘΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΝΘΡΩΠΙΑ,ΓΥΝΑΙΚΑ,ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ!!!ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥ!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΗΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ ΦΤΑΙΝΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΩΝΑΞΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΟΥΝ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ!!!...ΚΑΙ ΑΣ ΤΟΛΜΟΥΣΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ..!!!ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΑ ΕΚΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!αντε,μαζευομαστε σιγα σιγα!εσεις δηλαδη,εμενα οι διακοπες αργουν ακομα..

αφηστε κοριτσια,ο κοσμος ειναι αναισθητος με τις ουρες κ τις εγκυμοσυνες που λετε.εγω οταν ημουν εγκυος τα ειχα δει κ ακουσει ολα!το χειροτερο ηταν που πολλες πελατισσες (γυναικες,το τονιζω κ πολλες απο αυτες μητερες οι ιδιες),μου εβαζαν "χερι" επειδη θα εκλεινα 1 ολοκληρο μηνα πριν κ μετα τη γεννα!κ γιατι?κ εγω τι θα κανω?κ παρε με τηλ να με φτιαξεις πριν γεννησεις για να μη σε περιμενω μετα μεχρι να ξαναγυρισεις κ τετοια.εντωμεταξυ εκλεισα το μαγαζι περιπου 20 μερες πριν γεννησω,εχοντας στο μυαλο μου πως θα γεννουσα νωριτερα κ θα καθομουν με το μωρο περιπου ενα μηνα,αλλα τελικα αργησα να γεννησω κ γυρισα στη δουλεια 12 μερες μετα τη γεννα.κ η καθεμια τα δικα της βεβαια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε τονια! ηρθα και γω απο δω. Ξερει καμια σας αν ειναι σημαδι το οτι εχω απο 13η μερα ως 22η σημερα δεκατα σταθερα ? ποτε δεν ξεκινουσαν απο τοσο νωρις συνηθως απο 15η και μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης ιδρωνω υπερβολικα ? απο τη ζεστη ειναι ? η απο τα δεκατα. καθε πρω εχω 37 και καθε μεσημερι ως 37,5 εβω δεν ειμαι αρρωστη Επαφη ειχα μονο 7η και 13η μερα. Αχ μακαρι να με κολλησατε εγκυμοσυνη :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsare kalwsirthate ante na mazevomaste siga siga giati den exw kai se poion allo na pw ton pono mou....xaxaxaxaxa gastroules mas xairomai pou ola pane teleia!!!ola na synexistoun etsi eyxomai pao kardias koritsakia mou!!!filaki zoumero stis koilitses sas!!

tonakiiiiiiiiiiexthes ekane ena testaki alla tipota vevaia kai sena site pou eixa mpei elege gia shmera(vasi upologismwn sumfwna me ton kuklo kai ontws shmera exw kati ponakia xamila...)tha ksanakanw to vrady an kai tani tani full etsi kialliws!!!alla na kserw re aderfe ti ginete!!eipame mono ayton to mhna kai meta telos!!!

apo metavrio kiege tha nistepsw na faw to milaraki apo tin agia eirhnh kai o antras mou makari na mas evlogisei.....

mh lete gia gaidouries giati exw zisei diafora oso hmoun eguos kiegw...asta na pane exoume ginei entelws gaidouria(oute kan ayta einai pio kala apo mas...)

ouf i zesti den palevete kai thelw na mageirepsw kai to skeytomai alla an den vrei fai o nikos tha faei emena(pragma katholou kakao vevaia!!!xaxaxaxaxa) aytaaaaaaaa sas afinw prostparon koritsoudia mou

oi gastroules elpizw na einai agalia me ta aircondition!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης ιδρωνω υπερβολικα ? απο τη ζεστη ειναι ? η απο τα δεκατα. καθε πρω εχω 37 και καθε μεσημερι ως 37,5 εβω δεν ειμαι αρρωστη Επαφη ειχα μονο 7η και 13η μερα. Αχ μακαρι να με κολλησατε εγκυμοσυνη :roll::roll:

COCO μου...τι να σου πω;;;!!!Καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη!Εγω δεν τα ειχα αυτα!!!Ειχα μονο μια φορα δεκατα για κανα δυωρο πριν μερικες μερες...!!!Ποσες μερες εχεις καθυστερηση;;;;Θα ελεγα να περιμενεις λιγο ακομα και να πας να ξανακανεις χοριακη!!!Σιγουρα δεν ειναι απλη καθυστερηση η ιωσουλα;Ειχες ξανα καθυστερηση ποτε στη ζωη σου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντυ καντυ ευχαριστω που μου απαντησες. Δεν εχω καθυστερηση το εγραψα κιολας οτι ειμαι στην 22 μερα . απλα εχω πολλες μερες δεκατα και επειδη εχω ακουσει για τα δεκατα διαφορα γι αυτο ρωτησα. Εχω σταθερο κυκλο και εχω ξαναμεινει εγγυος απλα απεβαλα. Αυτα .Θα περιμενω εχω καιρο ακομα. Και παλι ευχαριστω πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Η ανεβασμένη προλακτινη δεν σε αφηνει  να κανεις καλή ωορρηξία..  εγω είχα 32 μετά από δυο μήνες έκανα επανάληψη και ήταν πιο πανω πήρα χάπι για την ρίξω και έμεινα εγκυος  Επισης ανεβαίνει και από το άγχος μπορεις να επισκεφτείς έναν ενδοκρινολόγο λογικά θα σου βάλει επανάληψη και αν είναι πάλι πάνω ίσως σου δώσει χάπι.. είναι κάτι που διορθώνεται πάντως 😊  
    • Πηρα τηλ τον νεο αλλα θα ειναι κλειστά μέχρι 10/7. Και μου εκλεισε 10/7 χαχα καλα το κρατησα το ραντεβού να υπάρχει αλλα δεν... Με τον αλλον γιατρό (με την ανιψιά) εχω ραντεβού Δευτέρα βράδυ. Το εχω κλείσει εδω και 2 βδ γιατι κι αυτος θα λειπει ολη αυτη τη βδομάδα. Δεν θα μπω στη διαδικασία για αλλον. Δεν το αντέχω όλο αυτό. Και να ηταν μια εγκυμοσύνη σε ηλικια οπωσ τη δική σου, αλλα και να είχα ακούσει τουλάχιστον καρδια, θα το παλεύω με όλους τους εμβρυολογους της Αθήνας. Αλλα τωρα να παω να πω τι; Ειμαι 8+ καρδια δεν εχω ακουσει, αιμορραγία έχω, κοκκινο αιμα σαν περίοδο , 2 βδομάδες πισω το έμβρυο και με μεγάλο αιμάτωμα; Και μονο που τα γράφω δεν ξερω αν θελω να κλαψω η να γελάσω (από πίκρα το γέλιο)... Μονο από θαύμα στη δικη μου περίπτωση θα προχωρήσει. Το μονο που θα κανω ειναι να μεινω οσο μπορω στο κρεβάτι και θα παίρνω 6 utrogestan την ημέρα. Και εχει ο Θεός. Αν Δευτέρα ακούσω καρδιά θα το παλέψω με γιατρούς. Διαβασα περιπτώσεις που αυτα τα αιματώματα αργησαν πολυ να φύγουν. Οσο για εσενα, αλήθεια στο λέω το πιστεύω οτι δεν θα έχεις πρόβλημα. Το μωρακι παει σφαίρα και απο τη στιγμή που ο γυναικολόγος σου, δε φοβάται, αυτο είναι τοσο σημαντικό. Του εχεις εμπιστοσύνη φουλ απ οτι έχω καταλάβει. Δειξ'του εμπιστοσύνη και σε αυτό.
    • Γιατί είχα αυξημένες κάτι τιμές στο συκώτι κ μου έκανε παύση για 2 βδομαδες.  @ditaki κ γω χθες είχα μεγάλη ενόχληση στην κοιλια ήταν σε ένα σημείο σκληρή και πονούσε, γύρισα σπίτι από την δουλειά κ ξάπλωσα να ηρεμήσει.  Ήμουν καλύτερα μετά περασε ο πόνος αλλά δεν ήμουν για πολλά πολλα
    • Ναι ναι μια χαρά! Έχεις δουλειές να απασχοληθείς!! Εγώ πραγματικά λέω ευτυχώς έχω τόσα πράγματα να κάνω γιατί αλλιώς θα με έπιανε το άγχος μου τώρα που σταμάτησα και τη δουλειά!! Αν τίθεται θέμα χώρου εννοείται καλά έκανες και πήρες αυτό που βολεύει στο δωμάτιο! @μαμά12345 κατάλαβα! Είναι κι αυτό μια λύση! Εμένα ο άντρας μου είναι κοντά στα δύο μέτρα οπότε πολύ φοβάμαι ότι και ο μικρούλης μας δεν θα είναι τόσο μικρούλης γενικά 🤣🤣 θα φανεί στην πορεία!
    • Κοριτσια να ρωτησω η προλακτινη με αριθμο 48 ενω το καλο επιπεδο ειναι εως 25 ειναι ανησυχιτικη? Εκανα τις εξετασεις σημερα 21ημερα κυκλου (ειπα ειναι τα τελευταια που κανω γτ θελω να ηρεμησω )καλα προγεστερονη δε το συζητω 0.47 παλι δεν εγινε ωορηξια παρολο π εκανα προκληση κ αυτον τ μηνα κ ηταν κ αυτη η τελευταια ...πρωτη φορα ανεβαζω προλακτινη...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...