Μετάβαση σε περιεχόμενο

ζητουνται φαρμακα εξωσωματικης


Recommended Posts

αγαπητες φιλες!!!!!!!!

ειμαι στην διαρκεια προετοιμασιας του ενδομητριου και εχω προβλημα στην ευρεση φαρμακων απο τα φαρμακεια του ηρακλειου κρητης.

δεν βρισκω divina η cyclacur

επισης ζηταω utrogestan..

σε οποια κοπελα εχουν περισσευσει αυτα τα φαρμακα ας μου στειλει πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω λίγα cyclacur.8 χαπακια λευκα.Αν τα θες να στα δώσω αν και έχουν πολυ μικρό κόστος.

Απο τα καφε έχω 20.Δεν ξέρω ποια θες γτ εγω τα πηρα πριν ξεκινησω την διεγερση.Σοβαρα δεν εχουν τα φαρμακεια;;;Ελεος πια!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΘΗΝΑ... ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ.. ΕΧΩ ΒΡΕΙ 5 ΚΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΩ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 30 ΚΟΥΤΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΝ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....

ΠΙΝΩ 4 ΧΑΠΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o Τοσα πολλά;Ποια παίρνεις τελικα; τα ασπρα;Δεν το εχω ξανακουσει για τα cyclacur στην εγκυμοσυνη γι αυτο.Πάντως αν τα θες να στα δωσω αυτα που εχω.Που μενεις;
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΑΥΤΟ.. ΘΑ ΨΑΞΩ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΩ ΘΑ ΞΑΝΑΕΠΑΝΕΛΘΩ... ΤΗΑΝΚS!!!!

ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ, ΝΑ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΟΝ ΓΑΙΔΑΡΟ, ΝΑ ΠΗΓΕΝΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΤΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΩ ΣΤΑ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.....ΤΙ ΝΑ ΠΩ... ΕΛΛΑΔΑ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιταξα λιγο σε 3-4 φαρμακεια που πουλανε στο ιντερνετ αλλα πουλανε μόνο καλλυντικα κλπ.Περιμενα οτι τα divina θα τα εστελναν ισως.Απο εξωτερικο μην παραγγειλεις φαρμακα αστο καλύτερα.

Δες κι εσυ καποια εχουν και τηλεφωνα στα sites.Μπορεις να τους παρεις να τους ρωτησεις μήπως και γινει κατι.Επισης θα σου ελεγα να μιλησεις με τον γυναικολογο σου μήπως εχει υποψη του καποιο φαρμακοποιο και με το κεντρο που πας.Εμενα μου ειχαν συστησει φαρμακοποιο απο εκει για κατι που χρειαστηκα και δεν το εβρισκα αλλου.

Τι σπαστικο αυτο τωρα.Εχουμε τον πονο μας αυτα μας ελειπαν τωρα!Πφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουρα θα τα περνεις για τοσο καιρο?Στην τελικη αν καποια κοπελα μπορει να βοηθησει και βρει καποιο φαρμακειο να τα πουλανε τα πληρωνεις και σου τα στελνει!Η ακομη και καποιος δικος σου γνωστος εκτος Κρητης ισως βρει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ελενη τωρα το σκεφτομουνα 30 κουτια cyclacur για 3 μηνες δεν σου φτανουν.Εχει μεσα απο 10 περιπου οποτε αν θες 4 την μερα θα χρειαζεσαι 2 κουτια για καθε 5 μερες :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ...ΑΝ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

ΠΗΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΑΡΜΑΚΑΠΟΘΗΚΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΕΧΟΥΝ ΕΛΕΙΨΗ...

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΨΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ..

ΦΥΣΙΚΑ ΚΙ ΑΝ ΜΟΥ ΒΡΟΥΝ ΘΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΩ.... ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ 10 ΚΟΥΤΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ... ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΜ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΡΕΙ... ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΨΑΞΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ...ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...

DANCER Η ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ... ΟΠΟΤΕ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟΣΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα παιρνεις ταυτοχρονα και outrogestan;Πολύ πράμα...Να τα ακουω κι εγω που θα κανω αργοτερα εμβρυομεταφορα να ειμαι εφοδιασμενη απο 1-2 μηνες πριν...Αν δεν βρεις πες μου να ψαξω κι εγω σε κανενα κεντρικο φαρμακειο και να στα στειλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI KAI UTROGESTAN KAI KORTIZONH ΚΑΙ ΗΠΑΡΙΝΗ...

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...

ΘΑ ΣΕ ΕΧΩ ΣΤΑ YΠΟΨΙΝ ΜΟΥ DANCER..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου και γω νομιζω πολλα ειναι τα cyclacur!πινεις 2 ασπρα και 2 καφε καθε μερα?

επειδη εγω τωρα τα πινω για να σταθεροποιηθει ο κυκλος μου γιατι μετα τη γεννα, ειχα ανωμαλιες!

επινα 2 ασπρα καθε μερα και οταν τελειωσαν αρχισα τα καφε 1 καθε μερα μεχρι να τελειωσει το κουτι!

ολα καλα να σου πανε!καλες επιτυχιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...