Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ......


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...............Η ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΟΝΤΕΥΕΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ..............ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΝΑΒΟΛΗΣ.....ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ.......Κ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.....ΟΠΩΣ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ..........ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ........ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ..........ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΟΥΛΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ....ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ........ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΠΟΛΥ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.......ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ........ :D:D ΝΑ ΣΦΙΞΩ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ...... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλές ετοιμασίες!!! να έχεις μια εύκολη κ γρήγορη γέννα!!! εγώ στο επόμενο παιδάκι μου, πρώτα ο καλός Θεός, θα φτιάξω βαλίτσα απο τον 7ο λέω καλύτερα, γιατί στον Γιώργο μου μόνο για ψώνια πρόλαβα να πάω καμαρωτή :lol: μου έσπασαν τα νερά στις 35+1 και δεν είχα τίποτα έτοιμο :shock: δεν βαριέσαι... ανθρώπους να 'χεις, καλή διάθεση και όλα γίνονται! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.Με το καλο κοπελα μου να αγκαλιασεις το μωρακι σας.Κι εγω 36+2 εσπασαν τα νερα μου ενω ημουν για 38 εβδομαδες λογο ζαχαρου εγκυμοσυνης.Πριν 2-3 ημερες με ειχε πιασει οτι πρεπει αν ετοιασω βαλιτσα και τελικα η διαισθηση μου επεσε μεσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.........ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΠΩΣ.......ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ........Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΦΥΛΑΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.....Κ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ ........ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ Κ ΑΥΛΟΓΗΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ......ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ......... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.........ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΠΩΣ.......ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ........Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΦΥΛΑΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.....Κ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ ........ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ Κ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ......ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ......... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ερθει η ωρα που θα το παρεις αγκαλια συντομα!!και μετα δεν θα θελεις να το αφησεις κατω, και μετα θα θελεις να το αφησεις για 10 λεπτα μονο κατω, αλλα δεν θα θελει αυτο και θα κλαιει .Μ' αυτα και με τ αλλα θα περασει το πρωτο εξαμηνο και θα ερθουν τα πρωτα γενεθλια και μετα δεν θα θελει να το περνεις αγκαλια γιατι θα θελει να ειναι ανεξαρτητος, και μετα θα κλαις εσυ γιατι μεγαλωσε τοσο γρηγορα και δεν προλαβες να το χορτασεις!!Γι αυτο μην βιαζεσαι και απολαυσε την καθε μερα που το εχεις πανω σου!Ειναι μαγικες μερες και δεν ξαναγυρνανε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...