Μετάβαση σε περιεχόμενο

ti na einai arage????? :)


Recommended Posts

Koritsakia kalispera!! :) afou perasan oi 2evdomades me tous koiloponous, na'mai kai pali!!Ola mia xara,to sporaki mou megalwnei kai einai mia xaroula! :x Twra ayto pou anarwtiemai opws kai oles oi egkyoules.....ti na einai to sporaki mas??agoraki???H' koritsaki??? Eixa akousei kati sxetika me tous sgygmous tou mwrou.... Gnwrizei kammia sas an ayto isxyei ews kapoio vathmo?Emena eixe 195 sgygmous tin prohgoumenh evdomada.Kserei kammia sas tipota sxetiko????????Tha mas lythei i aporoia sto syntomo mellon alla ews tote i manoula tha oneirevetai agorakia kai koritsakia kathe vrady!!!! axaxaxa!! Sas filw poly oles!!! :YMHUG: xxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera melusa manula ke me to kallo.....

lene pos ta koritsakia echune pio polous palmous apo ta agorakia...epidi echo mia mikrula thimame pu mu to legane tote....pantos i palmoi den ine ligo poli? apo 120-170 den ine to normal????? xixixi

ego ime stin 8 vdomada kiisis:) perasmeni vdomada ichame 135 palmous:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό εύχομαι ένα υγιές μωρό! λένε ότι οι αυξημένοι παλμοί δείχνουν ότι θα είναι κοριτσάκι, ωστόσο μια φίλη είχε μωράκι με 140 και παρόλο που λέγανε αγόρι, τελικά γέννησε ένα ωραιότατο κοριτσάκι. εμένα πάλι που είχε 166 αν θυμαμαι καλά, πέσαμε διάνα στο αγοράκι! όλα είναι σχετικά... ακόμη θα περιμένεις μέχρι β' επιπέδου, οπότε και θα ξέρεις με σιγουριά να το αποκαλείς "γιε μου" ή "κοριτσάκι μου" :D φυσικά και στην αυχενική μπορεί να φανεί και να κάνουν μια εκτίμηση. γερό μωράκι και με το καλό να έρθει στην αγκαλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eμενα ειχε 8υμαμαι 160 σφυγμους και μου βγηκε κοριτσακι. Μη τα πιστευεις αυτα, το κα8ε μωρο απο την κοιλια κιολας ειναι διαφορετικο. Να εχεις μια τελεια ςεγκυμοσυνη :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην πρωτη μου κορουλα ειχα πανω απο 175 παλμους

κ τωρα στην δευτερη παλι εχει πολλους παλμους!!!

σε μενα παντος επεσε διανα δυο εγκυμοσυνες με υψηλους παλμους δυο κοριτσακια!!!

οπως μου εξηγησε κ ο γιατρος μου..τα αγορακια ειναι λιγο πιο τεμπελικα ενω τα κοριτσακια τσαουσες απο κοιλια πηγαινουν σφαιρα!!!!

προετοιμαζοντε απο την μητρα βλεπεις αφου ολα απο τα χερια μας περνανε μια ζωη :lol::lol::lol::lol: με το καλο να ερθει το μωρακι σου οτι κ να ειναι!!!

εγω εμαθα φυλλο κ τις δυο φορες στην αυχενικη διαφανεια ο γιατρος μου εχει σουπερ μηχανηματα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως σε καταλαβαινω απολυτα....οταν ξερεις οτι εισαι εγκυος απλα κανεις ονειρα γενικα οταν ομως μαθεις το φυλλο τα ονειρα σου παιρνουν χρωμα πια!!!!λες εχω κορη η εχω γιο γεματη περηφανια!!!!!

ααχχχχχχ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου kelllie και απο μενα και με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλιτσα οπως ολες μας μαλιστααααααααααααααααααααααα θα συμφωνησω με τα κοριτσιααααααααααα και θα σου πω και τα δικα μου εμενα ειναι η τριτη εγκυμοσυνη στις 2 πρωτες οι σφυγμοι σε λογικα πλαισια και πανω κατω ηρεμες εγκυμοσυνες και οι 2 και απο τον 4 μηνα ειδα οτι ηταν αγορακια τωρα ελπιζα απο την αρχη να εχω κοριτσακι στην αυχενικη οι παλμοι 195 λεω μεσα μου να το κοριτσακι αλλα δεν μπορουσα να μαι και σιγουρη μου ειπαν οτι αγχος δικο μου περναει και στο μωρο μεχρι και την β επιπεδου κρυβοταν και δεν αφηνε να δουμε τιποταααααα και ετσι ελεγα λες???????????ολοι μου το λεγαν αλλα δεν ηθελα να το πιστεψω η κοιλια μου διαφορετικη και η εγκυμοσυνη μου τελειως διαφορετικη απο τις αλλες 2 και να στην β επιπεδου με το καλημερα ΚΟΡΙΤΣΙ τα χασα σου ευχομαι λοιπον να εχεις ενα υγιεστατο μωρακι και αν το θες να ειναι κοριτσακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και δεν θα επρεπε να με νοιαζει τι μωρο εχω αφου βασανιστηκα μεχρι να μεινω εγκυος σας πληροφορω με απασχολει κι εχω μια προτιμηση. Λοιπον το μωρο μου εχει ως τωρα στις μετρησεις τους εξης παλμους: 195, 173, 160 και μια 140, οχι μ'αυτη τη σειρα. Σημερα ειχε 160 κ λεω στη γυναικολογο, ελπιζω να μεινουν υψηλοι και τη ρωτησα αν ισχυει αυτο που λενε για τους παλμους και μου ειπε οτι εχει μια δοση αληθειας αλλα οχι οτι ειναι και στανταρ! Ελπιζω σε κοριτσακι αλλα η κυρια επιθυμια μου ειναι να κανω ενα γερο παιδι!!!!

Σας ευχομαι να εχετε πρωτα απ'όλα γερα παιδακια και μετα αν εχετε καποια επιθυμια ως προς το φυλο να πραγματοποιηθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...