Μετάβαση σε περιεχόμενο

timi monadas b choriakis stin 6+3 imeron


Recommended Posts

kalispera koritsia mou, mipos borite ligo na me voithisete ke na mu parete to anchos pou echo...

lipon ekana tin triti ksana choriaki ke itane 15330

tin perasmeni paraskevi itane 6600

ine kalli i choriaki mou, i anisichitiki?????

sto web diavasa pos gia monades ano ton 6000 i choriakies diplasiazonte ana 4 imeron ke giafto egrafe den echi ke noima meta pleon na parakoluthis b choriakes....ischii????

sas efcharisto idi para para para poli:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marinakari μου ασε τις χοριακες γιατι θα σε τρελλανουν και πηγαινε σε ενα γιατρο για υπερηχο!Ειναι ο μονος τροπος να δεις οτι ολα πανε καλα...Επειτα η χοριακη ως ορμονη , σε καθε οργανισμο εχει πολλες διακυμανσεις....ξερω πολλες κοπελες που δεν ανεβαινε οσο θα επρεπε και ειχαν μια χαρα εμβρυακια στην κοιλια τους!!!Οποτε μην στεναχωριεσαι τζαμπα!!!Πηγαινε στο γιατρο σου και απολαυσε την πιο ομορφη εμπειρια που σε περιμενει!!!!Φιλια πολλα και ενημερωσε μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se efcharisto maraki mou gia tin amesi apantisi sou, echis dikeo....ke ean sou po tha malosis:) afti tin teleftea choriaki tin ekana epidi kati me anchose ksafnika, giatro pigame paraskevi, ola ok o iperichos den iche kamia apoklisi, idame sako ke emvriaka stichia, tote imuna 5+6 vdomadon....

dikeologise to anchos mou giati prin dio mines icha mia palindromi ke afto to gegonos ta episkiase ola afta ke me potise me fowo ke anchos (echo ke mia korula 2 etwn)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Μαρινα μου δε θα σε μαλωσω, αλλα μη βαζεις τον εαυτο σου σε αυτη την ταλαιπωρια...και μην καταδικαζεις το μελλον απο μια εμπειρια του παρελθοντος....Ολα καλα θα πανε θα δεις!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ontos echo vali ton eafto mou se mia poli aschimi diadikasia, anchos, enies ke tipota allo...akoma ke me to simerino apotelesma to pistewis oti den boro na kseanchotho??!!!!! giati to pira etsi den katalaveno, mias ke perasa mia egimosini poli poli kali ke tha prepe na gnorizo apo ola afta pia...isos to aticho gegonos na ine poli prosfato ke na mou echune mini entona ekfrasis prosopon otan egine i anakinoni, na thimame tin kathe vdomada kiisis mechri tin enati ti mou echi simvi....pios kseri? makari makari maraki mou na echis dikeo ke na ne opos ta les...to parelthon den ine to paron ke ola na mas pane kalla, makari ke ego na chalaroso ligo:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχώνεσε , και σε μένα στην εγκυμοσύνη δεν ανέβαινε η χοριακή και νόμιζα ότι θα αποβάλλω. Ούτε ο γιατρός είχε απάντηση γιατί κανονικά πρέπει να υπερδιπλασσιάζεται κάθε δεύτερη μέρα .Τελικά έπαψα να μετράω, έπερνα vasclor( προγεστερόνη) και κάναμε μόνο υπέρηχους ( κάθε βδομάδα ήμουν στο ιατρείο του!!)Ολα πήγαν πολύ καλά και έκανα ενα αγοράκι .Σε καταλαβαίνω που φοβάσαι κι εγώ φοβόμουν γιατί είχα κάνει 3 αποβολές πρίν αλλά τελικά το άγχος μόνο κακό κάνει. Σου ευχομαι μια καλή και εύκολη εγκυμοσύνη και με το καλό το νινί!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.Μην το κανεις αυτο με τις χωριακες,το εκανα κι εγω και κοντεψα να τρελαθω.Σ εκαθε μια ανεβαινει με το δικο της ρυθμο.Πανε στο γιατρο,θα ακουσετε καρδουλα και θα ηρεμησεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia mou ke ego afto perimeno, na akusume kardula...simera ime 6+4 imeron avrio echo giatro, den nomizo akoma na akuso kardula alla toulachiston na pao ke ola na ine opos prepi............. ontos afto me tis choriakies ine trelo anchos, ke ego vlepo sto forum pos alles monades echi i mia ke alles i alli, malon arki na imaste sta logika plesia.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχώνεσε , και σε μένα στην εγκυμοσύνη δεν ανέβαινε η χοριακή και νόμιζα ότι θα αποβάλλω. Ούτε ο γιατρός είχε απάντηση γιατί κανονικά πρέπει να υπερδιπλασσιάζεται κάθε δεύτερη μέρα .Τελικά έπαψα να μετράω, έπερνα vasclor( προγεστερόνη) και κάναμε μόνο υπέρηχους ( κάθε βδομάδα ήμουν στο ιατρείο του!!)Ολα πήγαν πολύ καλά και έκανα ενα αγοράκι .Σε καταλαβαίνω που φοβάσαι κι εγώ φοβόμουν γιατί είχα κάνει 3 αποβολές πρίν αλλά τελικά το άγχος μόνο κακό κάνει. Σου ευχομαι μια καλή και εύκολη εγκυμοσύνη και με το καλό το νινί!!!!

@tmary diavazontas to kimeno sou eki pou pira full ta pano mou, me ekanes na anchotho perisotero:) giati tris apovoles????????????? dld meta apo mia palindromi opos icha simeni oti tha akolouthisune kiales?????? epidi echo mia mikri korula epemene o giatros mou pos afta simvenune ktlp.....tora mu leei sinechos ola kalla.....les na rotiso ton giatro ean chriazome ke ego ta vasclor???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ήθελα να σε αγχώσω, το αντίθετο ,γιαυτό θα σου αναφέρω με συντομία τη ιστορία μου:

λοιπόν για να μην αγχώνεσε δεν είχα παλίδρομη κύηση αλλά αποβολή και ο λόγος ήταν η θρομβοφιλία.βασικά δεν μου έδιναν την κατάλληλη θεραπεία(χρειαζόμουν μεγαλύτερη ποσότητα). την τελευταια φορά γνώρισα έναν αγγειοχειρουργό ο οποίος προσάρμοσε την σωστή θεραπεία(ενέσεις αντιπηκτικές) και όλα πήγαν καλά βασικά εγώ ήμουν ειδική περίπτωση δεν έχει σχέση με σένα αφού έχεις ήδη ένα παιδάκι . όσο για την προγεστερόνη κάποιοι γιατροί την δίνουν προληπτικά στην αρχή . αλλή μορφή είναι τα utragestan υπόθετα που μπορεί να έχεις ακούσει. μην στεναχωριέσε όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chtes pu pigame giatro 6+6 evdomadon ochi mono idame, alla akusame kardulaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! 135 chtipous....poso charika, eniosa san ok tora kseanchosou epitelous...chtes ke simera boro na po pos ime apla charumeni ochi anchomeniiiiiiiiiiiii

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...