Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΚΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΩΑΡΙΑ


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα και Χρόνια Πολλά!!!!

Άνοιξα αυτό το νέο θέμα γιατί χρειάζομαι την πολύτιμη βοηθειά σας, για μια ακόμη φορά :roll::roll:

Μετά από 4 αποτυχημένες προσπάθειες εξωσωματικής το πρόβλημά μας εντοπίζεται στα κακής ποιότητας ωάρια. Ο τελευταίος γιατρός ανέφερε το ενδεχόμενο δότριας. Ειμαι 31 ετών και διστάζω...

Υπάρχει κάποια κοπέλα που αντιμετώπισε το ίδιο πρόβλημα αλλά τελικά τα κατάφερε;;;; Sos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kon μου υπαρχει μια κοπελα εδω στο μαμμυ που ετσι της ελεγαν και αυτηνης και εκανε αρκετα χρονια προσπαθεια με αποτυχημενα αποτελεσματα....δεν το εβαλε κατω ομως και τωρα στα 35 της κραταει στην αγκαλια της τα μωρακια της απο τα δικα της ωαρια......Εσυ σε ποιο κεντρο πας???Στειλε πμ αν ειναι και να σου πω κι εγω σε ποιο πηγε η κοπελα που γνωριζω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλή επιτυχία!

Κακής ποιότητας ωάρια; ειναι λίγα ; δεν γονιμοποιούνται δηλαδή; δεν προχωράνε σε βλαστοκύστες; γιατι εγω εχω πολύ λίγα ωάρια αλλα με πολύ υπομονή και επιμονή εκανα την κοριτσάρα μου με δικα μου ωάρια και τωρα θα ξαναπροσπαθήσω. Μετραω 4 αποτυχίες και 1 επιτυχία. Νομίζω ομως οτι ενα και καλο θελουμε κι αυτο στην ηλικία μας σιγουρα θα υπάρξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...