Μετάβαση σε περιεχόμενο

SOS - ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!

Συγνώμη, δεν ξέρω και που αλλού να απευθυνθώ και που να ποστάρω...

Έχουμε πρόβλημα με την πεθερά μου, η οποία έχει βγάλει έναν όγκο στο όριο στήθους με θώρακα.

Δυστυχώς, το άφησε πάνω από χρόνο, ξαφνικά και τυχαία το μάθαμε. Έκανε χθες μαστογραφία και σήμερα υπέρηχο, θα έχουμε τα αποτελέσματα το βράδυ. Αυτό που της είπε ο ακτινολόγος είναι να μην το αφήσει καθόλου και άμεσα να δει ογκολόγο.

Μήπως γνωρίζει καμιά σας κάποιον καλό ογκολόγο στη Θεσσαλονίκη;

Ούτως ή άλλως φεύγουμε όλοι μαζί Κυριακή και την αφήνουμε Θεσσαλονίκη μαζί με την αδερφή του άντρα μου και τον σύζυγό της.

Τη βοήθειά σας όποια γνωρίζει!

Σας ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο ογκολογο δεν γνωριζω δυστιχως...αλλα καλα θα κανατε να κλεινατε ΑΜΕΣΑ ραντευου σε καποιο νοσοκομειο..

αρκετα καλο τμημα απόσο ξερω εχει το παπαγεωργιου...

μπορεις να κλεισεις πλεων και on-line ραντευου στο http://www.gnpap.gr/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνίτσης Νικόλαος Π.

Χειρουργός - Μαστολόγος

25ης Μαρτίου 121, Θεσσαλονίκη, 54249, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Τηλέφωνο : 2310321161

Einai poli kalos giatros kai eidikevetai se tetoia themata , sas euxomai perastika !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε μαρινάκι δεν γνωρίζω κάποιον συγκεκριμένο, αλλά μία φίλη που είχε όγκο στο στήθος απευθύνθηκε στο

Θεαγένειο νοσοκομείο το οποίο εξειδικεύεται στην ογκολογία, και από ότι μου είπε ήταν πολύ ευχαριστημένη από τους γιατρούς εκεί.

Εύχομαι να μην είναι τίποτα σοβαρό και γρήγορα περαστικά στην γυναίκα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια....

Εγω προσοπικα δεν εχω καπιον αλλα η κουμπαρα μου που της διαγνοστικε καρκινος στο στηθος περισι, νομιζω πως πηγε στον Αντωνιτση και δεν εμηνε καθολου ευχαριστιμενη...Την χιρουργησε και την πετσοκοψε στην κιριολεξια και μετα ηθελε να της αφερεσει και το στηθος.. Τελικα πηγε στο Θιαγενειο και εκει την εστιλαν στο Παπαγεωργιου επιδι ειναι νεα κοπελα και στο Θιαγενειο εχει πολυ ασχιμα περιστατικα, (για να μην πεσει το ηθικο της)..

Αν θελεις μπορω να μαθω λεπτομεριες και ονοματα για να σου προτινο απο καπια που τα ζη απο μεσα ενα χρονο τωρα...

Ευχομε να ειναι περαστικα μονο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...