Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο5 Show Must Go On!


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια,τι κανετε;

εγω σημερα εχω παλι κατι πονακια.βασικα δεν ειχα πριν λιγο με επιασαν.

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες κοριτσακια μου για οσες με θυμηθηκατε να ειστε ολες καλα!!καγκουρακι μου σε ευχαριστω που με θυμηθηκες διπλα κ χθες κ σημερα!! :D:D

νανσουλι χθες παλι ξεχασα να στειλω π.μ στη λαικη ημουν κ εγω βασικα περασα την ιδια ωρα που ησουν κ εσυ γυρναγα απο το μαρκετ το εξτρα,σιγουρα το ξερεις κ ειχα παει κ κουνιες τον αντωνη.κ μετα περασαμε απο λαικη να παρω δυο τρια πραγματακια που ηθελα.

σταυρουλα κ εμενα ο αντωνης παντα ηταν 2 εβδ μπροστα αλλα δεν ειχα θεμα με το ζαχαρο.η μπεμπα ηταν μια εβδομαδα μπροστα κ τη τελευταια φορα που πηγα ειχε ερθει στα αρχικα της δηλ συμφωνα με την πητ κ αυτο δε μου πολυ αρεσε.ασχετο αλλα εχω πολυ αγωνια για τη δευτερα.σας εχω πρηξει το ξερω.

παντως ρε κοριτσια μου εγω το μονο που εχω ψωνισει μεσω ιντερνετ ειναι τα ζουγκλοζωακια που ειχα παρει για τον τοιχο του δωματιου του τονι απο cosycorner κ προσκλητηρια για τη βαφτιση του,απο αλλο σαιτ φυσικα οπου ειχα βρει οικονομικα κ ειχε παρει κ μια γνωστη μου κ ειχα δει ποσο ωραια ειναι.κατα τα αλλα δεν μπορω να ψωνισω απο νετ,επειδη δενε χω συνηθισει οχι οτι το θεωρω κακο.ισα ισα γλυτωνεις κ χρονο.

αχ δεν ειμαι πολυ καλα παω να πιω τα μαγνησια μου κ εγω γιατι το απογευμα θα παμε βολτα τα τρια μας κ θελω να ειμαι καλα.

φιλακια πολλα σε ολες τις κοιλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΒΙΚΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ!

ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΨΗΛΑ ΝΕΑΠΟΛΗ ΤΟ ΞΕΡΩ ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΜΟΥΣΩΝ ΔΕ ΛΕΣ;

ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΑΖΕΥΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΡΘΕΙ ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΧΟΝΤΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΡΘΕΙ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ :lol::lol::lol::lol:

ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΡΩΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΛΥΣΣΑΞΟΥΝ Κ ΜΕΤΑ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΟΥΜΕ.

ΑΛΕΚΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει ο κιμας γινεται και τα μακαρονια και να τελειωσω απο τη κουζινα να παω να σιδερωσω οτι μου απεμεινε απο χθες!

βικακι μου πιες το το μαγνησιο απο τωρα καλου κακου αφου ετοιμαζεστε για βολτουλα! καλα να περασετε

να και αλλη με εξοδο μονο εγω θα μεινω σπιτι απ'οτι βλεπω να σιδερωνω..... αστα να ξεδωσουν στο παιδοτοπο μπας και κοιμηθουν το βραδυ!!! :lol:

... ετοιμαζεται για βροχη εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπέρα καλοριζικο το ποστακι μας....πολυ καλος ο τιτλος.

προσπαθω εδω κ 1 ωρα να σας διαβασω ολες αλλα δεν εχω τελειωσει ακομα...θα επανελθω!!!

φιλακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kangaroo etsi akribws einai, an exeis ton idio giatro eisai tuxeri...

Edw kserw toulaxiston 8 kopeles ta teleutaia 2-3 xronia pou oles pigainan gia fusiologiko kai oles otan tis rwtisa tin istoria tous mou lene oti teleutaia stigmi tous eipe o giatros eite oti katebaine lathos eite oti den to akouge eite oti einai polu psula aaa kai h ksaderfi mou pou gennise prin 3 ebdomades leei tis eipe apo ti B epipedou oti h mitra tis den einai ftiagmeni gia fusiologiko toketo....kati tetoies mpourdes. Koritsia h fusi mas exei kanei na genname fusiologika, to lew gia tis prwtomanoules alla kai gia tis deuteromanoules pou pane gia fusiologiko na to kserete giati ekmetalleuontai tin agnoia mas se auto to thema kai lene oti theloun kai emeis bebaia ekeini ti stigmi ti na poume, oti kai na mas poun tha to kanoume.

Aleka me katestrepses me auto to site! Tha me xwrisei o antras mou. Exei ena swro me arkoudakia pou psaxnw toso kairo! Hdi brika pragmata pou thelw na parw! Esu pires tipota apo kei? Einai polu omorfa kai ta sentonia kai ta koubertakia!

Bikaki ola kala tha pane ti Deutera, bges na peraseis kala, kali boltoula.

Kai emeis tha pame mia boltoula twra gia ena kafedaki eksw!

Nancy kai esu kali boltoula!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DSC00302.JPG[/attachment:364qlrip]post-1311-13873934649868_thumb.jpgDSC00305.JPG[/attachment:364qlrip]

απο κοντα φαινονται ακομα πιο ωραια,το μωβ-θα το κανουμε δαπεδου

Καλησπερα!!!

Χρονια πολλα βικακι,οτι επιθυμεις κουκλα μου να χαιρεσαι την οικογενεια σου κ με το καλο το καινουριο μελος της

Εστε συγχαρητηρια για τον γιατρο,χαιρομαι.Βρε να μην αγχωνεσαι,εγω απο τοτε που εμεινα εγκυος,πραγματικα εχω βαλει μια ασπιδα κ δεν επιτρεπω σε τιποτα να με αγχωσει εκτος απο το μωρο μου.Ναι απο αυτο το σαιτ λεω να τα παρω τα πομ πομς,αν κ δεν εχω καλη σχεση με τα διαδικτυακα ψωνια

Αλεκα πολυ ομορφα,μου αρεσει ο τρελος ο λαγος πολυ

Μαρια κ γω τωρα αλλαξα γιατρο,ειχα αγχος πως θα το κανω αλλα μου φυγε μολις ενιωσα εμπιστοσυνη με τον καινουριο γιατρο.Εμεις βρε ξενοικιασαμε για τα οικονομικα κ μας βοηθαν οι γονεις κ στην στεγη κ σε ολα,αλλιως δεν θα ειχαμε να φαμε.Ειναι πολυ δυσκολα χρονια κ μενα με τρομαζει η πορεια αλλα προσπαθω να την αποθω απο τη σκεψη μου.Εμεις σαν παιδια-εφηβοι κ ενηλικες ειχαμε τα παντα,μακαρι να μας αξιωσει ο Θεος να μεγαλωσουμε τα παιδια μας εστω με αξιοπρεπεια.Και γω συμφωνω με τα κοριτσια να ζητησεις βοηθεια απο την μητερα σου

πωπω εχω τεμπελιασει τοσο στην μανα μου που δεν ακουμπαω τιποτα που θα παθω πανικ μολις ξαναμεινω μονη με τον αντρα μου κ θα χω κ την νεραιδα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛεξάνδρα αυτά τα σεντόνια που έβαλες είναι ωραία αλλά πολύ μικρά. 0,90 χ 1,20 εγώ έχω 1,30 διάσταση. Σκέφτομαι τελικά να τα πάρω μιας και είναι και οικονομικά και ωραία και το πολύ πολύ τα μικραίνω σιγά το πράγμα. Αν είναι όμως μικρότερο δεν μπορώ να το κάνω αυτό. Πάντως και στο homeeshop που είδα σετ σεντόνια τα περισσότερα είναι 170 χ120. Οπότε έτσι κι αλλιώς θα είχα πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lia μου σιγα μη ξεμυαλισουμε τους αντρες μας! θα παμε να χτυπησουμε τεκνα απο το καναπε:lol::lol::lol:

σταυρουλα δικιο εχεις το μεγαλο κοντευει το μικρο δε μακαραινει το ατιμο.... να σου πω την αληθεια δεν εχω μετρησει το στρωμα της κουνιας να δω αν χωρανε.... τα βαζω και στο πορτμπεμπε δε αγχωνομαι!

ελενα ναι ειναι πανεμορφα μαλλον θα παραγγειλω δε θα κρατηθω.... ακομη κλαιω το 70αρι που εδωσα

τσεβουλα μου εχω παθει πλακα θα ταιριαζουν τελεια με τα πον πον! αληθεια πως θα το κανεις το δωματιο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou prin ligo gurisa spiti! pigame bolta sto irakleio, eixe o antras mou douleia kai ego piga sta jumbo. pira arketa pragmata pali! panakia, panes pike, formakia, fotaki gia ti nuxta, petsetes megales me arkoudakia, seltedakia mikra,mesaia kai megala, pira kai alla autokolita gia tous toixous kai ti ntoulapa. gia mena gia to nosokomeio pira pantoflitses roz, sfouggari, epithemata stithous kai den thimamai ti allo!!!

elena eida ekei mpimpero me sxedio forever friends kai se skeftika ;) exeis parei?

bikaki xronia sou polla koritsi mou kai oti epithumeis... na se xairetai i oikogeneia sou kai me to kalo i zouzouna sas :)

este oraia ta nea apo to stratouli sas :):) me geia kai i balitsa. ante siga siga na tin etoimaseis ;)

ax thelo na teleioso siga siga ta psonia giati arxizo kai kourazomai polu grigora kai exei megalosei i koilia mou polu tis 2 teleftaies bdomades. merika kala rouxalakia thelo akoma na tous paro, sentonakia, petsetoules kai alla polla!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταυρουλα δικιο εχεις και εμενα ειναι 70χ1,30 το στρωμα.... ενταξει τωρα εχω 2αλλαξιες για τη κουνια (και αν θελω το χειμωνα παραγγελνω και το παπλωμα απο τα looney tunes) και θα παρω και αλλη μια αλλαξια για το πορτ μπεμπε γιατι πηρα μονο απο το τζαμπο..... ποιο απο τα δυο να παραγγειλω????

http://www.azshop.gr/index.html?action=item&item=1289 ή

http://www.azshop.gr/index.html?action=item&item=1284

παντως θα παραγγειλω και ενα σετακι εξοδου για το πετρακη αλλα ακομη δεν ξερω ποιο!!!!

μπεμπουλιτσα τρανταζεται το τζαμπο απο τις αγορες σου.... και εγω θελω να παω αλλα να παρω παπουτσακια αγκαλιας μονο αυτα θελω απο εκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aaaa Mpempoula kala pou mou to eipes, den ta eixa dei ta mpoukalia auta pou les tha paw na koitaksw giati thelw na parw kanena duo mpimpero.

Aleka kai ta duo einai panemorfa...isws to deutero pio polu, de kserw tha duskoleuomoun na dialeksw kai egw. Ta papoutsia agalias ti einai pali?? Egw ta sentonia pou pira den koitaksa kan ti diastaseis exoun.

Gia to port mpempe den exw parei ksexwrista giati skeftomai oti tha bazw auta pou exw alla kai ta seltedakia apo katw pou einai me sxediakia kai episis tis koubertoules pike...den ftanoun auta?

Aleka ksexwrista sentonakia exeis parei esu gia to port mpempe??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα παπούτσια αγκαλιάς είναι παπουτσάκια μαλακά με σόλα υφασματινη μαλακή απο κάτω.Είναι για μωράκια, έτσι για φιγούρα ;) Καλά το εξήγησα, Αλέκα? ;)

Εγώ έχω πολλά νεύρα γιατί γύρισα σπίτι και ο αντρας μου το είχε το σπίτι ψιλοχάλια και τσακωθήκαμε. Αλλες φορές που γυρίζω απο την Πατρα, το βρίσκω στην εντέλεια, αυτή τη φορά χάλια. Ημουν και κουρασμένη και ξέσπασα :(

Βικάκι, να τα εκατοστήσεις!

Beboula, μεγειά οι αγορές!!!

Αλέκα ωραίο το site που ανακάλυψες και οικονομικο!

Φιλάκια κορίτσια, θα ξαπλώσω γιατί είμαι πτώμα. Λια με τέτοια νεύρα, θα τον ξεμυαλίσω μετά τη γέννα παλι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα οι τοιχοι θα γινουν με ασπρο+πολυ απαλο ροζ +λιγο απαλο λιλα καποια σημεια και λιγο ασημοσκονη(τεχνοτροποια) μαλλον.Καθρεπτη +καδρακια θα μου τα φτιαξει οπως τα φωτιστικα.Απο αυτοκολλητα ισως να βαλω στην ντουλαπα κατι μωρουδιστικο.γενικως θελω να εχει θεμα "φρου φρου κ αρωματα" :D ,ειναι κ ο αντρας μου πολυ ψωναρα κ ετσι κ της μπεμπουλα μας πιστευω να της αρμοζουν τα πολλα φτερα οι δαντελες κ οι καθρεπτες. :D

Ελπιζω να το βγαλω το δωματιο οπως το φανταζομαι,ηρεμο κ νεραιδιστικο.

Οντως πολυ ωραιο το σαιτ πολυ οικονομικα κ φαινονται κ ποιοτικα.Εχω σταμπαρει 2 σεντονακια κ μπουρνουζι που δεν εχω παρει.Εχει κ ωραια ρουχαλακια.Αλλα βρε κοριτσια καποια πραγματα σκεφτομαι να τα παρω κ τον αυγουστο που θα χει κ εκπτωσεις κ που θα βλεπω τις αναγκες του μωρου.

Δεν νυσταζω γαμωτο.

ονειρα γλυκα σας ευχομαι :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;; Εγώ έτσι κι έτσι. Σήμερα πήγα στο γιατρό. Η φραουλίτσα είναι καλά αλλά η θέση της μέτρια. Μου είπε ότι από τον υπέρηχο φαίνεται πως κουράζομαι πολύ και πως αν συνεχίσω έτσι ενδέχεται να δω και αίμα :?:?:?:? Η θέση που έχει η μπουμπού είναι για μωρό ενάμιση μήνα μεγαλύτερο :shock::shock::shock: Επίσης, ο γιος μου έχει πυρετό και πονάει η κοιλίτσα του. Σήμερα έκανε μέχρι 38.6 :(:(:(:( Ουφ....Εγώ πάντως, όσον αφορά στην εγκυμοσύνη, νιώθω μια χαρούλα. Σήμερα ξεκουράστηκα όσο περισσότερο μπορούσα και άκουγα τη φραουλίτσα ΣΥΝΕΧΕΙΑ. Από Δευτέρα θα αρχίσουν πάλι τα όργανα..Υπομονή μέχρι να κλείσει το φροντιστήριο...

Νάνσυ μου υπάρχουν ακόμα τέτοιοι γιατροί δυστυχώς. Ο συγκεκριμένος είναι και χούφταλο και προφανώς έχει σκυλοβαρεθεί..Έφυγα από αυτόν και βρήκα την υγειά μου με τον τέλειο γιατρούλη που έχω πλέον!

Ο δικός σου ΑΨΟΓΗ συμπεριφορά. Μπράβο του!

Tsevoula αν επιτρέπεται πώς λένε το γιατρό που διάλεξες από το Έλενα;;

Ελενάκι πραγματικά χαίρομαι που σε βοήθησα με τις πουτανίλες :lol::lol: !!!Γέλασα πολύ που με σκέφτεσαι όταν πηγαίνεις τουαλέτα :lol::lol::lol::lol: Έχεις δίκιο με τις καισαρικές. Σου πετάνε ότι έχει πρόβλημα το μωρό (πέφτουν οι παλμοί κλπ κλπ) και άντε μετά εσύ να ξέρεις αν λένε την αλήθεια..Πολλές καισαρικές και το κακό είναι ότι πείθουν όλες τις γυναίκες πως ήταν απαραίτητη..

Πασχαλιτσάκι τέλεια η κοιλίτσα σου! Με το καλό να υποδεχτείς και την πριγκίπισσα!!!

Κατερινάκι μου φοβερός ο γιατρός σου! Πώς σε πήγε ο ίδιος στο μαιευτήριο;; Στο ιατρείο του ήσουν όταν σε έπιασαν οι πόνοι;;;;

Βίκυ μου όλα καλά θα πάνε τη Δευτέρα και θα απολαύσεις την κορούλα σου! Είναι πάντως γεγονός ότι η Β επιπέδου είναι μια άκρως αγχωτική εξέταση :?:?:?:? Να τα εκατοστήσεις!!

Α δε σας είπα και το άλλο....Πριν καιρό είχα κάνει καμπύλη ζαχάρου (50mg, 0-60). Νόμιζα πως ξεμπέρδεψα..Μπαααααααααααα...Μου είπε ότι εκείνη ήταν η μικρή και τώρα θα ξανακάνω τη μεγάλη....100 mg και 3 τρυπήματα (0-60-120) :?:?:?:? Δε θέλω να το ξαναπιω εκείνο το πράγμα..Ποια κοπέλα είχε πει ότι έριξε όσο έμεινε στη γλάστρα;; Έλενα εσύ;; Κάτι τέτοιο με βλέπω να κάνω αν δε με κοιτάνε :lol::lol::lol::lol::lol: Τι θα κάνω 2 ώρες μέσα στο μικροβιολογικό;;;;;;Μου λέτε;;;;;;;;Μάλλον θα πάρω να διορθώσω τίποτα...

Xριστινάκι κι εμείς σε σκεφτόμαστε συνέχεια!!!Να έρχεσαι να μας λες τα νέα σου όποτε μπορείς!

Αυτά και για σήμερα. Άφησα πάλι πολλά πράγμτα ασχολίαστα αλλά σε τόσες πολλές σελίδες που γράφετε δε γίνεται να θυμάμαι και πολλά....

Α Αλεκάκι αν μπορείς γράψε στη λιστούλα ότι το επόμενο ραντεβού το έχω στος 9 Μαΐου! Ευχαριστώωω!!!

Φιλάκια εγκυούλες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες μου κ χρονια πολλα!!!!!!! εχει τελεια μερα σημερα ,αλλα ο αντρας μου θα φυγει σημερα το μεσημερι αθηνα κ θα γυρισει αυριο το βραδυ :( ...τι να κανουμε..καθηκον (κτελ)μπραβο κοριτσια,απο ψωνια καλα παμε :):) !!! μεγια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΑΧ ΤΣΕΒΟΥΛΑ ΤΟ ΦΩ ΤΙΣΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ!!

ΑΛΕΚΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ.

ΕΧΤΕΣ ΠΑΡΡΟΤΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΤΟ ΚΑΤΑΔΙΑΣΚΕΔΑΣΑΝ Κ ΦΥΓΑΜΕ ΜΕ ΚΛΑΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΑΜΕ Κ ΑΛΛΟ..ΒΕΒΑΙΑ ΜΩΛΙΣ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΗΡΘΑΝΕ ΜΕΤΑ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΛΑ!!ΠΕΘΑΝΑΜΕ ΣΤΟ ΣΟΥΒΛΑΚΟΦΑΙ Κ ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΜΑΖΕΨΑΝ ΟΛΑ!

ΣΗΜΕΡΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΕΞΩ.. :cry::cry::cry:

ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΣΙΔΕΡΟ.. :((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou... aleka k egw to deutero psifizw..

xthes sas egrafa alla svistikan k tsatistika den ta ksana egrapsa k twra den ta thimamai..

beboula megia ta pragmatakia.. koritsia exete parei sentonia apo ta jumbo? exei egw se auto pou piga den vgika

este wraia i balitsoula k egw tha tin aktevasw simera na tinftiaksw siga siga

xthes eftiaksa pastitsio tzampa gt telika fagame psaria k to afisa na to psisw simera...

tsevoula polu wraio to fwtistiko...

nansy k egw exw polu sidero k evala k allo pluntirio simera alla variemai na ta kanw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia! Epitelous exei mia wraia mera simera!

Elpizw na mi xalasei pali. Xtes piga gia to kafedaki mou.

Alla kai simera me blepw na to rixnw eksw oli mera.

Anthi mou nai egw potisa mia orxidea kata ti diarkeia tis eksetaseis. Ma giati se bazei na kaneis kai deuteri?? Na sas pw ti gnwmi mou gia auti tin eksetasi? Nomizw pws den einai aparaititi an ksereis oti den exeis kapoio problima. Kai afou ekanes ti mikri de tha eprepe na se bazei twra na kaneis kai ti megali.

Egw to exw dilwsei oti an den allaksei kati stin ugeia mou an kanw deutero paidaki de tha tin kanw auti tin eksetasi. Emena me tripisan 4 fores kai ipia 3 potiria me auti ti blakeia.

Aleka metrisa to strwma kai den mou kanoun auta ta sentonakia apo auto to site :(

To strwma mas einai 135 x 70 kai auta ta sentonakia einai 130 x 70.

Kai egw to deutero psifizw.

Tseboula teleia auta ta ftera!! Kai egw kapws to dwmatio de thelw na to parafortwsw, thelw na ekpempei mia iremia.

Maxim de tha paei tsampa to pastitsio tha to fate simera! Egw simera de mageireuw afou exei repo o antras mou tha pame eksw.

Den sas eipa...xtes pigame kai agorasame futa gia tous kipous...tha ginw agrotisa, pira ntomaties, aggouries, kolokuthies, piperies, melitzanies, roka, maintano! Ta teleutaia xronia bazw kathe xrono, bebaia fetos tha ta futepsoun alloi, alla tha mporw na ta potizw! Fantasteite oti apo to kalokairi perisi mexri twra den eixa agorasei oute ntomatada oute ntomates giati eixa apothikeusei arketa apo to kalokairi ston katapsukti kai eixa mexri twra kai eixame freskia ntomatoula olo to xeimwna.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια απο μενα... εστρωσα το κρεβατι της μικρης, μαζεψα και τα ταπερ της μαμας και θα φυγ να παω πρωτα στη φιλεναδα για καφε και μετα στο χωριο να φαω και να κατεβασω τη μικρη στο σπιτι! απο αυριο τα κεφαλια μεσα παιδικο δεν εχει και να παω να κανω εξετασεις αιματος!

ελενα μου ειχα μπιμπερο forever friends που θα αποθηκευα τοσο γαλα!!! στη σαντυ της εβαζα τα κεντητα της μαμας (που εκαναν στην κουνια).... τωρα πηρα απο το τζαμπο ενα σετακι που ειναι μονο για πορτμπεμπε 15ευρω και δεν εχω τιποτα αλλο να βαλω.... στη κουνια εχω 2σετ εεε θα παρω ναχω και 2σετ για το πορτμπεμπε!

και εσυ θες ηρεμο δωματιο μονο εγω θαχω υπερπαραγωγη???

νεα αγροτισσα γκαστρωμενη με κηπουλι τελειο! καλα κανεις και φυτευεις αν εχεις κηπο!

μπεμπουλα οπως ειπε και η αριαδνη τα παπουτσακια αγκαλιας ειναι μαλακα παπουτσια που τα φορας αντι για καλτσουλες αυτα επειδη ειναι καλοκαιρι για ομορφια....

στη σαντυ δεν της ειχα φορεσει γιατι εβρισκα τα παντα σε καλτσουλες μεχρι ιδιες με τα φορεματακια της... στα αγορακια δεν εχουμε τετοιες πολυτελειες και λεω να του παρω για να εχει οταν βγαινει με το μπαμπα του περιπατους!

αχ τσεβουλα μου ασημοσκονη τρελενομαι.... βλεπεις εμας ο μπαμπας δεν ειναι ψωναρα μονο εγω και δεν του αρεσει καθολου η ασημοσκονη.... αφου να φανταστεις φερνει η μικρη της χειροτεχνιες στο σπιτι και εκει ειναι γεματες ασημοσκονη βριζει!!!!

πανεμορφο θα γινει νεραιδιστικο.....δεν χριαζεται να βαλεις κατι μωωρουδιακο μεσα στο δωματιο

βρε ανθη γιατι θα κανεις και τη μεγαλη? εμενα μονο τη μικρη με εβαλε και εκανα.... εγω ειχα παρει σοντουκου μαζι!!!!

και εδω μαρακι μου τελεια μερα εχει σημερα γιαυτο θα αποδρασω απο το σπιτι!!!!

νανσυ ελα να σου κανω εγω το σιδερο ειπα ειμαι οικονομικη μονο καφε θελω ουτε κουλουρακι!!!! θα μου πεις τι θα κανεις με τις αφισες ή θα με πας σκαστη μεχρι τη γεννα???

ναταλια εγω ψητα εχω σημερα ελπιζω ομως η μαμα να εφτιαξε και κανενα μαγειρευτω!

απ'οτι βλεπω υπερισχυει το δευτερο σετακι αλλα τη δευτερα θα επικοινωνησω μαζι τους να δω τι παιζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μσνουλες μου!Οντως πολυ ωραια μερα,αλλα εγω ειμαι μεσα στην σπαριλα,ξαπλα ουτε το παντζουρι δεν ενοιγω.Θα γκρινιαζει η μανα μου παλι!

Ανθη μου ειχαν συστησει δυο αλλα δε με δεχτηκαν λογω καλοκαιρινης αδειας και κατεληξα στον Τσαντουλα Ευαγγελο(με εστειλε ο γιατρος Δαγκλης) .Ειναι ηλικιωμενος,λογικο αφου ειναι διευθυντης,ηρεμος και ειμασταν περιπου μιση ωρα μεσα κανοντας ερωτησεις διχως να μας ξεπεταξει στα γρηγορα. 1100€(τα 100 του αναισθησιολογου) μου ζητησε γιατι του εξηγησαμε οτι ειμαστε πολυ δυσκολα οικονομικα κ ανασφαλιστοι.Ευχομαι να βρισκεις χρονο να ξεκουραζεσαι γλυκια μου

ο Αντρασ μου μού κανει τσαλιμια στο να μπει μεσα στον τοκετο.Εγω θελω να μπει για να ζησει αυτη την μαγεια αλλα και τι περνανε οι γυναικες για να φερουν τα μωρακια στον κοσμο.

Ελενα σε ζηλευω,μονο στο χωριο νιωθω αυτην την φαση.Μ αρεσουν πολυ τα οπωροκηπευτικα αλλα δεν εχω κηπο.Αλλα καποια στιγμη πιστευω οτι θα εγκαταλειψουμε την Αθηνα κ θα ζησω αυτο το ονειρο ή στο χωριο μου(γρεβενα) ή στου αντρα μου (κρητη).Καταωρας βγαζω το μερακι μου στις γλαστρες με λουλουδακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia, oraia mera exei simera gia bolta alla epeidi pigame exthes den thelei o antras mou na pame kai simera!!! :evil::evil::evil: thelei na katso na ksekourasto...

ariadni kai aleka euxaristo gia tin apantisi. tetoia papoutsakia exo parei apo ta mothercare.

tsevoula polu omorfo to fotistiko, polu kouklistiko tha ginei to domatio ;)

maxim sta jumbo pou piga eixe mono monoxroma sentonakia kai pira 2 mple gia to port bebe.

elena oraia einai na exeis ta panta sto kupo sou, kai freska kai xoris farmaka ;) emas edo futeuei sunexeia o petheros mou kai trome. o antras mou den asxoleite, einai asxetos afou den kserei akoma pio einai to kremmudi kai pio to skordo :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκωτουλες μου..

τι κανετε?

να χουμε μια ομορφη κυριακη..

σημερα εχουμε ετοιμασιες...θα παμε στα βαφτισια της μικρης κορης της νονας μας... :D:D αλλα βαριεμαι τοσο να ετοιμαστω :lol::lol: εφαγα η κοιλιοδουλη παπιομανα πρωι πρωι ..ενα κομματι μπουγατσα..και λιγο πιτσα που χε μεινει απο χθες..ειχαν παρει 4 χ 4 και κρατησα χαρακτηρα για να φαω το πρωι... ;);) αλλα μαζι με το γαλα και τα δημητριακα που ηπια...ηρθε και εδεσε..μην ρωτησετε για κιλα..θ απροσεξω απο αυριο :lol::lol::lol:

την τριτη εχω γιατρο...!!!!!!!!ανυπομονω να δω τον μπεμπουλη μου...τον ποδοσφαιριστη!!!!!! :lol::lol: με εχει ταραξει στις κλωτσιες...και θελω να τον πεισω να γεννησω 19 μαιου που ναι και σαββατο...οπως ειχα γεννησει και το παπακι μου...και μολις θα χω μπει στην 38 εβδομαδα...για να δουμε τι θα πει.. :roll:

εδω και λιγες μερες αρχισε και κλεινει λιγο η μυτουλα και λιγο στεγνος ο λαιμος μου... :( οποτε αφου με το φισιομερ δεν ειδα προκοπη ειπα να βαλω παλι το σπρει με την κορτιζονη..παιζει να ναι αυτο που χω διαβασει με την αλλεργια λογω εγκυμοσυνης... :cry: που εχει την εξαρση...θυμαστε τον γαιδουροβηχα που χα πριν καιρο... :evil: ηρεμει και μετα ξαναεμφανιζεται σε πιο ηπια μορφη...

αλεκακι μου ειμαι τοσο λαιμαργη ειδικα αυτη την περιοδο οποτε με τη ζυγαρια δεν θελω να πολυασχολουμαι..βεβαια ετσι λεω καθε φορα και μετα παλι ανεβαινω και τσακωνομαι μαζι της :lol::lol::lol:

ανθουλι στα γραψα και στο θεματακι

μας...ολα θ αναι καλα με την φραουλιτσα σου φιλεναδα μου..σε φιλωωωωωωωωωωωω

κατερινακι..νανσυ...ναταλακι...λια..αμαλια...εστε...τσεβουλα...μπεμπουλα..αριαδνη..μακιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...