Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ-ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΑΠΟ 1 ΕΥΡΩ!


handmadeVF

Recommended Posts

Καλησπερα σας!κατασκευαζω χειροποιητα προσκλητηρια και μπομπονιερες απο τιμες που ξεκινουν απο 0.90 λεπτα η μπομπονιερα και 1 ευρω το προσκλητηριο.εαν ενδιαφερεστε, μπορω να σας δειξω το blog μου οπου ανεβαζω δειγματα της δουλειας μου!με καθε ολοκληρωμενη παραγγελια εχετε και δωρακια απο μενα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε λιγο καιρο βαφτιζω το γιο μου, το θεμα ειναι θαλασσα, αστεριες δελφινακια κοχυλια καραβακια κλπ. Τι εχεις να μου προτεινεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο η βαφτιση!!!! εχω στο μπλογκ μου μερικα ναυτικα-καλοκαιρινια θεματακια, σου βαζω καποιες φωτο να δεις το στυλ της δουλειας μου.ολα εννοειται πως μπορουμε να τα προσαρμοσουμε για αγορακι, να αφαιρεσουμε.να προσθεσουμε οτι θελεις.

τα σχεδια αυτα,ξεκινουν απο 1 ευρω και οσα περισσοτερα προσθετουμε/ειτε αντικειμενα ειτε επιπεδα για αν τιυς δωσουμε προοπτικη,ανεβαινει η τιμη.

επισης μπορουν να γινουν και βιβλια ευχων οι εικονες που σου ανεβασα με το ιδιο μοτιβο . :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελεις να μου δωσεις το μπλογκ σου να δω; Γενικα δεν θελω τοσο ναυτικο οσο θαλασσινο θεμα, χρωματα σιγουρα τυρκουαζ και σε συνδυασμο με αλλο ενα χρωμα, ισως κοκκινο η πορτοκαλι η κιτρινο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

από μια βάφτιση που ετοιμάζω αυτόν τον καιρό. ενα μονοκαρτο προσκλητηριο με γοργονιτσα, και η ιδια γοργονιτσα σε στικς για την διακοσμηση των τραπεζιων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

καλησπέρα!!βαφτίζω το κοριτσάκι μου το καλοκαίρι και έχω θέμα την χιονάτη,τι έχετε να μου προτείνετε?βιβλία ευχών φτιάχνετε?

ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!βαφτίζω το κοριτσάκι μου το καλοκαίρι και έχω θέμα την χιονάτη,τι έχετε να μου προτείνετε?βιβλία ευχών φτιάχνετε?

ευχαριστώ!

ευχαριστώ για την επικοινωνία!ναι, κατασκευάζω και βιβλία ευχών στο αντίστοιχο θέμα .

σας βάζω κάποια δείγματά μου με το θέμα σας, βλέπετε εαν σας αρέσει κάτι από αυτά και μου λέτε :)

0012.jpg

DSC00481.jpg

DSC00487.jpg

DSC00490.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι πανέμορφα όλα!!!!!!!! μπορείτε να μου στείλετε κάποιο τηλ επικοινωνίας ή καποιο μαιλ σας?

και να μου πείτε και τιμές για προσκλητηριο/μπομπονιερα/βιβλιο ευχων. ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

καλησπέρα,

μπορείς να μας δημοσιεύσεις το blog σου για να δούμε την δουλειά σου?

να πάρουμε καμιά ιδέα, διότι για να καταλήξουμε σε θέμα πρέπει να μας αρέσει κάτι,

εμάς τις άσχετες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βεβαια, μπορειτε να μου στειλετε και μαιλ, να σας προτεινω εγω διαφορα θεματακια, και να σας φτιαξω και μακετες απο αντιστοιχα προσκλητηρια κτλ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

**************ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ-ΟΚΤΩΒΡΗ***********

ολοκληρωμένο πακέτο βάφτισης μόνο 570 ευρώ.

-50 προσκλητήρια οποιουδήποτε θέματος και αν διαλέξετε

-100 μπομπονιέρες(τούλινες οποιουδήποτε χρώματος-κουτάκι ροζ ή γαλάζιο με κορωνίτσα-κορνιζούλα-καρουζέλ-πεταλούδα-κρεμαστή)

-βιβλίο ευχών χειροποίητο

-ολοκληρωμένο πακέτο νονού(βαφτιστικά ρούχα-παπουτσάκια-λαμπάδα-σετ λαδικών-κουτιά)

δυνατός και ο συνδυασμός στολισμού εκκλησίας και δεξίωσης.

δυνατότητα προσαρμογής του πακέτου στις ανάγκες σας(περισσότερα προσκλητήρια/μπομπονιέρες/χωρίς πακέτο νονού κλπ)με την ανάλογη χρηματική διαφορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...