Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΗΞΙΜΟ ΚΑΙ ΠΟΝΟΣ!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια μου!θελω την βοηθεια σας΅

ειμαι στο μηνα μου ουσιαστικα και τις τελευταιες μερες τις τρεις τελευταιες εχω τρομερο πρηξιμο στα ποδια...δεν με κανουν τα παπουτσια μου και στα χερια επισης...

γιατι εγινε τοσο ξαφνικα?α!και επισης με το που σταθω ορθια για δευτερολεπτα με πονανε αφορητα ακομα και οταν καθομαι με πονανε!

πως μπορω να ανακουφιστω??τι με προτεινετε???

ευχαριστωωω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.....ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΣΦΙΞΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΕ ΓΡΟΘΙΑ...!!!!!ΓΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ,,,,ΜΕ ΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ....ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΥΠΟΧΩΡΗΣΑΝ ΟΛΑ.....Κ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΣΑΡΑΝΤΙΣΩ ΕΒΑΛΑ ΠΑΛΙ ΤΗ ΒΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ.....

ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΟΝΟ...ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ...ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ, Κ ΧΑΙΔΕΨΕ ΟΣΟ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΙΨΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!με το καλο το μωρακι σου!!!

Αν το πρηξιμο εγινε ξαφνικα(δλδ πριν τις 3 μερες αν δεν ειχες καθολου) ειναι καλο να ενημερωσεις αμεσα το γιατρο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουδένια μου, πραγματικά πρέπει να το ξέρει ο γιατρός σου γιατί είναι ένα από τα συμπτώματα της προεκλαμψίας και να παρακολουθείς την πίεσή σου. Όλα καλά θα πάνε, αλλά ειδοποίησέ τον οπωσδήποτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα ακρα πρηζονται σχεδον σε ολες τις εγκυους. προσεχε μην πρηστουν τα δαχτυλα σου πολη κ η γαμπα σου. οπως κ να εχει καλο ειναι να ενημερωσεις το γιατρο σου

με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...