Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

ελενα μου εχεις δικιο και εγω στη κορη οπως και η νανσυ ειχα μια υπεροχη εγκυμοσυνη ουτε κουραση ουτε τιποτα... τωρα τα εχω δει ολα κωλυομενα.... εχω συσπασεις, κουραζομαι υπερβολικα, εγινα υπερβολικα παραξενη και το βασικοτερο νομιζω πως ειμαι υπερανθρωπος και τα καταφερνω ολα μονη μου.....

πηγα με τη μικρη στις κουνιες και πεταχτηκαμε με τα h&m μπας και βρω τιποτα για το πετρακη... ευτυχως που ειχε παρκιν απεξω και δεν ταλαιπωρηθηκα πολυ.... δεν ειχε και πολυ ωραια για αγορακι 2πραγματακια πηρα.... αυριο θα πεταχτω και το bhs το μεσημερακι με τη μικρη μπας και βρω εκει τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nai Aleka mou kai egw to lew giati exw kali egkumosini kai ta kanw ola kai nomizw kai egw pws eimai super woman, alla o giatros me giwse ligo me auta pou mou eipe, xwris na kserei oti kanw ola auta pou kanw, autos mou ta eipe epeidi ta leei se oles...alla prosgiwthika kai lew katse ligo, prepei auto to mina na eimai pio prosextiki...auto einai ena sakoulaki pou opws mas eipe kai prin h Kikitsa espase xwris idiaitero logw....ase kai imoun idi epireasmeni kai me to Xristinaki mas, mou eipe kai auta o giatros...kai lew ntaksei enas minas einai as xalarwsw ligaki.

Wraia boltoula kanate Aleka mprabo. Xreiazomaste ligo na kseskasoume oloi exoume pesei polu. Oti kai na kanoume tha exoume ti skepsi mas me to Xristinaki.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου;;;; Σήμερα έκανα τη Β επιπέδου και δόξα τω Θεώ ήταν όλα πολύ καλά..Η εξέταση αυτή με αγχώνει πάααααααρα πολύ και νιώθω μεγάλη ανακούφιση.Έχω και επίσημα μια κορούλα μέσα μου που αν κρίνω από τη φωτό που μου έδωσαν μου μοιάζει :lol::lol::lol::lol: Έτσι λέω τουλάχιστον :lol::lol::lol: Κατά τα άλλα σήμερα ήταν η τελευταία μέρα δουλειάς (για Πάσχα εννοώ). Επόμενο μάθημα σε μία εβδομάδα!

Χριστινάκι δεν έχω πάψει λεπτό να σε έχω στο μυαλό μου...Είναι πάαααρα πολύ δύσκολο αυτό που περνάς και θα περάσεις. Όταν όμως εσύ και ο αντρούλης σου θα κρατήσετε στην αγκαλίτσα σας το δεύτερο μωράκι σας ο πόνος σας θα καλμάρει..Κάνε υπομονή και κουράγιο κοριτσάκι μου..Είμαστε όλες κοντά σου...

Καρολινάκι μου σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον που έδειξες για μένα και ανυπομονώ για το αυριανό μας καφεδάκι!!!! Το βραδινό φαγητάκι αρέσει στον ποντικούλη σου μου φαίνεται..Τι έφαγες και βαρυστομάχιασες τόσο πολύ;;;;;;;;

Κατερινάκι μου πώς τα περνάτε στο χωριό;;; Ξεκουράζεσαι;;; Πολύ χαίρομαι που έχεις ίντερνετ και θα μας λες τα νέα σου! Η ευχούλα σου για τη Β επιπέδου έπιασε τόπο!

Έλενα και este σας ευχαριστώ και εσας πάρα πολύ! Να είστε καλά κοριτσάκια μου!

Πασχαλιτσάκι είσαι πολύ γλυκιά!!! Σ'ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!

Κορίτσια μου μόλις μου έφερε η μαμά μου τον Πάνο μου. Το βράδυ θα σας επισκεφτώ ξανά! Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια ανθη μου.παντα καλα νεα να εχεις.

κοριτσακι εγω θυμαμαι πως ο μυαρης επαιρνε παντα 30 ευρω.ο αντρασ μου λεει οχι.η ξαδερφη μου ομως που θυμαται σιγουρα που τις τελευταιες μερες πηγαινε καθε μερα λογω ελειψης αμνιακου υγρου δεν τησ επαιρνε καθε μερα.τωρα τι να σου πω.ρωτα τα κοριτσια που εχουμε μεγαλυτερο θαρρος κ αυτες ρωτανε τον γιατρο.κοιτα στην σαντυ πηγαινα για την τυπικη επισκεψη επειδη πηγαιναν ολα ρολοι.τωρα στα διδυμα που με βλεπει καθε τρεις εβδομαδες κ οχι καθε μηνα κ στο τελος πιστευω θα γινει καθε τρεις μερες απο οτι βλεπω δεν νομιζω να παιρνει καθε φορα λεφτα.

για φυσιολογικα δεν πας;

αχ κοριτσια δεν θυμαμαι ποσο καιρο ειχα να κοιμηθω μεσημερι..ευτυχως κοιμηθηκε η μικρη.σημερα εκλεισε την γυναικα στο μπαλκονι κ γελαγε λες κ εκανε τι.τη κοψοχολιασε την γυναικα.ευτυχωσ μετα τα πολλα της ξαναανοιξε..εχω ενα μικρο τερατακι!ειπα του αντρα μου να μου κατεβασει το κρανος απο το παταρι..πηγε να μου σπασει δυο φορες την μυτη!πεθανα απο τον πονο.συνεχεια προστατευω την κοιλια μου οταν ξαπλωνω γιατι δεν ξερω απο που θα μου ρθει..αχ κοριτσια ντρεπομαι που το λεω ημουν κ ειμαι κατα του ξυλου ελεγα δε θα ακουμπησω ποτε το παιδι μου αλλα με εχει φτασει τοσε φορες στα ορια μου κ μου χει προκαλεσει πονο!!που το χει φαι ελαφρα το χαστουκακι της κ την κολια της αλλα εκεινη γελαει μετα απο λιγο κ συνεχιζει..καθε φορα λεω συγκρατησου παρτην με το καλο κ ξανατρωω την αδεσποτη!

τι να γινεται αραγε με το κοριτσι μας;;;;θα τελειωσε η μαρτυρικη διαδικασια;ρε κοριτσια ειναι τοσο θλιβερο αυτο που εγινε στην παρεα μας..κ δεν ειναι οτι ειναι αρχη..κ προχθες που καναμε την β στο μητερα ειδε ο αντρας μου ενα γνωστο κ του κανει τι θες εδω εγινες μπαμπας κ δυστηχως ηταν μια παρομοια περιπτωση..κανονικη γεννα αλλα οχι χαρμοσυνη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσουλα πολυ γελασα με τη σαντυ σου.... ακου εκλεισε την γυναικα στο μπαλκονι! τρομερη ειναι :lol::lol::lol: εμενα δεν ειναι τοσο ζιζανιο.... να φανταστεις σημερα που πηγαμε για ψωνια ηταν κυρια.... πρωτη φοα πηγαιναμε χωρις καροτσι και δεν το πιστευα στα ματια μου τοσο καλο κοριτσι που ηταν....

εμεις κοιμομαστε καθε μεσημερι με τη μικρη εγ καμια ωριτσα και η σαντυ κανονικα δυο με τρεις ωρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθη μου μια χαρα!!!! αντε να σου μοιαζει και η φραουλιτσα και τι αλλο στο κοσμο! παντως εμενα η κορη μου ειναι καρμπον μου!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας..................μπηκα να σας διαβασω και ξαφνικα το πρωτο που μου κανει εντυπωση ηταν οτι δεν εβρισκα το χριστινακι σε αυτες που γενναμε τον αυγουστο και μετα ερχεται το σοκ αρχισα να διαβαζω μια μια που ελεγε υπομονη και η σκεψη μας θα ναι μαζι σου και ολο τετοια εφτασα λοιπον 8 σελ πισω και εμεινααααα παγωμενη δεν υπαρχουν λογια δεν ξερω αν πρεπει να πω κατι η να σωπασω αλλα απο την αλλη πως να μην πω κατι οι εγκυμοσυνες μας ηταν σχεδον παραλληλες μερες ειχαμε διαφορα και ξαφνικα σου συμβαινει αυτο και ελεγα οτι αγχωνομαι αδικα για την β επιπεδου που εχω την τεταρτη τωρα ολα μου φαινονται τοσο μικρα και ασυμαντα μπροστα σε αυτο που σας βρηκε και ειδικα οταν σου παιρνουν μεχρι και την τελευταια ελπιδα για καποια αλλαγη η λαθος διαγνωση οταν στο επιβεβαιωνουν οι γιατροι και μετα λες και το αγορακι σου καταλαβε τι γινεται και κανει αισθητη την παρουσια του και βρισκεσαι εσυ στην πιο δυσκολη θεση να αποφασισεις αν θα τερματησεις αυτην την εγκυμοσυνη και ερχεται και το τελειοτικο χτυπημα που σου λενε οτι μετα το πασχα θα πρεπει να γινει οτι γινει αντε να περασεις εσυ αυτες τις μερες ...............αληθεια τι δυναμη χρειαζεται για να αντιμετοπισεις ενα τετοιο γεγονος?ευχομαι ολα να τελειωσουν οσο πιο γρηγορα γινεται και με την στυριξη του αντρα σου και των δικων σου να ξανασταθεις στα ποδια σου και να προσπαθησετε για ενα μωρακι ωστε να του δοσεις την αγαπη και τα φιλακια που τοσο απλοχερα μοιρασες στα δικα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να κανω μια ερωτηση εχετε να μου προτεινετε ελαφρυ καροτσι??? ιδιαιτερα οι δευτερομανουλες σιγουρα τωρα με τα 2 θα το χριαστω και δεν ξερω τι να παρω για πειτε κανενα σαιτ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι μας..οπου και αν εισαι να ξερεις ότι όλες μας σε σκεφτομαστε πολυ και ειμαστε εδω οτι χρειαστεις.. ;););) ευχομαι να περασει γρηγορα και όσο πιο ανωδυνα γινεται η δυσκολη μερα...και σε λιγους μηνες να μας ανακοινωσεις και παλι τα ευχαριστα...

εχεις μια πολυυυ μεγαλη αγκαλιτσα απο μενα και το παπακι μου...

δεν σου κρυβω οτι το μεσημερι ελεγα τι εγινε στον αντρουλη μου και με επαιρναν ολο τα ζουμια...σε σκεφτομαι πολυ...και οταν νοιωσεις πιο καλα..μπες να μας πεις ενα γεια...οποτε βεβαια νοιωθεις εσυ οτι θες...θα χαρω πολυ πολυ...

κοριτσακια μου ομορφα..και σημερα ηταν μια δυσκολη και κουραστικη μερα.... :evil:

ειχα να κανω ψαροσουπα για το παπι μου...οποτε καταλαβαινετε λατζα...κοβε καροτακι πατατουλα κομματακια..κοκ...πλενε κατσαρολες...αν εισαι και υποχονδρια σαν κ μενα.. :lol::lol::lol: βαζε μετα οπου υπηρχε ιχνος ψαριλας :roll: νερο με ξυδι να φυγει η μυρωδια...

στρωνε κρεβατια...πλενε το λυδακι γονατιστη...ποσες φορες με παμπερ..μετα εχω ενα λεκανακι που βουταω πομ πομ με ζεστο νερακι για να την καθαριζω πιο καλα.. ;);)γιατι με τη μεσουλα μου δεν την ξανασηκωσα να την πλυνω στο μπανιο... και ολα αυτα τα μη αυτο μη εκεινο..θα πεσεις...θα χτυπησεις...κουραστηκα η εγκυουλα...

αυριο όμως...χιχι θα παρω το αιμα μου πισωωωωωωωωωωω :lol::lol::lol::lol:

θα ερθει επιτελους η πεθερα μου..μετα απο δυο βδομαδες...επειδη ηταν αρρωστη και φοβομουν.. εχω να της δωσω δουλιτσα,.. :D:D μια στοιβα ναααααα σιδερο του ποντικουλη...και αν μπορει να μου βαλει μια σκουπα...την δευτερα τα χα σκουπισει ολα...αλλα με τη λυδια και με τα ψιχουλα τα κανεις και την αλλη μερα παλι τα ιδια :evil::evil:

α δεν σας ειπα...αφου επλυνα ξανα τα καινουργια ρουχαλακια του μπεμπουλη...δευτερη φορα :D:D καθαρισα την μιση του ντουλαπιτσα... :D:D:D και ειναι ημι-ετοιμη !!!!!για την τοποθετηση των σιδερωμενων απο τη γιαγια μας... :lol::lol: εβαλα και στα πλαινα ραφια ...κουβερτουλες μικρες και πικε και παπλωματακια μικρα ...τα χα απο την λυδια μου...που σκεπαζεις τα μωρακια στο καροτσι ..στο παρκο..κοκ...βρηκα και κουβερτα και παπλωμα για την κουνια που θα τον βαλουμε...οποτε ξεαγχωνομαι σιγα σιγα :D:D:D

εσεις που θα τα βαλετε οταν γεννηθουν σε λικνο?

εμεις επειδη ειχαμε δανειστει και δεν ετυχε να παρουμε στη λυδια...ρωτησαμε την παιδιατρο και μας ειπε αφοβα βαλτε τον στην κουνια,,.εννοειται θα παρουμε καινουργιο στρωματακι για τον ποντικουλη μας...αλλα δεν ξερω απο που.. :roll::roll: σιγουρα θελω ενα καλο....μισο λατεξ και μισο κοκοφοινικα..μπορει απο το λητω..θα δουμε...

διαβασα που πατε οτι ο 8 μηνας θελει προσοχη και οχι πολλα πολλα... :roll: εγω το σαββατο μπαινω στον 8..το τικερακι μου νομιζω παει λιγες μερες μπροστα...αλλα μαλλον και εγω πρεπει ν απροσεχω λιγακι γιατι νοιωθω σαν το αλεκακι μας...σουπεργουμαν :lol::lol::lol: και μετα πεφτω τ ανασκελα... :cry:

ανθουλι μου και εγω θα χαρω πολυ που επιτελους βρε ομορφο γειτονακι μου θα σε δω απο κοντα.... :D:D μετα πο τοσα ξενυχτια αλα τσατ :lol::lol::lol: μετα απο τοοοοοοοση συμπαρασταση με τους βηχε ςμας...μια η μια ..μια η αλλη...αλλα εχουμε πει τοσα πολλα...λες να τα χουμε εξαντλησει ολα τα θεματα?????? :lol::lol::lol: μπααααααααααααααααα δεν νομιζω....χαχα

κατερινακι μου ευχομαι να περνατε πολυ πολυ ομορφα στο χωριο...ευκαιρια να χαλαρωσεις βρε μανουλα και να ξεκουραστεις... ;););) η αγγελικουλαμας καλα?

εχεις γραμμα :D:D:D

και εμεις θα φυγουμε μ.σαββατο και θα ρθουμε μαλλον δευτερα στου πασχα..θα παμε στο εξοχικο του μπαμπα μου,...οποτε θα με χασετε το πολυλογουδικο για λιγακι....

νανσυ μου σε καταλαβαινω αποοοοοοοοολυτα..και εγω καποιες φορες φτανω εκτος οριων...με βγαζει απο τα ρουχα μου αυτο το παπι :evil::evil: ειναι πολυ ζωηρη και εγωιστρια και αντιδραστικια...καλα εχει και πολλα καλα απλα τονιζω τα κακα :lol::lol: για να σου πω οτι εχει φαει και απο μενα τις ξυλιες στο κωλαρακι της...αλλα ειδα οτι ουτε αυτο ειναι η λυση παντα του κακου..και λειτουργουσε ανταποδοτικα... :roll::roll: οποτε τωρα οσο βεβαια μπορω...προσπαθω με τα λογια να της εξηγω ...και μιλαω μιλαω μιλαω...

εστε..ναταλακι...λια...αμαλια...που χαθηκατε εσεις????????

ελενα και πασχαλιτσακι τα φιλια μου...

ραπανακιιιιιιιιιιιιιι...αγγελικουλα μου...τι κανεις κοριτσακι μου? τα παιδακια σου? το σπορακι οσυ?

να ποσταρω τωρα? :lol::lol:

απλωσα σεντονακι ε??????

σας φιλω τσουπριτσες μου ομορφες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρηκα το liteway 120eyro ελεγα για κανενα 60-70αρι ευρω να δωσω.... αυτα κανουν χειμωνα???

inglesina ξεφευγει πολυ! τι λετε για πρεναταλ 'η τζαμπο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρολινακι μου εγω ετοιμασα τη ντουλαπα και αυριο σιδερο γιατι δεν προλαβα σημερα και εχω ετοιμη τη ντουλαπα του.... αυριο θα στολισω και τη κουνια για πεθερικα και θα σας βαλω φωτο.... θα κρεμασω και τα δυο εξοδου που πηρα για το μικρο ετσι για το καλο....

αντε καλα να περασεις και να ξεκουραστεις τωρα που θα εχεις καιρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο εμενα φουσκιτσες μου :):):):):):)

Ανθουλα μου συγχαρητηρια για τα νεα σου. Κορακλα με σταμπα ε????? Χαιρομαι που ολα πηγαν καλα και σου εφυγε ενα μεγαλο βαρος, λογω των γεγονοτων ( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:( ).

Εμεις πηγαμε το απογευμα στο μεγαλο ευχελαιο εδω στην ενορια μας και πηραμε ευχουλα και οι 3 μας. Προσευχομουνα στην Παναγιτσα να πανε ολα καλα και να γεννησω με το καλο τη νεραϊδουλα μου.

Αναψα και ενα κερακι για ολες τις ψυχες που μας βλεπουν απο εκει ψηλα και μνημονευσα και το μωρακι της Χριστινουλας μας. Καλο παραδεισο να εχει η ψυχουλα του.......

Χριστινακι μου.............σε σκεφτομαστε πολυ γλυκια μου....... ευχομαι να τελειωσει γρηγορα.......... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνεχιζω το διαβασμαααααααα για να μαθω και τα νεα των υπολοιπων

αληθεια τι κανετε?

πως πανε οι ετοιμασιες?

θα συμφωνησω με την ελενα αν και ειναι στανταρ και μας το λενε απο την αρχη της εγκυμοσυνης μας τιποτα δεν ειναι δεδομενο μεχρι και την τελευταια μερα πρεπει να προσεχουμε και να μην το παιρνουμε ετσι χαλαρα ειδικα μετα το πρωτο τριμηνο λεμε ουφ περασαν τα δυσκολα και δεν υπαρχει περιπτωση να γινει κατι παντα υπαρχει το αν ασχετα αν δεν πρεπει να σκεφτομαστε αρνητικα και να επιρεαζομαστε δεν γινεται ομως συμβαινουν καθημερινα διπλα μας

και εξαλλου το οφειλουμε στα μωρακια μας ας μεινουν λιγο τα σπιτια μας λιγο αναστατα λες και εχει περασει ληστης δεν πειραζει να τα κανουμε ολα λιγο πιο χαλαρααααααα

αλεκα μου εσυ γενικα κουραζεσαι πολυ και με το δωματιο και τις ετοιμασιες και την μικρη και γω παντως οι 2 μου αλλε εγκυμοσυνες τιποτα ειδικα στον γιαννακη λες και δεν ημουν εγκυος στον ηλια τα κλασικα λιγο στην αρχη και μετα ολα καλα τωρα σε αυτην με 2 παιδια με ενα σπιτι ανω κατω συνεχεια και να μην ξερω απο που να ξεκινησω και να κουραζομαι συνεχεια ολα ειναι διαφορετικααααα και μεχρι να δω την τεταρτη το μωρακι μας εχω τρελη αγωνια αντε τελειωσες και με την ντουλαπααααα θα περιμενουμε φωτογραφιες πως και πως το πρωτο σου καροτσι τι μαρκα ειναι?αν λες παντως για 60-70 τζαμπο λογικα εγω θα σου ελεγα να δεις και στην χρυση ευκαιρια εκει εχει πολυ καλες προσφορες και καλες τιμες αξιζει τον κοπο .............

καρολινακι μου χαρα στο κουραγιο σου με την ψαροσουπα εγω δυστηχως δεν τα παω καλα στο να φτιαξω ψαροσουπα δεν μου πολυ αρεσει αλλα το ψαρακι σκετο μου το φτιαχνει η πεθερουλα μου και η μαμα μου με λαδακι και μουσταρδιτσα και ειναι ολα τα λεφτακιααααααααααα εγω και τα 2 μου παιδια σε λικνο τα εβαλα αλλα οχι αυτα που κουνιουνται περα δωθε ειχε ομως ροδες και μπορουσα να το μεταφερω λκαι στο σαλονι γιατι η βαση ηταν ξεχωριστη και ετσι συνηθηζαν και στον ηχο τα ζουζουνακια μετα τις 40 μερες τα εβαζα στην κουνια ηταν και τα 2 πολυ ηρεμα μωρα και ετσι δεν ειχα θεμα προσαρμογης .....................................καλα να περασετε στο εξοχικο του μπαμπα σου καλη ανασταση να εχετε

ανθουλα τα νεα σου ειναι πολυ ευχαριστα ευτυχως περασε και αυτο και επισημα εχεις μια μπουμπου στην κοιλιτσα σου

νανσυ μια χαρα βλεπω περνας και την τρως ειτε απο τον αντρουλη σου ειτε απο την ζουζουνιτσα σου αχ μωρε τα παιδακια ειναι ζωηρα πολλες φορες αλλα και αυτα αποζηταν την προσοχη μας και οταν βαρεθουν κανουν σκανταλιες εγω δεν τον εχω χτυπησει αλλα τον εχω βαλει μια 2 φορες τημωρια μεχρι να σταματησει και μετα αφου καταλαβει,λεμε τωρα τι εκανε να ερθει να ζητησει συγνωμη ειναι πανουργααααααα αυτα τατερατακια μια φορα ημουν πολυ κουρασμενη και με ειχε ζαλισει και του φωναξα λιγο παραπανω και γυρναει και μου λεει "μαμα ολο μου φωναζεις.....γιατι μου φωναζεις??????-κοριτσια τι να πω με εκανε χωμα σαν σκουλικι αισθανθηκα τον πηρα μια γκαλιτσα τον φιλησα και του ζητησα και συγνωμη και μου λεει -ενταξει μαμα και γω σ'αγαπω.....αχ τι να πω

πως ειναι τωρα η μυτη σου?

αλεκα μου μια χαρα κυρια ειναι η δικια σου χι χι χι χι ευχομαι ετσι να συνεχισει αν και εχουν τις στιγμες τους και μενα μεχρι να παει παιδικο σταθμο ηταν αγγελουδι μετα τα 3 αρχισε λιγο τα ναζακια δεν μπορω να πω ομως στην κατηγορια των ηρεμων παιδιων εξακολουθει να ειναι περνανε σε αυτην την φαση την πρωτη εφηβια τους ...................................

για ολες τις υπολοιπες κοπελες που περιμενουν αποτελεσματα η να κανουν καποια εξεταση ευχομαι ολα να πανε καλα ...............................παω να βαλω τον γιαννακη για υπνο και θα ξαναμπω να σας διαβασωωω φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικη μου το καροτσι μου ειναι chicco και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη.... αφου σκεφτομουν παλι chicco... δεν το θελω για μενα για τη πεθερα μου το θελω να την πηγαινει καμια βολτα για θα την εχουν ολο το απογευμα και εγω θα δουλευω ας την πηγαινουν καμια κουνια να ξεσκαει!!!!

εγω δεν τρωω καθολου ψαρι και ετσι αγγαρευω μαμα και πεθερα να της φτιαχνουν ψαρι της μικρης που τρελενεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλιτσακι μου πως τα περασες???? τωρα θα ξαναφυγετε για το πασχα???

Πολυ ωραιαι ηταν Αλεκα :):):):):):) . Ξεκουραστηκα, βγαιναμε καθε μερα για καφε και βολτα και περασε και το αγχος των εξετασεων και των γιατρων.

Λεμε να ξαναπαμε την Κυριακη και να γυρισουμε την δευτερη μερα, μετα το φαγητο εννοειται ;););););) . Δεν εχω καμια ορεξη να περασω 2 μερες στην κουζινα προκειμενου να ικανοποιησω τις ορεξεις μιας εγκυου πειναλας και ενος μπαμπα που τρωει οτιδηποτε εχει ποδια!!!!!!!! οποτε καλυτερα να τα βρω ετοιμα και σε ποικιλια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως ειναι τα κοριτσια μου?

Εγω και η κοιλια μου πηγαμε στο ευχελαιο.Δεν προλαβα να εξομολογηθω που ηθελα όμως...

Και λεω μηπως τελικα να μην κοινωνήσω αυριο?Θα φαω και λαδι αποψε..Εχω λιγουρευτει απο χτες φακοριζο και δεν θα τις κανω αλαδωτες γιατι θα φαει και ο αντρας και μαλλον δεν θα κοινωνισει το πρωι.

Τεσπα...

Κατα τα αλλα καλα,πραγματικα κι εγω αρχιζω να το βλεπω οτι ο 8ος μηνας θελει λιγο πιο χαλαρους ρυθμους ,εχω αρχισει και ζοριζομαι με το περπατημα,σκαλες,υπνο,παω και λιγο σα συγκαμενη!Φαντασου να ειχα και καμια μεγαλη κοιλια.

Χριστινακι εχεις τις προσευχες μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ και εγω θαθελα να κανω πανω πασχα στο αγρινιο αλλα ειναι δυσκολο ως αδυνατο αφου ολη μου η οικογενεια ειναι εδω.... το θεμα ειναι οτι φετος θα κανω με τα πεθερικα μου και δευτερη μερα θα φαω στους γονεις μου.... δεν θελω να τους ανυσηχησω οτι εχω ποναλακια και οι γονεις μου θα εχουν νταβαντουρια εκει που ψηνουν και δεν θα με αφησουν σε ησυχια και γιαυτο θα παω τη δευτερη μερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα να διαβασω νεα σας,αλλα ειδα τα νεα της χριστινας μας κ επαθα κ εγω σοκ...αλλα οταν σας ελεγα για μια αποτυχημενη πρωτη εγκυμοσυνη εννοουσα ακριβως αυτο.περασα ακριβως τα ιδια με σενα χριστινα μου,κ εμενα ο μπεμπης μου ειχε προβλημα στο κεφαλακι του κ το θα γενιοταν με προβληματα κ ισως να μην επιζουσε κ πολυ αν ερχοταν στον κοσμο.περασα 40 μερες στο νοσοκομειο αρχικα με τρομερη αποκοληση κ αιμοραγια,καθε μερα στην αγωνια για το τι θα γινει με την εγκυμοσυνη μου,δεν μου ελεγαν κατι θετικο η κατι αρνητικο,το μωρακι μια μου ελεγαν οτι αναπτυσεται αλλα παντα δυο εβδομαδες πισω..ημουν σε ακινησια,ουτε τουαλετα δ εμπορουσα να παω,εκανα κ εγω μαγνητικη εγκεφαλου εμβρυου,με φορειο με πηγαν απλα για να παρω ενα τυπικο χαρτι για να προχωρησουμε στο τελικο σταδιο δηλ τη γεννα..κ γεννησα κ εγω φυσιολογικα,με τρομερους πονους,ολη τη νυχτα μου εδιναν χαπια για να κανω συσπασεις να γενηθει το μωρο ακομα κ ορο μου εβαλαν για να γενησω,βασικα με τεχνητους πονους.η χειροτερη νυχτα της ζωης μου..ημουν κ εγω 24 εβδομαδων.δε θα το ξεχασω ποτε ολο αυτο που περασα,αλλωστε μου εχουν μεινει καταλοιπα απο τοτε κ εχω γινει τρομερα φοβιτσιαρα κ απαισιοδοξη αλλα πιστεψε με..θα κρατησεις μια μερα το επομενο μωρακι σου στα χερια σου κ σιγουρα ολα θα ειναι καλυτερα,ο πονος δε θα υπαρχει,κ μεγαλωνοντας το μωρακι σου ολα θα σου φαινονται σαν ενα μακρινο πολυ κακο ονειρο..πιστεψε με ετσι θα γινει..εχω ζησει ακριβως το ιδιο,σε καταλαβαινω απολυτα...κ ο καιρος θα περασει πολυ πιο γρηγορα απο οσο νομιζεις.να εισαι κοντα με τον αντρα σου,να στηριζετε ο ενας τον αλλον κ ολα θα γινουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα συμφωνώ μην δώσεις πάνω από 100 ευρώ για τέτοιο καρότσι. Πήγαινε στα μαγαζιά να δεις για καρότσι γιατί κάνουν και προσφορές ακόμα και στα chicco μπορεί να τα βρεις πιο φτηνά σε μαγαζί. Για τα καρότσια του jumbo άλλοι έχουν μείνει ευχαριστημένοι και άλλοι όχι. Prenatal δεν ξέρω αλλά γιατί να μην είναι καλά?

karolinaki χάθηκα γιατί δεν έχω όρεξη να γράψω σκέφτομαι συνέχεια το Χριστινάκι μας. :cry:

Άντε να σας πω κι εγώ ότι ήρθε η προίκα του σήμερα. Είναι πολύ όμορφη αλλά απογοητεύτηκα με το στρωματάκι αλλαξιέρας. Ήταν πολύ λεπτό σαν πάπλωμα και από πάνω είχε κολλημένο με σκρατς ένα σελτεδάκι το οποίο ήταν μικρότερο από το στρωματάκι. Τους πήρα και τους είπα ότι δεν είναι το ίδιο με την φωτογραφία και μου λένε ναι το αλλάξαμε γιατί έτσι βόλευε καλύτερα μας είπαν οι πελάτισες. Και λέω να ενημερώνετε το site σας γιατί εγώ περίμενα κάτι άλλο. Τέσπα δεν θα το αλλάξω είχε και 28 ευρώ τρομάρα του. Απλά σκεφτόμουνα ότι ίσως πρέπει να πάρω και ένα έξτρα στρωματάκι απο pvc που κάνει σαν λούκια για να είναι πιο μαλακό και πιο προστατευτικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταυρουλα καλωριζικο καλωριζικη η προικα σας... τελικα τι εκανες με το στρωμα πηγες να δεις???

λια μου λια μου λια μου (για να μη λες οτι σε ξεχναμε) αγιαστηκες πουλακι μου.... καλα εκανες! φακορυζο? μπλιαξ!!!!! φτιαξε κανενα μουσακα να λυγωσουμε!!

βικακι δεν ηξερα οτι περασες κατι τετοιο..... ειδες βγηκες πιο δυνατη και εχεις και σε λιγο καιρο θα εχεις και το δευτερο παιδακι σου αγκαλιτσα.... πως παει η αδεια???? ξεκουραστηκες καθολου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...