Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΛΑΓΟΥΔΑΚΙΑ 2009 ΝΟ 32


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 755
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να σαι καλα...ναι ρε οποτε θελεις.. μαλλον την θουλη δεν θα την προλαβω... καλα ταξιδι να της πεις και να μου φιλησετε τα μικρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante βρε ελενιτσα να δεις οτι δεν θα εχεις κολλησει τιποτα και ολα θα πανε καλα

αυριο παμε το στελιο για εξεταση

δεν ξερω τι να του φτιαξω για φαι ρε γμτ μου μπορει να μην προλαβουμε τον παιδικο

καλα εχει γιουροβισιον;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποτε εχει γιουροβιζιον;;μη μου πεις;;;παιδια τιποτα δε βλεπω στη τηλεοραση αλλα τηξ γιουροβιζιον δεν την χανω..ποτε ειναι καλε;;

ουτε καν ξερω ποιος μας εκπροσωπει!@

νυσταζω πολυ!!

τσακισα 1 τοστ..χαλαει ο καιρος εδω..γιατι ακομα πυρςετους ρε βαγκ τα μικρα;;και ποτε ξεκινανε οι αιτησεις για παιδικο ειπαμε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη με μπερδευεις ρε Σωσω!!!!! εμεις δεν εχουμε πυρετους!!!!!!!! οχι παλι Παναγια μου!!!!!

η ΜΑρκερ εχουν.... Μεσα Μαϊου ειναι ρε παιδια... ποτε θα ξεμπερδεψουμε απο αυτα;;;;;

αλλα εδω ο αντρας ανοιξε καλοριφερ πριν λιγο!!!! παγωνια!!! εξω λυσσομαναει ο αερας και πολυ κρυο και μεσα επιδη ειχαμε και τα παραθυρα στο βαμενο δωματιο ανοιχτα, με κλειστη την μεσα πορτα, η θερμοκρασια επεσε κατω απο 22!!!!

και εσεις Σωσω παιζετε με τα βοτσαλακια στη θαλασσα;;;;;;

σημερα ειμασταν ολο για ψωνια. πηρα μπολικα προχειρα ρουχα απο H&M με 50Εμια τσαντα ρουχα. απο 5Ε το κοματι. για τη ΜΑριαννα πεδιλακια ροζ με σχρατσ addidas 16Ε και μετα απο πολλες βολτες βρηκαμε για το Σπυρο το μονο παπουτσι καλοκαιρινο που το δεχτηκε να περπατησει!!! ενα addidas με το πανι που ειναι στα σπορτεξ, κλειστο μπροστα με τη φτερνα μονο εξω. και αυτο παλι με καλτσα το φορεσε!!!! τι κολημα αυτο ρε παιδι μου!!!! 16Ε και αυτο. να δω τι θα φοραει για καλο ολο το καλοκαιρι.... ενα πεδιλακι, αλλα με μικρα ανοιγματα που εχουμε δεν το θελει... ολο ποναει και ποναει, σε ασχετα μερη φυσικα...

αυριο θα τα παω απο το πρωι στη μαμα μου. θα κατσουμε ως το μεσημερι για να καθαρησει ο αντρας το δωματιο και να το τακτοποιησει. θα ερθει και ο ηλεκτρολογος ξανα να βαλει το φωτηστικο... αλλα παλι κρυο θα εχει... αν δε βρεχει θα τα παω βολτα στον κεντρικο της Τουμπας... αλλιως... θα πριξουμε τη μαμα μου και την κολητη της...

Ελενη σκ 24ωαρια;;;;;!!!!! υπερδιεγερση ;;;; εγω ειχα 11, ο γιατρος κανονιζε τις ορμονες να μην εχω πανω απο 15. ευχομαι η οστρακια να μην επιρεασει καθολου!!!

καλε τι ακουω;;; Πικραμενος το ονομα του υπηρεσιακου Πρωθυπουργου;;;; :lol: και ενω ολοι ειναι καθηγηταδες και πρυτανεις, υπουργος Πολιτισμου ειναι μια παραγωγως εκπομπων αγνωστων λοιπων στοιχειων;;;!!!!!! :? τρατζικ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

σημερα αρχιζω να ποναω.... νιωθω λιγο σαν κινητη αυγοθηκη.... :mrgreen:

βαγκ 99% θα παθω υπερδιεργεση αλλα δεν μας απασχολει λεει γιατι δεν κανω εμβρυομεταφορα σε αυτον τον κυκλο.

ο στοχος ηταν να κανω πολλα αυγα.. γιατι με τον διαχωρισμο θα αποριψουμε πολλα. εξου και τα 24..

ο γυναικολογος μου ειπε οτι πιθανοτατα τα μισα απο τα 24 να ειναι τζουφια λογω πολυκυστικων..

οποτε 12 ωαρια.. απο τα 12 συμφωνα με το θεμα μου, τα 6 θα ειναι καλα... και απο αυτα τα 6 μπορει να μην προχωρησουν ολα... οποτε αν εχω 4 καλα και προχωρησουν θα ειμαστε υπερευχαριστημενοι...

2 θα βαλω στον επομενο κυκλο και αμα δεν μεινω, θα χρησιμοποιησω τα αλλα δυο που θα εχουμε στην καταψυξη... αυτα....

η ειρηνη μια χαρα.. πινει λεει ροζ φαρμακο γιατι ειναι κολιτσακι... οτι να ναι.... :roll:

ρε κοριτσια μπραβο σας... οι περισσοτερες απο εδω ειστε χρυσοχερες!!! δεν εχω μπλεξει , ουτε κεντησει , ουτε ραψει σε ολη μου την ζωη... δεν μου αρεσει αυτο το χομπι.. μου αρεσει καλυτερα να πειραματιζομαι στην κουζινα... οτι γκουρμε φαγητα υπαρχουν προσπαθω να τα φτιαχνω... επισης δεν μου αρεσει να κανω γλυκα γιατι ειμαι πολυ πρακτικη σε αυτο το θεμα..λεω αφου παχαινουν και αφου δεν μπορεις να τα φας για μεσημεριανο γιατι να τα φτιαξω?????????? εχω ενα κολλημα το ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

βαγκ, γελάω που εσύ βάφεις και ο άνδρας σου ταχτοποιεί...

εννοείται ότι θα προτιμούσα το ταχτοποίημα από το βάψιμο...

σωσώκα μου, ευτυχώς δεν είναι έτσι ο μπαμπάς μου.

εμάς το άγχος μας είναι το φαγητό και το τσιγάρο...

καπνίζει σα φουγάρο!!!

έχει ζάχαρο και πρέπει να προσέχει... αλλά, καμία σχέση...

τον πρόσεχε πάντα η μαμά και του μουρμουρούσε.

προχθές έκανε εξετάσεις και είχε 300!!!

και έκανε και υψηλή πίεση.

φοβήθηκε και μου είπε ότι τα έκοψε όλα...

για να δούμε πόσο θα κρατήσει...

έχουμε και ιστορικό με ζάχαρο.

ο παππούς μου είχε χάσει το πόδι του...

το σκουφάκι θα σου αρέσει πολύ και θα μπορώ να σε καθοδηγήσω.

έχω και ένα πολύ καλό κασκόλ που μπορώ να σε καθοδηγήσω.

μόνο στο πουλόβερ δε θα μπορώ γιστί χρειάζεσαι κάποιον να σου τα δείχνει στην πράξη.

ααα... και στα τρλίκια θα μπορώ να σε καθοδηγήσω...

ελενάκι μου, καλή επιτυχία εύχομαι!!!

και να κάνεις και ένα αγολάκι και να βρεις γαλάζιο συροπάκι!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera σε ολους..

αυριο φευγουν τα παιδια.!!κλαψ!!μλκ!

καλε βαγκ εννοουοσα τη μαρκερ με πυρετο..

μα πες μου τα τερλικια πως γινονται;;

η θουλη εχει φαει τα αυτια της να βρει πως γινονται!!

στειλε κανενα μειλ τωρα που ειναι εδω..

η ζζ ειμαι σιγουρη οτι τα εχει ολα στα σεμιναρια απλα δε ταεχω ξεκινησει..

ο αντρας μου σπαστο ολη τη βδομαδα..στο ποστο που ειναι δεν εχει δουλεια!!

τςεσπα!!

η μικρη παιδια δεν ακουει..κανεναν...

δε ξερω αν το κανουν αυτα τα δικα σας!!

μιλαμε...αλλο πραγμα!!

παιδια τηςε λεω μαρθα ελα να φαμε η ελα να ντυθουμε και δεν με κοιταει καν!!

τοσα λαθη εκανα;;πωπωπ!!!

μεγεια τα ρουχα σας..να χαμε και μεις h and m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα....

χθες εγραφα εγραφα και τελικα δεν εμφανισε τιποτα...

Ελενη μα τω θεω δεν εχω καταλαβει τιποτα για ολα αυτα τα αβγουλακια..αλλα ευχομαι το καλυτερο!!!

Νανα βαλε φωτο να δουμε τιποτα....

ο μπαμπας σου μπορει να ερθει να σας δει κιολας..να χαρει τον Ανθιμακο!!!!

Βαγκ ο δικος μου περυσι ειχε ενα κολλημα με τα πεδιλα...θα σκασει το πδ του και μια χαρα θα τα φορεσει..εγω βαψιμο το φθινοπωρο...ο αντρας λεει οχι φετος...εχουν γινει ολοι οι τοιχοι χαλια αλλα δε βαριεσαι...περιττο να σας πω οτι στον ενιαιο χωρο στις κολωνες που εχουμε στα νοητα χωρισματα των χωρων εχουν σπασει κομματια στις γωνιες...τα εχει καταστρεψει ολα...

Μαρια και εμενα μου αρεσαν τα τατοο παροτι δεν θα το τολμουσα ποτε..

Σωσω βαλε και εσυ το τραπεζακι..εγω εχω στα υποψη ενα ξυλινο και ενα σιδερενιο για DIY..θα τα κανω για την αυλη...

αντε θα ξανερθουν το καλοκαιρι..

και εμεις την περασαμε αυτη τη φαση αλλα τον ξαναεστρωσα ακομα και με φωνη αγρια και ηρθε στα ισα του...δε λεω οτι ειναι αρνακι αλλα ακομα και οταν κανει διαολια το καταλαβαινει απο μονος του..ελα ρε Σωσω που εχεις κανει λαθη....terrible two φιλεναδα...

Χαρα μου αντε μη χανεσαι και εσυ!!!

εμεις τα ιδια...ο μικρος θα πει ποιημα στον παδικο..λεμε τωρα..λεει μονο την πρωτες λεξεις απο τους 4 στιχους που εχει το ποιημα ολο και ολο...μου αρεσει που θελει να κραταει και το χαρτι με το ποιημα...αν τον ξαναβαλεις μετα απο ωρα να το ξαναπει θα πει τις τελευταιες λεξεις...εμφανως δεν του αρεσουν αυτα αλλα τι να κανει???γιορτη καλοκαιριου στον παιδικο...

στη δουλεια επικρατει ταραχη..δουλευω ολο το σαβ/κυρ ολημερις..και τρωω απο το αγχος μου πολυ... :( πηρα κρεμα αδυνατιστικη δεν εχω βαλει ουτε μια φορα ..ολο ξεχναω...

εδω κανει απιστευτο κρυο...φυσαει πολυ και συνεχεια βρεχει..τι μελαγχολια ???

σταματαω ειπα πολλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxax...vraia τα λες ρε χρυσουλασ..

κοιταξε οτι εχω κανει λαθη,εχω κανει...αλλα....πρεπει να ξανα αρχισω να της ξανα μιλαω..τα ιδια και τα ιδια..και ισως καταλαβει τιποτα..

γιαιτ περναει ο καιρος και μετα...

κλαυτα!!

τεσπα!!

θα το βρω που θα παει..

περιμενουμε φωτο απο τα τραπεζακια και νανα αποτα δικα σου!!

μεχρι πριν 1 μηνα δεν ηξερα τι σημαινει diy!!poly gelio!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποίημα;

θα τρελαθώ!!!

χαχαχα!!!

σωσώ εσύ πρέπει να βάλεςι φωτό από τραπεζάκι σου... όχι η Χρυσούλα...

υπάρχουν στιγμές που κι εγώ νιώθω ότι έχω κάνει λάθη...

νομίζω, όμως, ότι πάντα θα το νιώθουμε...

το τερλίκι το φτιάχνω με βελόνες.

είναι πολύ απλό και πραγματικά θα εντυποσιαστείς από το αποτέλεσμα...

εννοώ από το πως εξελίσσεται...

η ζζζ φτιάχνει τέλεια παιδικά παπουτσάκια, αλλά τα κάνει με βελονάκι.

θα σουθ στείλω μέηλ και μετά το στέλνεις στην αδερφή σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μεις βελονακι κανουμε νανα..

και η χρυοσουλαειπε οτι εχει να κανει 2 τραπεζακια δραμινη μου!!χαχαχ!!

τοση διαφορα εχει το βςλονακι απο τισ βςλονες;;

εκανα παλια βελονεςς..εκανα κοντα 10 κασκολ και μετα τα παρατησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα γραψει αλλα απο οτι ειδα δεν τα πηρε

βαψιμο οταν υπαρχουν λεφτα για να μας το βαψουν

εγω δεν κανω τετοια βαριεμαι

καλα και εμας χαλια ειναι αλλα δεν με νοιαζει πλεον εχω παψει να τα βλεπω

καλοφορετα τα ροχαλακια σας βαγκ

ελα βρε σωσω με τα λαθη σου

γιατι υπαρχει κανεις που θεωρει οτι τα εχει κανει ολα καλα;

μην σου πω οτι το σωστο του καθενος ειναι διαφορετικο τελειως

ειναι υποκειμενικο

παιδακια ειναι ακι εκμεταλευονται τις αδυναμιες μας

εμεις ακομα κοιμομαστε αγκαλιτσα μετα τις 5 ΟΛΟΙ μαζι :shock:

και μη σου πω τι ακομα κανουν που με κανουν να ντρεπομαι :oops:

οσο μεγαλωνουν νιωθω περισσοτερη εξαρτηση εγω απο αυτους παρα αυτοι απο εμενα πρεπει να πω.

ελενιτσα μου ολα καλα θα πανε

θελει λιγο προσοχη με το σακχαρο του τωρα που θα ειναι μονος του

το 300 ακουγεται οντως πολυ αλλα φτιαχνεται

για την ηλικια του και για τον τροπο που προσεχει την διατροφη του ειναι καλο

που να δεις κατι 500αρια που μας ερχονταν

γιατι δεν συζηταει να κανει εστω μια ινσουλινη;γιατι μονο με την διατροφη δυσκολο το βλεπω - λογικα περνει χαπια ε;

εμεις κλεισαμε ραντεβου για χειρουργειο στις 11/6

μια μερα θα ειναι και δεν ζητησε τιποτα

καλα κατι θα του παρουμε αλλα θα του το ξανασυζητησω

δεν εχουμε πυρετο σωσω - χαλιοβηχα εχουν σαν να καπνιζουν 2 πακετα την ημερα κανουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι ωραία πράγματα είναι αυτά?

Χρυσούλα μου ποίημα? Μπράβο το καμάρι σου!!! Αν μπορείς να στείλεις κι εγώ θα ήθελα να τον καμαρώσω!

Σωσώ χαλάρωσε ρε . Ολοι κάνουμε λάθη! Λες και μας είπε κανείς πως είναι ο τέλειο γονιός! ;) Οταν δεις τα μαθήματα πες (απλά ξεκίνα απο το 1ο γιατί με το που ανοίξει θα δεις το τελευταίο!)

Βαγκ κι εγώ μόνη μου βάφω ....... το κακό είναι οτι μετά μαζεύω και μόνη μου :?:?:?:? Καλορίζικα και τα ρουχαλάκια! Πολύ καλές τιμές!

Νανούκα τι έγινε με το αυτοκινητο? το πήρες τελικά?

Μαρκεράκο κι εμένα η μεγάλη άρχισε να βήχει απο εχθές!!! Και τι κολόκαιρος βρε παιδιά! Χειμώνιασε σήμερα για τα καλά!

Ελένη ευχομαι να πάνε όλα κατ'ευχήν!

Πάω να συνεχίσω δουλειά! Εχω 180 μπομπονιέρες να φτιάξω.λ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela bre zzz καλη δουλιτσα με τις μπομπονιεριτσες σου

μονη σου τις κανεις ή βοηθαει και ο αντρας σου;

εχω ενα στομαχοπονο

μιλαμε να ξερασω μετα συγχωρησεως ολο τον τοπο

ηπια ενα σιδηρο και με θερισε

γιατι με πειραξε τοσο δεν μπορω να καταλαβω

αφου τον ηπια μετα απο 10-15 λεπτα με πηγε τσιριλιο και αποεκεινη την ωρα εχω ενα σφυξιμο στο κεφαλι - λαιμο -στομαχι αθλιο

εαν δεν κανω εμμετο δεν θα αντεξω

ευτυχως τα παιδια επεσα αμεσως για υπνο και δεν με ταλαιπωρησαν καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομα στην τουαλετα εισαι ΜΑρκερ;...... :lol:

με το συμπαθιο δηλαδη αλλα και εγω χθες βραδυ που γουρουνιασα, μαλλον με πειραξαν κατι φυστικια, αρχισε κατα τις 2 να ποναει το στομαχι μου. πηρα ενα σιλροτρον και σε 15λ με πηρε ο υπνος... ευτυχως!

Σωσω δεν ειναι μονο η ΜΑρθα ετσι... εμενα μια ο ενας και μια η αλλη ειναι στην κοσμαρα τους. τωρα τελευταια ξαναγαπηθηκαμε πολυ με το Σπυρο. με φωναζει μάμμυ! το κολησε απο τη χαδιαρα ΜΑριαννα που με φωναζει ετσι οταν κανει ναζια. αλλα με το Σπυρο γενικα εχουμε θεμα. με το παραμικρο θυμωνει και μουλαρωνει και δε θελει τιποτα! και δυστυχως προσπαθουμε να τον ηρεμισουμε γιατι το κανει σε φασεις πχ οταν πρεπει να ντυθουμε να φυγουμε, οταν ειναι να φάει ή να πιει γαλα κλπ... σε αλλες φασεις τον αφηνουμε να ξεθυμωσει μονος του.

σημερα πηγε ο αντρας να ρωτησει στον παιδικο του χωριου... και ω, ναι... δεν μπορουμε καν να γραφτουμε.... :o γιατι ο παιδικος ειναι στο συστημα που παιρνουν ΜΟΝΟ τα παιδια μαναδων που δε δουλευουν!!!!! :o:o:shock::shock:

Ω,ΝΑΙ!!!

δηλαδη να αφηνουν τα παιδια και να μπορεουν ηρεμες να πινουν τους καφεδες τους!

γιατι αυτο γινεται. και αναρωτιωμουν γιατι επεμενε μια γυναικα συναδελφου, ο οποιος κανει 2 δουλειες και αυτη δε δουλευει, οτιαν με ελεγε οταν ειχα την αδεια ανατροφης, καλα δεν πας για καφε στις γειτονισσες κλπ κλπ....

δηλ αυτες που ειναι στο σπιτι να μην κρατανε τα παιδια και οσες δουλευουν να πρεπει να πληρωνουν για να τα στελνουν παιδικο!

απο ολο τι Δημο Λαγκαδα που περιλαμβανει παρα πολλα χωρια, αιτηση μπορουμε να κανουμε σε εναν παιδικο μεσα στην πολη του Λαγκαδα, σε ενα χωριο 20λ μακρυα και σε αλλο 45λ μακρυα!!!!!

ουτως ή αλλως εμεις το σκεφτομασταν να μην τα στειλουμε, οποτε... μας αναγκασαν ετσι και αλλιως...

ο αντρας λεει να κανουμε στον παιδικο της πολης να δουμε...

Ελενη για την υπερδιεγερση για να μην πονας να πινεις παρα πολυ γαλα, στηθος κοτα και οτι εχει ασβεστιο.

σας αφηνω για να στειλω μειλ ξεχεσματος σε μια εταιρια που παραγγειλαμε κατι μεσω golden deal και δεν μπορουμε να ερθουμε σε επαφη μαζι τους να μας το στειλουν! δεν απαντανε ουτε σε μειλ ουτε σε τηλ και δε μου στελνουν το λιγκ για να κανω επιβεβαιωση εγγραφης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ποσα πληρωσατε βαγκ με το γκλολντελ ντιλς;;

σημερα φευγει η αδερφη..κακα δτο βρακι ..κανονικα..τσισα τουαλετα!!

φευγει η αδερφη το απογ..κλαψ!!

βασικα και η συμπεροφορα της ελπιζω να επηρεαζεται απο την παρουσια των ξαδερφων..γιατι αν οχι;;;καηκαμε!!

δε θα την παλεψω!!

ασχετο!

πιτσα εκανα για μεσημερι..δλλδ δε θα πανε παιδικο βαγκ;;

μη μου πεις..

εγω δεν νοειται να μη τνη παρουν.θα τρελαθω!!

μετεμφυτεψα τη ντοματια μου..χαχα.γελια εχει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισαμε απο βολτα και ψωνια

τι βολτα δλδ ξυνη

ξυπνησαν απο τις 5:45 και κουτουλαγαν ολη την ωρα και ειχαν την απιστευτη γκρινια

1 φυγαμε και κοιμηθηκαν 2 ωρες στο αμαξι

το απογευμα εουμε γεννεθλια

καλο ταξιδι στην αδερφη συο σωσω

θα τα κοψει και τα κακα δεν εινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνεχιζω

δεν ειανι τιποτα

εγω τους μαλωνα οταν τα εκαναν πανω τους παντως

καλα μην φανταστεις - τους μιλαγα εντονα

δεν πρεπει ειστε μεγαλα παιδια κλπ

πιο πολυ τα τσισα πλεον μας φευγουν οταν παιζουν και βαριουνται να πανε τουαλετα

καλυτερα απο χθες βαγκ

ευτυχως δεν χρειαστηκε να ξερασω

τελικα ειναι ο αυχαινας - χεσε μεσα

θα το κοψω το κεφαλι μου

τι λες ρε συ με τον παιδικο;

εχουν λογικη οι ανθρωποι :lol:

να τους πας παντωες εαν βγαινεται οικονομικα να δεις ποσο θα αλλαξουν και θα γονυο πιο υπακουα και ηρεμα παιδια

σωσω και εσυ μην το συζητας καλα θα κανεις

εαν τα παιδακια ειναι βολικα και ηρεμα και υπακουα αντε να τα κρατησεις

αλλα εαν ειναι να σε κλεισουν στο δαφνη καλυτερα να πηγαινουν παιδικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι μαπα τελικος στο champions league.... αυτη η Τσελσι..... χαλαει ολο το παιχνιδι.. δεν αντεχω να βλεπω αλλο... και αν εχει και παραταση.,. θα παω για μπανιο.

Κοριτσια για ιδιωτικο παιδικο δεν το συζηταμε καν.

Ευτυχως εβαλε γκολ η Μπαγιερν!!!!!!!

ασχετο!!!!!

και συνεχιζω...

θα πανε την επομενη χρονια κατευθειαν προνηπια...

σημερα μας βαλανε τη ντουλαπα της ΜΑριαννας... καλη εγινε. αρχισε να δειχνει δωματιο. εδωσαν και τα πεθερικα 100Ε.450Ε εκανε συνολικα (1,60μ πλατος η ντολαπα)και μας εκαναν και τις μετατροπες στις βιβλιοθηκες ικεα που ειχαμε και μας αλλαξαν και τους ιμαντες απο 2 παντζουρια. να δω τι σχολια θα κανουν αυριο που θα ερθουν να τα κρατησουν το πρωι γιατι δουλευουμε και οι 2.

ουτε να το σκεφτομαι θελω το 8ωρο που θα περασω με τον ψυχακια συναδελφο που δε λεει κουβεντα.... και μας εχουν στημενους σε σταθερη περιοχη, λιγο απομερη... σκιαζομαι ηδη... :shock:

θα παρω καμια εφημεριδα με πολλα ενθετα να εχω να ασχολουμαι...

πωπω.. δεν μπορω δεν θελω....

Σωσω κατι sticky pads για το αμαξι παραγγειλαμε, ο αντρας τα ηθελε δηλ...

1-1!!!! :o ε, οχι ρε γμτ.....

ειναι κατι πλαστικα κομματια που κολανε πανω τα παντα χωρις να πεφτουν, λενε, κινιτα κλειδια, γυαλια λεφτα...

τα 2 κανουνε 9Ε. καπου μιση τιμη.

τα πηρα... ε, οχι και να παρει η Τσελσι κυπελο!!! παω να δω το ματσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxax..και γω εβλεπα τον αγωνα χθες αλλα κοιμηθηκα!!

το πρωι παιδοτοπο.η μαρθα εκαναε κακα στη λεκανη και μαλιστα το ζητησε..

με την ελενη σκ..αν και πιαστηκε η καρδια μου σημερα..θα σας το πει η ελενη..

ευτυχως ολα καλα!!

εδω ζεστη..μακαρονια με πεστο σημερα!!

η μαρθα εψαχνε τα ξαδερφακια σημερα..

βαγκ ιδιωτικο δε νομιζω..ουτε εγω..δε βγαινουμε οικονομικα με τιποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alo

βαγκ παρε ενα psp να περνας την ωρα σου

τι να σου κανει η εφημεριδα

δεν με ενδιαφερει καθολου το ποδοσφαιρο σας

μια αρα πηγε η ντουλαπα - τοσο εχουν πανω κατω

εμεις παραγκειλαμε στρωμα για το παιδικο - 140ε - καλη τιμη - οχι απο τα γνωστα - απο ενα κοντα μας που φτιαχνει στρωματα και καναπεδες - απο εκει το ειχα παρει και εγω και δεν εχει παθει τιποτα - 8 χρονια το εχω

ξεκιναμε την διαμορφοση της ταρατσας

μονο τα φυτα -γλαστρες -χωματα κλπ κανουν 800ε

εγκεφαλικα

αλλα τι να κανεις δεν γινεται αλλιως

αφου ειναι ολα καλα με τη σκ

αυτο μετραει

ολα τα αλλα θα γινουν

εχει παρει ενα σκυλι η αδερφη μου

και πηγαμε το απογευμα εκει

ειναι γλυκιτατο

μου ειπε οτι εκανε ολα τα εμβολια -οποτε λεω ας παμε

μιλαμε μου ηρθε να την κατακεφαλιασω

το σπιτι βρωμαγε και ηταν μεσα στη μυγα γιατι αυτο κατουραει οπυ βρει

καθαριζουν αλλα ακομα δεν εχουν βρει το ρυθμο τους μου φαινεται

και τι μου τσαπουναει

οτι ειχε σκουλικια στα κακα και του εδσε φαρμακο εχθες η γιατρος

τα πηρα κρανιο μιλαμε

τα πηαρ και εφυγα

μου αρεσουν πολυ τα ζωακια και ειδικα τα σκυλια και ειχαμε παλια μαλιστα

αλλα να ειναι απολυτως καλα και καθαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti ua kanete aκριβως στη ταρατσα μαερκερ;;μπαξε;;μη μου πεις!!!

ζηλευω!!

τι μαρκα το σκυλι;;εμεις καλα..ηρθαν κατι φιλοι..ρε παιδια η μικρη ηρεμησε μετο που φυγαν τα ξαδερφια..αλλο παιδι σας λεω..καλα οχι παναγια αλλα οχι τετοια αντιδραση..

απιστυευτη διαφορα!!τι να πω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως τελικα ηθελε να ειναι η προσοχη σου μονο σε αυτην και αντιδρουσε ετσι;;;

αφου αρχισε και τα κακα στην τουαλετα παλι καλα. και ο Σπυρος εκανε ενα μικρο κουραδακι στο γιογιο και το παρατηρουσαν και τα δυο ποση ωρα! :lol:

Μαρκερ θα την κανετε ρουφ γκαρντεν την ταρατσα;;; πολλα τα λεφτα ρε συ...

οσο για το σκυλο... μονο να φανταστω μορω πως θα αντιρουσε ο αντρας μου σε τετοια περιπτωση... ποιος ειδε το Θεο και δεν τον φοβηθικε!!! :lol:

τι εγινε καλε με την Ελενη;;;;; εχει να κανει με την οστρακια;;; πειτε μας να μην ανυσηχουμε...

το πρωι στη δουλεια.... κουραστηκα τοοοοοσο πολυ απο τη βαρεμαρα.... πρωτη φορα διαβασα μεχρι και το ενθετο μπιζνες εφημεριδας!!!! την εμαθα ολη απ'εξω!

το απογευμα πηγαμε στην αδερφη του αντρα. την εβαλε η μαμα της να παρει σετ ρουχο μονο για το Σπυρο γιατι ειπε η ΜΑριαννα εχει πολλα!! :shock::mrgreen:

παλι τα ιδια δηλαδη...

της λεω, μια σακουλα ρουχα του αγορασα την Πεμπτη, του φτανουν μια χαρα τα ρουχα δε χρειαζεται να του περνετε....

τι να την πω... σταματηστε να περνετε μονο στο Σπυρο!!!! λες και εμεις θα τον αφηναμε γυμνο ή να γυρναει σα γυφτακι...

η κορη της εκανε τοσο σαματα και υστερια για να μη φυγουμε, που τελικα φτασαμε 22:30 στο σπιτι! την ωρα που κοιμοταν κανονικα.

η ΜΑριαννα καλοαρεστηκε να κοιμαται με το Σπυρο και δεν μπορει, λεει, να κοιμηθει μονη στο δωματιο της.... να ερθει μαζι και ο Σπυρακος!!!!! αυριο που λεμε να ειναι ετοιμο να τη βαλουμε στο δικο της, μας βλεπω να μην κοιμομαστε... θα κανει κανενα δυο βραδια να συνηθισει...

εχω σκεφτει οταν με το καλο θα τους κανουμε και κρεβατια, του χρονου, να τους τα κανουμε υπερυψωμενα λιγο, απο κατω να βαλουμε φως στον τοιχο, μπροστα να κλεινει με κουρτινουλα, μεσα να εχουν μαξιλαρες και τα παιχνιδια τους και για σκαλες, για να μην ειναι αποτομες να ειναι κατι σαν συρταρια που τη νυχτα να τα βγαζουμε προς τα εξω για να ανεβαινουν και τη μερα να μπαινουν μεσα να μην πιανουν χωρο.

αν καταλαβατε τι εννοω, σας αρεσει η ιδεα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...