Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΛΑΓΟΥΔΑΚΙΑ 2009 ΝΟ 32


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 755
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γυρισαμε

ο στομας μια χαρα

λιγο τα λαιμα του εχει

ειναι απλα πολυ γκρινιάρηηηςςςς

καλα οχι οτι δεν ποναει

απλα ειναι λιγο παραπανω - κλαιει λες και εχει την χειροτερη αρρωστια του κοσμου

σε 2 μερες θα ειναι περδικι

αλλο ειναι το κακο

παλι χειρουργειο ο στελαρας

και το αλλο το αρχιδακι γεμισε υγρο ρε γμτ μου

πολυ στεναχωριεμαι ρε γμτ μου

2 χειρουργεια το μωρακι μου ρε γμτ

σε 2 βδομαδες θα το ξαναδουμε και βλεπουμε

τζουλ ή οποια ξερει θα χρειατω τα μεσα του παιδων γιατι για μητερα δεν βγαινουμε με τιποτα φετος

μακαρι να πληρωθει ο κωσ και να παμε σε αυτον που εκανε το 1ο αλλα δε το βλεπω δυστηχως

μην τους καλομαθαινεις παντως καλυψω γιατι σε βλεπω να σχολας κατα τις 12 το βραδυ σε λιγο

σωσω αληθεια εχεις τατου και εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω 3 καλε..

1 καλυσιγελο,1 μαριονετα και τον φορυφρου!

κριμα για το χειρουργειο ρε συ μαρκερ..

τι να πω καλο μου..

πατε σε δημοσιο να γλιτωσετε κανενα φραγκο γιατι ερχονται δυσκολοι καιροι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αρρωστη σας χαιρετα!

χθες ημουν χαλια! ξεκινησα με πονολαιμο, μετα στη δουλεια πριστικαν οι αδενες, ανεβασα και λιγο πυρετο, την κοπανησα και πηγα στο κεντρο υγειας και με δωσανε αντιβιωση και αντιφλεγμονωδεσ γιατι εχω αμυγδαλυτιδα. παλι!!!!!

σημερα ειμαι πολυ καλυτερα... αλλα οικογενειακως αντιβιωνωμαστε!

Νανα φιλια πολλα.....

ζζζζζ.... καλα που δεν ηταν ποιο σοβαρο. οταν χτυπαν τα κεφαλια τους!!!!!! αμαν!!!

ΜΑρκερ με το καλο το τατου. αλλα οντως και εγω σκεφτομαι τα γηρατια και την παραμορφωση....

περεστηκα σας και σε σας.

και σε σας Χρυσουλα....

καλα παλι πολλες ειμαστε σε αρρωστιες...

Καλυψω πετα την πεθερα απ΄το τρενο!!!!!

εγω εχω νευρα. προσπαθω 1ωρα να κανω εγγραφη στο golden deal και στο μειλ το δικο μου και του αντρα και δε μου στελνει το μειλ με το λινγκ για να ολοκληρωθει η εγγραφη σε κανενα!!!!!!

και αυριο τελειωνει το dna test που θελουμε να κανουμε. αυτο με τις τροφες που αδυνατιζουν. το εκανε συναδελφισσα με την αδερφη της και χασανε καμια 15αρια κιλα.

Τζουλ λες να ειναι και αυτο παπαντζα;;;;;;;

πες γιατι η εμπειρια σου στον τομεα μετραει...

59Ε απο 300 το εχει.

παω για μπανιο γιατι θα το ξημερωσω παλι η αρρωστη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

ζζζ, ευτυχώς δεν ήταν κάτι χειρότερο...

σωσώ, δεν ψάχνω κάτι συγκεκριμένο.

απλά θέλω να είναι σε καλή κατάσταση και να χωράει καρότσι στο πορτ παγκάζ... χαχαχα!!!

αν και ο Π θέλει να πάρουμε toyota.

απλά είναι λίγο πιο ακριβά...

βαγκ, τι τεστ είναι αυτό;

μία συνάδελφος έκανε το τεστ δισανεξίας.

αποφεύγει τις τροφές που την ενοχλούν και χάνει βάρος.

η φίλη μου που μένει θεσνίκη έχει πετύχει πολύ καλές προσφορές από το σάιτ που μπαίνεις κι εσύ.

απλά σε κάποια φάση είχε ξοδέψει πολλά λεφτά γιατί έβρισκε συνέχεια προσφορές που την ενδιέφεραν... χαχαχα!!!

είχε πετύχει και μόνιμη αποτρίχωση.

νομίζω... μασχάλες, μπικίνι και γάμπες 120 ευρώ για 12 επισκέψεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζχουλ μιλα γιατι αν δε μιλησει ειδικος...δε θα με πειστεψει κανεις....απατες!!

τρελη απατη!!!!

αληθεια σας λεω..βρηκα καφε ζαχαροπαστα..οχι μαυρη!

γεμιστα σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala ρε Βαγκ , με εχεις ταράξει στις &*(^* ιες !!!!!!!!!! απο ολοκληρο golden deals στην παπαρια έπεσες ??? μακρυά ! σε τρωει να χαλάς λεφτα ρε μου φαινεται ... πανε αγορασε κανα ταξιδι ... :lol:

Νανα μου υπομονη , περνας δυσκολη φάση... την δυσκολοτερη νομιζω , αλλά σε χρειαζονται όλοι δυνατη!

Παίδων εχω αναπλ. διευ8υντρια Μαρκερ , τι γιατρο (ειδικότητα) 8ες ? γιατι 8α μιλησω αυριο μαζί της να με στειλει σε ορ8οπαιδικό κ να τη ρωτησω κ επευκαιρία κ για σένα ! (πες μου τωρα γιατι εχω μνημη χρυσοψαρο εγω)

Μαρκερ πάσο για τα παιδια αμα είναι ... άκου η άλλη σε όλο το σώμα ... κορμί ταπετσαρία... τι ωραίο... :roll::roll::roll:

πλακα πλάκα επιασε καλοκαιρι... τον δικο μου του γεμιζω το φλεξι μπα8 , ριχνω και 2-3 παπακια και κα8εται κανενα μισαωρο , μετα μας ακουει ολη η πολυκατοικια που ειναι να βγει αλλα μια χαρα περναει στο νερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη με πληγωνεις ρε Τζουλ.... ουτε αυτο ειναι καλο;;;; αφου 3 ατομα που ξερω και το κανανε χασανε απο 15-25 κιλα. βαλε και τη φιλη της Νανας.... :cry: τοσο χαλι;;;

το απογευμα αρχισα κατεβασμα καλοκαιρινων.... η ΜΑριαννα εχει τα απειρα ρουχα παλι και ο Σπυρος λιγα... αλλα εχω αλλες 1-2 κουτες να δω... τρελαινονται να παιζουν με ρουχα. χαμος εγινε. τα φορουσανε ξαπλωνανε πανω...

το πρωι τους πηγα για να δει η γιατρος τα αυτια. η Μαριαννα οκ ο Σπυρος σχεδον οκ, στο τελειωμα. αντε να δουμε...

και ενω μεχρι πριν απο λιγο ηξερα οτι αυριο θα παω να ανοιξω εκλογικο τμημα και να περασω ενα χαλαρο πρωινο εκει μονη με εφημεριδα και περιοδικο..... με χωσανε φυλαξη μιας Νιγηριανης σε νοσοκομειο!!!! την τυχη μου μεσα..... :evil: αυτος ο κ..γραμματεας με εχωσε... δε με παει μια. αμοιβαια τα αισθηματα...

νευριασα παλι... θα ξυπνησω και νωριτερα... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

οι δικοι μου περδικια

τσαμπα το 20ρικο στο γιατρο ισα να παμε να μας πει οτι ο στελιος ιναι γκρινιαρης :lol: - λες και δεν το ξεραμε

ελα ρε βαγκ γιατι ετσι με αυτον μλκ - εαν ειναι να τον τρως καθε μερα στη μαπα και να σε χωνει χεσε μεσα

ευχαριστω τζουλ μου παρα πολ

ηδη η μανα μου χωρις βεβαια να πολυρωτησει ξερει εναν αναισθησιολογο στο αγλαια κυριακου και θας κλεισει εκει σε μια γιατρο

κοβει τα χερια του για αυτη λεει

εσενα σε ποιο παιδων ειναι;

εαν δεν μου κατσει καλα φυσικα θα σου πω εννοειτε

και παλι σε ευχαριστω παρα παρα πολυ

εμεις τα καλοκαιρινα τα βγλαμε απο την προηγουμενη βδομαδα

και δεν εχουμε να φορεσουμε τιποτααααααα

περαν απο 6-7 μλπουζακια και 2 σορτασακια τιποτα αλλο

χρειαζεται ξεφραγκιασμα και δεν εχουμε τωρα ρε γμτ μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας..απατη και αυτο βαγκ..αληθεια σου λεω..μεγαλη απατη!

η τζουλ μπορει να σπουδασε αλλα εγω εχω ψαξει αρκετα το θεμα..κιλων!!

η ψυχωση μου ;αλλωστε..

εμεις κατεβασαμε καλοκαιρινα..10 λερες τωρα..

ετοιμαζομαι για το παρτυ..

χαμος..οχι πολλα ατομα..αληθεια του βαζεις νερο στη μπανιερα και χαιρεται;;χαχαχ!!

μαρκερ ποτε ειπες θα πατε στο γιατρο για το πουλι;;

αμαν ρε βαγκ..τι εκανενη νηγηριανη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sto αγλαια , μαρκερ μου , οτι 8ες μη διστασεις ... αλλά πες μου τι ειδικότητα 8ες γιατι χειρουργεια κάνει κ η δικιά μου ... ;)

βαγκ είναι κα8αρα εγκεφαλικό 8έμα , έχουμε κάνει διάφορα πειράματα όσο αφορα την ψυχολογια του αν8ρωπου , ειναι αυτο που λεμε οταν πιστευεις κατι πολυ 8α γινει !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μου!!!

πολύ ζόρι να μην έχεις αυτοκίνητο...

ούτε σούπερ δεν μπορώ να πάω...

έφτιαξα κέικ μπανάνας...

αύριο θα κάνει τα γενέθλια των μωρών η κουνιάδα μου και θατης φτιάξω την τούρτα.

λέω να κάνω αυτήν με τα πουράκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να την κανεις νανα..megalo paketo ...χωρις αυτοκ..ειδικα αν συνιθιζες παντα να εχεις..ο λευτ κανει τον πακμαν..

εκανα τη βαση..το βραδσυ βουτυροκρεμα και αυριο ζαχαροπαστα κα ιτα συναφη!

γεμιστα για μας!!

χρονια πολλα ειρηνουλα....

της ελενη σκ..θα κανει γιορτουλα και θα παμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα να ζησει Ελενη σκ , εγω τον εβαλα τωρα για υπνο για 1 ωρα γιατι 8α με φαει στην γκρινια στο παρτυ το απογευμα... :roll:

βαριομουν να μαγειρεψω μονο για μενα κ πηρα κοτοπουλο βασιλοπουλο με μαρουλακι να φαω ... :mrgreen:

καλη επιτυχια τουρτοφιλεναδες μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ξηγηθηκες τζουλ...

μαρκερ σου ειπα τελεια η ιδεα σου για το πακμαν..ο λευτ μονο 4 ωρες εκανε τα μπαρμπαδελακια χωρις τον πακμαν και τισ λωριδες και ολα τα αλλα..μιλαμε τελειομανης!!απαπαπα!!

χαρα στο κουραγιο του!!

και μετα παρουσιαζω την τουρτα δικη μου...απαπαπα!!απαραδεκτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο που σας περασε βαγκ το κρυωμα

καλοκαιριατικα ολοι κρυωμενοι μλκ

σωσω δεν εχουμε κλεισει ακομα ραντεβου θα μας το κλεισει ο αναισθησιολογος που γνωριζει η μανα μου

το συντομοτερο ειπε

τζουλ χειρουργο θελουμε - για μια γυναικα μας ειπε οτι ειναι τοπ εκει περα - στο αγλαια ειναι και αυτος

λες να λεμε την ιδια;

περιμενω αποτελεσματα και φωτο της τουρτας

νανα μου καλη επιτυχια με τα μεταχειρισμενα - εγω δεν τα εμπιστευομαι καθολου

μου αρεσει το τουτου με τη ζελατινα

εγω θα επαιρνα ενα φτηνο καινουριο

τωρα εαν θελετε καποια συγκεκριμενη μαρκα που ειναι ακριβα τα καινουρια

καλα καλα κανετε και το ψαχνετε -δεν ξερεις ποτε μπορει να βρειτε καμια ευκαιρια

εγω δεν θα αντεχα χωρι οχημα πραγματικα

τον μικρο πως τον πατε στη γυναικα τωρα; ειναι κοντα;

ο κωσ φτιαχνεισουβλακια πιτα για να με καλοπιασει τωρα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο στο κωστα...γιατι παλι κωλος γινατε;;η ξεχναω κατι;;

ηρθαν οι αδερφη μου με τα μωρα...σουπερ..αυριο τρελες δουλειες...

αυριο ειναι το παρτυ..

παιδια μην αγνοειται τισ εκλογες..να πατε να ψηφισετε..

μη βαριεστε..πηγαινετε!!

στο τελος μπορει να βγει και κατι καλο..

εκανα βουτυροκρεμα και αυριο ζαχαροπαστα..νυσταζωπολυ!!φιλακια..

εγω παλι ειμαι του μεταχειρισμενου..

αν και καηκα απο μεταχειρισμενο..μα καηκα μιλαμε..αλλα πλαι τετοιο θα επαιρνα!!δε ξερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια και συνεχίζω.....προχθές ο μικρός απο τα νεύρα του έδωσε μια δυνατή και χτύπησε την μύτη του άσχημα επάνω στο ξύλο της κούνιας. Το αίμα έτρεχε ποτάμι και ξαναπήγαμε Παίδων!!!! Βγάλαμε και ακτινογραφία καθαρίσαμε και την μύτη κι ευτυχώς όλα καλά!!! Τι να πω..... ο μήνας μπήκε δράμα και περιμένω να τριτώσει!!!! Εσείς τι κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώωωωωωωωωωωωωωω χρόνια πολλά φιλενάδα. Να τα εκατοστήσεις, να σε χαίρεται η οικογένεια κι εσύ εκείνους και σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι πάντα τόσο ανοιχτή, καλή , πρόσχαρη, χείμαρρος , καταπληκτικό άτομο όπως τώρα και να έχεις υγεία πάνω απο όλα , αγάπη κι ευτυχία!!

Σε ευχαριστώ για ό,τι κάνεις για εμένα κι ελπίζω κάποια στιγμή να ξεκινήσεις να φοράς κοσμήματα μπας και καταφέρω να σου κάνω το δώρο που σου αξίζει :D:D:D:D:D:D

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=occasion15.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy Birthday!!!!!!!

Σωσω πολυχρονη και παντα με υγεια!

στειλε μου κομματι τουρτα που να τρωει το φαντασματακι τον πακ μαν!! :lol:

εγω σημερα ξεμπερδεψα νωρις απο τη φυλαξη, γιατι απο τη Διευθυνση κανανε εξπρες διαδικασια και δωσανε χαρτι για 30 μερες στη νιγηριανη για να μην τη φυλαμε τωρα με τις επιφυλακες των εκλογων... 11 η ωρα ειχα σχολασει!!!!! ετσι για να σκασουν οσοι με χωσανε!!!!

αυτη ηταν μεσα γιατι δεν ειχε χαρτια κλασσικα. 19χρ, ειχε μεινει εγκυος και πηρε ενα χαπι, δνε ξερωτι και απεβαλε αλλα εμειναν υπολυματα μεσα και θα την κανον αυριο αποξεση και θα τη βγαλουν.

καλα μιλαμε στο Παπαγεωργιου ειναι ολα μαζι μαιευτικη και γυναικολογικη. χαμος, στη μια οι θειες στην αλλη οι μανες με τα μωρα μονιμως στο δωματιο! τα παιρνουν μονο αν εχουν προβλημα και οταν εχει επισκεπτηριο. εφου μονο 1 μαια ειχαν στα νεογνα! ελληνικο επιθετο δυσκολα ακουγες στους θαλαμους στις μανες..... μιση ωρα πριν το επισκεπτηριο, μπηκε ενας απο Αλβανια με τη μανα ή πεθερα του στα κλεφτα. τους περνει χαμπαρι η νοσηλευτρια, τους ελεγε 10 φορες να βγουν εξω και να μπουν τη σωστη ωρα, στα τετοια τους αυτοι! με ολα τα μωρα στον 4κλινο θαλαμο, οι 2 να θηλαζουν και στον απεναντυ να αλλαζουν μια θεια που εκανε γυναικολογικα! τα πηρε η νονηλευτρια και λεει αντε τα μωρα και τις γυναικες που τα θηλαζουν δεν τις σεβεστε, θα ηθελες να ειναι η μανα ή η γυναικα σου με το τετοιο της φατσα φορα και να το βλεπουν αλλοι αντρες;;;;; ;) καλα τον ειπε! ευτυχως εφυγαν.

με την υποθεση ρουχα λεω οτι τα κατεβασα ολα... αλλα θα κανω αλλο ενα τσεκ στη σοφιτα.

η ΜΑριαννα ειναι κομπλε, ο Σπυρος θα χρειαστει μερικα.

και δεν μπορω να βρω μπιτζαμακια..... ή καπου ειναι τα περσυνα ή ειχαν μικρυνει ολα...

παντως θα παρω 2-3 ζευγαρια τη Δευτερα απο το λιντλ που εχει με 6Ε με Ντισνευ, μακουιν, μαστορα κλπ.

ορμα και εσυ Μαρκερ!

και θα δουμε και σε κανενα αουτλετ ή στο H&M να του παρουμε τιποτα.

σημερα που του πρωτοφορεσα κοντομανικο μεσα στο σπιτι ειχε θεμα ο Σπυρος! τρελαθηκε! τραβουσε τα μανικια να κατεβουν και δεν το ηθελε με τιποτα! αφου δοκιμασαμε 3 μπλουζες τον πεισαμε να βαλει καποια...

και πεδιλα που δοκιμασε, παλι με τιποτα να τα πατησει! φωναζε, καλτσες... καλτσες!!!

εχει θεμα με το γυμνο δερμα το σεμνο μου αγορι... να δουμε τι θα κανουμε....

θα φοραει πεδιλακια με τρυπες και καλτσα σα γερμανος τουριστας;;;;;; :?

παλι ειπα πολλα.....

Ελενη να χαιρεσε τη Ρηνουλα.

ΖΖΖ... αντε να ηρεμισετε λιγο... το μαθατε το Παιδων απ' εξω. φτανει!

φιλια και .... καλο βολι κοριτσια!!!!!! ;):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

χρονια πολλα σωσωκα

να τα εκατοστησεις - να σε χαιρονται οι δικοι σου

εμεις παντα ψηφιζουμε

σε λιγο φευγουμε για ψηφο και μετα για καφε

βαγκ ναι και εγω θα παω απο το λιντλ να παρω μπιτζαμες μου φανηκαν πολυ ωραιες

τη δευτερα τωρα εχθες το ξεχασα

σωσω δεν τσακωθηκαμε

δεν το πηρε γμτ εχθες

εγραφα οτι μου πηρε 20 λεπτα παραπανω να κοιμησω τα παιδια γιατι παει να βαλει το νικο για υπνο - ο οποιος νικος θελει να στριφογρυριζει οπως ο εξορκιστης και τα πηρε κρανιο ο κωσ και του φωναξε

μετα εκλαιγε ο νικ -ξυπνησε ο στελ

και επρεπε να τους κοιμησω και τυος 2 εγω μιας και δεν τον ηθελε κανενας τους

καθολου υπομονη αυτος ο ανθρωπος

βαγκ τοσο πολυ ε με τις αλλοδαπες

δε ξερω μωρε τα λυπαμαι αυτα τα κοριτσια ωρες ωρες

ααα ξεχασα τη ρηνουλα

να την χαιρεσαι ελενιτσα μου

καθιστεριμενα βεβαια αλλα το θυμηθηκα

φευγουμε - γκουνμπαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας...αφηστε..αποτυχια η τουρτα..αν την εκανα εγω..θα ηταν μεγαλη αποτυχια!!

την εσωσε ο αντρας..μου δυαληθηκε η ζαχσροπαστα!!

το ξανα επλασα..και μετα ξυπνησε ο αντρας..και απο το πρωι ασχολειται με αυτο!!

εγω εκανα..κρεπες,μπιφτεκακι,ελιοτυρο με σφολιατα.ζαμπονοτυροπιτα, κρυα σαντουιτσ ρολακια,2 σαλατες απο φιλες..και 1 πρασδοπιτα!

και παγωτο στο ψυγειο..και υπνο το μεσημερι γιατι το βραδυ κοιμηθηκα μονο 4 ωρες..αυπνιες..\\

περαστικα ρε μαρια..τι να πω καλο μου..ευχψαριστωγια τισ ευχες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσωκα χρονια πολλα..να σε χαιρονται και να εισαι παντα ευτυχισμενη...

δε βαριεσαι για την τουρτα ..σας αγαπανε τοσο που ουτε θα το προσεξουν...

Ελενη μου και εσευ να χαιρεσαι την κορη σου!!!!να ειναι παντα γερή!!!!

Μαριαζζ ελπιζω να ειναι τα τελευταια κακα!!!παντα γερό το παιδι και μακρια απο νοσοκομεια!!!

Βαγκ χωσιμο το νοσοκομειο ..καλυτερα το εκλογικο!!

ο,τι πιτζαμα εχω παρει απο τζαμπο ειναι απεθαντη...πλυντηριο στεγνωτηριο δεν εχουν παθει τιποτα..

Μαρια ο δικος μου για να με καλοπιασει μου εφτιαξε παστελι σπιτικο!!!αψογο!!!το τσακιζω!!!

Νανα το αυτοκινητο ειναι απαραιτητο γμτ..και γα το πιο απλο πραγμα..

καλα ειμαι πτωμα...

χθες ειχα συναδελφους το βραδυ για κρασι και μεζεδες και σημερα ψησαμε παλι μπαρμπεκιου στον κηπο και φαγαμε εκει....2 ζευγαρια ακομα και τα παιδια τους!!!ο μικρος ξετρελαθηκε..ελιωσε στο παιχνιδι..το διαλυσαμε στις 5 απο τις 11 το πρωι..με τα χιλια ζορια πηγα να ψηφισω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεγαλη ξεφτιλα οι ελληνες!!

δε λυπαμαι κανενα..το ξανα λεω!

τοι και να παθουμε..καλα θα μας κανουν..τελος!!

περασαμε πολυ ομορφα..ημασταν καμια 25αρια ατομα!

βοηθησαν ολοι!

και στα φαγητα και στο ζυμμαζεμμα!

σκασαμε και παλι!

και του χρονου..

χρουσουλα..παστελι;;αληθεια;;παω να τσδακισω παγωτακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχχχχχ βρε κοριτσάκι μου... Και εγώ αποφεύγω να σε κάνω tag σε αυτό το τοπικ για να μην σου προκαλώ περισσότερο πόνο.. τι δύναμη ψυχής έχεις για να έρχεσαι να μας γράφεις για να μας δώσεις κουράγιο.. παρακαλάω και προσεύχομαι να κλείσει αυτός ο κύκλος του βαναυσου και άδικου αυτού πόνου εδώ.. να είσαι η τελευταία θεέ μου... καμία γυναίκα να μην το ζήσει ξανά... να πάνε όλα κατ'ευχήν με υγιή και τελειόμηνα μωράκια σε όλες μας και σύντομα η Παναγίτσα μας να σε ευλογήσει με ένα ακόμα υγιές θαυματακι στην αγκαλιά σου..! Πάρε αγκαλιά την κορούλα σου.. πάρε δύναμη από το θαύμα που έχεις ήδη στη ζωή σου.. και σίγουρα όταν μαζέψεις τα κομμάτια σου και είσαι έτοιμη, θα έρθει και το αδερφάκι..! Έχεις όλη την αγάπη μου... Κουράγιο κοριτσάκι μου.. 
    • Στο γενεσις θα πάω. Για αγιο Λούκα έχω ακούσει πολύ καλά λόγια 
    • Ναι Θεσσαλονίκη μένω!  Θα πάμε να δούμε κάποιες κλινικές γιατί ο γιατρός μου συνεργάζεται με σχεδόν όλες της Θεσσαλονίκης.  Θα δούμε γενεσις,άγιο Λουκά, βιοκλινικη και ίσως γενική κλινική !  Εσύ;
    • Ευχαριστω πολυ κοριτσια μου γλυκα!!! 🥰🥰🥰 μονο εσεις με νιωθετε απολυτς... εννοω ολα τα κοριτσια της ομαδας μας!!! 🫂 Το Σαββατο εχω τη χοριακη με το καλο!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα για ολες μας!!!🙏🫄🧿🫶 Ευχαριστω πολυ Αγαπη!!!!🥰🥰 Ναι σε νιωθω... 1η ετ για μενα κ χαωθηκα λιγο με τα φαρμακα...αλλο ειναι υποθετο, αλλο απ στομα, αλλο ανα 8ωρο, αλλο ανα 12ωρο..... σαστησα λιγο αλλα συνηθιζονται...
    • @Christi.D. από Θεσσαλονίκη είσαι? Που θα γεννήσεις?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...