Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΛΑΓΟΥΔΑΚΙΑ 2009 ΝΟ 32


Recommended Posts

καλημερα

πριν λιγο γυρισα και εφαγα λιγο

αχ ωραια περνατε στην κρητη εσεις καλε

οντως πολυ αργα το παρτυ τζούλ

αλλα υπαρχουν πολλοι γονεις που τα κοιμιζουν πολυ αργα το βραδυ τα παιδια τους

οσο για τη λιπο

θα αρχσω σε κανα μηνα γυμανστηριο που δεν θα δουλευω

αλλα δυσκολα τα πργματα

ρωτησα γυμναστρια και διαιτολογο στη δουλεια για το τοπικο

θα κανω την προσπαθεια με το γυμναστηριο - εαν δε βαρεθω τη 2η φορα να παω

και μετα θα δοκιμασω μπας κα το κανω -σε κανα χρονο δλδ

δεν λεω οτι ειμαι παχια- εχω τοπικο στον πωπο δεξια αριστερα σε 2 σημεια

3δυμα το θεωρω πολυ μανικι

μελαγη ταλαιπωρια ρε παιδια

εδω τα 2 και το θεωρω παρα πολυ - εμενα πλεον δεν θα ηταν επιλογη μου - χωρις να θελω να επηρεασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 755
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα ρε μαρκερ...εχω και γω ψυχολογικα αλλα και συ δε πας πισω..που τα εχεις καλε τα λιπακια;;αλλο παλι και αυτο..

ρε παιδια.η χαρα που χαθηκε;;

καλυψω ολα καλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

;ela re μαρκερ ποσο αργα να τα κοιμησεις , και φαι απο τις 7 που μας ειπε εβγαλε 9.00 ??? μωρα ειναι δεν 8α ξελιγω8ουνε ??? εγω της το ψιλοειπα οτι ηταν χοντρό και οτι πρωτα κοβουν τουρτα κ μετα βγαζουν φαι κ την τουρτα για γλυκο ουτωσωστε οποιος 8ελει να φυγει να εχει δει το κονσεπτ με την τουρτα . Της ειπα όλα ωραια κ καλα , στολισμα , φαγητα αλλά εκει.. ακυρο

α και της λεω ρε δεν ειχες μουσικη και μου λεει ειναι επειδη ειχα πεν8ος λογω της κουνιαδας μου . :shock: Σορρυ κιολας αλλα μου φανηκε λιγο κουλο....

η κοβεις τουρτα σε στενο κυκλο συγγενεις μονο (εξαλλου πρωτα γενε8λια , μωρο ειναι) η βαλε μουσικη απο την στιγμη που εχεις 25 ατομα , στολισμος , ιστοριες αμαρτιες , η μουσικη μας πειραξε ?

και μου λεει κ στο τραπεζι της βαφτισης δεν 8α χω μουσικη... οκ λεω , όπως νομιζει ο κα8ενας :roll:

ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΗ ?

σωσω ο δικος μου λεει ''αχου παναγκια μου , πεθαίνωωω '' :lol::lol::lol: οτι ακουνε ρε φιλεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η συνηφαδα μου την κοιμιζει 11

και μια ξαδερφη 11 και

αφου κοιμουνται μεσημερι πολλες ωρες

ααυτο με τη μουσικη αλλο και τουτο

ε ναι βλακεια

ή πενθεις ή δεν πενθεις

αν και εγω ειμαι υπερ του μη πενθους του μαυροφορεμενου 2-3 χρονια και με τα πολλα πολλα

αλλα ολα αυτα ειναι τελειως υποκειμενκα - ο καθενας οπως νομιζει οπως ειπες

σωσω με προκαλεις σε λεω και δεν ντρεπομαι να βαλω γυμνη φωτο

θελεις να δες θρλερ βραδυτικο και εσυνα μην μπορεις να κοιμηθεις :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα και εμας η γλωσσα ροδανι μιλαμε

ειναι και ετοιμολογα - τ να πω μου κανουν πραγματικα πολυ εντυπωση και εμενα με τις απαντησες που δινουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα και μενα μιλαει αλλα οχι ροδανι..

απλα 1 σκηνικο που μου εκανε εντυπωση..

ηταν ο λευτ κομματια απο τοη δουλεια και ερχεται στο κρεβατι μας και λεω..ομαρθα μη μιλας το μπαμπα γιατι ειναι κομματια..

και λεει οχι.δεν ειναι κομματια..ειναι πολυ ομορφος..

και λεει ο λευτ ανοιξε το προτροφολι μου και παρε 1 50ευρω..χαχαχ!!

οτι ναναι..ηρθε και η αδερφη απο πανω..απαρτια..

συγγνωμη..τζουλ..εμεις τη τουρτα την κοβουμε μετα το φαγητο αλλα οχι αξημερωτα..

εννοωω τρωμεκ ια σε κανενα τεταρτο μετα τη τουρτα..

και γω το ακουσα οτι κοβεται πριν και μου φανηκε κουλο..ετσι μαθαμε!!

μαρκερ θα σε χτυπησω..αληθεια..σταματα να μιλας ετσι για το σωμα σου!!

ποτε ειπαμε θα πας για το τατου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις συνηθως κοβουμε τουρτα με το που μαζευτουν ολοι ωστε οποιος δεν μπορει να μεινει να φυγει νωρις και μετα τρωμε και στο τελος δινουμε την τουρτα

μια χαρα μας παει ετσι

τη δευτερα 10 το βραδυ παω

για πες ρε συ θελει πολυ περιποιηση;

ετσι οπως το γραφεις θα φανταζονται οτι ειμαι η μπελουτση και τα παραλέω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...

μολις τελιωσα με τις παπουτσοθηκες.... εβγαλα πολλα παπουτσια για να δωσω...(6 ζευγαρια δικα μου και 4 του ανδρα).. οσο για την μικρη οτι δεν της κανει σε παπουτσι πηγε στο καδο.. παπουτσια δεν δινω λογω του θεματος της.. μην παρουμε και κανενα παιδι στο λαιμο μας....

αντε ρε γιωργια μια χαρα να ειστε ολες μαζι....

η δικια μου σημερα το απογευμα ηταν ολο κλαμα... ποναει το αυτι μου και κατι τετοια μου ελεγε.. 2 ωρες εκλαιγε... πηρα την παιδιατρο και την εβαλα ανοιχτη ακροαση για να την ακουσει.. μου λεει φερτη γρηγορα αυριο γιατι φοβαμαι για ρηξη τυμπανου... με το που ηρθε ο αδερφος μου και της εφερε μια ταμιακη μηχανη τα ξεχασε ολα...μια χαρα επαιζε.. την ρωτουσα αν πονουσε και μου ελεγε οχι... εγω τωρα τι να πω....

οσο για τις χαζομαρες που κανει μας εχει τρελανει....

χθες για παραδειγμα ερχεται στο σπιτι 8:30 απο βολτα και με βλεπει στο κρεβατι κομματια..

και μου λεει: τι εχεις μανουλα.. πηγες στον γιατρο και εκανες μπιμπι???????

οχι της λεω πονανε τα ποδια μου...

και μου λεει: πελιμενε

και φερνει κοριτσια την ενυδατικη και αρχισε να μου κανει μασαζ στα ποδια...τετοιο μασαζ ουτε στα σπα.. :lol::lol: .

εγω να λεω ναι ειρηνη συνεχισε.....

ο ανδρας μου να φωναζει να φερω την προνια!!!!!!!!!!!! εγω να φωναζω το κανει οικειοθελως!!!!!!!

αφηστε πολλα γελια!!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τυχερος ο αντρας που θα την παρει τη Ρηνουλα!!!!! θα εχει γινει εξπερ ως τοτε στο μασαζ!!!!

Ελενη μην τρελενεσαι για την καθαριοτητα. εγω αυτο που λετε γενικη δεν κανω. ολα με τη σειρα τους κανονικα. και φυσικα τις περισσοτερες φορες ο αντρας, αν και μου τη δινει που καθηστερει πολυ και κανει ενα σωρο ασχετα στο ενδιαμεσο, αλλα χαζη ειμαι να τον νευριασω και να σταμματησει;;;; ;)

το απογευμα εβγαλε το πιεστηκο και εκανε τα αμαξια τις σκαλες και την αυλη. 2 ωρες πριν ειχε ριξει τρελη βροχη και λενε αυριο θα ξαναβρεξει. οποτε αδικα τα εκανε. δε ρωταει κιολλας... τι να πω.. δε φτανει που τα κανει κιολλας... 8-)

οσο για το παρτυ Τζουλ, ο αντρας μου θα πηγαινε στα ισια και θα τους επριζε να κοψουν την τουρτα, να μας δωσουν να φαμε και να φυγουμε. δεν τον σταματαει τιποτα, ιδιως οτι αφορα φαγητο ή τα μωρα!

αυριο το 9ο συνεχομενο πρωινο! αντε μετα να κοιμηθω 2,5 ωρες παραπανω την Παρασκευη! αν και νομιζω απο συνηθεια θα ξυπνησω στις 5. αλλα θα γελασω και θα αλλαξω πλευρο!!!!! :lol:

Σωσω καλως τη δεχτηκες την αδερφη σου. καλα γαι μπανιο απο τωρα;;;;!!!!

λεπια θα βγαλετε ως το τελος του καλοκαιριου!

κανε και καμια βουτια για μας!!!!!

την κανω.. νυσταζω... αν και κοιμηθηκα 2,5ωρες για μεσημερι... τι θα εκανα αν δεν κοιμομασταν ετσι ολοι μαζι τα μεσημερια;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

σωσώ, τέλεια που έχεις τις αδερφούλες σου κοντά σου!!!

κι εδώ ξεκίνησε το καλοκαίρι, αλλά για να πάω θάλασσα, πρέπει να ζεσταθεί πολύ το νερό!!!

βρήκα ακόμη ένα mazda demio 6.000 ευρώ, αυτόματο, φουλ έξτρα με 50.000χλμ...

μάλλον εκεί θα καταλήξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

goodmooooornig greece and cyprus

ο νικος εχει βηχα με βρασιματακι ρε γμτ μου -αλλα δεν εχει πυρετο

το παλευω με αερολιν και φλιξο αλλα δεν βλεπω βελτιωση - μας κοβω για αντιβιωση

αυριο θα τον παω γιατρο μαλλον

σε λιγο θα μπω για μπανακι

βλεπω φωτη και μαρια και λιωνω ωρες ωρες

αληθεια μπορειτε να κοιμηθειτε μεσημερι;

εγω εαν κλεισ εστω 5 λεπτα τα ματια μου θα σηκωθω με 300κιλα πονοκεφαλο.

καλη η τιμη μου φαινεται νανα αν και ειμαι ντιπ για ντιπ ασχετη

εγω θελω να παρω μια μπεμπουλα μικρηηηηηη!!! φουλ εξτρα τουρμπο :cry:

οταν γινω πλουσια θα την παρω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..τι να πρωτοσχολιάσω..??

Νανα αφου το πρωτο ειχε 20.000 γατι να καταληξεις στο 2ο??

Ελενη το ιδιο σκηνικο με την προνοια αλλα αντιστροφα παιχτηκε με τον αντρα μου την Κυριακη που εστελνε το παιδι να ανοιγοκλεινει τη βρυση στον κηπο που ποτιζε :lol::lol::lol: ο δικος μου βεβαια το εκανε με το ζορι...

Αχ Σωσω τρελα οι κορες με τους πατεραδες τους!!!τρελα!!!κοριτσακι γλυκο τι ωραιο ηταν αυτο!!!

Βαγκ γελαω ακομα με τα λεπια!! :lol::lol::lol:

Τζουλια καλα ..ολα αυτα σημαινουν..και θελω ανοιχτο παρτυ για το ενος χρονου μολις παιδι μου και μη μου πεσει και λογος για την κουνιαδα... :mrgreen:

Μαρια ασε κατω το λιπος ..καλοκαιρι ερχεται..ολοι θα το χασουμε!!!

εγω απο αρχες Απριλιο εως τωρα εχω εκτοξευθει στα +2 :(:( εχω εδω και δυο βραδια κοψει το κανονικο βραδινο και εχω πεθανει στο γιαουρτακι :(

εμεις πηγαμε γιατρο χθες, τα αυτια ολα οκ..

ευτυχως αυτη την περιοδο κοιμαται κανονικα...επιτελους εμαθε να τρωει απο ολα...τον πιανω στην πεινα μετα τον παιδικο και τα κατεβαζει ολα με τη μια...

παντως ροδανι και του δικου μου η γλωσσα δεν παει..μπορει να σου πει μια λεξη και να σε κουφανει και απο την αλλη να βαριεται και να ανοοιξει το στομα του!!!

παντως εγω επιμενω για αυτο που σας ειχα ρωτησει..παει ολο στα μεγαλα παιδια..και δεν εννοω 3+ εννοω 6+..

φευγω να τον παω παιδικο...

Μαρια ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο..εγω δεν ειμαι καν σπιτι εκεινες τις ωρες του μεσημεριανου υπνου...

καλημερα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διάβασα την τελευταία σελίδα και βλέπω ανεβασμένη διαθεση!!!

Μαρκεράκο τατού? Αντε μπράβο Πως είναι ο μικρός?

Ελένη αυτά είναι τα ωραία!! Πεθαίνω για μασάζ ποδιού!!!

Σωσώ χα χα χα χαπέθανα με την Μαρθούλα!!!! Θα έλιωσε και ο άντρας σου!!!

Βαγκ αντε καμάρι μου να κοιμηθείς λιγάκι!!! Πάλι καλά που σου κάνει και κάτι δεν λες τίποτα.....για ρώτα κι εμένα που δεν ακουμπάει ούτε το πιάτο του να το πάει στον νεροχύτη :?:?:?:?:?:?

Χρυσούλα μπράβο και για το φαγητό!!! Εμένα τώρ τελευταία άρχισε να είναι επιλεκτικός!!!

Νανούκα για αυτοκίνητο η συζήτηση? Εχω άγνοια καθότι ούτε καν οδηγώ!!!

Καλά εγώ τα έχω παίξει!!! Εχθές έφτιαξα φακές και ξέχασα να βαλω λάδι :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fakew χωρις λαδι μονο η θουλη θα τισ ετρωγε..χαχαχ....

τρωει τα παντα..χωρις λαδι,χωρις αλατι..οτι ναναι..

καλο ακουγεται το αυτοκ..νανα!!

τι να πω..αυτοματο γιατι ομως;;

βαριεσαι να αλλαζεις ταχυτητες;;

εννοειται θα εκανε φασαρια ο χρηστος..

να μην φανε ταπ αιδια του τουρτα ;;χαχαχ.

κανω γεμιστα!

παιδια δεν εχουν τροπο μετακινησης τοσα ατομα..προβλημα τελικα.χαχα..

η θουλη λεει θα προσπαθησει να μπει πισω απο τη θεση του οδηγου και μπροστα παο το καθισματακι..

αλλα νομιζω οτι θα παθει ασφυξια..τι να πω!!

σας ειπα οτι μαλλον θα πμαθω να πλεκω απο τη θουλη;;

ειμαι στη προσπαθεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!αρχιζω ενεσεις απο αυριο... αδιαθετησα σημερα... θα μου της κανει ο φαρμακοποιος της γειτονιας μου μεχρι να ξεπαρω... ρε παιδια εχω θεμα με τις ενεσεις.. με το που θα δω ενεση ζαλιζομαι... απορω πως καποιοι περνουν ναρκωτικα.... :roll:

γεωργια σου ειπα οτι προσφερομαι για μεταφορες... απλα ειμαι διαθεσιμη μονο απογευμα...

χρυσουλα εμενα τρελενεται η δικια μου για αγκαρειες!!!! να φανταστεις την κυριακη βοηθουσε τον αδερφο μου να καθαρισουνε τα επιπλα και του σκουπιζε κιολας.... :lol::lol:

παω να μαζεψω φαρμακα σημερα που δεν εχω και μετα θα παω στην δουλεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσούλα το 2ο είναι αυτόματο φουλ έξτρα.

το πρώτο είχε χτυπημένα φανάρια και φοβόμαστε μήπως είχε κανένα τρακάρισμα.

πάντως, θα το πάμε σε μηχανικό για έλεγχο όποιο καν επιλέξουμε.

σωσώ, το προηγούμενο ήταν με ταχύτητες.

το μόνο που με ενοχλεί είναι ότι για να πάω δουλειά θέλω πάνω από μισή ώρα και άλλη τόση για να επιστρέψω.

και είμαι μέσα στην κίνηση, οπότε κουράζομαι.

τυχαίνουν φορές που κάνω και μία ώρα...

χρυσούλα, αυτό με τη βρύση στην αυλή το κάνω κι εγώ... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι παιδια..τελικα χωραμε στο αυτοκινητο..ενεσεις;;ποιος;;;παρων!!η καλυτερη μου!!

σας ειπα οτι ξεκινησα πλεξιμο;;αντε να δουμε...με τσιγκελακι...

βελονες ηξερα αλλα ξεχασα..

.

φαγαμε γεμιστα και τζιζ κεικ..

το πογ θα παμε με ελενη σκ ακουαριουμ..εδω ψιλοφυσαει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσώ, δεν είναι τέλειο το πλέξιμο;

εγώ έχω ενθουσιαστεί!!!

άρχισα να μαθαίνω και τσιγκελάκι...

σας χρωστάω πολλές φωτό από τις δημιουργίες μου...

ξαναπήρα την ασφαλιστική του άλλου και αφού τον έπρηξα είπε ότι θα με ξαναπάρει τη Δευτέρα να μου πει αν τελικά θα μου δώσουν κανένα ποσοστό.

ελένη μου, καλή αρχή με τη θεραπεία!!!

έχεις δίπλα σου την σωσώκα και σκέφτεσαι για ενέσεις;

και το ξαναλέω...

οι νοσοκόμες κάνουν λειτούργημα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhsoera

με το καλο ελενη μου ευχομαι γρηορα να πετυχετε τον στοχο σας

καλα και να μην φαινεται τρακαρμενο δεν σημαινει οτι δεν ειναι; αλλα καλα θα κανετε που θα το πατε να το δουν πρωτα

μακαρι να παρεις κανα φραγκο παντως.

πωπω με τα τσιγκελακια σας ζηλευω - αλλα βαριεμαι ταυτοοχρονα

καλα μολις ειπα οτι θα κανω χαζοδιατροφη με εχει πιασει μια λημοκτονια;

λες και αφηνεις αταιστο μιλαμε και ολοτρωω

αφου γουργουριζε μεχρ και η κοιλια μου :lol:

post-5578-13873939291408_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθε η μανα μου το απογευμα

πωπω ειχα εναν εκνευρισμο

δεν ξερω μαλλον πλεον δεν μπορω να εχω ανθρωπους στο σπιτι

ισως γιατι οποτε ανοιγει ο στομα της λεει μλκιες

τι να πω δεν ξερω

καλη ειναι αλλα σπαστικιαααα

μου ηρθε να την πεταξω εξω μιλαμε

το μονο σωστο ηταν που μου σιδερωσε τα 5 ρουχα που ειχα

κατι ηταν και αυτο δε λεω την ευχαριστω

αλλα

ανοιγει το ψηγειο

παντα μεσα εχω ενα μπουκαλι ποτο το καλοκαιρι γιατι εαν ερθει ενας ανθρωπος μπορει να μην εχω παγακια

και τι μου λεει;

ποιος πεινει μαρτινι;

εγω της λεω

ωωωωωω - τι αληθεια; πεινεις πολυ; μηπως εχει αρχισει το ποτο και γινεσαι αλκοολικη; :lol:

και τα λεει σοβαρα ετσι;

λεω τωρα; να γελασω; να την βρισω; τι να κανω η γυναικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα που δε σε εγραψε στους Ανωνυμους Αλκοολικους δε λες ΜΑρκερ;;; :lol::lol::lol:

να την πεις να μη βλεπει τοσα εργα στην ΤΒ!

Νανα με το καλο το νεο αμαξακι και να περνας μονο ευχαριστες στιγμες οδηγώντας το!

Σωσω ακουαριουμ;;!!!

και εγω εχω παει το 2008 που ημουν τελευταια φορα Κρητη. πολυ ωραιο!!!!!

και μη λεσ για αερα γιατι εδω αχει 2 μερες που καθε μεσημεροαπογευμα βρεχει!!!!!

και απο βδομαδα δηλωσαμε αδεια, εκτως αν παμε παλι για εκλογες και μας την κοψουν, για να κανουμε το δωματιο της ΜΑριαννας και να ολοκληρωσουμε την αλλαγη σεζον σε ρουχα και σπιτι.

νε δουμε.....

και οσο λετε για πλεξιματα και εργοχειρα μου θυμιζετε ποσο ανεπροκοπη ημουν απο μικρη!

τα καλοκαιρια με εβαζε η μαμα μου με το ζορι να κενταω εκεινα τα μαλλινα μαξιλαρια με τις κλωστες που ηταν ακριβως για να τελειωσει το κεντημα. εγω επιδη βαριομουν τρελα εκριβα τις κλωστες οτι ταχα κεντησα τις 3 ή 5 που επρεπε να κανω σε μια μερα και στο τελος ποτε δεν εφταναν για να τελειωσει!!!!

οταν πια μεγαλωσα, τις βρηκα χαντακωμενες σε ενα ντουλαπι στο δωματιο μου και τις εδωσα στη μαμα μου για να τα τελειωσει μονη της!!!!!! :lol::lol:

το τι ακουσα.....

Ελενη σκ, με το καλο η προσπαθεια! να ειναι η πρωτη και τελευταια!!!!

οσο για τις ενεσεις εγω μονη τις εκανα στην κοιλια. μετρας 2 δαχτυλα αριστερα ή δεξια απο τον αφαλο, το τσιμπας και βαζεις την ενεση. αφου λιπος εχει εκει. δεν ποναει.

αλλα αφου εχεις και τη Σωσω μη μασας!

το μεσημερι κοιμηθηκαμε 3:30-7:00!!!! και παλι νυσταζω! και τα μωρα 10:30 ηταν ηδη κοιμησμενα! ναρκωθηκαμε!

ο αντρας πηγε και νυχτα... αρα πρεπει να πλυνω εγω τα πιατικα αν και ηταν η σειρα του... του τη φυλαω για αυριο.. :mrgreen:

καληνυχτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

κι εγώ χρειάζομαι διακοπές ή τουλάχιστον ξεκούραση...

όμως, δε νομίζω να μου μείνουν μέρες για το καλοκαίρι...

τέσπα... υγεία να υπάρχει.

πολύ δουλειά στο γραφείο και δεν ξέρω από πού να ξεκινήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

εγω σημερα δεν ειμαι πολυ καλα.... ποναει το στομαχι μου και ψιλοζαλιζομαι....

μαλλον μου βγηκε η κουραση της εβδομαδας...

χθες πηγαμε ενυδρειο...ωραια ηταν.. τα μικρα ενθουσιαστηκαν.. η κορη μου εφαγε ενα κιλο αγγουρι... οπου τον βγαλει τον καθενα που λεει και η γιαγια μου....

στην δουλεια σκ@τ@... βλεπω χαρτια στο γραφειο μου και δεν ξερω τι ειναι... τα νευρα μου.... :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα...

Βαγκ εκανες μονη σου τις ενεσεις????πω πω εισαι σκληρη!!!εγω δεν υπηρχε περιπτωση να μπορω να αναπνεω εκεινη τη στιγμη....

και φυσικα δεν εχω κεντησει πλεξει ραψει ποτε!!!!ποιος ειναι πιο ανεπροκοπος????

Νανα δεν εχω οδηγησει αυτοματο ποτε αλλα μαλλον στις μεγαλες πολεις θα εξυπηρετει....

ο,τι και να παρεις καλοταξιδο να ειναι...

Ελενη ο δικος μου αν δεν εχει φετα τυρι πανω δεν το τρωει... μπορει να κρυωσες...

μη μιλας για δουλεια και εσυ και η Νανα ...εγω τι να πω που δινουν τα παιδακια μου πανελληνιες σε 10 μερες????κοιμαμαι και πεταγομαι απο το αγχος..τη σιχαινομαι αυτη την περιοδο....

Μαρια ολες οι μαμαδες μια σπαστικουρια την εχουν..οπως και εμεις αλλωστε :lol::lol:

εμεις τα ιδια....κοιμομαστε 8ωρα συνεχομενα ..αυτη την εβδομαδα..για την επομενη δεν ξερω...

ευτυχως στον παιδικο επισης παει τουαλετα και καθεται λεκανη..

χθες του πηρα νερομπογιες γιατι μου ειπε η δασκαλα οτι μονο με αυτες ζωγραφιζει τα υπολοιπα τα φτυνει...τι ιδιοτροπια!!!!τσακιστηκα να του παρω και οντως πιανει το πινελακι και βαφει την κολλα μια χαρα... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...