Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Λιζα και Αλικη ολο θελω να ρωτησω κι ολο το ξεχναω:

τα ποδαρακια στο profil σου Λιζα και τα χερακια στο δικο σου Αλικη ειναι των παιδιων σας ή τυχαιες φωτο???

ειδατε τροπους για να αλλαξουμε γρηγορα θεματακι;

το καλως την μπεμπα...παλιωσε....συγνωμη Κατερινα,αλλα επονται και αλλες...

και ποιος ξερει; μηπως ειμαι κι εγω!!!!! :?::?::?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ Ευγενια!!ποσα κουμπαρια εχεις κοπελα μου;μετρησε τα λιγο και δωσε εναν αριθμο...

να σε παρω τηλ το απογευμα που θα ερθει η ζαμπα;παντα με τον κουνιαδο σου ερχεται; :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκια μου….. τι υπάκουα κορίτσια είστε εσείς!!!!

Σας βάζω Α με τόνο ( όχι ρίο μάρε)

Δεν έχω καλά νέα δυστυχώς αλλά ακόμη περιμένω το απογευματινό ραντεβού με τον γιατρό για να έχω μία καλύτερη εικόνα…. Του τι πρέπει να κάνουμε!

Γενικά δεν είμαι καλά αλλά όπως πάντα θα το αντέξω κ αυτό…. λεπτομέρειες δεν λέω γιατί μπορεί να πω κ μαλακίες!

Τέτα αν δεν έχεις πρόσβαση στο φβ το Μαράκι μας έχει μία τεράστιαααααα χοριακή….

Κρατάμε αυτό σαν υπέροχο νέο της ημέρας…..

ααααα κ το κινητό μου φτιάχτηκεεεεεε…. Γιούπιιιιιιιιιι

:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαράκι μου δεν κατάλαβα πως γιορτάζει ο αδερφούλης σου……. χρόνια πολλά να τον χαίρεσαι!!!

Κ εσύ Νατάσσα μου επίσης……

Είπαμε το κάρβουνο φταίει!!

:D:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα Τέτα κ τα ποδαράκια της Ελίζας επίσης του μωρού είναι…. τα έχουμε ξαναπεί βέβαια αλλά εδώ δεν θυμάσαι άλλα κ άλλα θα θυμάσαι αυτό….. μπου χα χα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλικη τι εγινε μωρε???μην φοβασαι τιποτα κοριτσι μου ομορφο και η αγαπη μας κουναει και βουνα ετσι θα μεινεις εσυ??πριν το καταλαβεις καλα καλα θα εισαι μια μικρη φουσκιτσα...και τωρα ετοιμασου γιατι ερχεται ΜΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑ αγκαλια απο μενα το μανωλη και το σπορακι και θα σε κανει μπα γιατι εχεις μιμι...

1139 μοναδες τετααααααα....ολα ειναι καλα ετσι???τωρα μπορω να χαρω??τωρα μπορω να πεισω τον εαυτο μου ναι ειμαι εγκυος???αν κατι δεν πηγαινε καλα η χωριακη θα ηταν πιο χαμηλη ναι??η πηπως θα επρεπε να ηταν ψηλοτερη????ειμαι χαζη ναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλικη τι εγινε μωρε???μην φοβασαι τιποτα κοριτσι μου ομορφο και η αγαπη μας κουναει και βουνα ετσι θα μεινεις εσυ??πριν το καταλαβεις καλα καλα θα εισαι μια μικρη φουσκιτσα...και τωρα ετοιμασου γιατι ερχεται ΜΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑ αγκαλια απο μενα το μανωλη και το σπορακι και θα σε κανει μπα γιατι εχεις μιμι...

1139 μοναδες τετααααααα....ολα ειναι καλα ετσι???τωρα μπορω να χαρω??τωρα μπορω να πεισω τον εαυτο μου ναι ειμαι εγκυος???αν κατι δεν πηγαινε καλα η χωριακη θα ηταν πιο χαμηλη ναι??η πηπως θα επρεπε να ηταν ψηλοτερη????ειμαι χαζη ναι???

EIΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΖΗ ΔΕΥΤΕΡΟΜΑΝΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω φευγω παω λιγο να ξαπλωσω με το παιδι μου και θα τα πουμε παλι το βραδυ...

αλικη πηγαινε με τσαμπουκα και μην φοβασαι...εχεις εμας...

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

αδερφουλα ευχαριστω για τα κοπλιμεντα..τετοια θελω να ακουωωωωω.... :lol::lol::lol::lol:

post-5713-13873939311248_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το απόγευμα έχω ραντεβού με τον γιατρό γιατί δεν έχω μιλήσει μαζί του…..

Σκέφτομαι να πάρω κ μία δεύτερη γνώμη…..αλλά πρώτα πρέπει να λύσω το θέμα που προέκυψε ξαφνικά –μη χέσω- κ αυτό μπορεί να πάρει καιρό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το παιδι μου ειναι σαν τον μπαμπα του μην δει κρεβατι...ξεραινεται στον υπνο...κοιμηθηκαμε και ξεκουραστικαμε μεχρι τις 7 και τωρα ειμαι σαν καινουρια...οι φακες δεν καναν τιποτα το μεσημερι..θα μου πεις εφαγες???οχι γιατι με την αγωνια μου δεν κατεβαινε μπουκια δεμενο κομπο το στομαχι μου...τωρα εκανα του μανωλη μακαρονακι και τσιμπολογαω κι εγω...λετε να του τρωω το φαγητο του παιδιου???ασπλαχνη μανα...

αλικη μολις επιστρεψεις μπες να μας πεις τι εγινε και μην στεναχωριεσαι καθολου..ολα γινονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ομορφα..θελω να κλεισω την σημερινη μερα λεγοντας πως στην ζωη αν εισαι θετικος θα ερθουν θετικα πραγματα στην ζωη σου...ποτε δεν περιμενα να μεινω εγκυος φυσιολογικα μετα απο οσα ειχα περασει...

ποτε δεν περιμενα οτι θα μου χαμογελουσε κι εμενα η ζωη ετσι απλοχερα..κι αυτο που φανταζεσαι αδυνατο ειναι πλεον χειροπιαστο...

δεν θελω καμια σας να νομιζει πως δεν προκειται να τα καταφερει οτι κι αν θελει...η ζωη μας δεν ειναι απλη ουτε ευκολη πλεον αλλα εχουμε σπιτι μας τους υπεροχους αγγελους μας...στο σπιτι μας μεσα..και μεσα στην μιζερια και την απογοητευση μας τους ριχνουμε ενα βλεμα και λες και ολα φτιαχνουν αυτοματα..

για αυτα λοιπον τα χαμογελα που ειναι μια ανασα μακρια μας αξιζει να γελαμε καθε μερα και να διωχνουμε οοοοολα τα προβληματα εεεεεεξω απο το σπιτι μας....τοτε θα δειτε πως θα ερχονται επανωτες η μια μετα την αλλη οι ευχαριστες εκπληξεις...

σας αγαπω πολυ και σας ευχαριστω τοσο πολυ που με στηριζετε..και θελω να κανω το ιδιο κι εγω και το μονο που μπορω να κανω απο δω ειναι να σας δωσω μια τεραααααστια αγκαλιααα και πολλα φιλια...αλικακι μου μην στεναχωριεσαι...γιατι οοολα γινονται...ειμαι η αποδειξη για αυτο..

καληνυχτα λοιπον ονειρα γλυκα σε ολες μας και φυσικα και στα θαυματακια μας που αποδεικνυουν πως τελικα θαυματα γινονται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου ,τι κανετε?

ο μικρος σημερα ξυπνησε με δεκατα....δεν τον γλυτωσαμε τον πυρετο!

Αλικακι μου μη πτοησε...καλα λεει το Μαρακι σκεψου θετικα και ολα θα γινουν!

Μαρακι οντως εισαι η αποδειξη,μπραβο ξανα κοπελα μου!ολα θα πανε τελεια ,αντε και την Πεμπτη θα δεις και την σπορουλα! ;):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Μαράκι μου πάρτο απόφαση!! Είσαι έγκυος!!! :lol::lol: Απλά υπέροχα νέα...φύσα γκαστρόσκονη σε όλο το παρεάκι..και πιο πολύ φύσα στην Αλίκη μας

Αλίκη μου, γιατί είσαι έτσι κοριτσάρα μου? Θέλω θετική ενέργεια σε όλη σου την ζωή... Έχεις τον Σπυράκο, έχεις τον Πάνο που σε αγαπάει και σε στηρίζει, έχεις εμάς δίπλα σου...όλοι εμείς θέλουμε να σε βλέπουμε χαρούμενη και ευτυχισμένη. Είδες το Μαράκι...είχε πίστη στον εαυτό της ότι μπορεί να μείνει έγκυος φυσιολογικά και τα κατάφερε..και εσύ θέλω να έχεις πίστη ότι θα ξαναμείνεις έγκυος και σύντομα μάλιστα...φυσιολογικά ή όχι δεν έχει καμία σημασία.

Εμείς καλά είμαστε. Ήρθε η ζάμπα μου με τον κουνιάδο μου (ναι πάντα πακέτο πάνε αυτοι γιατί η πεθερά μου δεν μπορεί να έρθει μόνη της - ούτε σε ταξί δεν μπαίνει μόνη της για εντός νησιού). ΑΑΑ και όταν πάω εγώ επίσκεψη στην ζάμπα πρέπει να το κανονίσουμε να είναι και ο κουνιάδος μου εκεί γιατί έχει τρελαθεί με τον ανηψιό του και θέλει να τον βλέπει συνέχεια...

Κουμπάρους έχω: την Μ. (την έχω παντρέψει εγώ στον πρώτο της γάμο αν και βλέπω να την ξαναπαντρεύει ο άντρας μου στον δεύτερο), την Η. και τον Κ. (τους έχω παντρέψει και βαπτίσει την κόρη τους), τον Π. και την Α. (νονοί του Νώντα) και τον Δ. που μας έχει παντρέψει εμένα και τον Δημήτρη. Οπότε σύνολο: 6 μεγάλοι και 3 παιδιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...