Μετάβαση σε περιεχόμενο

ARNHTIKH XORIAKI? MIPWS ITAN POLY NWRIS?


HELEN@85

Recommended Posts

koritsia pali egw!

voi8eiste me!

loipon me worixia tn 16i k 17i mera tou kiklou k epafes stis 16i, 17i k 18i mera t kiklou m. teleutaia periodos 24/02. k kyklos apo 32-42 meres.

ekana xoriaki tn 25i mera t kiklou m me arnitiko apotelesma dld katw apo to 1. mipws tn ekana poly nwris? sto metaxy apo tis meres tis worixias ehw entonous ponous periodou , ponaei i mesi m k ta shetika.

ti ginetai? iparhei pi8anotita? mipws ekana nwris tn horiaki?

epeigon apantiste m gt 8a trella8w.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα θελεις ξυλο για να ηρεμησεις εεεε!!!!

εννειτε την εκανες παρα πολυ νωρις την χοριακη!!!!!!!μην δινεις βρε μπουμπου τζαμπα τα λεφτα σου ειπες εχεις κυκλο 32 με 42 ημερες κανε τεστ ξανα αν δεν σου ερθει περιοδος την 43η ημερα τοτε θα φανει σιγουρα!!!!

γιατι τοσο ανχος ειπαμε οτι δεν κανει καλο!!!!!

αν εισαι εγκυος θα εισαι αν οχι τον αλλο μηνα ξανα!!!!

την κορη μου την τσακωσα στους τρεις μηνες προσπαθειων..

ειπαμε καθε μηνα εχεις 25% πιθανοτητες εγκυμοσυνης!!!

μην τρελενεσε ετσι θα παθεις κ τιποτα απο το ανχος!!!

κ οσο ανχωνεσε να ξερεις οτι μπλοκαρεις την εγκυμοσυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι κανεις τετοιες σκεψεις?πως δεν θα κανεις μωρακι οχι μονο ενα θα κανεις αλλα πολλα!!!

προσπαθεις καιρο κ εχεις απογοητευτη τοσο πολυ???

την 43η μερα κανε τεστ ξανα οσο για τον πονο οπως σου εγραψα κ στο αλλο ποστ δεν εχει σημασια καμμια κ εγω πονουσα πολυ κ πολλες αλλες κοπελες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι μου ΗΡΕΜΗΣΕ! Δεν μπορει να μην ξερεις οτι το αγχος ειναι βασικοτατος ανασταλτικος παραγοντας για να μεινεις εγκυος! Βεβαια, θα μου πεις τι να κανεις, κουμπι να πατησεις; Οχι βεβαια, απλα προσπαθησε να χαλαρωσεις και να μην βιαζεσαι. Αφου επιασες μια φορα θα ξαναπιασεις ΣΙΓΟΥΡΑ!

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλες κοπελες εχουν μια βιοχημικη πολλες κοπελες δεν το καταλαβαινουν κιολας,επειδη συνεβει μια φορα δεν σημενει οτι θα ξανα γινει ηρεμησε κ περιμενε να περασουν οι μερες...

σμουτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia m euharistw poly g tis apantisoules sas. an k xerokefali ekana ena clear blue to apogeuma me arnitiko apotelesma.

etsi k alliws me autous ts ponous nomizw 8a katarreusw siga min eimai egkios.

den peirazei toulaxiston na er8ei i kyria me ta kokkina na isihasw gt den me antehw k o antras m 8a me vgalei exw etsi opws pame!! :lol:

mporei na xanakanw test an prosexw kapoia ka8isterisi. leme twra.

g otidipote neotero 8a sas enimerwsw!!

filoures polles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι διάβασε αυτό: "Η αιτία της αποτυχίας της προόδου μιας κύησης σε αυτό το στάδιο στατιστικά έχει σαν συχνότερο αίτιο ενδογενές πρόβλημα των συγκεκριμένων αρχέγονων κυττάρων της κύησης (του συγκεκριμένου δηλαδή ωαρίου και σπερματοζωαρίου που συνεισέφεραν για την κύηση), και σε καμμία περίπτωση δεν επιβεβαιώνει κανενός είδους πρόβλημα που θα αφορούσε την γονιμότητα του ζεύγους. Αποκλείει αντίθετα πολλά από τα προβλήματα γονιμότητας, εφόσον το ζευγάρι κατόρθωσε να φτάσει σε αυτό το στάδιο, κι αν πρόκειται για κύκλο εξωσωματικής γονιμοποίησης επιβεβαιώνει την επιτυχία όλων των προηγουμένων σταδίων."

Δεν έχεις πρόβλημα γονιμότητας οπότε ξεαγχώσου ;) . Όσο για τους πόνους. Έχεις τσεκάρει αν έχεις ενδομητρίωση? Σου έχουν πει τίποτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα ο λογος που λεω για τους πονους περιόδου ειναι γιατι πιστευω πως ειναι πολυ εντονοι για να υπάρχει περίπωση εγκυμοσυνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι τους εχω παντα. αλλα το παραξενο ειναι οτι ακομη δεν εχω πονεσει το στηθος μου που συνηθως το ποναω. τι να πω ? ποσο μπορει να καθυστερησει μια συλληψη? ξερει καποιος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...