Μετάβαση σε περιεχόμενο

ερχοντε τα φθινοπωρινοχειμωνιατικα μωρακια 2012!!!!!!


Recommended Posts

Ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα ραπανακι!! Εφτασε η ωρα σου ε? Ευχομαι με το καλο να γεννηθει το κοριτσακι σας γερο και δυνατο! :D

Σωσω ευχαριστω για τα κιλα, λογικα θα βαλω κι αλλα μεχρι να γεννησω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αντε ρε ραπανακι..ολα καλα να πανε!!που θα πανε!!!

μπραβο που εφτασες ως 39 οντως..το τριτο σου ειναι;;;

παναγια μουυυυυυυυυυυ!!χαρα στο κουραγιο σου!!

περιμενουμε νεα σου!!και με λεπτομερειες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πφφφφφφφφφφ...μη λετε για κιλα ρε κοριτσια...εχω παρει ηδη 8 αλλα πλεον δεν μπορω να το ελεγξω...νομιζω οτι μεχρι το τελος θα παρω αρκετα ακομα γιατι ΠΕΙΝΑΩ συνεχεια.... :lol: αφου να φανταστειτε ο κολλητος του βασιλη γυρισε και του ειπε σημερα..."ρε συ μπιλλυ το πανηγυρι τελειωσε...μαζεψε το μπαλονι διπλα σου..."οκ με επιασε σπαστικο γελιο και με κοιτουσε ολο το μαγαζι αλλα οσο το σκεφτομαι φουντωνω...

σουζανα καλως ηρθες στην παρεα μας..συνεχιζω να εχω την μοναδικη κορη του οκτωβρη... :lol::lol: ας μπει στη σειρα και ο δικος σου για γαμπρος....θα τον στρωσουμε... :lol::lol: σε προσθεσα και στην λιστα... :D

ραπανακι....γεννας....!!!με το καλο...και περιμενουμε νεα σου φυσικα μολις βρεις χρονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!γεια σου και σενα σουζανα!καλως ηρθες!!!

ραπανακι εφτασε η ωρα;;;με το καλο!!!!!ολα να πανε τελεια και με το καλο να κρατησεις τη μικρουλα μπεμπουλα σου!

οσον αφορα εμενα...μπηκα στο μηνα μου και εχω τρομερο αγχος και αγωνια.με εχουν πιασει και κατι πονακια χαμηλα τις τελευταιες μερες και καθε τρεις και λιγο εχω το μυαλο μου μη σπασουν τα νερα.νομιζω οτι εχει κατεβει και η κοιλια μου λιγο.μιλησα και με αναισθησιολογο για επισκληριδιο γιατι αλλιως δεν την παλευω.

τα κιλα που εχω παρει ειναι 10 και θα ανεβω κι αλλο λογικα.το εχω ριξει στα γλυκα και φανταστειτε οτι δε με τρελαιναν πριν μεινω εγκυος!τη βαλιτσα ακομη να τη φταξω αλλα εχω παρει ολα τα απαραιτητα.

αυτα κοριτσακια μου! φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου σπουργε...ολα καλα να πανε!!

και εννοειται να γεννησεις φυσιολογικα!!

ιδιωτικα γεννας η σημοσια;;

εγω ιδιωτικα αλλα εχω ακομα..τα κιλα σου ειναι..σουπερ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γλυκες μου!!!!

μπηκα να ευχηθω στην αγγελικη μας να της ζησει η κουκλιτσα της!!!!!!!!!!

αγγελικη μου να χαιρεστε το μελινακι σας παντα γερη να ειναι αξια!!!!

καλη λοχεια κ σε εσενα να προσεχεις κ οποτε νοιωσεις καλα θελουμε λεπτομερειες απο την τριτη σου γεννα!!!!!!!σε φιλω κ σε σκεφτομε!!!!!!

σε 10 μερες ερχετε η σειρα μου :lol::lol::lol:

η μαμα μου φτανει την δευτερα αγορασα κ εγω μια κουνια απο ικεα 39 ευρω πανεμορφη!!!!το ικεα με εχει βγαλει ασπροπροσωπη ως τωρα!!!!!

αντε ανεβαστε καμμια φωτο απο τα δωματια που φτιαχνετε βρε!!!!!!!να καμαρωσουμε κ εμεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου!!! :D Καλημερα :x !!!εχω καιρο να μπω αλλα με τις εξετασεις και ολα αυτα τα ''κουφα'' που μου ετυχαν συν την δουλεια δεν ειχα χρονο ουτε να ξυθω η γυναικα!!! :lol:

Τελικα με τους ερπεις και ολα αυτα και μετα απο 20 μερες αγχους και αγωνιας,τα αποτελεσματα εδειξαν οτι ηταν ολα λαθος!! :ymapplause: Το κοριτσακι μου ειναι μια χαρα,παντα μια εβδομαδα μικροτερη αλλα μεγαλωνει και ειναι μια κουκλα!!κουκουβαου!!κουκουβαου!!! :lol:

100 μερες κοριτσια!!!δεν βλεπω την ωρα! ειδα ειχαμε γεννητουρια!!!!τι ωραια!!! :YMHUG: Ξεκινησαμε αγορες και να σας πω .... τα πηρα οοοοοολα ροζ!!!εγω που ελεγα οτι δεν θα παρω ροζ αλλα πιο νεουτραλ χρωματα!!και το δωματιο ροζ θα το κανω!!αχαχαχαχαχα!Ο μπαμπας μας εχει παθει πλακα και ειναι πρωτος και καλυτερος στο να διαλεγει τα ροζακια!!!!! :lol: Η κοιλια μεγαλωνει και μαζι οοοοοοοοολα τα μπρος και τα πισω!!!!8 κιλα εβαλα... αλλα το κατα ευχαριστιεμαι!! ;) σας στελνω ολη την θετικη μου ενεργεια και την αγαπη μου!!Κοριτσακια μου καλη λευτερια σε ολες μας,να ειμαστε γερες μαμαδες με γερα παιδακια στην αγκαλια μας!αχ συγκινουμαι κι ολας.... [smilie=love1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου τι κανετε?

εμεις ειμαστε καλαματα!! γυρναμε την πεμπτη πρωι! προχθες ανεβασα πιεση γαμωτο και περνω σαλοσπιρ αλλα ο γιατρος ουτε λογος για να κανω καμια εξεταση ουρων ή αιματος!! θα καθομασταν αλλη μια βδομαδα αλλα δεν θελω θελω να γυρισω αθηνα να ειμαι εκει κοντα γιατι ψιλοφοβαμαιι!

Σουζανα ειδες που σου πα οτι ειμαστε ωραιο παρεακι? καλως μας βρηκες λοιπον, να κανονισουμε στην αθηνα να σας δουμε ε?

Γεννησε και το αγγελικακι μας την κορουλα της? Να σου ζησει γλυκια μου γερη και δυνατη να ειναι να την δεις οπως επιθυμεις! Καλη λοχεια να εχεις φιλια στα ζουζουνια σου :D

Σουλα η σειρα σου ειναι τωρα εε? αντε τελειααα κοντευεταιι!

δεν προλαβα να διαβασω πολλα για αυτο δεν σχολιαζω, εδω γυρω θα ειμαιι , σας φιλωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia kai απο μας...και γω εχω ευχαριστηθει τα κιλα μου..1 χαρα..ειμαι ξενερωμενη βεβαια γιατι την μεγαλη μου δεν την εχουν παρει..συτο παιδικο..και αυριο παω για μανουρες...

πρεπει να παει..δε γινεται ναεχω και νεογεννητο και την μεγαλη!!

δε ξερω..τεσπα!!

αντε ρε συ κελυ και σε ειχα σοτ μυαλο μου για τον ερπη..

αντε μπραβο που ολα καλα..

ρε παιδια..να σας ρωτησω..τι αιμοτοκριτη εχετε;;εγω 32!!με 2 χαπια σιδηρου καθημερινως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσωκα μου μηπως να το ξανα σκεφτεις με τον παιδικο????απο αποψη οτι ισως αρρωστενει συχνα το παιδακι σου κ κολλαει κ το νινι σου...ειναι δυσκολα χωρις βοηθεια μπρος γκρεμος κ πισω ρεμα που λενε καποιες φορες..

μπραβο κελυ μου χαιρομε που ολα ειναι καλα!!!!!

οσο για το δωματιο κ τα ρουχα ολες αλλα λεμε κ αλλα κανουμε :lol::lol::lol: εγω στην ελενα ελεγα θα φτιαξω ουδετερο δωματιο για οταν κανω δευτερο παιδι αν ειναι αγορι να μην το ξανα φτιαχνω απο την αρχη τελικα το εκανα μοβ με τιρκουαζ κ εναν τοιχο ταπετσαρια ολο καρδιες :lol::lol::lol: ευτυχως που και το δευτερο ειναι κοριτσακι αλλιως ξανα απο την αρχη παιδικο κ ρουχα :lol::lol::lol: μην ανχωνεσε απολαυσε τον ροζ παραδεισο σου!!!!!!!!

κοντευω μαρακι μου επιτελους κοντευω!!!!πρεπει να βαλω φωτο την κοιλια μου θα με λυπηθητε :lol::lol::lol::lol: με το καλο να ερθετε κ παλι!!!γιατι δεν πας απο μονη σου να κανεις εξετασεις να σου φυγει η αγωνια?????

σημερα πηγαμε παλι στον γιατρο η μπεμπα εγινε 3.179!!!αλλη μια εβδομαδα κοριτσια!!!την τριτη παω το πρωι για εξετασεις φευγω κ ξανα μπαινω το απογευμα να κανω εισαγωγη κ τεταρτη πρωι στης 8.30 μπαινουμε χειρουργιο φοβαμε αλλα κ εχω ενθουσιαστη ταυτοχρονα ελπιζω ολα να πανε καλα...

η κουνια απο το ικεα ειναι τελεια!!!!ηρθε η μαμα μου απο θεσσαλονικη εχθες κ μου την εφερε την στησαμε κιολας!!!!!

πηγα αγορασα κ δυο φορεματακια απο το κινεζικο τα εβαλα για πλυσιμο κ αυριο θα μπουνε στην βαλιτσα κ ειμαι ετοιμη!!!με τις πιτζαμες δεν τα παω καλα κ δεν ηθελα να δωσω ενα σωρο λεφτα για κατι που δεν θα ξανα βαλω..

σας αφηνω παω για υπνο αυριο απο το πρωι εχω ραντεβου δυο στην σειρα λατρευω την δουλεια μου!!!!!

σμουτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες....τι κανετε?

ραπανακι να σου ζησει η μπουμπου...καλη λοχεια.... :D

happy εισαι η επομενη απο οτι καταλαβα και σε αλλαξα και στη λιστα....με το καλο...

βρε μαρια που χαθηκες?εννοειται οτι τοσο καιρο σου εκλεψα την λιστα και μπορεις να ενημερωσεις και την δικη σου...οσο μπορουσα κρατησα σημειωσεις... ;) ανεβασες πιεση?πολυ?και εμενα μ εβαλε και την μετραω τα πρωινα...δεν εχω ομως...απο 10 με 5,5 μεχρι 12 με 8...στα φυσιολογικα ειμαι...παλμους εχω πολλους ομως και δεν ξερω αν πειραζει πολυ....

σωσω...ο αιματοκριτης μου και μενα ειναι χαμηλος...32 ειχα και εγω και παιρνω τα tardyferon...την δευτερα εχω παλι ραντεβου για εξετασεις και να κανω και εγω επιτελους αυτη την περιοβοητη καμπυλη σακχαρου...εσυ γιατι παιρνεις 2χαπια για το σιδηρο?

αντε να σας πω και τα νεα μου....ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ...!!! αυριο με πολιτικο... :lol: :lol: :lol:

με θελει τελικα...θα με παρει...και το ειχα ενα αγχος....νομιζα οτι θα γεννησω προωρα και δεν θα εχω προλαβει να παντρευτω...οτι να ναι... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχίσανε για τα καλά τα γεννητούρια! Rapanaki μου να σου ζήσει, happy μου με το καλό!!! Ιωάννα μου η ώρα η καλή!!!

Εμείς κάναμε την έκπληξη! Γέννησα τον γιο μου με ΚΤ 12/8/2012, την 3η μέρα του 9ου μήνα. Λίγο μικρούλης (2.230) αλλά δόξα τω θεώ όλα καλά, και από την Κυριακή ήρθε στο σπίτι... και τώρα τον κοιτάζω που κοιμάται... Τι να πω ρε κορίτσια, απίστευτα συναισθήματα, με το καλό εύχομαι να το ζήσετε όλες σας... Ξυπνήσαμε, τρέχω, πολλά φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

htoulis να σου ζησει το μπεμπακι σου!!!! [smilie=wav.gif] απιστευτο,χωρις να το περιμενεις!να σου πω καλυτερα γιατι γλιτωσες και το αγχος της αναμονης των τελευταιων ημερων (που εχω εγω καλη ωρα και εχω φρικαρει!)τι ωραια!εσυ εισαι καλα; ηταν προγραμματισμενο για καισαρικη η προεκυψε;οταν θα εχεις χρονο δωσε μας λεπτομεριες! καλη λοχεια τωρα και απολαυσε το μωρακι σου οσο μπορεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιλουμπιτσες ομορφες καλησπερα σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας αλλα και γω με την σειρα μου να πω στην ιωαννα να ζησετε να στε παντα μαζι και ευτυχισμενοι και με το καλο να ερθει και το μωρακι σας

και φυσικα να πω ενα τεραστιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο να σας ζησει στην htoulis ο μπεμπακος σας γερος και δυνατος εκανες την εκπληξηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο περιμενουμε να μας πεις και συ με το καλο την δικια σου εμπειρια σουλιτσααααααααααααααα μου εισαι η επομενηηηηηηηηη καθε ευχη μεσα απο την καρδιααααααααα μου και αυτο που σου ειπα απολαυσε αυτες τις στιγμες τωρα γιατι μετα τρεχεις και δεν φτανεις ερχεται βλεπω και η βοηθεια απο την μανουλααααααααααααααααααααα

kellie μου πολυ χαιρομαι που ολα τελικα ειναι καλαααααααααααααααααααααααααα σε καταλαβαινω με το ροζ που να δειτε τα δικα μας ρουχααααααααααααααααααα ροζ λιλα πολλα φρουφρου κορδελες οτι πιο Trendy χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα να το χαρεις το χρωματακι μεχρι να τα βαλεις και στην ζουζουνιτσα σου

μαρια μου πως εισαι με την πιεση?γιατι ετσι ποσο εφτασε? να προσεχεις πολυ

οσο για μας γυρισαμε σπιτι και προσπαθουμε ολοι μαζι να βρουμε τους ρυθμους μας δεν θα σας κουρασω πολυ θα το περιγραψω αναλυτικα στο θεματακι με τις γεννες απλα θα σας πω οτι σαββατο ξυπνησαμε -λες και κοιμηθηκαααααα-εκανα ενα μπανακι ετοιμαστηκαμε και 8 παρα φτασαμε στο ιασω μαζι με τον μεγαλο μου γιο που επεμενε να δει την μπεμπα με πιασανε τα κλαματα η αγωνιααααα ολα μαζι με πηρανε με ετοιμασανε και γυρω στις 10 παρα με πηρανε για το χειρουργειο αφου γιναν τα διαφορα και γω φυσικα μεσα στο αγχος -αφου απο την ζαλαδα ημουν συνεχεια με οξυγονο και 10¨30 ακουω το κλαμα της μπεμπας μου δεν εχω λογια εκλαιγα και μετα μου την αφησαν πανω μου για να ηρεμησω ενα εχω να πω ξαφνικα ειδα μια καστανη μικρουλα να με κοιταει και ξεχασα τα παντα ειναι σαν χιονατη και το λεω αυτο γιατι τα αγορακια μου γεννηθηκαν καταξανθα και με λιγα μαλλακια και αυτη καστανη με πολλα μαλλακια και καταλευκη επιδερμιδαααααα ερωτευτηκα για ακομα μια φορααααα ενα πλασματακι 3200 και 52 σχεδον εκατοσταααααααααααααααα ολος ο πονος και τα σχετικα ειναι μικρολεπτομερειες μπροστα σε αυτην ειναι πολυ ηρεμη μαμ κακα και ναι θηλαζω αυτη την την φορα και απο οτι μου ειπαν τα κοριτσακια ειναι πιο ευκολα στο θεμα αυτο ο μικρος μου οταν την ειδε εψαχνε να βρει τις μπαταριες για να παιξει μαζι της και ο μεγαλος μου την φιλαγε συνεχεια γιατι του εφερε και υπεροχα δωρααααααα αυτα για την ωραααααααααααααααααααα σας φιλωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες τι κανετε????αγγελικη να σου ζησει η χιονατη σου σκετη γλυκα φαινετε απο τα πατουσακια της :D ...σουλα με το καλο σειρα σου τωρα λιγες μερες μεινανε ολα καλα θα πανε ;) ...ιωαννα να ζησεις και με το καλο να ερθει το μωρακι σας...htouli :o εκανες για τα καλα την εκπληξη να σου ζησει το μωρακι σου...αν πω οτι αγχωθηκα τωρα θα ειναι ψεμματα καθε βραδυ σκεφτομε οτι θα σπασουν τα νερα και δεν εχω ετοιμο τπτ πλυμενα ναι σιδερωμενα οχι :lol: νιωθω πολυ κουρασμενη τωρα τελευταια δεν κοιμαμε καθολου καλα τα βραδια δεν βολευομε πουθενα με κανενα μαξιλαρι αχ υπομονη κανω για την κουκλιτσα μου που θα ερθει...η κωνσταντινα παντως ολη την ημερα ερχετε μου φιλαει την κοιλιτσα μου και φωναζει μπεμπα μπεμπα :lol::lol: λεω κοντευει μετα να δω τι εχει να γινει ε ρε γλεντια :D:D καθε εβδομαδα εχουμε γιατρο απο υγρα και πλακουντας ειμαστε καλα...εχουμε μελλον ακομα...πολλα φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω ρε συ htoylis αυτο κ αν ειναι εκπληξη!!!!!!!!!!!!!

να σου ζησει κοριτσαρα μου κ καλη λοχεια!!!!θελουμε αναλυτικοτατα τον τοκετο σου!!!!!!

αγγελικη μου ευχομε να προσαρμοστιτε γρηγορα κ ευκολα!!!!!

αχ αντε να ερθει η σειρα μου φοβαμε χαιρομε αναμεικτα συναισθηματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραπανακι τι συγκινητικη η περιγραφη σου...δακρυσα! να ειναι γερη και δυνατη η μικρουλα σου!ολα τα καλα της ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

htoulis να σου ζησει το αντρακι σου...τι ωραια εκπληξη ηταν αυτη...!!! :D

ραπανακι...να σου ζησει η χιονατη και παλι....ε το μικρο που εψαχνε τις μπαταριες... :lol:

επομενη η happy...(ετσι λεει η λιστα τουλαχιστον..)

σας ευχαριστω για τις ευχες σας..καλε παντρευτηκα!!! πηγαν τεσσερα παρταλια στο δημαρχειο και τα 2παντρευτηκαν... :lol: ο βασιλης λυσαξε να βαλει μια μπλουζα που εγραφε the end...ε τι γελιο ριξαμε...!! ααα με πηγε μετα και για γαμηλιο γευμα...!!! δεν φανταζεστε που.... σε μια καντινα και φαγαμε ενα βρωμικο...ολα τα λεφτα... :lol::lol: ε δεν νομιζω οτι το θα το ξεχασουμε ποτε...εγω του ελεγα να παμε στα καστρα στις ωραιες τις ταβερνουλες να βλεπουμε την πολη απο ψηλα και εκεινος με πηγε στην καντινα στη βιπε...ενας γαμος της οικονομικης κρισης...!!! υπομονη...θα περασει...!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις κοιλούμπες, και όλες τις μανούλες... Άφησα πατέρα και γιο να κάνουν αγκαλιές και βρήκα λίγο χρόνο να σας γράψω...

Πώς ήρθε στη ζωή μας ο γιος μας... Ήμουν στο μαιευτήριο για παρακολούθηση γιατί ο μικρός μου δεν έπαιρνε βάρος. Κυριακή 12/08 το πρωί, είχε δώσει ο γιατρός μου οδηγίες να γίνει μια εξέταση γιατί το Σάββατο το βράδυ δεν ένιωθα πολύ καλά... Μπαίνει λοιπόν ο γιατρούλης μου στο δωμάτιο κατά τις 10, και μου λέει ότι η εξέταση ήταν λίγο ανεβασμένη και ότι είναι πιο ασφαλές για το μωρό να γεννήσω, οπότε θα μπούμε άμεσα...

Το μόνο που με τρόμαξε ήταν ότι μπορεί να έμπαινα χωρίς να προλάβω να δω τον άντρα μου, τον οποίο είχα στείλει με τα χίλια ζόρια σπίτι για ύπνο, ευτυχώς όμως ήρθε έγκαιρα... μπορεί να είναι χαζό αλλά μου ήταν πολύ σημαντικό να τον δω...

Γίναν τα διάφορα προπαρασκευαστικά, κατέβηκα χειρουργείο, όση ώρα περίμενα ο γιατρός μου δεν έφυγε λεπτό από κοντά μου και προσπαθούσε να με χαλαρώσει... στο χειρουργείο ήμουν απροσδόκητα ήρεμη, έλεγα τώρα είναι η τελευταία μάχη και θα την κερδίσουμε...

Κάποια στιγμή μου είπαν πως ήρθε η ώρα, και λίγα δευτερόλεπτα μετά άκουσα το κλάμα του... μου έδωσαν πάνω από το παραβάν να τον φιλήσω, τα μάτια μου έτρεχαν, μου φάνηκε το ωραιότερο θέαμα του κόσμου... ακόμα έτσι μου φαίνεται...

Για άλλη μια φορά σας εύχομαι να το ζήσετε με όλο σας το είναι, είναι μαγική η στιγμή που αντικρίζεις το πλασματάκι που σε κλότσαγε και που γίνεται στο εξής το κέντρο του σύμπαντός σου... Πάλι τρέχουν τα μάτια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσαρες μου!!! Τυχερα και παντα με υγεια,να τα φιλαει η παναγιτσα και να ειναι και οι γονεις γεροι και δυνατοι!!!!Οι νεες αφιξεις ηρθαν και ανοιξαν τον δρομο για τις επομενες!!!! :x:x

Με κατασυγκινησες Htoulis μου!!τι ωραιες στιγμες!!!!!!Δεν βλεπω την ωρα να γνωρισω το κοριτσακι μου!Ρε κοριτσια την ονειρευομαι τα βραδια ..... :x 4 /09 εχουμε ραντεβου να δουμε πως μεγαλωνει ...μου ελειψε και θελω να δω το μουτρακι της στο τρισδιαστατο ξανα! :YMHUG: φιλακια σε ολες!!! :YMHUG::YMHUG:@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χντουλις...να σου ζησει..αληθεια!!!μπραβο!!

ποια εξεταση εκανες και ηταν ανεβασμενη;

θηλαζετε οι νεες μανες;;ελπιζω ναι@@

παιδια τον παιδικο το σκεφτομαι για τη μικρη..πραγματικα μπρος γκρεμος και πισω ρεμα για τισ ασθενειες και τινα κανω..

νσ τσ κτσρησω και τα2 θα σαλταρω..εμεις ειμασδτε..και οι 2 ετεροδημοτες..οποτε βοηθεια..απο πουθενα.εδω και στο μαιευτηριο λεω..θα εχουμε θεμα!!

αλλα εχω καλες φιλες..οποτε θα βοηθησουν..

το σαλοσπιρ σε ειπε να το περνεις συνεχεια;καθε μερα;;

ιωαννα να ζησετε!!καλα δε γραψω το ονομα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια στις Htoulis και rapanaki που γεννησαν, να σας ζησουν τα μωρακια σας και να ειναι παντα οι οικογενειες σας ευτυχισμενες.

Συγχαρητηρια και στην Ιωαννα που παντρευτηκε, βιον ανθοσπαρτον και με το καλο το μωρακι σας!!!

Φιλια σε ολες σας, εμεις ειμαστε καλα αλλα σκαμε!!!Να ερθει ο χειμωνας, δεν αντεχω αλλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Να σας ζησουν τα μωράκια σας ραπανάκι και ητούλις!

Ραπανάκι συγκινηθηκα με την φράση : "ερωτεύτηκα ένα πλασματάκι....." Με έκανες να ανυπομονώ να πάρω και τον δικό μου μπομπιράκο αγκαλιά!!!

Ητούλις και εγώ θα τρόμαζα αν ήταν να γεννήσω χωρίς να δω τον "άντρα" μου πρώτα!!

Ιωάννα συγχαρητήρια για τον γάμο σου!! Να δω έγω πότε θα τον κάνω!! Λέμε να κάνουμε πολιτικό και μετα γάμο θρησκευτικό και βάπτιση μαζί!! Έχω μείνει στο να πάρω από το Δημαρχείο το έντυπο που λέει τι χαρτιά πρεπει να συγκεντρώσεις!! Μόνο αυτό!!

Εμείς περάσαμε ένα μηνα αγωνίας από την β' επιπέδου και μετα! Έβλεπαν κάτι στον μπομπιράκο μου και έπρεπε να επαναλάβω την β' επιπεδου και ίσως να έκανα και αμνιο, αλλά ευτυχώς όλα καλά!!!

Καποια κοπέλα ρώταγε για τα κιλά μας!! Εγώ μέχρι τώρα έχω βάλει 7 κιλά!

Αυτά, εύχομαι σε όλες να έχετε μια όμορφη μέρα!!! Φιλιά!!!

Σας διάβαζα σχεδόν καθημερινά αλλά δεν είχα διαθεση να γράψω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια!!!!!

Τι ευχάριστα νεάκια είναι αυτά που διαβάζω...και συγκινητικά συμπληρώνω..........

Htouli και rapanaki ήρθαν τα "πακετάκια" σας από τον πελαργό!!!! [smilie=wav.gif] να είναι γερά και καλοφωτισμένα!!!!!!!

Ιωάννα μου να ζήσετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!! Πολύ ρομαντικός ο γάμος σας ομολογώ.......εννοείται πως δεν πρόκειται να τον ξεχάσεις ποτέ!!!! Fotonio δεν είσαι Θεσσαλονίκη...αλλιώς πραγματικά η καντίνα στα βιπε που πήγε η Ιωάννα είναι μοναδική!!!!!!!!....ε, Ιωάννα;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: ....

Vassiliki δεν δροσίστηκες καθόλου;;; Εδώ ευτυχώς τώρα τα πράγματα είναι πολύ καλύτερα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή εβδομάδα κοριτσάρες!!!

Που έχετε πάει όλες καλέ;;;;;;;;

Εμείς την παρασκευή πήγαμε στον γιατρό! Όλα καλά προς το παρών!

Επαναληπτικός έλεγχος σε δύο εβδομάδες! άντε πλεον για τα καλά στον όγδοο και η αγωνία μεγαλώνει.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Να πάς σε ενδοκρινολόγο για τις πολυκυστικές καθώς πρόκειται για μια ορμονολογικη διαταραχή και όχι γυναικολογική. Μόνο ενδοκρινολόγος που ειδικεύεται στις ορμόνες αναπαραγωγής μπορεί να σε βοηθήσει για ποιοτικότερη ωορρηξία. Για το άλλο που ρωτάς τι απάντηση να σου δώσει κάποιος;; Πρέπει να κάνεις εξετάσεις 2η-4η μέρα του κύκλου σου για να έχεις μια εικόνα του τι γίνεται..! Ζήτα από το γυναικολόγο σου να σου γράψει έναν πλήρη έλεγχο και αν είναι όλα καλά και το μωράκι συνεχίζει να μην έρχεται, θα πρότεινα και μια σαλπιγγογραφια και ένα σπερμοδιαγραμμα σε εξειδικευμένο διαγνωστικό σπερμολογιας 
    • Μια χαρά είσαι κορίτσι μου!! Την προλακτίνη σου βελτίωσε για να κάνεις καλή ωορρηξία, δεν είναι το πρόβλημα στο αποθεματικό σου! Πήγαινε σε ενδοκρινολόγο να σε βάλει να επαναλάβετε τις εξετάσεις (ίσως με ρυθμό προλακτίνης, ρώτα το) και εφόσον η προλακτίνη παραμένει ανεβασμένη θα σου δώσει ένα χαπακι να την ρίξετε και σε λίγους μήνες θα είσαι πάλι έγκυος!! Παίζει ρόλο να ξέρεις και το αν θηλάζεις.. Και για τον γυναικολόγο θα σου πρότεινα να πάρεις και άλλη γνώμη.. δεν είναι δυνατόν βλέποντας αυτές τις εξετάσεις να σου μιλάει για αποθεματικό ωαρίων!! Το βρήκαμε όλοι νέα μόδα..! Ναι μεν η ΑΜΗ είναι σχετικά χαμηλή για την ηλικία σου αλλά σίγουρα δεν είναι αυτός ο παράγοντας! Μια χαρά είναι! Χαλάρωσε λοιπόν όλα καλά, απλά πάρε και άλλη γνώμη για να μην σου πω να τον αλλάξεις..
    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...