Μετάβαση σε περιεχόμενο

ερχοντε τα φθινοπωρινοχειμωνιατικα μωρακια 2012!!!!!!


Recommended Posts

καλημερααααα......

fotonio...κ αλλος αντρας για τα κοριτσια μας... :lol: οσο για την πεθερα σου μια χαρα στο ειπε...εμενα πρωτα ειδανε το κωλο μου το σοι του βασιλη και για την κοιλιτσα μου μου ειπανε το πασχα οτι φανηκε γιατι φορουσα εφαρμοστη φουστιτσα...ε τι να κανουμε...ειμαστε και φαρδοκωλες....!!!!αμ το αλλο...χωρις να ξερουμε ακομα το φυλο η γιαγια του βασιλη μου ελεγε "κοριτσι θα κανεις γιατι ανοιξε πολυ η λεκανη σου.."αφου στη γιατρο μου ειχα πει "πες μου οτι ειναι αγορι να βουλωσω μερικα στοματα.." :lol::lol::lol: ε μα ειχα αγανακτησει...

iro ολα καλα λοιπον...και τι πειραζει που δεν ειδατε το φυλλο?να του/της μιλας οταν πατε στο γιατρο να καθεται ησυχα...εγω της μιλαγα καθε φορα (με κοροιδευε ββεβαια ο βασιλης) αλλα ειναι τυπος και υπογραμμος στους υπερηχους....πχ οταν μαθαμε το φυλο τα ποδια της τα ειχε διαπλατα ανοιχτα και κουνουσε μονο τα χερακια της...στην β επιπεδου ηταν σταυροποδι χαλαρη και της τα μετρησαμε ολα...και παλι μονο τα χερακια ανεβοκατεβαζε στο κεφαλι και ανοιγοκλεινε τις χουφτιτσες της....

σημερα εχω και εγω γιατρο...ραντεβου με την κορακλα μου...το απογευμα θα εχω νεοτερα...φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερααααααααααααααα κοιλιτσες τι κανετε?ιωαννα μου τι να πω με την πεθερα σου ακου να σε βαλει να ψαξεις πρωτα στα jumbo και μετα να δει αν θα σου παρει ελεος οπως τα λες αν θες να κανεις κατι καλο καντοοοοοοοοο οσο για το ονομα μου αρεσει-χα χα χα χα ετσι λενε και μενα αγγελικη-αλλα μου αρεσει που θα την λες και αγγελινα

σπουργο μου και γω ετσι νιωθω στον υπνο οτι την παταωωωωωωωωωωωωωωωωω χα χα χα χα χα

οντως παντως κοριτσια το first time mommy εχει πολυ ωραια πραγματακια θα βρω και αλλα να σας βαλω

fotonio μαλλον αγορακι ε?για να στο ειπε εστω και με επιφυλαξη λογικα αγορακι θα εχεις τα αγορακια φαινονται πιο γρηγορα απο τα κοριτσακια αλλα οπως λες και συ στην β επιπεδου θα ξερετε σιγουρααααααααααααααααααααατι να πω με τις πεθερες ειναι ενα ξεχωριστο κεφαλαιο μονες τους

niki margo και γω τις εκπτωσεις περιμενω απλα σταμπαρω καποια πραγματακιααααααααααα χι χι χι χι κανονικα 15 ιουλιου ξεκινανε αλλα σιγα σιγα εχουν αρχισει να κατεβαζουν η να βαζουν τιποτα προσφορες για να δουμε ελπιζω να καταλαβουν οτι ο κοσμος δεν εχει λεφτα και να ριξουν τις τιμς αρκεταααααααααααααααααααααα

iro μου να προσεχεις πολυ και να μην σκεφτεσαι την πεθερα σου γιατι θα κατεβασεις εσυ γαλα πιο γρηγοραααααα χα χα χα χα χα εκανα κοιλιακους απο τα γελια οπως το εγραψες χι χι χι χι χι χι χι χι χι θεαααααααααααααααααααα

τα δικα μας νεα ακομα ιδια την τεταρτη εχω ραντεβου για το doppler να δω αν ειναι ολα καλα με την μικρη και φυσικα να την δω γιατι εχω και καιροοοοοοοοοοοοοο και μου εχει λειψει απο την αλλη περιμενω να τελειωσω την δουλεια 2 βδομαδες ακομααααααααααα και μετα σπιτακι και βολτιτσες για να κανω ψωνακιααααααααααααααα

αυτα περιμενω και γιαυτα κανω κουραγιο να περασουν οι μερες δεν μπορω αλλο στην δουλειααααααααααααααααα

σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!!απο την δουλεια σας γραφω,μικρο διαλειματακι :D Πως μου ειστε κοριτσακια??εγω ειμαι καλα,αλλα πολυ ζεστη βρε κοριτσια μου!!!!Το μωρουδελι μου ειναι καλα,και φουσκωνουμε σαν μπαλονακια!!! :lol:

Εμενα ολοι αρχισαν να μου λενε - εκανες περιφερεια,μπουτια,ποπό,απ'ολα!!δεν καταλαβαινουν οτι ο αλλος παθαινει κατι...???Τελος παντων ...εμεις ονομα θα δωσουμε αυτο που αρεσει σε μας,ουτε γιαγιαδες ουτε παπουδες. ;)

Πεθερα εεεε?????εγω την δικια μου την περιμενω σε λιγες μερες,για να μεινουν περιπου 20 μερες..και μετα θα την ξαναδω τον νοεμβριο που θα γεννηθει η μπεμπα μας!ειναι απο ιταλια οπότε μια χαρα ειμαι!!αχαχχα!μακρια κι αγαπημενοι!!βρε κοριτσια μου ποτε θα καταλαβαινω την μπεμπα μου???νομιζω οτι γουργουριζει η κοιλια μου...οτι εχω κατι σαν να γινεται εκει μεσα αλλα δεν ξερω αν ειναι αυτο ή απλα το εντερο ή το στομαχι...πότε θα αρχισουν οι κλωτσιες?????? :lol: Και να ρωτησω και κατι αλλο,κανω αντιπυκτικες μια την μερα για την θρομβοφιλια.ξερει καμμια μεχρι ποτε θα μπορω να τις κανω στην κοιλια???για την ωρα ειναι οκ...αλλα μετα?????που τις κανουμε??? Ολο αποριες ειμαι....15.06 την τελευταια επισκεψη ζυγιζε 200 γρ...ειναι νορμαλ???(16 εβδομαδων και κατι...)Και αφου εγραψα το κατεβατο μου...σας φιλω πολυ και να εχουμε ολεσ μας ενα σουπερ σαββατοκυριακο!!!φιλιααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πισω στην δουλεια για τις πανες και τα γαλατα!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kellie αυτες τις ενεσεις τις κανουν και στο μπρατσο...αλλα συνηθως ειναι καλυτερα στη κοιλια γιατι οι ενεσεις αυτες γινονται κάθετα..

αχ κοριτσια ειμαι τρισευτυχισμενη...εγω χθες ακουσα το μωρακι μου...ειμαι 1000% σιγουρη ότι ηταν το μωρο και οχι κατι εντερικο...εβαζα τα δακτυλα μου στην κοιλια και ενιωθα χτυπηματακια...

αυτα προς το παρον!!!!!

παω να ετοιμαστω γιατι εχει βραδυνη εξοδο...(μασαμπουκιασμα)

φιλακια πολλα σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μπουμπουδακια μου!!!!

καλα με τους ρυθμους χελωνας που γραφουμε μου φαινετε εδω σε αυτο το ποστ θα γεννησουμε ολες :lol::lol::lol:

πηραμε επιτελους τον υπολογιστη μας!!!επαθε βραχυκυκλωμα ηθελε 120 ευρω για ν φτιαχτει κ τελικα πηραμε ενα εξωτερικο πληκτρολογιο 8,5 ευρω κ τελος!!!που καιρος για εξοδα!!

πηγαμε την προηγουμενη εβδομαδα κ ειδαμε την μπεμπουλα μας!!!εγινε 1.200kg!!!εχει γυρισει με το κεφαλακι προς τα κατω αλλα αυτο δεν μας νοιαζει κ πολυ...κ εμενα με ποναει μερικες φοες ετσι οπως κουνιετε κανει κ κυματα η κοιλια μου :lol::lol::lol:

αντε ακομη 9 εβδομαδες κ μετα στην αγκαλιτσα μου!!!

ζηλεψα που εχετε τασεις λυποθημιας κ ειπα να την παθω κ εγω...μα τι μας εχει πιασει ολες???σιγουρα φταιει η ζεστη τι να πω.....ημουν μενα πρωι εδω στο σπιτι με την κορη μου κ ξαφνικα με επιασε μια αδυναμια μια ζαλαδα αλια ετρεμα ολοκληρη φοβηθηκα μην λυποθιμησω κ τι θα κανει το παιδι μου μονο του αμεσως πλυθικα αναψα το κλιματιστικο εφαγα δυο μπουκιες ψωμι κ ξαπλωσα μεχρι να ερθει ο αντρας μου ημουν σχεδον καλα αλλα πηγα ξαπλωσα κανα 2 ωρες....

ραπανακι μου ωραια πραγματα αλλα φωτια κ λαβρα!!!!9 ευρω μια πιπιλα???εγκεφαλικο!!!!

ακομη δεν αρχισα προετοιμασια λεω τελος ιουλιου να τα κανω μονο πλυσιματα εχω κ να διαλεξω ρουχαλακια το μονο που πρεπει να αγορασω ειναι μπιμπερο γιατι τα εχω σπασει ολα αν κ ευχομε να μην χρειαστουν θελω να θηλασω αποκλειστικα!!!!

σας φιλω σμουτς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!το σαββατοκυριακο ειχαμε παει με τον αντρα μου διημερο θαλασσα αλλα φυσικα δεν εκανα μπανιο και εβρασα κατω απ την ομπρελα! φορουσα και τα ρουχα γιατι ντρεπομαι να βγαλω εξω την κοιλια μου.χαζο θα με πειτε αλλα δεν μπορω.ο αντρας μου τραβαγε να μου βγαλει το φορεμα...τιποτα εγω! παντως καλα ητανε γιατι ξεφυγα λιγο.εκανα και μια ατασθαλια...ειπα να κανω λιγο σεχ ενω κανονικα δεν πρεπει λογω συσπασεων.σκεφτηκα τι πειραζει...αφου με τα χαπια τωρα δεν εχω πολλες,σιγα! κι ομως...για 24 ωρες περιπου ειχα συσπασεις και πονακια...με επνιξαν οι τυψεις αλλα ανθρωπος ειμαι και γω!

δε μου λετε...εσας σας κοιτανε περιεργα εξω; εμενα ετσι μου φαινεται και πολυ με εκνευριζει.μα τι εχω; εγκυος ειμαι!και δεν εχω παρει και πολλα κιλα να πω οτι ειμαι σα ντουλαπα.5 πηρα και εχω φτασει τα 64.τα ποδια μου ομως...δεν τολμω να σταθω ορθια,πρηζονται κατευθειαν!ο αντρας μου με κοροιδευει και λεει τα δαχτυλα των ποδιων μου λουκανικα!αφηστε που σφηνωνουν οι σαγκιοναρες και δε βγαινουν!

αυτη τη βδομαδα θα παω να δω και το μικρουλι μου.περασε ενας μηνας απ την τελευταια φορα και πολυ μου ελειψε!ανυπομονω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσγειώθηκα σε μια από τις τελευταίες μου πτήσεις!!!!

Τα φιλιά μου σε όλες... Τόσες μέρες είχα μετακόμιση...!

Το δωμάτιο είναι ετοιμο να υποδεχτει το μωρό μου!!! Σε 15μέρες θα γεννήσω! Θα κάνουμε πρόκληση αν ο τράχηλος είναι έτοιμος...! Αλλιώς υποχρεωτικά ΚΤ!

Εχω πάρει μόνο 6 κιλάκια... Το μωρό είναι 2718γραμμάρια και ύψος περίπου 49 εκατοστά!

Εχει ΕΜΠΕΔΩΘΕΙ στη λεκάνη μου είπε σήμερα ο γιατρός και είναι ετοιμο για τοκετό... Μου είπε ότι είναι βιαστικό... αλλά αυτό μας εξυπηρετεί!

Ο τράχηλος είναι ακόμα ψηλά μου είπε σήμερα που μου εξετασε τον τράχηλο... Κόντεψα να μελανιάσω το χέρι του βασιλάκη μου από την ενόχληση αλλά οκ..! Δεν ξέρω πως ένιωσε να βλέπει το γιατρό να μου βάζει χέρι.. πάντως παρακολουθούσε με περιέργεια και μου κρατούσε τους ώμους μου... μάλλον προπονείται για τη μεγάλη μερα που θα μπει μαζί μου για τοκετό!

Εκτός από ΣΕΞ καμια ιδέα για τον τράχηλο???

Τη δευτέρα πάω για NST! Και την άλλη για τοκετό!

ΦΙλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λεμε ρε κοριτσια...???αρχιζουν τα γεννητουρια μας?!!!???

με το καλο Miss Yakinthos...ααα θα κλεψω μια λιστα που ειχαμε να ξερω τι μου γινεται...νομιζω οτι την ειχε η μαρια????!!!

σπουργε...και εγω νομιζω οτι με κοιτανε περιεργα...δεν κανει να μπεις στη θαλασσα λογω των συσπασεων?καλυτερα να εμπενες για μπανιο παρα να εκανες sex...!!τουλαχιστον θα δροσιζωσουν κιολας...!! :lol::lol: με εχει πιασει μια μανια για σεξ δεν αντεξα...του ορμηξα χθες...και τι καταλαβα?ειχαμε καιρο να ρθουμε σε επαφη και μολις αρχισα να το ευχαριστιεμαι...παει...τελος...αι σιχτιρ...συγχηστηκα...με την ορεξη εμεινα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!!

Τι έγινε μελλοντικές μανούλες;;;;; Πλησιάζει η πρώτη άφιξη πελαργού στο postaki μας;;;;; Άντε Υακινθάκι με το καλό!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

σπούργο ιδέα σου είναι για τα βλέμματα του κόσμου! και αν κοιτάνε είναι από θαυμασμό! Δεν σου έχει τύχει να χαζεύεις μία εγκυούλα;;;;; Ε, τώρα είναι η σειρά σου..... :D:D:D

Πάντως και εγώ που πήγα για μπάνιο, δεν ήθελα να εκθέσω την κοιλιά μου στον ήλιο....λόγω της ακτινοβολίας! λόγω ζέστης μία μέρα πήγαμε για μπάνιο στις οκτώ το βραδάκι , αλλά ο ήλιος ήταν ακόμη τόσο δυνατός που "άρπαξε" το χέρι μου....είναι δυνατόν;;;;;;;;; :-??:-??

Niki margo οι εκπτώσεις ξεκινάνε στις 16 Ιουλίου. Κρατηθείτε κορίτσια, πλησιάζουν....

Όσο για την ζέστη κορίτσια προσοχή! Πραγματικά δεν παλεύεται εύκολα! προσοχή στις λιποθυμίες......δεν είμαστε για τέτοια τώρα.

Fotonio και εσύ πας για αγοράκι;;;; Άντε με το καλό! γερό να είναι!!!

Iro, ξεκίνησε η κίνηση στην κοιλίτσα ε;;;;; Σκέτη απόλαυση!!!!

Ιωάννα μου πάρε μία βαθιά ανάσα και χωρίς να το καταλάβεις θα έχει ήδη φύγει η πεθερά.... ;);) ...τώρα θα μου πεις και με τέτοια ζέστη...ποιος αντέχει... Η δικιά μου όταν της είπα ότι έβαλα οκτώ κιλά, γούρλωσε τα μάτια και μου τόνισε ότι αυτή είχε βάλει 3 κιλά σε όλη της την εγκυμοσύνη και στα δύο της παιδιά.....!!!!! Εννοείται πως το νέο για τα κιλά μου το έχει μάθει όλο το σόι του άντρα μου...Μόνο οι εφημερίδες δεν το γράψανε!!!χα!χα!χα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδατε τι σας ειπα εγω??οριστε αρχιζουν τα γεννητουρια απο το πρωτο μας κιολας ποστ :lol::lol::lol::lol::lol:

μπραβο βρε υακινθακι μου πολυ χαρηκα!!!!!!!!αντε σε μια εβδομαδουλα ερχετε το παιδακι σου!!!!!!!

ολα πηγαν καλα!!!!!

στναχωριεμε ομως που εχεις χαθει εντελως...τελικα με τον αντρουλι σου τι γινετε ειστε μια χαρα τωρα???την ξεπερασατε την κριση???

ολα καλα να πανε!!!!!!

Anji πες την πεθερα σου να παει να τιναχτει!!!! :lol::lol::lol: μια χαρα ειναι τα κιλα σου φυσιολογικοτατα!!!!εγω ως τωρα εβαλα 13 :?:cry: κ εχω ακομη 8 εβδομαδες...αχ τον αλλο μηνα γενναω τι καλαααα αντε να περασει ο καιρος..

σπουργο μου σε θαυμαζουν καλε!!!!κ εγω πολλες φορες κοιταζω τις εγκυουλες αλλα απο θαυμασμο μου αρεσουν οι φουσκωτες κοιλιτσες!!!!!

νικι περιμενεις να ξεχυθεις στα μαγαζια ετσι??? :lol::lol::lol: ποσο ζηλευωωω εγω δεν εχω τιποτα να ψωνισω...μονο μια κουβερτουλα θα της παρω γιατι ειχα παρει κ στην ελενα μια..

ιρο μου αντε καλα κλωτσομπουνιδια τωρα!!!καθε μερα κ πιο πολυ θα ειναι!!!!

αχ βρε ιωαννα :lol::lol::lol::lol: σε νοιωθω!!!!!! :lol::lol::lol: εγω παντως εω ξεχασει τι ειναι το σεξ εχω γινει μαλλον ξανα παρθενα :oops::oops::oops: στην ελενα 8 μηνες τιποτα μετα μολις κατι αρχισε να γινετε τσουπ!!!ξανα εγκυος κ παλι 8 μηνες τιποτα αδερφακια εχουμε γινει!!!

κελυ μου εσυ πως τα πας???τι κανουν τα μπεμπινια σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κοριτσαρες...εβαλα λιστα...ενημερωστε...φυλο πητ και οτι εχετε ευχαριστηση...να ναι καλα η μαρια....χαθηκε ομως κ αυτη..!!!αλλες γεννανε και αλλες κανουν βουτιες...!!!!

αναθεμα σε μας που κανουμε δουλειες....!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou!!axx ti kala se liges meres perimenoume to prwto ninakiii!!!me to kaloo uakinthakiii!!!mpenw kai sas diavazw koritsakiaa m kai xerwmai pou eiste kala kai eseis kai ta ninakia sas!!pragmatika i zwsti duskolo pragmaaa kaii egw 2 fores kontepsa na lipothimisww ....happy mouuu ta ninakia mouuu kala einaiii simera tha paw na ta dw exw na ta dw apo 12 iouniou kai agwniww pane ola kala..ma tha me faei auto to anxos!!den ta aistanthika akoma kai perimenw pws k pws...exw mikrosuspasoules eidika to prwi ka pono xamila sto kokalo kai pernw magnisio simera pou tha paw isws m to auxisei episis koritsia niathw travigma xamila kai varos einai fusiologiko??simeraa tha dww ama pira kana kilo apo ta 10 pou xasa an k den nomizw na pira tpt idietero ante kana kilo!!exthes pira ta apotelesmata apo to a test giati logo nosokomiou den eixa kanei to pap-a ta apotelesmata einai ta exis pithanotita gia sundromo down 1/655 trisomia 18 1/9402 anwmalia nwtiaiou swlina 1/1980..to xarti grafei oti thewreite kuiisi meiwnenis pithanotitas gia sundromo down kai ntd ..pantos gia tin ilikia m perimena na nai megaliteri i pthanotita gia sundromo down an k xerw gw eiani didima i metrisi den eina akrivos den xerw!!pws ta akoue eseis?episis b-HCG 118 IU/ML.......tha dw ti tha pei k o giatros simera pantos autos m pe einai fusiologika.....katatala klinoun edw ta koukou k ta vgalan ola misotimiss...den antexa pira mia proikoula xaxaxa roz uperoxii tis hra apo 150 70 tin pira....thelw na klisw k ta krevatakiaa an mas kanei tin timi to deutero bebibaki na mas dixei ti einaii xiix gia na mporesw na tis exw teli septemvriou!!sex?sex? ti einai auto uparxei??xaxa oxi apla to xexasaaa einai mia glukia anamnisi sto mualo m xaxaxaxa ti na kanoume omws upomoni!!eida pou legate gia karotsia...egw mallon tha parw tis per perego to diplo mpros pisw 540 to vrika edw drama..aaa ekana kai 2 mpanakia sti thalassa....ax ffouskwnoume koritsakia proxwramekai poli xerwmai!!!elpizw simera pou tha paw na nai ola kala k me ta 2 mou ninakia..lew apo mesa m ama kati den pigene kalaa den eixa tptt??ouf...min arxisw pali filakia se oles sas...k sorry gia to megalo minima eixa na sas grapsw kairo!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες τι κανετε????κοντευουν τα πρωτα γεννητουρια μας αντε με το καλο σιγα σιγα να παιρνουμε ολες σειρα...miss yakinthos με το καλο σου ευχομε να παρεις το μωρακι σου αγκαλιτσα ολα καλα θα πανε...ιωαννα μου καλα εκανες και εβαλες λιστουλα χαθηκαν οι αλλες μανουλες και η μαρια που την ειχε γραψει...να φανταστεις το σκεφτομουν και εγω αυτες τις μερες και ελεγα να την βαλω να ξερουμε τι μας γινετε :lol::lol: οποτε τωρα μια χαρα ειμαστε... :D

happy 13κιλα ειχα παρει στην πρωτη μου κορη στην δευτερη μεχρι στιγμης 3 :shock: ναι ναι ισως επειδη ξεκινησα και με λιγα παραπανω κιλα με εσωσε η κατασταση εκανα βεβαια και εμετους μεχρι και τον 6 μηνα οποτε καλα παμε δεν θελω να παρω πολλα για να με βοηθησει στην γεννα μιας και γενναω φυσιολογικα 8-)

ελενα ειπες για σεξ???τι ειναι αυτο οεο??? :lol::lol: εχω ξεχασει στην πρωτη κορη απειχα 9 μηνες τωρα 3 μια χαρα με βρισκω :lol::lol:

κελλυ μου μια χαρα τα βρισκω τα μικρα σου θα στο πει και ο γιατρος σου περιμενουμε νεα σου...

ελπιζω να μην ξεχασα καμια ας με συγχωρεσει...

τα δικα μας νεα σημερα ειχαμε γιατρο ειδαμε την μικρη μας ειναι 1,356kg και εχει παρει θεση με το κεφαλακι προς τα κατω :D βρισκετε σε καλη θεση και θελουμε να μεινει εκει μεχρι το τελος...ειχα κανει και την καμπυλη ζαχαρου μια χαρα βγηκαν τα αποτελεσματα καναμε και doppler καλο και εκεινο...τον ρωτησα αν μου επιτρεπει να ταξιδεψω και μου εδωσε το οκ οποτε σε καμια 10 μερουλες θα παω και εγω ταξιδακι να χαλαρωσω γιατι μετα δυσκολο...περιμενω πως και πως...ξεκινησα και εχω συσπασεις ευτυχως οχι συχνες και μου ειπε ξεκουραση αλλα με την μικρη ολη μερα λιγακι δυσκολο απλα να προσεχω...τελος μηνα ξεκιναει και η αδεια μου αντε να παρουμε λεφτα να παμε καμια βολτα στα μαγαζια ευτυχως δεν εχω να παρω πολλα μιας και τα εχω ετοιμα ολα απο την μικρη μου...να σας ρωτησω κατι επειδη εχω μπερδευτει γενναω πρωτα θεος αρχες σεπτεβρη τι ρουχα πρεπει να βαλω στο μωρο???καλοκαιρινα ακομα μπαινουν η πρεπει να παρω φθινοπωρινα???τα ρουχα που εχω απο την μικρη μου ειναι σχεδον ολα καλοκαιρινα μιας και ειχα γεννησει τελος μαιου...τι λετε??? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το πιστευω οτι ξεκινανε τα γεννητουρια!τι ενθουσιασμος!με το καλο miss yakinthos και να μας τα πεις ολα αναλυτικα οταν θα ρθει η ωρα να ξεαγχωθουμε!

ιωαννα ωραια η λιστουλα! βλεπω οτι ειμαι στις πρωτες.θα χω και γω λοιπον να σας πω πολλα οταν θα ρθει η ωρα ειδικα στις πρωτοτοκες!αν θα χουμε χρονο με τα μωρακια μας!

happy γιατι λες οτι γεννας τον αλλο μηνα;εννοεις οτι μπαινεις στο μηνα σου;η πρεπει να το επισπευσεις για καποιο λογο;

anji πολυ γελασα με την πεθερα σου!αχ αυτες οι πεθερες!τουλαχιστον εχουμε να λεμε κατι και να γελαμε γιατι αν δεν το διακωμωδησεις δε γινεται!

κελλυ ολα καλα θα πανε,μην αγχωνεσαι,νομιζω οτι εχεις περασει τα δυσκολα!

φιλακια πολλα και καλο βραδυ να εχετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατι ακομη που ξεχασα... εχει κανει καμια μαθηματα ανωδυνου; τα δικα μου ξεκινανε αυριο και μαλλον δε θα μπορεσω να παω.ξερετε αν υπαρχει προβλημα και αν χανω τιποτα το σπουδαιο; η αν μπορω να το αντικαταστησω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly σε εβαλα μιση κοκκινη...αν ειναι και το αλλο κοριτσακι θα σε βαλω και μιση ροζ για να ξεχωριζουμε οτι ειναι διδυμα...αν ειναι αγορακι η ημερομηνια θα γινει μπλε....

μαρια σεπτεμβριο εχουμε ακομα ζεστουλες...αν παρεις κανα δυο εσωρουχακια μακρυμανικα και καμια ζακετουλα μια χαρα θα ειναι για την αρχη...οκτωβρη θα ξεκινησουμε τα χειμωνιατικα...ξερω και εγω...λεω τωρα...αλλωστε οπως αισθανομαστε εμεις το ιδιο νιωθουν και τα μωρα...

δεν σας ειπα για τις εξετασεις μου που ξεκινησα σιδηρο...ο αιματοκριτης μου 34 και η αιμοσφαιρινη μου 10...κατευθειαν μου εδωσε χαπια γιατι λεει οτι οι αμπουλες δεν θα μου κανουν τιποτα...δεν μου ειπε ομως ποτε να ξανακανω εξετασεις...ο καημενος ο μπαμπας μου τρομαξε και μου αγορασε μια κλουβα πορτοκαλια...!!!η μανα μου αρχισε να μου λεει χαζομαρες οτι μπορει να μου κανουν μεχρι και μεταγγισεις...!!!νομιζω οτι ειναι λιγο υπερβολικη...εγω παντως δεν καταλαβα διαφορα στον οργανισμο μου..μια χαρα αισθανομαι...θα σας γραψω την συζητηση της γιατρου με τον βασιλη....

-γιατι γιατρε επεσε τοσο πολυ ο αιματοκριτης της?

-δεν καλοτρωει το κοριτσι μας...να τρωει πιο πολυ κρεας..

-τι λετε γιατρε?καθε μερα κρεας τρωμε..και αν δεν φαμε κρεας θα φαει τοστ με ζαμπον..

-ε τοτε μηπως κουραζεται πολυ...

-τι κουραζεται γιατρε?ολη μερα απο τον καναπε στο κρεβατι και απο το κρεβατι στον καναπε ειναι...

το ζαχαρο μου 66...η μικροβιολογος μου ειπε οτι με παιρνει να φαω κανενα γλυκο παραπανω...οταν το ειπα στο βασιλη ταραχτηκε...ε τι...!!! κιαλλο γλυκο...!!!??? καθε μερα τρως σχεδον ενα κιλο παγωτο...μας δουλευεις...!!!??? :lol::lol:

καλυτερα να με ντυνουν παρα να με ταιζουν...και παρολα αυτα εχω βαλει μονο 6κιλα...το μονο που φοβαμαι ειναι να μην τα βαλω στο τελος μαζεμενα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Miss Yakinthos πολυ χαιρομαι για σένα, άντε με το καλό σου εύχομαι!!!

Σεξ τι σημαίνει αυτο; Να ανόιξω ενα λεξικο γιατί όπως λέει η Happy!! μάλλον ξανάγινα και εγω παρθενα!!! Χαχαχα Καλό ηταν αυτό Happy!!!

Ιωάννα καλά εκανες και εβαλες την λιστούλα, αλλά η Μαρία που έχει χαθεί;;;;

Κελλυ24 χαίρομαι που έχεις συνέλθει!!! Τι τράβηξες με τους εμετούς....

Anji 3 κιλά μόνο;;; Μου ακούγεται Μέγα Μούφα αυτό που σου λεέι!!! Τι να πει κανεις για τις πεθερές;;;

σπουργος θέλω περισσοτερες πληροφορίες για τα μαθήματα! Πού πόσο από πότε και τέτοια!!

Αυτά για την ώρα, Καλό βράδυ μανούλες!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια προσγειώθηκα πολύ προσεχτικά μετα της κόρης για να μην χτυπήσει το κεφαλάκι της! :)

Ευχομαι σε όλες σας τα καλύτερα! Να προσέχετε τα μωράκια σας, να ακούτε τους γιατρούς σας, να μην πανικοβάλλεστε για τίποτα, να προσέχετε τη διατροφή σας για να μην πάρετε κιλακια, να κάνετε σεξ όσες το επιτρέπει ο γιατρός, να προσέχετε τον ήλιο... και όλα θα πάνε καλά...!!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις όμορφες στιγμές και τα καλά σας ποστ!

Να μην χανετε το χιούμορ σας και θα δειτε που θα περάσουν οι μέρες και τσούυυυυυυυυυυυυυυυυυυπ θα είστε επίτοκες!

Φυσικά και θα σας ενημερώσω όταν γεννήσω για την εμπειρία. Αν μη τι άλλο σας το οφείλω!

Συγχωρέστε με αλλά κουράστηκα...! Θα κλείσω για να μου μείνει λίγη ενέργεια να απογειωθώ!

ΥΓ: Εγώ τελικά μονον 6 κιλά πήρα :D

Σας στελνω την αγάπη μου!

ΦΙλιά σε όλες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fotonio τα μαθηματα θα τα κανω σε δημοσιο νοσοκομειο της επαρχιας οπου βρισκομαι και νομιζω οτι ειναι δωρεαν.δεν εχω αλλες πληροφοριες αφου δεν εχω ξεκινησει ακομη.μολις ξεκινησω θα σας πω! φιλακια και καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai iwanna mou...........tha me kaneis misi kokkini misi roz.....xiixx i ama thes misi roz misi mwv opws tha nai oi kounies tous pou tha tis paraggeilw aurio!!kai to allo m ninaki einia koritsakii!!!!!xixi kai ta 2 einai pol kala megalwnoune fusiologika....i mia einai isixi i alli tsaperdona xixiixix opws k tin ali fora!!!ola pane mia xara doxa to theo!!!twra tha pernw 4 xapia magnisiou kai sidiroo.......axxx doxa to theo ola pane kala!!!!filakia polla!!den mporeite na peite sas exw nufes!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα φουσκοκοιλίτσες!!!!!!!

σπούργο αν δεν διακωμωδήσεις το θέμα πεθερά δεν γίνεται......δεν χωνεύεται βρε παιδί μου......Άσε που όπως λέει το fotonio πολύ σωστά και εγώ το βρήκα τελείως μούφα να προσπαθεί να με πείσει πως έβαλε μόνο 3 κιλά.......

Όσο για ανώδυνο τοκετό δεν ασχολήθηκα καθόλου...μήπως όντως να ψαχνόμαστε σιγά-σιγά;;; Που απευθυνόμαστε για αυτό;;;Ιδέα δεν έχω....

Ιωάννα μου για την εβδομάδα που βρίσκεσαι δεν είναι και περίεργο να έχει πέσει και ο αιματοκρίτης! και εγώ 34 έχω τώρα..τι να κάνουμε το χρειάζεται το νινάκι μας! ;););)

Υακινθάκι ξεκουράσου τώρα όσο μπορείς, έρχονται τα υπέροχα ξενύχτια! Μάζευε δυνάμεις!!!

kelly, κουράγιο! Οι διδυμούλες σου μεγαλώνουν μια χαρά στην κοιλίτσα σου!!!! Άντε γιατί πολύ αγόρι έπεσε και τι θα κάνουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly συγχαρητηρηρια!τι ομορφο!ολα ροζ! και οταν μεγαλωσουν θα αλλαζουν και ρουχαλακια μεταξυ τους!να ερθουν με το καλο τα νινακια σου!

anjie σιγα! μας επεισε η πεθερα σου!γιατι πηρε μονο 3 κιλα;ειχε μηπως εμετους;εκτος κι αν ειχε καμια 20αρια παραπανω κιλα απο πριν μεινει εγκυος! χα χα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.....

αφηστε κοριτσια για τις πεθερες...ερχετε η δικια μου... :o

βρηκε εισητηριο απο ακυρωσεις στις 22/07...τελος αυγουστου ηταν να ρθει... :o

θυμωσε κιολας...!γιατι την ειπα οτι το κρεβατακι θα το κανουμε λιγο πιο μεγαλο για να γινεται και προεφηβικο αργοτερα και θυμωσε γιατι πηγε και πηρε ενα σετ σεντονακια και δεν θα χωρανε... :lol::lol:

καλα δεν το συζητω οτι φερνει λουτρινα καγκουρο και κοαλα...α...πηρε και σαλιαρες... :lol::lol:

τα απαραιτητα δηλαδη για τους πρωτους μηνες... :lol::lol:

ε ποσο χαζη μπορει να ειναι....???? μονο μην εχει την εντυπωση οτι θα φερει αυτα και τελειωσε...εχουμε πραγμα να παρουμε...καροτσια ριλαξ και δεν ξερω και τι αλλα...λεφτα θελω οχι κοαλα...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ομορφες!!!!τι κανετε??χαιρομαι να διαβαζω τα νεα σας!! :D Πεθερες .....πωπω εμενα ερχεται μεθαυριο για 20 μερες... :o

Σεξ??τι λετε ρε κοριτσια??αυτο τι ειναι??τρωγεται?? Διοτι μονο οτι τρωγεται με ενδιαφερει!! :D:lol:

Ροζ να με κανετε!!!! Εγω εδω και λιγες μερες εχω πονακια και βαρος στα δεξια και ο γιατρος μου εδωσε να κανω εξετασεις για το συκωτι ...τι εκανα σημερα και αυριο θα εχω τα αποτελεσματα...

Να ειστε ολες καλα και να περνατε ομορφα!!!!Σας φιλω και θα τα πουμε αυριο!! :YMHUG:@};-:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...