Μετάβαση σε περιεχόμενο

ερχοντε τα φθινοπωρινοχειμωνιατικα μωρακια 2012!!!!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια...

καλεεε....οι οδηγιες της happy λειτουργουν αποτελεσματικα...!!! :D

ε τι κανει η εμπειρια....!!!! :D:D:D

η μικρη πριγκιπισσα εκανε την εμφανιση της σε χρονο ρεκορ...!!!

πραγματικα τωρα ή θα ειναι πολυ κωλοφαρδη ή τελειως ατυχη...περιτριγυριζομαστε μονο απο αντρες!και δεν το λεω μονο για τον οκτωβρη αλλα και η παρεα εχει μονο αγορακια...αλλο 1 περιμενουμε να δουμε τι θα βγει...η θα παραμεινει μια ή θα εχει και μια φιλη...μεχρι στιγμης εχουμε 4 κατω απο το μπαλκονι μας να μας διεκδηκουν... :lol::lol::lol::lol::lol:

ο βασιλης χαιρεται γιατι λεει σε ολους θα ριξουμε χυλοπιτα...και του λεω προσεχε μονο μην ερχεται καθε εβδομαδα και σου λεει..."μπαμπα τα εφτιαξα με τον νικολακη...μπαμπα τα χαλασα και τα εφτιαξα με τον τασουλη...μπαμπα τα χαλασα και μ αυτον και τα εφτιαξα με τον σταυρακη..."και τοτε που θα πας να κρυφτεις!!! :lol::lol::lol::lol: παντως ριχνουμε πολυ γελιο...!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ο βασιλης χαιρεται γιατι λεει σε ολους θα ριξουμε χυλοπιτα...και του λεω προσεχε μονο μην ερχεται καθε εβδομαδα και σου λεει..."μπαμπα τα εφτιαξα με τον νικολακη...μπαμπα τα χαλασα και τα εφτιαξα με τον τασουλη...μπαμπα τα χαλασα και μ αυτον και τα εφτιαξα με τον σταυρακη..."και τοτε που θα πας να κρυφτεις!!!

Θα ανεβάζει πίεση ο άντρας σου μόνο στη σκέψη!!! Τελικά για να κουνηθεί τι της έκανες; Ζουληξες την κοιλιά σου ελαφρά όπως είπε η happy; Το σκεφτόμουν να το κάνω αλλά πριν λίγο το αγοράκι μου έκανε αισθητή την παρουσία του, οπότε δεν χρειάστηκε!

Άντζι άντρες ένα σωρό... νύφες να δούμε που θα βρουν τα αγόρια μας! Τα ψώνια εννοείται με τις εκπτώσεις γιατί ότι και να γλιτώσεις κέρδος είναι! Πολύ σκέψη έχει η αγορά καροτσιού τελικά... βαρος, λειτουργικότητα, χωρο στο πορτπαγκαζ...Ουφ μετά τη β' επιπέδου θα αρχίσω να το ψάχνω πιο ενεργά μου φαίνεται!

σπουργο δεν ξέρω σε τι τιμές κυμαίνονται τα καρότσια αλλά και 1200 πολλά δεν είναι; Τι άλλο περιλαμβάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο βασιλης χαιρεται γιατι λεει σε ολους θα ριξουμε χυλοπιτα...και του λεω προσεχε μονο μην ερχεται καθε εβδομαδα και σου λεει..."μπαμπα τα εφτιαξα με τον νικολακη...μπαμπα τα χαλασα και τα εφτιαξα με τον τασουλη...μπαμπα τα χαλασα και μ αυτον και τα εφτιαξα με τον σταυρακη..."και τοτε που θα πας να κρυφτεις!!! :lol::lol::lol::lol: παντως ριχνουμε πολυ γελιο...!!! :lol::lol::lol::lol:

Ιωάννα νικολάκης θα είναι ο τοσοδούλης μου!!!!!!!!!χα!χα! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia m!!!elpizw na ste oles kala....den mpenw suxna giati akoma kanw emetous..kai exw anagouless oli mera!!!!!ta didimakia m mia xaroula..pigame sto giatro simeraa k to ena einai koritsaki k tsaperdoniko xixiixix poli zwiro to llo to mwraki itane isixxouli k den mporesame na doume fullo giati den eixe kali stasi!!!megalwnoune koritsakia ola ta mwrakia mas xixixixi to eidame to ena kai trisdiastato popo fenete proswpaki kanonika!!!megali eulogia koritsiaa auto pou mas sumvenei!!!filakia se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο πρωτο μου ανχωνομουν κ εγω πολυ κουνιετε δεν κουνιετε γιατι ετσι γιατι αλλιως..στα επομενα θα εισαστε πολυ ποιο χαλαρες!!!!!

το stokke ομορφο καροτσι αλλα βαρυ κ ογκωδες το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι να πας σε ενα μαγαζι κ να τα δοκιμασεις!!!πρεπει να δεις να χωραει μεσα στο ασανσερ αν χωραει σε πορτ μπαγκαζ αν μπορεις μονη σου να το κλεισεις η να το ανοιξεις...δυστιχως την πατησαμε πολλες κοπελες στην αρχη κ φορτωθηκαμε μεγαλα καροτσια...στο αλλο γκρουπ που ειμαι οι περισσοτερες μανουλες εχουμε αγορασει κ ενα δευτερο ελαφρυ αλλα πολλα εξοδα κ πιανουν κ χωρο δυο καροτσια....οταν βγαινετε εξω αν παρατηρησετε την μαμαδες θα δειτε οτι στις 10 οι 8 εχουν μπαστουνι....χαιρομε αν εστω κ λιγο μπορω να βοηθησω!!!

εγω ψωνια δεν θα χρειαστει να κανω τα εχω ολα αλλα λατρευω την διαδικασια!!!!

σας φανταζομε να ψωνιζετε να τακτοποιητε αργοτερα να τα πλενετε να τα στρωνετε...θα φτασουμε να ετοιμαζουμε κ τις βαλιτσες μας!!!αχχχχ αντε ποτε θα γεννησωωωωω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω για τις πληροφοριες! ετσι διαβασα και γω,οτι ειναι βαρυ και αβολο και καλυτερα να σας πω γιατι ειναι και ακριβο!απλα κολλησε στον αντρα μου! κατα τα αλλα ηρεμια.τελος ιουνιου αρχιζω μαθηματα ανωδυνου...πλησιαζει ο καιρος της γεννας μου φαινεται!απο τη μια χαιρομαι απ την αλλη αγχωνομαι...φιλακια πολλα! παω να φαω μια φετα καρπουζι!!!!λατρευω τα καλοκαιρινα φρουτα!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμεις για το stoke λεγαμε, αλλά θα μας το εφερναν απο εξωτερικο πιο φτηνα αλλα καταληξαμε να λεμε οτι και πάλι θα ειναι πολλά τα λεφτα για καρότσι!! Αυτο που μου άρεσε στο συγκεκριμενο είναι η θεση του μωρού η οποία ειναι πιο ψηλά!

Kelly24 αρχισε να παιρνει χρώμα και ο Δεκέμβρης;; Ποποπο.... περναει ο καιρός!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα να σας γραψω μια γρηγορη καλημερα.....ε λοιπον...

Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ! ! !

Θα παω σε λιγο για καφεδακι με τα κοριτσια απο το τει...εν οψη ορκωμοσιας θα μαζευτουμε παλι...οχι την δικη μου...εχω αλλα 2 μαθηματα ακομα...ελπιζω στην επομενη να ορκιστω και εγω η οποια ειναι φλεβαρη... ;)

για το καροτσι ρε κοριτσια δεν εχω ιδεα και εγω...θελω ενα πολυκαροτσι με καθισμα αυτοκινητου και τα σχετικα...αλλα και παλι δεν μπορω να το αποφασισω...οσον αφορα την καλαθουνα μου ειπαν οτι ειναι αχρηστη γιατι τα περισσοτερα μωρα δεν βολευονται....

πειτε μου λιγο τη γνωμη σας για παρκοκρεβατο...baby bed lodge lime της inglesina...130 ευρω...μου αρεσε παρα πολυ αλλα θα το χρησιμοποιησω αρκετα?σκεφτομαι να το παω στην μαμα μου για να κοιμαται οταν θα πηγαινουμε εκει και μετα να το χρησιμοποιησω απλα ως παρκο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμενα!

κελυ προς το παρον μια κορουλα? τελεια...αντε κ την επομενη φορα θα δειτε κ το δευτερο. αληθεια τα διδυμακια σου ειναι μονοζυγωτικα ή διζυγωτικά? αν δεν κανω λαθος τα μονοζυγωτικα ειναι ολοιδια μεταξυ τους?

happy οντως βοηθας με τις συμβουλες σου. κ εγω το αποφασισα τελικα οτι θα παρω της mclaren xlr που διπλωνει σαν μπαστουνι. ελαφρυ, ανετο, ευκολο στο κλεισιμο κ σχετικα οικονομικο. καμια σχεση με τα 1000αρικα που ακουω. κ μπορεις εαν ριξεις τη θεση εντελως πισω, να βαλεις κ εναν υπνοσακο-τσαντα ειδικο για τα νεογεννητα. το αρνητικο του ειναι οτι η θεση του μωρου δεν ειναι ψηλα οπως σε αλλα καροτσια κ νομιζω οτι κοιταει μονο προς τα εξω. αλλα ρε κοριτσια τα μωρακια μας θα γεννηθουν χειμωνα. ποσο συχνα θα τα βγαζουμε βολτα? μολις ξεπεταχτουν κ γινουν 5-6 μηνων τοτε κατι καροτσια με τεραστιες καλαθουνες κ ροδες σαν τρακτερ, δεν θα ειναι καθολου χρηστικα.

αφηστε που εχω γυρισει τοσα μαγαζια κ παρατηρω οτι προωθουν συγκεκριμενες μαρκες. απο οποιον προμηθευτη παιρνουν περισσοτερη προμηθεια. οποτε μη σας ξεγελαν οι πωλητριες με καροτσια του τυπου γκουμουτσες ταχα μου κ καλα οτι ειναι πιο ασφαλη. οσο πιο ακριβα τοσο μεγαλυτερο κερδος βγαζουν κ τα μαγαζια.

Ιωαννα το κοιταξα το παρκοκρεβατο. ωραιο φαινεται. αν πιστευεις οτι θα σου φανει χρησιμο να το παρεις. παντως υπαρχουν κ τα relax που μπορεις κ να το μεταφερεις κ να το βαζεις να κοιμαται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!!!! τι κανετε?

μπαινω σχεδον καθημερινα απο το κινητο μου και σας διαβαζω...αλλα με επιασε μια τεμπελια που για να καταλαβετε βαριομουνα να κατσω στον υπολογιστη να γραψω...και τρελλες υπνηλιες...το μπαζακι μου μεγαλωνει!!!!25 του μηνος εχουμε γιατρο..θα μας πει και το φυλλο...αν και στην αυχενικη μας ειχαν πει πιθανον κοριτσακι στο δρομο που με βλεπουν (συνηθως κατι γριες) μου λενε στανταρ αγορακι...γερο να ειναι και οτι θελει ας ειναι...

10 μερες τωρα ειχαμε και μετακομισεις...εφτιαξα ενα δωματιο που το ειχα σχεδον αποθηκη (για σιδερο) κτλ και για τον σκυλο, ηταν κενο και το ελεγα σκυλοδωματιο...μετεφερα εκει το γραφειο, υπολογιστες κτλ..και εκει που ειχα το γραφειο αποφασησα να το κανω παιδικο δωματιο...ειναι μεγαλο και πολυ πιο φωτεινο...διακοπες θα παμε Κρητη..15 Ιουλιου με τελος Ιουλιου...πηγα και πηρα και 2 μαγιω...βεβαια με τους ρυθμους που μεγαλωνει η κοιλουμπα σε κανενα μηνα θα χρειαζομαι παλι..τα περσυνα παντως δεν μου κανανε με τιποτα...σαν πορνοσταρ ημουνα!!!!το Σαββατο πηγαμε στον πατερα μου στο Λαγονησι και εκανα και μπανιο...ηταν τελεια...σημερα το μενου μου εχει λαχανοντολμαδες!!!!τους ειδα χθες στον υπνο μου και τους λιγουρευτηκα!!!!

αυτα προς το παρον,

πολλα πολλα φιλια σε ολες σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιρο σε ζηλευωωωω διακοπουλες τι καλα!!!εγω δυο βδομαδες σχεδον θεσσαλονικη μια βουτια εκανα...εβαλα την ελενα στην ακροθαλασσια να παιξει κ κουραστικα να στεκομε ορθια ετσι οπως ημουν με το φορεμα εκατσα κ εγω μεσα στην θαλασσα :lol::lol::lol: οχι θα κατσω να σκασω γιατι δεν φορουσα μαγιο :lol::lol::lol: αποφασισες χρωματα για το παιδικο???ποτε με το καλο ξεκινατε να το φτιαχνετε?????

dimitroula78 πολυ καλη επιλογη το mclaren xlr το προτειμουν πολλοι!!!οντως ειναι πολυ ελαφρυ καροτσι κ πιανει λιγο χωρο αυτ θα επαιρνα αν ηξερα τοτε...οσο για το ριλαξ εχεις δικιο κ εγω το πηρα πολλες φορες μαζι μου για να κοιμηθει η μικρη εκανε τρελους υπνους εκει μεσα!!!!

στις 40 μερες πηγαμε κ αγορασαμε γιατι η μικρη ειχε μαγκεψει κ ηθελε να κοιταζει γυρω γυρω!!!φοβερη ανακαλυψη :lol::lol::lol::lol:

ιωαννα μου ομορφο παρκοκρεββατο λιγο ακριβουτσικο δεν ξερω αν θα τα βγαλει τα λεφτα του ομως γιατι σε πολλα μωρακια δεν αρεσει ιδιαιτερα εχει πυκνο διχτυ κ δεν βλεπουν εξω....

εμας μας ειχαν χαρισει ενα παρκο με μεσαιες τρυπες την βοηθησε πολυ να πιανετε κ να σηκωνετε μονη της μετα απο ενα διαστημα ομως δεν το ηθελε με τιποτα...!!!

οσο για την καλαθουνα σωστα σου ειπανε..δεν ειναι για πολυ....μας ειχαν χαρισει μια καλαθουνα κ την χρησημοποιησα 2,5 μηνες που ειχα την ελενα στην κρεββατοκαμαρα να κοιματε γιατι το κρεββατακι δεν χωρουσε απο την πορτα ωστε να μπορω να το μετακινησω...αν δεις οτι την χρειαζεσε παρε μια οικονομικη απο τα τζαμπο...

φοτονιο πολυ μου αρεσει το ονομα σου :lol::lol::lol::lol: μου θυμιζεις φυσικη!!! :lol::lol::lol: πως τα πας εσυ????

κελλυ μου χαιρομε που ολα ειναι μια χαρα συνχαρητηρια κ για την μπεμπουλα!!!!!αντε να μαθεις τι ειναι κ το δευτερο νινι!!!!να αρχισεις ψωνια γιατι με δυο μωρα!!!πολυ τρεξιμο θελει!!!

σπουργο θελω κ εγω καρπουζιιιι καλε που το βρηκες?????εδω ακομη δεν εχουν βγει!!!μονο πεπονια εχει :cry:

με την ζεστη πως τα πατε?????εγω καιγομε δεν αντεχω ειμαι μονιμος μουσκεμα στον ιδρωτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγόρι!!!

Αγόρι είναι τελικά και το δικό μου το μικρούλι, μόλις το έμαθα και έχω κατενθουσιαστεί.(ότι και να ήταν δηλαδή το ίδιο θα χαιρόμουν.) Πως γίνεται όμως και από την αρχή το ήξερα βρε κορίτσια!!!!!????? το είχα πει και σε άλλα posts πριν. Όλα καλά μου είπε ο γιατρός που έκανε τον υπέρηχο. Το μόνο που δεν τον ρώτησα είναι συγκεκριμένα για το βάρος του, ειναι 296 γραμ. ήδη. Είναι λίγο παραπάνω από το φυσιολογικό, λέτε να το ξαναρωτήσω ή είναι υπερβολικό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ ΝΙΚΗ!!!!!!!!!!!!

σιγουρα θα χαιροσουν το ιδιο αλλα ειναι διαφορετικα οταν τα ονειρα σου περνουν χρωμα!!!!!!!!

μηπως μπερδευτικες καλε???296???β επιπεδου δεν εκανες???

θα δω τα αποτελεσματα μου κ θα σου πω αν κ για να σου ειπε οτι ειναι καλα τα γραμμαρια ετσι θα ειναι....

εγω πηγα σημερα να κανω την καμπυλη κ εφαγα πορτα μου πηραν μονο αιμα για την γενικη κ μου ειπαν να παω την παρασκευη το πρωι στις 8...πως θα την παλεψω τοσες ωρες...εχω την μεγαλη την καμπυλη 3 ωρες :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ happy!!!!!

Δεν έχω κάνει λάθος για τα γραμμάρια 296 ακριβώς, αύριο πρωί θα πάρω τηλ να ρωτήσω τη γιατρό, να μου το ξεκαθαρίσει. Απλό υπέρηχο έκανα κυρίως για να δω τη θέση του πλακούντα.......(όχι ότι ανυπομονούσα να δω και το φύλο, μπα........καθόλου...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: μη φανταστείτε κάτι τέτοιο). Τον υπέρηχο β επιπέδου θα τον κάνω 2 Ιουλίου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις μίλησα με τη γιατρό μου και μου είπε να περιμένουμε μέχρι τις 2 Ιουλίου που θα κάνω τη β επιπέδου. Ως τότε να προσέχω τη διατροφή μου λέει. Σκεφτόμουν μήπως έχω τίποτα ζάχαρο.........μιας και πήρα και 6 κιλά σε 2 μήνες. Της είπα μήπως κάνω τη καμπύλη σακχάρου νωρίτερα αλλά λέει μετά τη β επιπέδου.

Και να σκεφτεί κανείς πως σε προηγούμενο post έγραφα πως δε τρώω καθόλου ζάχαρη γιατί δε μου αρέσει πια........ουφ

Έσεις πως είστε κορίτσια, τα μωράκια σας τι βάρος έχουν?

Γιατί το μικρούλι μου εγώ το καταμπούκωσα από ότι φαίνεται............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!!!! :D Αυριο εχουμε υπερηχο και θα μαθουμε και το φυλλο... μιας και στην αυχενικη δεν ηθελε να μου πει ...

Τωρα λογικα θα φαινονται τα καλη της /του!!!

:lol: Εγω μεχρι τωρα εβαλα 5 κιλακια..!!!περιμενω να με ψιλομαλωσει ο γιατρουλης....Εχω σκασει απο την ζεστη και μπανακι ακομα δεν εχω κανει ουτε 1 λογω δουλειας μπορω μονο μεσημερι αλλα τοτε απαγοτευεται...Οπότε φετος δεν με βλεπω να λιαζομαι στισ παραλιες!Αγωνια για αυριο ....πααααααααααααααρα πολυ!Το πρωτο και το σημαντικοτερο ειναι να ειναι καλα το μωρακι μου και για το φυλλο δεν εχει σημασια :x Κοριτσακια επιστρεφω στην δουλεια ,σας φιλω και σας ευχομαι ενα σουπερ πρωινο! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο niki margo :YMHUG::YMHUG: ενα ακομη αγορακι θα προστεθει στην παρεα μας.

εγω τη β' επιπεδου την εκανα πριν 1 εβδομαδα. ημουνα 21εβδομαδων κ 2 ημερων κ μου εβγαλαν οτι ζυγιζει κατα προσεγγιση γυρω στα 440γρ.

το βιβλιο που εχω για εγκυους γραφει οτι θα επρεπε να ειναι γυρω στα 360-400. αλλα εγω δεν εχω βαλει κιλα για να πω οτι οφειλεται στο βαρος μου. 5 κιλακια εχω βαλει μονο απο την αρχη της εγκυμοσυνης. δηλ. τωρα ειμαι 63.

θα ρωτησω κ εγω τη γιατρο μου στην επομενη επισκεψη, να δω τι θα πει κ σε μενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια!!!!!!!!!

κορίτσια εγώ θα μάθω για γραμμάρια και τα λοιπά την Τρίτη που έχω την β-επιπέδου!!!! Μέχρι τώρα ο γιατρός δεν έχει ασχοληθεί με γραμμάρια.

Πάντως και μένα για καμπύλη σακχάρου μου είπε αργότερα....και σίγουρα μετά την β-επιπέδου

πάντως κορίτσια από το μεσημέρι και μετά είμαι μόνο με γιαουρτάκια και φρούτα......γιατί πήρα ήδη 7 κιλά και λίγο θορυβήθηκα !!!! Το κακό είναι ότι άλλα τόσα πήρε και ο αντρούλης μου......χα!χα!

Happy, συνέχισε να μοιράζεσαι μαζί μας τις εμπειρίες σου, γιατί είναι όντως πολύ χρήσιμες!!!!!

IRO, πολύ γέλιο με το "πορνοστάρ"!!!!!χα!χα!! :lol::lol::lol:

Ιωάννα μου όντως ωραίο το παρκοκρέβατο. Πολύ γλυκό και αφού σκέφτεσαι να το χρησιμοποιήσει και η μαμά σου στο σπίτι της μια χαρά! και η τιμή καλή μου φάνηκε.

kelly σκέψου ότι ο καιρός περνάει και θα ηρεμήσεις όπου να'ναι από τους εμετούς!!! Κουράγιο για την κορούλα σου και για την kinder έκπληξη σου..... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

487 γραμμαρια ηταν στην β επιπεδου!!!μολις το ειδα!!!τωρα πλησιαζουμε το κιλο χαλαρα!!!

η ελενα με καισαρικη κ δυο εβδομαδες νωριτερα που την γεννησα ηταν 3850 αυτο το μωρακι θα ειναι γυρω στα 3600-3700 μου ειχε πει ο γιατρος...

εγω παω αυριο για την καμπυλη γυρω στην 26 εβδομαδα γινετε..

καλα δεν θελω να διαβαζω ποσο λιγα κιλα βαλατε θα αρχισω να κλαιω...

στην ελενα ειχα βαλει καμμια 30αρια κιλα :? τωρα εβαλα λιγοτερα αλλα παλι εβαλα....δεν θελω να ζυγιζομε να να μην βλεπω τα χαλια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anji μου την καλυτερη δουλεια κανεις που προσεχεις συνεχισε ετσι μην γινεις σαν εμενα βουβαλι αστα!!!!τακ τακ μπαινουν τα κιλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα συνγκαστρουλες τι κανετε???χαθηκα αλλα σας διαβαζω να ξερετε χερομε που ολα τα μωρακια μας ειναι καλα και μεγαλωνουν και φυσικα που εχουμε και αγορακια αργησαν αλλα μας εκαναν την εκπληξη.... :D:D happy και εμενα μου εγραψε την καμπυλη ζαχαρου και γενικες αιματος και ουρων να κανω....ακομα δεν πηγα δευτερα πρωι θα παω αλλα δεν μου ειπε 2 φορες μια και εξω να καθησω για ολα....απλα να παω πολυ νωρις δηλ.7 ωρα να ειμαι εκει με το που ανοιξει,και εγω την μεγαλη εχω 3 ωρες :shock: πως θα περασουν τοσες ωρες???σου ειπε εσενα η μικροβιολογος να μην εχεις φαει μια μερα νωριτερα καθολου ζαχρη????εμενα ναι ενω την πρωτη φορα δεν μου ειπαν κατι τετοιο... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες....

το απογευμα εχω την β επιπεδου...οποτε θα σας γραψω νεα το βραδυ ή αυριο πρωι πρωι...

καντε και εσεις το σταυρο σας να πανε ολα καλα...το κλασικο αγχος πριν τον γιατρο!!! :?

διαβαζω τις post ιες σας και ολα τα ξεχναω...κατι με τα κιλα θυμαμαι μονο...

λιγα πολλα τι σημασια εχει τελικα?ουτως η αλλως ειναι τα πιο γλυκα...!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια...καλε τι ζεστη ειναι αυτη σημερα? θα βελάξουμε!!!!

happy μου μια χαρα εκανες που καθησες στη θαλασσα...και εγω στη θεση σου πολυ πιθανο αυτο θα εκανα!!!!οχι θα κατσουμε να σκασουμε...λεμε το δωματιο να αρχησουμε απο Σεπτεμβριο σιγα σιγα να το φτιαχνουμε...θελω να φερω και κανεναν για να μου το βαψει..δεν εχω καταλληξει ακομη, το μονο σιγουρο ειναι ότι δεν θα εχει καθολου το ροζ αν ειναι κοριτσακι ή μπλε αν ειναι αγορακι...δεν ειναι το στυλ μου αυτα τα χρωματα ουτε τα αρκουδακια κτλ...μαλλον σε πρασινο, κιτρινο κτλ λεω..εσεις τι λετε? :?: ελεγα στον αντρα μου για πλακα : λες να το αφησω ασπρο και να τους πω να μας φτιαξουν μαυρους κυκλους στον τοιχο? και ο κακομοιρης απορημενος μου λεει : δεν πας καλα!!!! γιατι δαλματίας σκυλι θα γεννησεις?

απο φαγητο τρωω πολυ...βεβαια καφεδες απο εκει που τους επινα μετριους τωρα τους πινω σκετους...ποτε δεν ημουνα του γλυκου (τουρτες, παστες κτλ), μονο παγωτο και καμια φορα σοκολατα...τωρα μου εχουν κοπει και αυτα..μου φαινονται πολυ γλυκα...θελω να τρωω συνεχεια αλμυρα και πιο πολυ ξινα...εχω τσακισει τα λεμονια..παντου βαζω λεμονι..απο κιλα εχω παρει 4,5 με 5...και ο πωπός εχει τουρλωσει...εχει τουρλωσει πολυ ομως!!!! :?:?:?

χθες στον υπνο μου ειδα ότι ημουνα με την ποδοσφαιρικη ομαδα που ειχε νικησει το euro , και μαλιστα ήταν ολοι μαυροι!!!!!! :?:?:? μην γελατε...και μετα λεει ηρθε ο αντρας μου νευριασμενος με βουτηξε απο το χερι και επειδη λεει ηταν πολυ νευριασμενος πηγαμε στο μαγαζι της luis vuitton και μου ελεγε συνεχεια ψωνησε οτι θες...

να σας ρωτησω κοριτσια? αυτη την εξεταση την καμπυλη ζαχαρου τη κανουμε ολες? ειναι δηλαδη υποχρεωτικη εξεταση ? ή οχι?

ΙΩΑΝΝΑ89 ολα θα πανε τελεια!!!!περιμενουμε νεα...

αυτα προς το παρων....

πολλα πολλα φιλια σε ολες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...