Μετάβαση σε περιεχόμενο

ερχοντε τα φθινοπωρινοχειμωνιατικα μωρακια 2012!!!!!!


Recommended Posts

τι να σου πω βρε δημητρα....ειπα να ψαξω και εγω για καροτσι αλλα το μετανιωσα προς το παρων...

θα γεννησουμε χειμωνα...που θα τα παμε τα βρεφη με τα καροτσια?

μεχρι να σαραντησουμε κιολας...νομιζω οτι θα ειναι το τελευταιο που θα αγορασω...και στη μαμα μου που θα πηγαινω στο πορτ μπεμπε ή στην καλαθουνα...ξερω και εγω?πραγματικα εχω μπερδευτει... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

dimitroula κάνε εσύ έρευνα αγοράς να μας λες και μας.... :D:D:D:D ...γιατί και εγώ έχω το σκεπτικό της Ιωάννας. Θεωρώ πως χειμωνιάτικα δεν θα το χρησιμοποιήσουμε ιδιαίτερα. Με καλαθούνες και πορτ μπεμπε θα την βγάλουμε λογικά.....δεν ξέρω πάλι....

...αν κρίνω κι όλας από τον φετινό χειμώνα στην Θεσσαλονίκη.........πολύ κρύο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mouu!!!ti kanetee??elpizw na eiste kala!!!kala mou eipate na paw sto nosokomio....piga....eixa proxwrimeni afudatwsi piraxtike to sikoti m 10 meres emeina mesa me orous farmaka kai eneseis...kai mono me tis eneseis suniltha kai katafera na vgw apo to nosokomio...popo koritsia ti emetoss ti pragma trelathika....doxa to theo twra xapakonomai k eimai kalitera..alla eimai adunami kai ama perpatisw ligo me pianei i mesi m kai xamila stin koilia to kokkako k xaplwnw!!doxa o theo ta mwra mouu einai mia xaraaa...megalwnoun einai poli uperkinitikaa olo kouniontousan kai den mporousame na ta metrisoume...logo katastasis mou kanane tis auxenikes mesa sot nosokomio kai mou eipane einai mia xara...poli lepto ta ugro kai sta 2...0.14 vgike sto ena kai 0.17 sto allo mou eipe einai poli xamila kai ta mwra einia mia xaroulaa eseis ti elte me ta noumera??euxomai na ste oles kalaaaa kai ta ninakia sas to idio!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα κελλυ...

για τα νουμερα της αυχενικης δεν ξερω...αφου ειπαν οτι ειναι μια χαρα τοτε μη φοβασαι τιποτα..!!! ;)

παντως τα μωρακια σου δεν καταλαβαν τιποτα...το ριξαν στο χορο! :lol:

θα μας ταλαιπωρουν θα στεναχωριομαστε θα κλαιμε κ αυτα θα γελανε...!!!τουλαχιστον τετοιο θα ειναι το δικο μου γιατι και εγω αυτα εκανα στη μανα μου... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο kelly!!! Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά για σένα και τα νινάκια!!!!!!!!

Να πάρεις λίγο τα πάνω σου βρε παιδάκι μου.......

Όσο για τις αυχενικές σούπερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τα νούμερα είναι όντως ιδιαίτερα χαμηλά!!!!! Μπράβο!

Χαλάρωσε, ξεκουράσου και απόλαυσέ το!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηθελα να σας πω οτι βγηκαν τα αποτελεσματα αυχενικης PappA και ειναι τα εξης:

Τρισωμια 21: 1/2342, Τρισ. 18 1/27637 τρισ. 13 1/65069

PappA: 3,9 i.u= 1,136 mom

BCCH: 14,1 i u= 0,414 mom

Ειμαι 40 χρ. παρα 2 μηνες. Ο γιατρος που μου εκανε την αυχενικη ειπε οτι τα αποτελεσματα ειναι πολυ καλα, αλλα υπαρχουν ελαφριες μορφες Down που δεν ανιχνευονται με τις εξετασεις που εκανα, και στην ηλικια μου πρεπει να αποκλεισω ολες τις πιθανοτητες.

Βασιλική μου τα αποτελέσματα σου είναι σούπερ!!!! Καμία σχέση με τα δικά μου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!Κι εγω καροτσακι ψαχνω... βρηκα ενα της chicco και μαλλον αυτο θα παρω.Κι εγω Νοεμβριο γενναω αλλα ρε σεις κοριτσια εστω και λιγες φορες θα τα βγαλουμε απο τα σπιτια μας για καμμια βολτιτσα..ετσι λεω.. ,ελεγα να επαιρνα μια οικονομικη καλαθουνα..εσεις τι λετε? Γνωριζει καμμια σας που μπορω να βρω? μου ειπαν για τα πολυκαταστηματα jumbo...γνωριζει καμμια σας?

Κελλυ μου χαιρομαι που εισαι καλα :D:YMHUG:

εχω κι εγω θεμα με τις ενεσεις μου....τις πληρωνω πλεον... Πως μας εχουν στριμωξει ετσι βρε κοριτσακια μου!?!! :oops:

Σε 10 μερες επομενη επισκεψη...αντε να δουμε θα μας τα δειξει τα καλη της/του αυτην την φορα ξεκαθαρα???

φιλακια πολλα πολλα και να ειμαστε καλα ολες εμεις οι ομορφες γκαστρωμενουλες!

:x

να ετσι θα γινω μεχρι να γεννησω :@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική μου τα αποτελέσματα σου είναι σούπερ!!!! Καμία σχέση με τα δικά μου!!!!!!!!!!

Αχ Anji μου, σ'ευχαριστω αλλα ακομα μπερδεμενη ειμαι σχετικα με την αμνιο. Δεν ξερω τι να κανω. Εκλεισα ραντεβου στο νοσοκομειο σ'εναν καλο γιατρο για να μου ερθει λιγο φτηνοτερα- ιδιωτικα ζητανε 700- αλλα δεν ξερω αν θα παω. Η γιατρος μου μου ειπε δεν υπαρχει ιατρικος λογος να κανω αμνιο και να περιμενω να κανω β'επιπεδου και μετα να κανω αν υπαρξει κατι ανησυχητικο. Θα την ακουσω. Τοσες μερες δεν μπορω να το παρω αποφαση, το λεμε και το ξαναλεμε με τον αντρα μου και αποφαση δεν παιρνουμε. Εσυ με τετοια νουμερα θα εκανες; Θα διακινδυνευες να αποβαλεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλιτσες! εχω μερες να γραψω αλλα σας διαβασα ολες για να μαθω τα νεα σας.και πολυ χαρηκα που διαβασα ολο καλα νεα.για αλλες αρχισαν οι κλωτσιες,για αλλες τα μπανακια και φυσικα τα ψωνια!δεν ειχα ξαναδει τετοιες κουνιες!πολυ ενδιαφερουσα προταση μιας που εχει αποθηκευτικο χωρο και γινεται και κρεβατακι για μεγαλο παιδακι.αληθεια ειναι ακριβες; εγω περιμενω τις εκπτωσεις για να ψωνισω!

ημουν αρρωστη μια βδομαδα και γι αυτο δε μπηκα καθολου.πονολαιμος,δεκατα,πονοκεφαλος,φλεματα και γενικα ατονια.πρεπει να ηταν ιωση γιατι το ειχε και ο αδελφος μου.ευτυχως περασε σχεδον και δε χρειαστηκε να παρω φαρμακα παρα μονο ντεπον και εισπνεομενα. ειχα αγχωθει ομως μηπως κανω πυρετο και το ασχημο ηταν οτι επειδη μπουκωσα επαθα κριση ασθματος (εχω χρονιο προβλημα που επιδεινωθηκε) και δε μπορουσα να αναπνευσω. φοβαμαι πολυ για το μωρακι μου μηπως επηρεαστηκε (διαβασα διαφορα στο ιντερνετ).

τι ειναι αυτα που λετε για τις ραγαδες; φαγουρα κλπ; αν ειναι ετσι εγω θα γινω μια τεραστια ραγαδα αφου ολη την ωρα ξυνομαι!!! :shock: δεν εχω δει κατι ακομη και ειμαι στην 26 εβδομαδα.για τα κιλα δεν ειμαι σιγουρη.ξεκινησα με 59,εχασα 3,τα ξαναπηρα και τωρα ειμαι 63.θεωρειται οτι εχω παρει 4 η 7;

κατα τα αλλα ησυχια.οι συσπασεις ειναι πια ελεγχομενες και ηρεμησα λιγακι.

(τωρα που σας γραφω οι αποπανω κανουν σεχ και ουρλιαζει η κυρια!κατι που θυμιζει, κατι που θυμιζει αλλα πολυ μακρινο και δε μπορω να καταλαβω τι! :oops:

απο ονειρα που λετε πολλα αλλα τα περισσοτερα περιλαμβανουν σεχ...γιατι αραγε; :lol:

και να πω και κατι τελευταιο...μπορει να γινω γραφικη αλλα φοβαμαι για τη γεννα...εσεις το σκεφτεστε; και δεν εχω αποφασισει αν θα κανω επισκληριδιο η οχι :? οι εμπειρες μανουλες τι λενε;

αυτα για αποψε!!! φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

αφού διάβασα όλα τα μηνύματα από την τελευταία μου δραστηριότητα στο φόρουμ *-:)

μπήκα να σας πω τα νέα μας!!!

χθες πήγαμε με τον άντρα μου σινεμά! είχαμε να πάμε καμιά 2 χρόνια και θα κάνουμε να πάμε άλλα τόσα,

εάν υπάρχουν σε 2 χρόνια κινηματογραφοί χαχαχαχαχαχα!

λοιπόν είδαμε το MEN IN BLACK, η αλήθεια είναι πως δεν ήταν όπως το περίμενα, υπερβολική φαντασία,

ΑΛΛΑ το φινάλε όλα τα λεφτά!!! να το δείτε!

Σήμερα ξύπνησα τα χαράματα να πάω να κάνω τσίσα μου και είδα καφέ υγρά :?

όχι δεν αλλάζω μήνα! πήρα τον γιατρό και μου είπεε να πάρω outrogestan μερικές μέρες

και να περιορίσω την δραστηριότητά μου!!!!ουφ, τι θα κάνω ποιος θα σηκώνει την Αργυρώ μου?

όταν έχεις 2ο παιδί είναι τελείως διαφορετικά!

Εν τω μεταξύ χθες είχα ραντεβού στον γυναικολόγο και δεν φάνηκε κάτι!

ή μάλλον φάνηκε κάτι άλλο!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μου είπε πως μάλλον πάμε για αγόρι!!!!!

Εσείς του Νοεμβρίου γνωρίζετε το φύλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

crazy mammy...ξεκουρασου και λιγο!και αλλαξε και την φωτογραφια...βαλε κατι να λεει its a boy! ντροπη...!!! :lol:

σπουργε...αν παμε καισαρικη οτι ειναι να γινει θα γινει...φυσιολογικα και επισκληριδιο δεν ξερω...φοβαμαι πιο πολυ την επισκληριδιο παρα την γεννα..τι να πω?σε οποιον το λεω τρωω δουλεμα...αλλα και παλι γιατι να πονεσουμε τοσο πολυ?...δεν ξερω...

λοιπον κοριτσια χθες τρομαξα...εμεινα παγωτο σας λεω...ετσι οπως χαιδευα την κοιλια μου βγηκε η μικρη στην επιφανεια...την επιασα...!!!καταλαβα κεφαλι σωμα και κωλο με τις ακρες των δακτυλων...!!!ηταν σαν την παλαμη μου...φωναξα και τον βασιλη σιγα σιγα και μολις μπηκε στο δωματιο μου λεει την βλεπω...τι βλεπεις του λεω εγω την πιανω...απιστευτο...!!!ειναι τοσο λεπτη η κοιλια μου ή ετσι γινεται και σε σας?πραγματικα παγωσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

crazy mammy...ξεκουρασου και λιγο!και αλλαξε και την φωτογραφια...βαλε κατι να λεει its a boy! ντροπη...!!! :lol:

χαχαχαχα αυτυό έχει μείνει από την Αργυρώ χαχαχαχχα, το είχα ξεχάσει :o θα βρω κάτι καλό να βάλω λολ

λοιπον κοριτσια χθες τρομαξα...εμεινα παγωτο σας λεω...ετσι οπως χαιδευα την κοιλια μου βγηκε η μικρη στην επιφανεια...την επιασα...!!!καταλαβα κεφαλι σωμα και κωλο με τις ακρες των δακτυλων...!!!ηταν σαν την παλαμη μου...φωναξα και τον βασιλη σιγα σιγα και μολις μπηκε στο δωματιο μου λεει την βλεπω...τι βλεπεις του λεω εγω την πιανω...απιστευτο...!!!ειναι τοσο λεπτη η κοιλια μου ή ετσι γινεται και σε σας?πραγματικα παγωσα...

καλά αν τα πιάνεις όλα αυτά από τώρα ετοιμάσου για αργότερα να κάνετε και χειραψία χαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά αν τα πιάνεις όλα αυτά από τώρα ετοιμάσου για αργότερα να κάνετε και χειραψία χαχαχχαχαχα

χαχαχαχαχα ειμαι για δουλεμα... :lol: το ξερω!αλλα πραγματικα τρομαξα! :lol: αρχισε τα τσαλιμια απο τωρα...θα μας τρελανει αυτο το κοριτσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vassiliki μου εγώ ανεξαρτήτως αριθμών το είχα αποφασίσει ήδη πως θα κάνω λόγω ιστορικού στο σόι.....οπότε δεν μπορώ να σου απαντήσω για την δική σου περίπτωση....αν και νομίζω πως κανένας δεν θα μπορέσει παρά μόνο εσύ...... :-?:-? ξέρω πως δεν σε βοηθάω , αλλά είναι τόσο προσωπικό αυτό το θέμα.... Πιστεύω πως μόνο η κουβέντα με τον γιατρό σου θα σε βοηθήσει!

Σπούργο ...έχεις πάρει μόλις 4 κιλάκια!!! Μπράβο! Και είσαι στην 26η εβδομάδα.............εύγε........

Εγώ προσωπικά για την γέννα δεν σκέφτομαι ακόμη. Απολαμβάνω αυτές τις στιγμές που είναι τόσο μοναδικές...που ακόμη δεν πάει το μυαλό μου στην γέννα...Βέβαια σίγουρα δεν θέλω να διαλυθώ στον πόνο και εννοείται πως θεωρώ δεδομένη την επισκληρίδιο...

CrazyMummy περαστικά!!! Προσπάθησε να μην κουνηθείς για λίγες μέρες. Έχεις βοήθεια για την Αργυρώ σου;;;; Άντε και τα αγόρια βλέπω να αυξάνονται......

Ιωάννα μου και εγώ βιώνω τα ίδια!!!! Εϊναι μαγικό!!!! Εμένα ο τοσοδούλης μου όλο δεξιά βολεύεται........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου τι κάνετε;;;

Τι ωραία νεάκια διαβάζω! Πήγατε και για μπάνιο ε;;; Αχ θέλω κι εγώ!!!! Ο γιατρός έδωσε το οκ με πολλές προυποθέσεις βέβαια (όχι ήλιο, όχι κάτω στην άμμο, καθαρές θάλασσες και να αλλάζω μαγιώ) αλλά τελικά δεν προλάβαμε να το εκμεταλευτούμε λόγω υποχρεώσεων.

kelly24 πολύ χάρηκα που είσαι καλύτερα και κυρίως που και τα μωράκια σου είναι καλά! Μπράβο κοριτσάκι μου!

ΙΩΑΝΝΑ89 πως το τσάκωσες βρε θηρίο το κοριτσάκι σου;;; Πρέπει να ήταν μοναδική εμπειρία! Εγώ με το που βάζω το χέρι μου σταματάει ή κάνει πιο ήπιες κινήσεις. Τις τελευταίες μέρες βέβαια κάνει πάρτυ! Έχει ξεσαλώσει ο μικρούλης μου!

vassiliki τα νούμερά σου είναι όντως σούπερ, αλλά θα συμφωνήσω κι εγώ με τα κορίτσια. Η αμνιο είναι καθαρά μια απόφαση δική σου. Κανείς δεν μπορεί να σου πει τι να κάνεις. Μίλα με τη γιατρό σου και θα ξεκαθαρίσεις καλύτερα το τοπίο. Στο νοσοκομείο που ρώτησες τελικά πόσο πάει;;;

σπουργο να διαμαρτυρηθείς για την ηχομόνωση! Δεν ντρέπονται να κολλάζουν έγκυο γυναίκα! Πως να μην βλέπεις "περίεργα" όνειρα μετά! Έχεις και ακούσιους οργασμούς το βράδυ ή μόνο εγώ το παθαίνω αυτό;;; Από το τίποτα βέβαια κάτι είναι κι αυτοί! :lol::lol::lol::lol:

CrazyMummy με το καλό το αγοράκι σας!!! Όντως αν εχεις ήδη ένα παιδάκι μετά στην εγκυμοσύνη είναι κομματάκι δύσκολο. Βοήθεια έχεις καθόλου; Ξεκουράσου όσο μπορείς!

Εμένα βρε κορίτσια ο γιατρός είδε στον υπέρηχο μια ήπια διάταση κοιλίας εγκεφάλου, αλλά μου είπε να μην ανησυχώ και το θα φύγει μόνο του. Πώς όμως μπορω να ηρεμίσω εγώ μέχρι τον επόμενο υπέρηχο τέλος του μήνα;;; Δεν μπορώ να το χαρώ αν και το είδα το αγοράκι μου και 4D και μου κουνούσε τα χεράκια και έμοιαζε με αληθινό μωράκι αν και τόσο δα μικρούλη. Έχετε ακούσει εσείς κάτι παρόμοιο;; Το α-τεστ βγήκε κι αυτό καλό και τίποτα άλλο κακό δεν είδε στον υπέρηχο, αλλα δεν μπορώ να ηρεμίσω! Ουφ τι θα κάνω για να μην στεναχορώ ούτε το αγοράκι μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις κοιλούμπες!

Διάβασα όλα τα νέα σας - τρελό γέλιο με τα όνειρα :D

Kelly πολύ χάρηκα που είσαι καλύτερα και που τα μωράκια σου είναι μια χαρά!

Ειρήνη 1 αν και πολύ καθυστερημένα να σου πω ότι κι εγώ αγχώνομαι πολύ, σε καλλιστεία είχα τον τίτλο της Miss Άγχος 2012 άνετα, και τελικά μια λύση υπάρχει: μη διαβάζεις ιστορίες φρίκης, δεν έχουν να σου προσφέρουν τίποτα άλλο από άγρυπνες νύχτες... το άγχος βέβαια όταν πλησιάζει η εξέταση στο γιατρό δεν το γλιτώνεις...

CrazyMummy λίγο υπομονή και ξεκούραση και όλα θα περάσουν, προσπάθησε να μην ανησυχείς...

Diaz δεν ξέρω τι ισχύει για αυτό που σου είπε ο γιατρός σου, ξέρω όμως ότι, μέχρι σήμερα, όσες φορές ο δικός μου είπε "βλέπω ....., αλλά θα διορθωθεί μόνο του", είχε απόλυτο δίκιο... για να το λέει κάτι θα ξέρει πιθανότατα το έχει δει άλλες 1052 φορές.

Όσο για μένα ήμουν στις μαύρες μου τελευταία, πριν 10 μέρες τρέχαμε 12 η ώρα το βράδυ στο μαιευτήριο λόγω ενός πόνου που δεν υποχωρούσε, άλλά τέλος καλό, όλα καλά! Κάναμε καρδιοτοκογράφημα που ευτυχώς δεν έδειξε κάτι πολύ ανησυχητικό, αλλά μου αύξησε τα φάρμακα και έμεινα σε ακινησία έως χθες που είχαμε ραντεβού με το γιατρό για επανέλεγχο, και ευτυχώς όλα καλά, δεν υπάρχει κάποιο σημάδι πρόωρου τοκετού, και ο μικρός μου μεγαλώνει κανονικά (στον προηγούμενο υπέρηχο ήταν λίγο μικρούλης), είναι 900 γραμμάρια άντρας!!!

Και τώρα με αφήνει να κάνω περιορισμένες μετακινήσεις, και λέω από βδομάδα που θα έχω μπει στον 7ο να αρχίσω να ψωνίζω τίποτα...

Να κάνω και μια ερώτηση, μου έδωσε να κάνω ενέσεις celestone, έχει κάνει καμιά άλλη κοπέλα; Είναι κορτιζόνες και αναρωτιέμαι για τη διατροφή, δεν πρέπει τις μέρες που θα τις κάνω να φάω αλάτι-ζάχαρη, και για πόσο καιρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

htoulis γιατι πρεπει να παρεις αυτες τις ενεσεις; δεν τις εχω ξανακουσει ειναι η αληθεια, αλλα εχει να κανει και με τις συσπασεις που λεγαμε; θα σου ελεγε ο γιατρος αν ηταν να προσεξεις κατι για τη διατροφη.φανταζομαι! και μενα το μωρακι μου τοσο ειναι σε βαρος! ειμαστε κοντα... 26 και 5 μερες ειμαι! αντε,μαζι θα γεννησουμε!

diaz εχεις καθε δικιο να αγχωνεσαι αλλα για σκεψου,ο γιατρος δε θα ηταν τοσο χαλαρος αν ηταν κατι ανησυχητικο.αυτο πρεπει να σε ηρεμει αφου αυτοι ξερουν καλυτερα απο μας! πρεπει να τους εμπιστευομαστε!

εχω και μια απορια! ο ακουσιος οργασμος πως ειναι; λες να το παθαινω και να μη το καταλαβαινω;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλουμπες!!!!!!!

χαθηκα λιγο ειμαι θεσσαλονικη ηρθα να δω την μαμα μου γιατι μετα με δυο παιδακια πολυ δυσκολο!!!!!πεθυμησα ομως το σπιτακι μου!!!!!!!

εσεις τι κανετε διαβασα λιγο τα νεα σας στα γρηγορα χαιρομε που ολα ειναι καλα!!!!!

το υακινθακι τι κανει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα....

happy..κατσε καλε στην μαμα σου...μια χαρα εισαι..μας προσεχουν κιολας...θα ξεκουραστεις και λιγο...δεν μου φαινεται και ασχημα..!

σπουργο..εψαξα λιγο στο νετ για τον ακουσιο οργασμο...λεει οτι ποναει προκαλειται απο τις ορμονες και συνηθως το παθαινεις στα πονηρα ;) ονειρα...αυτα καταλαβα τουλαχιστον!

Htoulis..αραξε και ξεκουρασου...

diaz..τιποτα δεν θα ειναι...θα το δεις...οπως ειπε και η σπουργος ο γιατρος σου δεν θα ηταν τοσο χαλαρος!

εμεις υποθετω καλα...δεν την καταλαβα ακομα την μικρη για σημερα...χθες ομως με ψοφισε!μολις εκανα καμια δουλεια εσπρωχνε εσπρωχνε λες και που θα πηγαινε...καθομουνα κανα 20 λεπτο ξεκουραζομασταν...μολις σηκωνομουν ξανα τα ιδια...μετα τις 4 φορες σηκωθηκε και ο βασιλης και με βοηθησε λιγο...ε...κατι καναμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας! Μακάρι να πάνε όλα καλά μπας και ηρεμίσω κι εγώ. :ympray::ympray::ympray::ympray:

Ιωάννα εσένα το κοριτσάκι σου σε κοπανάει όταν είσαι όρθια εμένα πάλι το αγοράκι μου μόλις κάθομαι! Όρθια δεν το καταλαβαίνω καθόλου, είναι πολύ ησυχο, και με το που κάθομαι αρχίζει! Μήπως θέλει από τώρα βόλτες;;;

σπουργο ο ακούσιος οργασμός είναι ένας κανονικότατος οργασμός που δεν τον προκαλεί ο αντρούλης σου ή κάτι άλλο. Φτάνεις σε οργασμό χωρίς λόγ0 κι αιτία. Τώρα τι να σου πω... ορμόνες είναι αυτές! :lol::lol:

Htoulis χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Πρόσεχε τις μετακινήσεις γιατί μόνο καλό δεν μας κάνουν! Σημασία έχει που το αντράκι σας είναι καλά και μεγαλώνει! Σχεδόν κιλό ε;;; Τέλεια! Για τις ενέσεις celestone δεν ξέρω κάτι, αλλά για κορτιζόνη ξέρω ότι απαγορεύεται το αλάτι και η ζάχαρη γιατί πρήζεσαι. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο κι αλλού.

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα στις εγκυουλες!!!

Diaz οχι δεν εισαι η μονη με τους ακουσιους οργασμους...... :D κ εγω 2 φορες εκει που κοιμομουν, ξυπνησα ξαφνικα κ ενιωθα οτι ειχα οργασμο. εγω τουλαχιστον σπουργο (ετσι για να σου λυσω κ την απορια ;) ειχα κανονικες συσπασεις οπως παθαινουμε οταν μετα την πραξη ερχομαστε σε οργασμο....αφου σηκωθηκα να παω στην τουαλετα κ εκανα ποση ωρα να ηρεμησω. οταν το διηγηθηκα στον αντρα μου μου φωναζε που δεν τον ξυπνησα......καταλαβαινετε γιατι :oops: εε οπότε τη δευτερη φορα που το επαθα τον ξυπνησα κ μια χαρα μας βγηκε ο οργασμος χαχαχα :D

επισης εχει κανα 2 βδομαδες που νιωθω κ εγω κανονικοτατα το νινι μου. μου δινει μπουκετακια, οχι αστεια.....Ιωαννα μου συμφωνω οτι ειναι απιστευτο συναισθημα. μεχρι κ τις κουτρουβαλες που κανει μεσα μου καταλαβαινω καμια φορα...

Htoulis υπομονη, χαλαρα κ να ακολουθεις αυστηρα τις οδηγιες του γιατρου σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε καθιστη ουτε ορθια με κλωτσαει...μονο οταν ειμαι ξαπλωμενη και χαλαρη κανει την παρουσια της αισθητη...πχ τωρα που ξαπλωσα καμια ωριτσα με ταραξε στην κλωτσια...σαν τα μπουνιδια της κανελλης!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: (τι αλλο θα δουμε?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλουμπες!!!!!!!

χαθηκα λιγο ειμαι θεσσαλονικη ηρθα να δω την μαμα μου γιατι μετα με δυο παιδακια πολυ δυσκολο!!!!!πεθυμησα ομως το σπιτακι μου!!!!!!!

εσεις τι κανετε διαβασα λιγο τα νεα σας στα γρηγορα χαιρομε που ολα ειναι καλα!!!!!

το υακινθακι τι κανει????

άσχετο αλλά τώρα πρόσεξα την διαφορά της ηλικίας των παιδιών σου!!!

Καλέ συ πως τα κατάφερες???? ΗΡΩΑΣ!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy αν δεν γεννουσα κ με καισαρικη θα ηθελα ακομη πιο νωρις να μεινω εγκυος η σαμανθα απο την αλλη ομαδουλα μας οταν η μπεμπα της ηταν 3 μηνων εμεινε εγκυος στην δευτερη μπεμπουλα της κ τωρα εχει μια μπουμπου ενος ετους κ μια μπουμπου ενος μηνων!!!!!!!!!!!!!!

θα ειναι δυσκολο στην αρχη σιγουρα αλλα θα μεγαλωνουν παρεουλα βλεπω την κορουλα μου ποσο αναγκη εχει την παρεα κ ποσο πολυ χαιρετε με τα αλλα παιδακια κ χαιρομε ακομη περισσοτερο...ε!!!το πολυ πολυ να με κλεισουν σε κανα τρελαδικο :lol::lol::lol::lol:

ιωαννα ασε επαθα σοκ πρωι πρωι δεν εχω λογια...κ το χειροτερο μερικοι το χειροκροτουν αυτο που εγινε!!!!ελπιζω σε λιγο καιρο που εχουμε εκλογες μην γινει το ιδιο λαθος...οσο για την μαμα προτειμω το μακρυα κ αγαπημενοι!!!!ασε που εδω που μενουμε ειναι δυσκολο να μετακινηθω...

diaz ολα μια χαρα θα πανε μην στεναχωριεσε καθολου να εισαι ηρεμη κ να κανεις θετικες σκεψεις

δημητρουλα του δινετε κ καταλαβαινει ε???? :lol::lol::lol: ευγε γκαστρουλα μου :lol::lol::lol: εγω εχω ξεχασειτι ειναι αυτο...παλι καλα που υπαρχουν κ οι οργασμοι στον υπνο μας γιατι στον ξυπνιο μας απολυτη ξηρασια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Htoulis υπομονη με την διατροφη υπομονη γενικα!!!!!

]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...