Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • εγώ πάλι δε το χω καθόλου με τις χοριακές! τώρα σ αυτή την εγκυμοσύνη μου ζήτησε η ειδικός γονιμότητας που κάναμε την πρόκληση ωορρηξίας μαζί και γι αυτό έκανα. Και ήταν μόνο μία - 308 την 15η μέρα μετά την ωορρηξία, πήρα τηλ τον γυναικολόγο στην Ελλάδα γιατί ήμουν ήδη εκεί και δε μπορούσα να πάω στη δική μου στο εξωτερικό και μου είπε να μην κάνω άλλη απλά να πάω σε 6 μέρες. Οπότε πήγα, ήμουν τότε 4+5 και είδαμε σάκο και λεκιθικό 😁 τα νούμερά σου @Tonia. δείχνουν φανταστικά θα έλεγα, οπότε σίγουρα θα δείτε κάτι! 5 μερούλες έμειναν μέχρι τη Δευτέρα, υπομονή και περιμένουμε τα νέα σου 💖
    • Εμενα κορίτσι μου στην δίκη μου καμπύλη αυτές τις τιμές αναφορές γραφει πάνω στο χαρτι 🤷‍♀️ τωρα λεπτομέρειες δεν ξέρω γιατί δεν έχω πάει στον γιατρό να την δει την καμπύλη μου.. εμένα η καμπύλη μου πάλι βγήκε χάλια με 2 τιμες από τις 4 να είναι πάνω από το όριο της katiana που ειδα όλες τις τιμές από την καμπύλη της, είναι καλες όλες κάτω από το όριο (τουλάχιστον με τις τιμές αναφοράς της δικης μου που γταφει σε εμένα  )τωρα στο δικό της μικροβιολογικό δεν ξέρω τι τιμές αναφοράς έχουν εκείνοι 🤷‍♀️ 
    • 5pcs Travel Packing Cubes Pe Ziplock Bag For Clothes, Shoes, Cosmetics & Accessories, Waterproof & Portable, Ideal For Business Trip, Vacation & Home Storage, Convenient & Economical, Great Organizer & Gift   παράγγειλα αυτά και κατι Αλλα σακουλάκια Και τα περιμενω. Αν κοιτάξεις θα βρεις κι αλλα να δεις τι σε βολεύουν.    ναι εγω εχω το λαμπραντορ π είναι 9 μηνών. Δεν ξερω ακομα προς το παρόν το εχω στο σπιτι. Μου κάνουν ολοι πόλεμο οτι μόλις γεννηθεί το μωρό πρεπει να βγει εξω. Εγω δεν θελω.
    • Μπράβο κοριτσάκι μου!! Εξαιρετικά καλά είναι!!!!! Όχι απλά καλά!! Όχι δεν χρειάζεται να κάνεις άλλη νομίζω και εγώ.. ηρέμησε και θα δεις που όλα θα πάνε καλά! Καλά έκανες και μίλησες με τον γιατρό σου! Εγώ θα πήγαινα για υπέρηχο βέβαια.. έχω φοβία με τις χοριακες από πέρσι.. τι σου είπε ο γιατρός για το νούμερο;!!
    • Βρε κοίτα τι μαθαίνει κανείς!!!!! Και εγώ δεν είχα την ξηροστομια για σύμπτωμα και μου είπε ότι είναι πολύ συχνό..🙄 αλλά να μην μπορείς ούτε για κατούρημα να πάς...!!! Σόκ!! Μπράβο η ψυχουλιτσα σας γερή και κουνιστή να είναι πάντα!!! Νομίζω είσαι πιο μπροστά από όλες μας οπότε εσύ μας οδηγείς!! 🤣🤣🤣 Υπομονή με τα συμπτώματα.. λίγο πολύ όλες τα περνάμε τώρα.. άντε να βγει το πρώτο τρίμηνο να πάρουμε μια ανάσα!! Υγιή παιδάκια να έχουμε κορίτσια μου όλες μας!! Εμένα έχει από εχθές λίγο υποχώρησαν τα συμπτώματα κάπως.. μπόρεσα να φάω τη σαλάτα μου το μεσημέρι και το γιαουρτακι μου το βράδυ.. υπέρηχο ξανά 13/6... 😱😱😱😱 Ποιος αντέχει μέχρι τότε;;;; Το ψήνω άσχημα εντωμεταξυ για υπέρηχο Doppler στο σπίτι που υπάρχουν..!! 🤣🤣🤣🤣
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...