Μετάβαση σε περιεχόμενο

ERWTHSH GIA META TIN SPERMATEXUNSI


Recommended Posts

KALISPERA KORITSAKIA MOU!!!!!META APO 3 XRONIA PROSPATHIWN EKANA TIN PRWTH MOU SPERMATEXINSI.......EUXOMAI KAI ELPIZW NA PIGANE OLA KALA.....THA ITHELA NA RWTISW KOPELES POU EKANAN TIN IDIA MERA EIXANE KAFE APO KATW??EGW EIXAA ALAL UPETHESA OTI EINAI APO TIN DIADIKASIA....KAI OLA KALA...APLA TO PERIERGO EINAI OTI KAI SIMERA KAPIA STIGMIII TO MESIMERA EIXA LIGA KAFE UGRA...K EXW PONAKIA KAI ENA PIASIMO XAMILA,,KURIWS APO ARISTERA ENW EKANA WORIXIA ME 5 WARIA APO DEXIA...MPOREI NA PERASOUN APO TIN ARISTERI SALPIGGA ENW EGINW APO DEXIA I WORIXIA..???KAI ME 5 WARIA POU EKANAA ...KAI TO SPERMA ME TON EMLOUTISMO DEN EGINE TELIO ALLA EGINE KALO MOU EIPE O GIATROS KAI TO PIGE EKEI POU ITHELE LETE NA XW ELPIDES???SAS EUXARISTWW...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κελλυ..οταν κανεις σπερματεγχυση εχεις για μενα 50% πιθανοτητες να μεινεις εγκυος..εχω κανει δυο...την πρωτη φορα εφυγα απο την κλινικη και πονουσα ειχα τσιμπιματα ενοιωθα διαφορα...την δευτερη φορα δεν ενοιωθα τιποτα απολυτως..ουτε πονο ουτε τσιμπηματα το παραμικρο..λες και ηταν μια συνηθισμενη μερα..μαντεψε ποια απο τις δυο πετυχε....

η δευτερη...και τι θελω να πω με αυτο???μην δινεις καμια απολυτως σημασια ...την πρωτη φορα ημουν ευτυχισμενη γιατι νομιζα οτι ετσι επρεπε να νοιωθω..και την δευτερη ειχα απογοητευτει..κι ομως διαψευσθηκα...

αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να εισαι ηρεμη και να συνεχισεις την ζωη σου οπου την αφησες...εχεις πολυ καιρο να αγχωθεις μολις μεινει εγκυος...τωρα διασκεδασε την αναμονη και κανε ομορφα ονειρα για το μωρακι σου που ταξιδευει ηδη στην κοιλιτσα σου..να την χαιδευεις και να μιλας στο μωρο σου σαν να ειναι ηδη εκει...

εγω θυμαμαι ειχα πιασει και ειχα βαψει την αυλη του σπιτιου...θα εβαφα και τα καγκελα γυρω γυρω αλλα ευτυχως εμαθα πως ημουν εγκυος...

εγω σου ευχομαι να εχεις τα αποτελεσματα που ποθεις και να μην ακους τιποτα μονο την καρδια σου..εχε πιστη και θα γινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλάκι μου, καλά αποτελέσματα να έχεις κοπέλα μου κ να μην αγχώνεσαι!!! σε φιλώ γλυκά!!!!!!! α, σου έστειλα μνμ στο φέις, το έλαβες? μάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marakii kai demouli mou sas euxaristw poli gia tis euxoules sas!!!!,makari na pane ola kala....dimitroula den to pira to minimataki oxi:):)perimenw na mou xanastileis......eimai iremiii prosexwww proseuxomai k elpizw....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κέλλυ, δεν ξέρω να σου απαντήσω, αλλά σου εύχομαι με όλη μου την καρδιά να μείνεις πολύ σύντομα εγκυούλα, γιατί ξέρω πόσο προσπαθείς και πόσο το θέλεις!!!

mariakrhth, σούπερ το τικεράκι με την πεθερά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη δινεις σημασια κελλακι..τα λιγα καφε ισως ειναι απο τη διαδικασια λογω του καθετηρα κλπ..δεν υπαρχουν ενδειξεις,η κοινες εμπειριες σε αυτο..θα ξερεις σε δυο βδομαδουλες..εγω δεν ειχα τιποτα γενικα..αλλα καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος..ευχομαι να παρεις θετικα αποτελεσματα!!προσπαθησε να ασχοληθεις με οτιδηποτε αλλο εκτος αυτο και θα δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης ξεχασα να σου πω..δεν υπαρχει καμια περιπτωση να κανεις οωρηξια απο δεξια και να περασουν απο αριστερη σαλπιγγα..μαλλον θα ηταν το εντερακι σου...καλη επιτυχια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...