Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

να μαι και εγώ!!

αντρια συγχαρητήρια για το σποράκι...με το καλό στους 9 με ενα γερο μπεμπε.. %%-[smilie=blob10.gif]

georgi με το καλό και σε σενα... %%-%%- οτι επιθυμείς..

ρανια χρονια πολλά στο παιδάκι σου...τόνια τι να πω, η τελευταία δυσκολία να είναι..θα κάνει τελικά περιτομή??

εγώ χάθηκα...ήταν αυτό το μήνα να κάνω θεραπεία με κλομιφαίνη αλλά συγγενής γιατρός μας, μας αποθάρρυνε μια και πρόβλημα με την ωορρηξία δεν έχω..απλά ειμαι πολύ ανυπόμονη για ένα σποράκι..

μέσα σε όλα τα άλλα αρρώστησε η πεθερά μου και πλεον θα την έχουμε σπίτι μας... :roll: απλά ελπίζω να μην βγάλει απο το πρόγραμμα μας(τάνι τάνι δηλ :mrgreen::mrgreen: ) το γεγονός αυτό...εγω δεν περιμένω μέχρι την παρασκευή αλλά δεν έχω καθόλου μεγάλες φιλοδοξίες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νινου, ο σκυλος σου είναι τελειος, από τους πιο ωραιους που έχω δει. Δες την καλή πλευρά. Μπορεί να σας ιντριγκαρει να κανετε τανι στη μουγκα! Α, στο χωριό του άντρα μου στα Τρίκαλα λένε πως αν θες να κάνεις αγόρι (όχι πως μας ενδιαφέρει αυτό, μόνο γερά παιδιά) πρέπει να κάνεις τάνι με κλειστό το στόμα! Ο άντρας ειδικά! Καλό κουράγιο κοπέλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και σε μενα ακομη αφαντη η περιοδος αλλα δεν εκανα τεστ!!

Τονια μου της Ρανιας το τικερακι εχει σταματησει να μετραει. ειχε γενεθλια αρχες Απλριλιου.

Ρανια μου ασε τα τεστ στην ακρη και βαλ'τον κατω μερα παρα μερα μεχρι την 18η μερα. ετσι επιασα τον μικρο τοτε! αλλιως ακομη 1 παιδι θα ειχα.

Μαρια τι να σου πω εαν δεν ερθει σε 2 μερες παμε μαζι για χοριακη!!!

Η Ανδρια ειναι χαλια, εχει πονους και ενα αιματωμα. γενικα ψυχολογια ισα με το πατωμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ!! Ειμαι πολυ χαρουμενη κοριτσια! Σημερα το αντρακι μου ειχε το πρωτο του επαγγελματικο ραντεβου! Βρηκε δουλεια για ενα χρονο σιγουρα security σε εταιρια.. Με καλα λεφτα κιολας και αριστες συνθηκες! Ειμαι περηφανη και νιωθω οτι το ξεκινημα της κοινης μας ζωης εφτασε.. Ολα θα μπουν σε μια σειρα επιτελους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα!τωρα παρατηρησα το τικερακι μου!παντως ευχαριστω ρε Τονια!!θα το αλλαξω!

νινου,τι ωραια με την πεθερα διπλα!ειδικα αν δεν τα πατε και καλα,δωστου να καταλαβει μπας κ φυγει νωριτερα! :lol::lol:

η αντρια εχει αιματωμα?κ τι γινεται σε αυτη την περιπτωση?περιμενουν να απορροφηθει?

τιτινακι,λετε να συγκατοικησετε δηλ σιγα σιγα?καλα δεν εισαι σπιτακι σου?εχεις ορεξη να μαγειρευεις κ να πλενεις σωβρακοφανελες? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!Εμεις ευτυχως προς το παρον την γλυτωσαμε τη περιτομη....Ο γιατρος διεγνωσε ιογενεις μυκητες που προκληθηκαν απο αντιβιωση(ολο το χειμωνα αρρωστος ηταν ο καλος μου) και αυτο προκαλει το ολο θεμα εκει κατω...Βεβαια του εδωσε 2 κουτια χαπια και αν το προβλημα δεν υποχωρησει,τοτε θα κανει περιτομη.Βρε παιδια,πως και δεν εχω και εγω μυκητες?Δεν θα επρεπε να εχω,υγρα,φαγουρα κλπ?Θα μου λυθει η απορια συντομα αφου και εγω την Τριτη θα παω γυναικολογο για τον ετησιο ελεγχο μου.

Νinou μου,welcome back!!!Kαλα λεει η Νατασα μας,με το στομα κλειστο,χαχαχα αφου θα εχεις και την πεθερα διπλα!!!Τι επαθε η andria ρε γαμωτο??Θα απορροφηθει αραγε??

Αντε πηγαιντε να κανετε χωριακη georgi και Μαρια να δουμε τι γινεται!!Μα καλα,πως αντεχετε??????

Βρε Τιτινακι,κατσε κουκλα μου ακομα στην ανεμελια των 18σου χρονων.ΟΚ,να εχεις μια σοβαρη σχεση,να ειστε καλα,να περνατε ομορφα,να το βλεπετε το ολο θεμα σοβαρα,αλλα προς Θεου οχι συμβιωσεις και νινακια απο τωρα.Βεβαια ειπαμε,αν το νινακι ερθει,καλοδεχουμενο,αλλα αποψη μου(και συγγνωμη κιολας) πρεπει ακομα να περιμενετε λιγα χρονακια.Εγω τουλαχιστον αυτο θα εκανα!Παντως καλοριζικη η δουλεια του φιλου σου και ευχομαι ολα να πανε καλα!!Κοριτσια βγαινω,παω να συνεχισω τον υπνο μου.Ειναι 6:10,ο καλος μου εφυγε πριν λιγο...Ααααχ μακαρι να ειχα και εγω μια δουλεια να εφευγα απο το σπιτι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα!τωρα παρατηρησα το τικερακι μου!παντως ευχαριστω ρε Τονια!!θα το αλλαξω!

νινου,τι ωραια με την πεθερα διπλα!ειδικα αν δεν τα πατε και καλα,δωστου να καταλαβει μπας κ φυγει νωριτερα! :lol::lol:

η αντρια εχει αιματωμα?κ τι γινεται σε αυτη την περιπτωση?περιμενουν να απορροφηθει?

τιτινακι,λετε να συγκατοικησετε δηλ σιγα σιγα?καλα δεν εισαι σπιτακι σου?εχεις ορεξη να μαγειρευεις κ να πλενεις σωβρακοφανελες? :lol::lol:

Δεν πειραζει που δεν εχει γενεθλεια!!!!!!!!!!!!!

Χρονια πολλα και καλα να εχει το αστερακι σου το γλυκοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!

:ymparty::ymapplause::ymparty:[smilie=hello2.gif] [smilie=occasion18.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!

Tonia mou se euxaristw para poli apo kardias pou mou esteiles p.m k me ka8isixases..

Gia to ainatwma-apokollisi prepei na eimai prosektiki oxi varos, ski4imata, stasidi k kourasi o giatros mou eipe na prosexw k egw prospa8w na min kanw ta pio panw, poli ka8isi k o 8eos voi8os..

Ekana k xoriaki gia na kanoume sigkrisi tis monades tin perasmeni Tetarti 77 k xtes 1390.. Apo monades mou eipe einai euxaristimenos alla anisixei gia to aimatwma, Deutera 8a 3ana paw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!

Tonia mou se euxaristw para poli apo kardias pou mou esteiles p.m k me ka8isixases..

Gia to ainatwma-apokollisi prepei na eimai prosektiki oxi varos, ski4imata, stasidi k kourasi o giatros mou eipe na prosexw k egw prospa8w na min kanw ta pio panw, poli ka8isi k o 8eos voi8os..

Ekana k xoriaki gia na kanoume sigkrisi tis monades tin perasmeni Tetarti 77 k xtes 1390.. Apo monades mou eipe einai euxaristimenos alla anisixei gia to aimatwma, Deutera 8a 3ana paw..

Ελα κοριτσακι μου,μια χαρα θα πανε ολα!!Κατσε οσο μπορεις και χαλαρωσε!!!Ξερω πολλες κοπελες που ειχαν αυτο το προβλημα και ολα πηγαν μια χαρα!!!!!!Φιλια πολλα!! :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα κοριτσακι μου,μια χαρα θα πανε ολα!!Κατσε οσο μπορεις και χαλαρωσε!!!Ξερω πολλες κοπελες που ειχαν αυτο το προβλημα και ολα πηγαν μια χαρα!!!!!!Φιλια πολλα!! :YMHUG::YMHUG:

Makari alla o giatros mou einai ligo koumpwmenos :oops: k me ekane 4ixologika xalia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε συ Αντρια !!! κ οτι θα εμπαινα τωρα κ στο facebook να σου στειλω κ γω μνμ !!!!

νταξει... απο δυσκολιες ξερουμε... κουραγιο κ ψυχραιμια θελω να χεις ναι ; :x:x

οσο μπορεις να ξεκουραζεσαι κ να κανεις το σταυρό σου ! ο Θεουλης ξερει καλυτερα :x:x:x

εγω βρε κοριτσια οχι μονο απογοητευομαι που δεν βλεπω περιοδο αλλα τρελαινομαι κιολας γιατι ανεβηκα ζυγαρια κ εχω παρει αποτομα 2 κιλα !!!!! κ ηδη εχω παραπανισια κιλα οποτε ακομα κ αυτα τα δυο μου ανεβασαν ΠΥΡΕΤΟ !!! εχω σπαστει τοσο πολύ !!!! κ δεν εχω καμια ορεξη για διαιτα κ διατροφή... τι να κανω μαμωτο... θα πιεστω κ θα δουμε οτι μπορεσω να καταφερω...

αι στο καλο... :cry::cry:

Τονια καλή αναρρωση κ εχεις δικιο... ψαξου κ συ για να σαι σιγουρη... εχω ακουσει οτι μπορει να εχεις μυκητες/μολυνση κ να μην εχεις συμπτωματα εντονα ωστε να το καταλαβεις...

δες το καλου κακου ;)

πολλα φιλια σε ολες !! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bρε Αντρια μου,ολοι οι γιατροι λενε παντα τη χειροτερη εκδοχη για να ειναι μεσα...ετσι πιστευω...

Ναι Μαρια μου,εκλεισα ραντεβου και τη Δευτερα 21/5 θα παω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Κ εμένα μου ήρθε.... Δεν πειράζει, θα κάνω διαιτούλα κ ετσι όταν θα μείνω έγκυος θα έχω μονο κοιλίτσα και όχι τα παραπανίσια κιλα που εχω τώρα, εεεε???? Ας δω τη θετική πλευρά.

andria η ασχημη ψυχολογία μονο κακό μπορεί να κάνει. One day at a time και θα τα καταφέρεις, το σποράκι σου έχει θέληση

maria+fotis έτσι ήμουν κ εγω, τώρα μου ήρθε και άρχισα να ξεφουσκώνω. Άσε που είχα αρχίσει να κλαίω και με τις διαφημίσεις, τόσο χάλια ήταν τα νεύρα μου...!

Θα τα λέμε κούκλες, φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Άντρια όλοι οι γιατροί το ίδιο κάνουν. Λένε την χειρότερη εκδοχή για να είναι μέσα και για να προσέξεις παραπάνω..και εγώ είχα αποκόλληση στην 10η εβδομάδα - τρελό αίμα. Έκατσα 15 ημέρες στο κρεβάτι και άλλο ένα μήνα χαλαρά στο σπίτι μου (έκανα και τις βόλτες μου έξω απλά δεν δούλευα). Χαλάρωσε, ηρέμησε, ξεκουράσου και όλα καλά θα πάνε..

Και εγώ θέλω να χάσω 4 κιλά τουλάχιστον πριν ξεκινήσω προσπάθειες. Πρέπει να κάνω ΠΑΠ και να πάω σε αιματολόγο για την θρομβοφιλία που έχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια τι θα γινει με μας;;;; ακομη και σε μενα και τα νευρα μου τεντωμενα! αυριο θα παρω τεστ, το απογευμα ειπα!!!!!!!!

Νατασα τον επομενο αγαπη!! να ξεκινησεις διαιτα και ολα καλα θα πανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!εχει πεσει ποοοολυ νυστα...κατι η περιοδος,κατι η φουλ δουλεια που ειχα σημερα...νυσταζω κ θα λειπει ολη μερα ο αντρας μου κ ο μικρος ειναι στην τρελα του!τον εχωσα στην κουνια τωρα κ νανουριζεται.απτη μια μακαρι να κοιμηθει λιγακι να την πεσω κ εγω,αλλα απτην αλλη δεν θα κοιμαται με τπτ το βραδυ..αχχχχχχχ!!

τονια εγω θυμαμαι πριν κατι χρονια σε ενα τεστ παπ μου ειχε βρει ο γιατρος μυκητες χωρις να εχω συμπτωματα.ουτε φαγουρες,τπτ..αρα μπορει κ να εχεις κ εσυ.δεν ειναι τπτ,μια αντιβιωσουλα κ οκ!τουλαχιστον να ησυχασει ο αντρας σου.

αα,μαρια ξεχασα χτες να σου πω.επειδη ειναι οι πρωτες φορες που εχεις περιοδο μετα το θηλασμο,ακομα δεν εχει στρωσει ο κυκλος σου.εγω ειχα κανει μεχρι κ χοριακη περιπου στον 3ο κυκλο μετα τη διακοπη του θηλασμου.κ τα κιλακια προμηνυουν αδιαθεσια,don't worry γιαυτα,θα φυγουν.

αντρια,οσο μπορεις ξεκουραση κ οχι βαρη.οτι σου ειπε ο γιατρος.το μπεμπε (αγορακι θα ειναι,να δεις),δεν θελει να κουραζεται η μαμα του!

natata,ευγενια,βλεπω ολες με τα κιλα παιδευομαστε!!θα χαθουν,που θα παει!20-25 κιλακια ειναι αυτα!εχω χασει κ περισσοτερα,σε αυτα θα κολλησω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κορίτσια!!Χαθηκα για λιγες μέρες..είχα μια μικρη αδειουλα,ελειπα και δεν προλαβαινα να μπαινω..σημερα διαβασα τα νεα σας! Να σας γραψω και εγω τα δικα μου..Δευτέρα 14/5 ηταν 11η μερα του κυκλου και πηγα γυναικολογο..εκανα υπερηχο ολα οκ.ειδε ενα ωοθυλακιο 16mm...μου ειπε οτι απο Τεταρτη και μετα θα ειναι μαλλον η ωορρηξια..πραγματι εκανα τεστακια-τίποτα..σημερα Τεταρτη απογευμα βγηκε θετικο το τεστακι ...σε επαφη ομως ηρθαμε χθες βραδυ και σημερα πρωι...και τελος!!!μου εγραψε να κανω και ορμονικο ελεγχο FSH,E2 ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ, PRL ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ,ΚΑΙ LH. 2η-5η μέρα του κύκλου.Επομενως...αν δεν μεινω και τωρα..θα τις κανω αρχες Ιουνιου.Επρεπε να δω και τιποτα αλλο αρχικα?πρωτη φορα θα κανω ορμονικο ελεγχο.Θυρεοειδη ελεγχω συχνα οκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! Οχι δεν παιζει να συγκατοικησουμε απο τωρα ρε σεις! Καλα ειμαι στο σπιτακι μου! Απλα ο φιλος μου δεν ηθελε να επιβαρυνει τους δικους του με τα οικονομικα και ηθελε να τους βοηθαει κιολας αν μπορει.. Οποτε θα μπουν λεφτακια στην ακρη και θα παρει αμαξακι που ηθελε! Εγω τελειωνοντας θα βγαλω το διπλωμα και θα δουλευω με τη μαμα μου στο μαγαζι.. Αυτο εννοουσα οταν ελεγα οτι ξεκιναμε τη ζωη μας μαζι..! Για σωβρακοφανελες και πανες δεν ειμαι ακομα ετοιμη! Θελω τοσα πολλα να κανω ακομα:) Αυτα κοριτσακια μου.. Ελπιζω να στε ολες καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!ΑΚΟΜΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΣΕ ΣΩΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ!!!!ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ ΜΟΥ ΚΑΝΤΥ!!!!ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΣΤΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ FORUΜ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ!!!!ΗELP!!!! :P (ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ,ΓΡΑΦΩ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΤΣΙ..!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!ΑΚΟΜΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΣΕ ΣΩΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ!!!!ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ ΜΟΥ ΚΑΝΤΥ!!!!ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΣYΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ FORUΜ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ!!!!ΗELP!!!! :P (ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ,ΓΡΑΦΩ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΤΣΙ..!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! Οχι δεν παιζει να συγκατοικησουμε απο τωρα ρε σεις! Καλα ειμαι στο σπιτακι μου! Απλα ο φιλος μου δεν ηθελε να επιβαρυνει τους δικους του με τα οικονομικα και ηθελε να τους βοηθαει κιολας αν μπορει.. Οποτε θα μπουν λεφτακια στην ακρη και θα παρει αμαξακι που ηθελε! Εγω τελειωνοντας θα βγαλω το διπλωμα και θα δουλευω με τη μαμα μου στο μαγαζι.. Αυτο εννοουσα οταν ελεγα οτι ξεκιναμε τη ζωη μας μαζι..! Για σωβρακοφανελες και πανες δεν ειμαι ακομα ετοιμη! Θελω τοσα πολλα να κανω ακομα:) Αυτα κοριτσακια μου.. Ελπιζω να στε ολες καλα!

Που ειστε βρε κοριτσια σημερα???Τιτινακι παλι καλα που δεν σκεφτεστε τη συμβιωση,οντως ειναι πολυ νωρις ακομα....Καντυ καλωσηρθες!Κοριτσια θα τα πουμε σε λιγο εχω τη μαμα μου εδω σημερα...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...