Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

καλε ΠΟΥ ΣΤΕ ;;; πως αδειασε ετσι το παρεακι ;;;

Νυχτεριδουλα πως πας με την αναμονή ;;; μη σηκωνεις βαρη καλου κακου !

εγω Δευτερα (νομιζω) ειδα πιο εντονα υγρα τυπου eggwhite (το τεστ ομως ηταν αρνητικό) κ τανιτανι ;) καλου κακου...

βρε κοριτσια ομως μετα εκανε ανησυχο υπνο ο μικρος κ ολο ορθια ημουν, ολο τον επαιρνα αγκαλια κ περα δωθε να τον νανουρισω... συμφωνα με το νομο της βαρυτητας αυτο μαλλον ειναι κατα μου... ΜΑΚΑΡΙ τη βραδια που θα εχω θετικο τεστ ωορρηξιας να ειναι ησυχος ο μικρος κ να μεινω ξαπλωμενη :roll::oops: μετα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσακια! ηρθα στο μαμμυλαντ παλι, ημουν παλιο μελος, και επειδη και εγω πριν γινω μανουλα για 3 χρονια περιπου εγραφα εδω στη στηλη ''προσπαθω εδω και καιρο'', ενοιωσα την αναγκη να σας γραψω να σας πω οτι οπως και τοτε ετσι και τωρα ευχομαι με ολη μου τη ψυχη να μην υπαρχει μια μερα αυτη η στηλη, να τα εχετε καταφερει ολες!!!! ευχομαι τα καλυτερα νεα για ολες γρηγορααααα!!!! να μην αγχωνεστε οσο μπορειτε, και εγω τοτε τα καταφερα,οταν ειπα τελος οι γονιμες,τελος τα τεστ,τα πεταξα ολα, πηγα ενα τριημερο και γυρισα εγκυος, μαλιστα δεν καταλαβα οτι ειχα καθυστερηση(ειχα πεταξει και το ημερολογιο μου) .ο αντρας μου το καταλαβε και πηγαμε για χοριακη. ετσι καντε και εσεις,εγω θα σας παρακολουθω ελπιζω να ειμαι ευπροσδεκτη .φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τυχερούλες...

Τυχερές γιατί έχετε χρόνο για τάνι τάνι...Είμαι η Ευγενία, έχω έναν γιο 17 μηνών και σύντομα λέμε να βάλουμε μπροστά για το δεύτερο - οπότε θα σας κάνω και εγώ παρέα.

Τον πρώτο τον έπιαδα αμέσως και ελπίζω και στο δεύτερο να γίνει έτσι. Μου είχε πει ο γιατρός μου να έχω επαφή κάθε δεύτερη μέρα για 10 μέρες περίπου και στον πρώτο μήνα σωστών επαφών έπιασα. Εγώ έκανα λάθος ημέρες επαφές πριν.... :roll::roll:

Εγώ δεν έχω άγχος - ξεκινάω και σήμερα felicine και διατροφή για να υποδεχτώ χωρίς τοξίνες το σποράκι μου σε λίγο καιρό (ελπίζω....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ mikroulaxristos κ γω ετσι εγραφα για καποιους μηνες πριν μεινω εγκυος στον Κωνσταντινο μας κ αναπολωντας εκεινη την παρεουλα εγραψα παλι εδω τωρα που θελω δευτερο παιδακι !!!!

eugeniafrapa κ γω μη νομιζεις... 13 μηνων ειναι κ μολις πεφτει για υπνο το βραδακι ;) δινουμε τα ραντεβουδακια μας με τον συζυγο :x:x:x:x

ο χρονος εννοειται οτι δεν υπαρχει γενικώς... εγω ουτε να πλυνω πιατα δεν μπορώ ! με θελει ο μικρος να τον κοιταζω στα ματια ΟΛΗ ΜΕΡΑ ! πολύ κτητικός ! αλλωστε ειμαι κ το μοναδικό του παρεακι :roll: γι αυτο κ γω θελω πολύ, συντομα να του χαρισω ενα αδελφάκι ! τι να με κανει εμενα ; περαν απο του να του καλυπτω βασικές αναγκες ..;; με τα αδελφια κανουμε τα πιο τρελα πραγματα οταν ειμαστε παιδακια... :mrgreen::)

ελατε να μαζευομαστε να τα λεμε :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία + Φώτης (κάνετε και εκπομπή στην tv!!!) δεν φταίει ο μικρός για το τάνι τάνι..η κούραση και η δουλειά φταίει!!! Αλλά τώρα θα εντατικοποιηθούν οι προσπάθειες και εύχομαι να το ευχαριστηθούμε όλες πριν γιατί μετά.... μετά δεν θα είναι εύκολο για ένα χρόνο περίπου!!!

Εύχομαι σε όλες μας να έχουμε σύντομα τα σποράκια που τόσο θέλουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες εύχομαι όλες οι κοιλίτσες να γεμίσουν γερά σποράκια!!! Επίσης εύχομαι να είστε όλες τυχερές κ να πιάσετε αμέσως τα σποράκια σας! Με χίλια δυο προβλήματα γονιμότητας εμείς πιάσαμε το 2ο μωράκι μας αμέσως χωρίς εντστικές επαφές..3 φορές σε ένα μήνα ήταν αρκετές κ αυτές στην τύχη! ;)

Μαρία-Φώτης κ μένα μια φορά μου είχε έρθει υποτίθεται περίοδος(2μέρες λίγο αίμα) κ τον ίδιο μήνα ήταν που έμεινα έγκυος!Θήλαζα κιόλας(πρωί-μεσημέρι-βράδυ)!Α!κ δν έμενα στο κρεβάτι μετά την επαφή γιατί δν προλάβαινα με τον μπόμπιρα..επομένως άμα είναι να πιαστεί θα πιαστεί το νινί!! GOΟD LUCK λοιπόν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευγενεια μου να σου ζησει το παιδακι σου και ευχομαι γρηγορα και το δευτερο αφου το λαχταρας τοσο πολυ!!!

και εγω στις σκεψεις ειμαι για δευτερο,αλλα επειδη στην κορουλα μου ειχα περασει ασχημα λογω προεκλαμψιας και τελικως εκλαμψια( ο γιατρος μου ηταν για σκοτωμα ευτυχως την κρισιμη στιγμη με ανελαβε ο νεος μου γιατρος,ο αγγελος μου) ,εχω ακομη τον φοβο μη μου συμβει το ιδιο.

μαριαφωτης σε θυμαμαι νομιζω κατι μου λεει το ψευδονυμο σου!!! κανω λαθος?? μιλουσαμε νομιζω στην παλια παρεα! αχ ασε και εμενα ουτε πιατα ουτε τιποτα δεν με αφηνει!! απο το πρωι την εχω στην γιαγια για να κανω το σπιτι,ευτυχως τωρα τελειωσα και ειμαι κομματια!!! χαχα τα βραδυνα ραντεβου στο σαλονι εχουν πλακααααα χαχαχαχαχαχ !!!! ελα ντε τι να μας κανουν εμας??? αδερφακιαααααα!!!!! εγω θα το αργησω λιγο ακομη, θα κανω μια επεμβαση για τα κιλα μου γιατι δυστυχως με εφαγε ο θυριοειδης μου και οι πολυκυστικες και πηγα 100 κιλα η μουλαγκρος! και σε λιγους μηνες ξεκιναω!!!

συγνωμη που αργησα να απαντησω ,μολις τελειωσα και τις τελευταιες δουλειες για σημερα! εκανα ενα γενικο καθαρισμα και αυριο ξεκιναω γενικη την κουζινα ,μετα τα δωματια κτλ κτλ. επειδη σε κανα μηνα λεμε να μετακομισουμε, θελω να ειμαι ετοιμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!εγω ειμαι στην αναμονη...αν και σημερα 17η μερα δεν εχω και κανενα συμπτωμα...ουτε καν πολυ υψηλη θερμοκρασια...δεν πολυμετραω οπως τους προηγουμενους μηνες..βαρη ψιλο σηκωνω..στη δουλεια...τι να κανω...δεν γινεται αλλιως..οτι ειναι να γινει θα γινει.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou kalispera!!!

Eimai poli xalia ponaw poooooli tin mesi mou,tin koilia mou, to sti8os mou einai fouskwmeno, k to prwi eixa vlenes sto servietaki mou (sorry gia tin perigrafi :oops:) apo4e eipame na kanoume tani tani :) fisika to test wori3ia vgike arnitiko? giati?

Ponaw k poli to mati mou kokkinise, trexei k me kaiei eimai me stagones mallon apo to kairo mou eipe o giatros..Genika eimai san na k me patise traino k den 3erw k to giati..Prwti fora exw etsi entona simptwmata wori3ias..Niw8w xalia 8elw na pesw na koimi8w, niw8w kommatia..Sikwnw k varos stin douleia einai anapofeukto g@mw to, piga x8es k agorasa ena karotsi me troxous toulaxisto na to sprwxnw anti na fortwnome to varos alla k pali to oti skivw k ta pernw gia na ta valw sto karotsi pali epivarinw tin koilia mou k tin mesi mou :evil:

3ekinisame eleu8era, me epafi tin kiriaki 10i mera tou kiklou mou k eipa apo apo4e mexri k tin parasakevi (diladi 13i,14i,15i mera) na prospa8isoume k Agios o 8eos!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας και παλι....ολο λεω να μην μπαινω πολυ για να μην το σκεφτομαι..αλλα δεν μπορω :D Εγω δεν εχω κανενα συμπτωμα ακομα...το στηθος λιγο πρησμενο χωρις να ποναει..και πρωινη θερμοκρασια 36,6...ενω τα απογευματα 37,1...δηλαδη..μαλλον παει και αυτος ο μηνας...λιγες μερες υπομονη ακομα...ελπιζω να δουμε κανενα ++++!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια.. Μαλλον ειμαι η πιο νεαρη στην παρεα.. Σε 6 μερες κλεινω τα 18! Με το αγορι μου ειμαστε μαζι 10 μηνες περιπου και παρολα αυτα εχουμε περασει πολλα και τον αγαπαω παρα πολυ.. Εκεινος ειναι ενα χρονο μεγαλυτερος μου και ειναι πολυ πιο εμπειρος στο θεμα σχεση απο μενα.. Ωστοσο πρωτη φορα κανει τοσο σοβαρη σχεση και μου ειπε οτι θελει να αρραβωνιαστουμε σε λιγο καιρο οταν τελειωσουμε τις πανελληνιες. Με το αγορι μου εχουμε ολοκληρωμενες σχεσεις και ειναι ο δευτερος μου.. Δεν χρησιμοποιουμε παντα προφυλαξεις και να σας πω το περιστατικο αυτου του μηνα! Λοιπον με το αγορι μου καναμε ερωτα στις 19 Απριλιου χωρις προφυλαξεις και του ξεφυγε λιγο οταν τελειωσε μεσα μου. Φοβηθηκαμε παρα πολυ γιατι την επομενη μερα ουσιαστικα ξεκινουσαν οι γονιμες μερες μου. Λετε να ειμαι εγκυος? Απο τη μια δεν θελω απο τοσο μικρη ηλικια αλλα απο την αλλη θα το ηθελα πολυ με τον ανθρωπο μου κι ας ειμαστε ακομα νεοι. Φυσικα και αν ειμαι δεν τιθεται θεμα εκτρωσης.. Ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω! Δεν ξερω κοριτσια.... Τα συναισθηματα μου ειναι αναμικτα.. Οποτε εχει τυχει να εχω καθυστερηση και να μου ερχεται περιοδος ανακουφιζομαι απο τη μια αλλα καπου μεσα μου νιωθω και μια τσιμπια θλιψης :/ Ελπιζω να μη σας κουρασα! Απλα ειχα αναγκη να μιλησω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια.. Μαλλον ειμαι η πιο νεαρη στην παρεα.. Σε 6 μερες κλεινω τα 18! Με το αγορι μου ειμαστε μαζι 10 μηνες περιπου και παρολα αυτα εχουμε περασει πολλα και τον αγαπαω παρα πολυ.. Εκεινος ειναι ενα χρονο μεγαλυτερος μου και ειναι πολυ πιο εμπειρος στο θεμα σχεση απο μενα.. Ωστοσο πρωτη φορα κανει τοσο σοβαρη σχεση και μου ειπε οτι θελει να αρραβωνιαστουμε σε λιγο καιρο οταν τελειωσουμε τις πανελληνιες. Με το αγορι μου εχουμε ολοκληρωμενες σχεσεις και ειναι ο δευτερος μου.. Δεν χρησιμοποιουμε παντα προφυλαξεις και να σας πω το περιστατικο αυτου του μηνα! Λοιπον με το αγορι μου καναμε ερωτα στις 19 Απριλιου χωρις προφυλαξεις και του ξεφυγε λιγο οταν τελειωσε μεσα μου. Φοβηθηκαμε παρα πολυ γιατι την επομενη μερα ουσιαστικα ξεκινουσαν οι γονιμες μερες μου. Λετε να ειμαι εγκυος? Απο τη μια δεν θελω απο τοσο μικρη ηλικια αλλα απο την αλλη θα το ηθελα πολυ με τον ανθρωπο μου κι ας ειμαστε ακομα νεοι. Φυσικα και αν ειμαι δεν τιθεται θεμα εκτρωσης.. Ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω! Δεν ξερω κοριτσια.... Τα συναισθηματα μου ειναι αναμικτα.. Οποτε εχει τυχει να εχω καθυστερηση και να μου ερχεται περιοδος ανακουφιζομαι απο τη μια αλλα καπου μεσα μου νιωθω και μια τσιμπια θλιψης :/ Ελπιζω να μη σας κουρασα! Απλα ειχα αναγκη να μιλησω..

Καλημερα!!Εχεις καθυστερηση??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα !!! χαθηκα κοριτσια αυτες τις μερουλες αλλα λιγο ο μικρος μας που θελει βολτιτσες, λιγο κατι νεα που μας ανακατεψαν, λιγο οι γονιμες μερες μου ( :lol: ) καταλαβαινετε.......

eugeniafrapa, mikroulaxristos (κ γω σε θυμαμαι απο παλιοτερα !!- αν δεν κανω λαθος) εδω θα τα λεμε παλι ;) ευχομαι να τακτοποιηθουν οι προτεραιοτητες σας κ βουρ στο ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ ;):x

κ γω ειχα κ εχω υποθυροειδισμο κ ολο μου τη σπαει... παιρνω κιλακια, χανω κιλακια... ΟΥΦ πια με αυτο το θεμα... ευτυχως με τον θηλασμο (στον 8ο μηνα πια) πηρα αποφαση κ διαιτιστηκα :lol: κ επεσα λιγουλακι :mrgreen:

Ελενακος τι κουκλι ο μπομπιρακος σας ! θυμαμαι την ιστορια σου ! μου ειχε κανει εντυπωση για τον μικρο σας πως εκατσε η φαση !!! μακαρι κ μεις τωρα στα δευτερα να ερθουν ευκολα :roll:

Νυχτεριδα συνηθως την πρωτη εβδομαδα αναμονής ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ συμπτωμα ... Ω-ΝΑΙ... να υπολογιζεις οτι ΑΝ θα αισθανθεις κατι διαφορετικό θα ειναι μολις 2-3 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο.... οποτε ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ακομα σε θελω !

Τιτινακι μωρε ...νωρις δεν ειναι ;;; ξερω γω...; οτι θελετε βεβαια αλλα θα σου ελεγα οτι ωραια θα ηταν να περιμενατε κανα 2 χρονακια για μωρακι... να ευχαριστηθειτε ο ενας τον αλλο περισσοτερο... μη νομιζεις ενα μωρακι θελει γερα νευρα κ υπομονή... με αγαπη παντα στα λεω ! εχω κ γω αδελφή στην ηλικία σου κ μου θυμιζει πως ειναι η μεταεφηβική φαση... απολαυστε την ηλικία σας οσο μπορείτε ! ΟΛΑ τα αλλα θα ερθουν (ειναι το μονο σιγουρο) ... :x:x:x:x:x

οσο για τις γονιμες μερες... μπορει να εχεις υγρα κλπ Δευτερα κ τελικά ωορρηξια να κανεις Παρασκευή... οποτε μην αγχωνεσαι, μπορει κ να μην πεσατε ακριβως στις γονιμες μερες :geek:

απο την αλλη οσο πιο νεος εισαι τοσο κ πιο γονιμος... χχχμμμ... τεσταρισου σε κανα δυο βδομαδουλες κ βλεπεις ;)

εγω κοριτσια εκανα αναπαραγωγικό σεξ αυτες τις μερουλες και θα δουμε τι παιχτηκε :P

στην αναμονή κ γω νυχτεριδουλα μου :x:x:x:x χιχι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα !!! ΚΑΛΑ εκανες andria μου ! πολύ μου αρεσε αυτο το site και το ticker του !

σημερα ειχα εντονο θετικό τεστ ωορρηξιας και πονακια χαμηλά (οπως ακριβως και τον προηγουμενο μήνα...!!) ! τανι τανι ψες κ αυριο (σημερα ΑΔΥΝΑΤΟΝ...) για να δουμε σε καμια 12ρια μερουλες ... καναμε τιποτις ...;;;;;; ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΡΤΣΟΥΔΙΑ :x:x:x:x:x:x:x:x

ΚΑΜΙΑ περιοδο αυτο το μηνα... ΜΟΝΟ θετικά τεστ εγκυμοσύνης !! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marigoula mou exw mia aporia eixa vlennes tin tetarti alla to test vgike arnitiko iparxei pi8anotita na min perase i gonimi mou k adika na ekana tani tani toses meres? :oops: nomiza pws ta igra prominioun pws einai i gonimi mera i ante to poli se 24-36 wres, kanw la8os?

Diladi egw me epafes 10i-13i-14i-15i logika 8a epesa stin gonimi ee? Stin Victoria ekana xwris na to poli 4axnw i pigena ginaikologo k mou elege pote na er8w se epafi k den gnwrizw k polla alla ta vasika!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!χτες πηρα τα τεστ ωορρηξιας που ειχα παραγγειλει.σε κανα 2 μερες θα αρχισω να τα χρησιμοποιω.

αντρια σε ποια μερα του κυκλου σου εισαι?μηπως κανεις πιο αργα ωορρηξια κ σημερα να ειναι η μερα σου?θυμαμαι μια φορα που με ειχε βρει ο γιατρος σε ωορρηξια την 19η μερα.νομιζω ομως κιολας πως υπαρχει περιπτωση να κανεΙς κ 2 φορες σε ενα μηνα η καθολου.νομιζω..η λεω βλακειες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι δεν κανεις κ σημερα ενα τεστακι να σιγουρευτεις?αφου την 13η που εκανες ηταν αρνητικο,η το τεστ εκανε λαθος η τα υγρα δεν οφειλονταν σε ωορρηξια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!Εχεις καθυστερηση??

Γεια σου Τονια! Οχι περιμενω περιοδο 10 Μαιου! Ωστοσο ο φιλος μου εχει αγχωθει και πηγε και μου εφερε μια 12αδα προφυλακτικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ Τιτινακι κ εγω θα σου ελεγα να περιμενεις καποια χρονακια ακομα..εννοειται αν ερθει το μπεμπε ουτε συζητηση για να το ριξεις.ειμαι καθετα αντιθετη σε εκτρωσεις.αλλα αφου υπαρχουν τροποι αντισυλληψης πολλοι,καλο ειναι να προσεχετε.οπως ειπε κ η Μαρια,ενα μωρο εκτος απο απιστευτη χαρα μπορει να φερει κ γκρινια.το ζευγαρι πρεπει να ειναι πολυ αγαπημενο κ δοκιμασμενο για να αντεξει.μεινετε πρωτα λιγο μαζι,χαρειτε τον ερωτα σας ;);) μια ζωη με παιδακι-α θα ειστε μετα,γιατι να το βιασετε το θεμα?sorry κιολας αν σε στενοχωρω,γνωμη μου ως μεγαλυτερη πολυ φιλικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ !! αχαχαχαχαχα αρε Αντρια ... κοιτα να δεις τι επαθα ΚΑΙ εγω !!! τα τεστακια μου εδειξαν δυο αρκετα εντονες ροζ γραμμες την Παρασκευή κ λεω "ωπ! καλά ειμαστε! Πεμπτη βραδυ τανι τανι, κατι καταφεραμε..."

ελα ομως που ξανατεσταριστηκα ΚΑΙ ΨΕΣ και τελικα ειδα ΚΑΡΑΕΝΤΟΝΗ ΜΩΒ γραμμή !!! αρα χθες κ σημερα ειναι ωορρηξια μου !!! και οσο για τα υγρά... ειχα βλεννες σαν το ασπραδι του αυγου ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ :shock::shock::shock: τοοοοσο νωριτερα απο την ωορρηξια !!!

και την προηγουμενη φορα ειχα Τεταρτη βλεννες ενω ωορρηξια εκανα ΣΚ (παλι !! :shock: )

εμεις επαναλαβαμε την διαδικασια ΨΕΣ κ τωρα καθομαι κ κλωσσαω το αυγο μου :lol: κ ευχομαι να γινει τιποτα ...αλλαξα κ το τικερ... :roll:

απλα δηλαδή οι βλεννες σου λενε "ξεκινα τις προσπαθειες μερα παρα μερα για καμια βδομαδουλα" :geek:

ΡΑΝΙΑ ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΤΑΝΕΙ ολε !!! :lol::lol::lol::lol::lol:

φιλακια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ Τιτινακι κ εγω θα σου ελεγα να περιμενεις καποια χρονακια ακομα..εννοειται αν ερθει το μπεμπε ουτε συζητηση για να το ριξεις.ειμαι καθετα αντιθετη σε εκτρωσεις.αλλα αφου υπαρχουν τροποι αντισυλληψης πολλοι,καλο ειναι να προσεχετε.οπως ειπε κ η Μαρια,ενα μωρο εκτος απο απιστευτη χαρα μπορει να φερει κ γκρινια.το ζευγαρι πρεπει να ειναι πολυ αγαπημενο κ δοκιμασμενο για να αντεξει.μεινετε πρωτα λιγο μαζι,χαρειτε τον ερωτα σας ;);) μια ζωη με παιδακι-α θα ειστε μετα,γιατι να το βιασετε το θεμα?sorry κιολας αν σε στενοχωρω,γνωμη μου ως μεγαλυτερη πολυ φιλικα!

Σε ευχαριστω πολυ Ρανια μου!!! Πιστεψε με κι εγω το ιδιο πιστευω! Αυτο που θελω κι εγω ειναι να ζησω ακομα καποια πραγματα πριν γινω μανουλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...