Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

KANTY-KANTY μου σ' ευχαριστώ για την απάντηση και τις ευχές σου. Τελευταία περίοδο είχα 29/5 και περιμένω 25-26/6 κανονικά. Τι να πω να ήταν της ωορρηξίας; Τώρα έχει σταματήσει αλλά θα περιμένω και αύριο να δω και μετά θα επικοινωνήσω με τον γιατρό. Μου έχει πει γενικότερα πως για μεμονωμένα περιστατικά καλό είναι να μην υπερβάλλουμε. Να περιμένουμε λίγο και να πηγαίνουμε μετά αν χρειαστεί. Πάντως αν το αίμα αυτό συνέπεσε με τις πρώτες ελεύθερες επαφές...θα μου κάνει πολύ μεγάλη εντύπωση.

Όσο για εσένα καλή επιτυχία με τα τεστάκια σου!! Εγω σκοπεύω να πάρω από τον επόμενο μήνα τα clear blue. Είναι ακριβά το ξέρω αλλά έχω διαβάσει οτι είναι τα πιο ξεκάθαρα. Και για σχετικά σταθερούς κύκλους νομίζω πως θα κάνουν την δουλειά τους.

Καλό ξημέρωμα και καλή επιτυχία σε όλες εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσακια μου,καλη εβδομαδα!!!!!!

starfish καλημερα και καλως ηρθες!Ειμαστε ακριβως στην ιδια φαση!!Και εμεις μολις ξεκινησαμε τις προσπαθειες,ασχετα αν ειμαι στο ποστακι "προσπαθω εδω και αρκετο καιρο"!!!Εχω βρει ομορφη παρεουλα εδω γι'αυτο ειμαι εδω!!Και εμενα ο αντρας μου ηθελε να περιμενουμε....λογω οικονομικης κρισης και ολων αυτων...Αλλα ειπαμε πως πρεπει και εμεις να ξεκινησουμε....Τωρα οσο για την αιμοραγια που μου λες....δεν ξερω!!!Κανονικο αιμα??Τι να σου πω????Δεν ξερω....Αποκλειεται να εχεις τοσο νωρις περιοδο...Τι να ειναι??Δες αν σταματησε και αν σταματησει οκ,αλλιως παρε ενα τηλ.τον γυναικολογο σου και σιγουρα θα λυθει η απορια σου...!!Πες μας και εμας να ξερουμε.!!!!!

Νυχτεριδουλα μου επιστρεψατε???Ειμαι σιγουρη πως περασατε σουπερ!!Μπραβο κοριτσακι μου!!

Ρανια μου,κουραγιο!!!!Θα σου γραψω στην ομαδουλα,νομιζω απο εκει τα ειπαμε,ε???

Καντυ μου δεν αγχωνομαστε,οκ!!!Χωρις αγχος πια!!

Παντως εγω κοριτσια ολα καλα!!!Αδικα αγχωθηκα!Παω στην ομαδα να σας πω!!

Όντως εχω ξετρελαθει με τον μπεμπουλακο Καντυ μου!!Αλλα απο σημερα και για 10 μερουλες θα εχω την ανηψια μου σπιτι απο το πρωι μεχρι το μεσημερι!!!!ειναι 4,5 χρονων,μια κουκλα!!Κατι στραβωσε στον παιδικο που την πανε ο αδερφος μου και φυσικα θα το κραταω εγω το παιδι μιας και οι παπουδες και οι γιαγιαδες πηγαν εξοχη!!!Τελεια να εχω και παρεουλα!!Την καλυτερη!Παντως παιδια απορω με ορισμενες "δασκαλες"...Τι να πω,αυτες θα μορφωνουν τα παιδια μας???Τι να πω???Με την παρουσια της μικρης εδω μεσα,καταλαβα ακομα πιο πολυ ποσο θελω ενα παιδακι τελικα!!!!!!!Τρελαινομαι για την ακριβεια!Σημερα γεννανε και κοπελες απο το αλλο ποστακι!!!!Αντε κοριτσακια μου και στα δικα μας!!!Φιλια πολλα!!!

Υ.Γ. Ρανια ποτε δεν φανταζομουν οτι το πρωινο τανι τανι θα ειναι τοοοοσο καλο!!!!!!!!!!!!!Λεπτομερειες στην ομαδουλα μας,χαχαχα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σκοπεύω να πάρω από τον επόμενο μήνα τα clear blue. Είναι ακριβά το ξέρω αλλά έχω διαβάσει οτι είναι τα πιο ξεκάθαρα. Και για σχετικά σταθερούς κύκλους νομίζω πως θα κάνουν την δουλειά τους.

Καλό ξημέρωμα και καλή επιτυχία σε όλες εύχομαι!

Εδω τα κοριτσια περνουν απο το e-bay και ειναι πολυ οικονομικα!!!!!

Νυχτεριδουλα,Καντυ ενημερωστεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι κορίτσια!

Tonia P-M χαίρομαι που είμαστε στην ίδια φάση!! Θα μπορούμε να τα συζητάμε! Δεν θέλω ακόμα να μιλήσω με φίλους - φίλες γιατί ξέρω πως θα μου δημιουργήσουν άγχος αν περάσει ο καιρός και δεν υπάρξει αποτέλεσμα. Για το αιμα που έλεγα χθες....σταμάτησε εντελώς σήμερα. Τι να πω θα ήταν μάλλον της ωορηξίας.

Καλή διασκέδαση με την ανηψούλα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αιμα στην ωορηξια???Δεν το εχω ξαναακουσει!!!Για προσεχε!!Λες να ειναι νινακι???Στο ευχομαι κοπελα μου!!

Και εγω ακομα με πολλους φιλους δεν το εχω συζητησει μονο μια μια φιλη μου,για τον ιδιο ακριβως λογο.....

Παιξαμε πολυ με την Μαρια μου,κοιμαται τωρα το αστερακι μου!!!!!Σαν αγγελουδι ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!Ναι κοριτσια ειναι αληθεια και βεβαια μπορει να δεις αιμα στην ωορηξια δεν μου φενεται καθολου περιεργο!Το εχω διαβασει και μου το εχει πει και ο γυναικολογος μου!!!Βεβαια εμενα starfish μου το μονο που μου φανηκε περιεργο ειναι οτι ειπες πως ειχες αιμοραγια!!!ΗΤαν οντως αιμοραγια;;;Εγω ξερω οτι για 1-3 μερες μπορει και να δεις αρκετο αιματακι αλλα αιμοραγια δεν θυμαμαι να το εχω ακουσει!!!Μπορει ομως δεν αποκλειεται!!!!Παντως αν σταματησε μαλλον απο την ωορηξια θα ειναι παντως δεν ειναι κακο να κανεις και μια τηλεφωνικη ερωτηση στο γυναικολογο σου οπως σου ξαναειπα δεν νομιζω να τον ενοχλησεις!Μακαρι να ηταν σπορακι!!!Στο ευχομαι!!!!Αντε,λες να σου φεραμε τυχη;;; :D:D Τα Τεστ που πηρα εγω ειναι απο το ιντερνετ και λεγονται hometest...Τα εικοσι ειχαν 16 ευρω!!!Ειναι η πρωτη φορα που τα δοκιμαζω!!!Θα δειξει λοιπον!!! Tonia P-M μου την καταβρηκες με την ανηψουλα σου ετσι;;;;Τι εγινε με τις δασκαλες;;;Τι εκαναν στο παιδι;;;Παντως χαρηκα που βρηκες την ωορηξια σου;Ειδες που σου ειπα να μην αγχωνεσαι και οτι θα ερχονταν!ΑΝΤΕ!!!!ΚΑΛΑ ΤΑΝΙΑ ΤΑΝΙΑ ΤΩΡΑ :lol::lol: !!!Οι αλλες που ειστε καλε;;; ΤΙΤΙΝΑΚΙ;;;ΜΑΡΙΑ;;;DEMIE;;;ΧΤΙΝΑΚΙ;;;ΡΑΝΙΑ;;;;ΝΥΧΤΕΡΙΔΑ;;;...ΚΤΛ...!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε να ρωτησω και για τις υπολοιπες...Σιγα σιγα τα θυμαμαι τα ονοματα!!!ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ;;;; Αndria, Ninou,Natata,Eugenia,Toniaxan και οι υπολοιπες!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν το χαρακτήρισα καλά λέγοντας αιμορραγία. Το είπα έτσι επειδή 2 φορές που πήγα στην τουαλέτα εχθές είχα μια ελαφριά ροή ροζ - κόκκινου αίματος. Και μετά μόνο στο χαρτί.. Σήμερα δεν έχω καθόλου αίμα και είμαι σίγουρη πως είναι η ωορρηξία μου από την υφή (χίλια συγνώμη για τις περιγραφές κορίτσια). Για να είναι το σποράκι αποκλείεται. Απλά φαίνεται πως μάλλον πέτυχα τις κατάλληλες μέρες. Θα δείξει KANTY-KANTY μου!!

Άντε να δούμε τι θα κάνουν τα τεστάκια! Εύχομαι και πάλι οτι καλύτερο σε όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsiaaa ir8aaa!!!as ta ksanapw :P:P ksekinisame ki emeis gia mwraki epitelous!!!einai o prwtos minas kai makari na er8ei to mpempaki mas polu polu grigora :P :P twra..8a i8ela ti voi8eia sas!o kuklos mou einai apo 28-31 meres!emeis kaname eleu8era tin 8i kai 10i mera giati meta dustuxws de mporousame logw upoxrewsewn giati stis 24 tou minos pantrevomaste :x :X :x:ymparty: :YMPARTY: :ymparty: !!!.gia na mi ta polulogo tin 12i mera me epiase ponos xamila kai pistevw oti tote ekana worriksia!kai tin 13i mera eixa kati tsimpimatakia xamila otan ksupnisa alla kratisan defterolepta.x8es kai simera niw8w ena psiloponokoilo pou kai pou alla oxi toso entona kai lew egw twra...mipws lew mipws 8a ginei to 8avmataki mas auto to mina????giati an ekana worriksia ti 12i mera kai emeis eixame epafi ti 10i paizei kai na to piasoume etsi?giati kserw oti kai mexri treis meres menoun zwntana ta spermatozwaria!!!pantws to mono pou exw einai auta ta aspra ugra pou exoume meta tin worriksia kai prin ti periodo :? tis worriksias den ta eida akoma..ti na pw..lete re koritsakia???peite mou kai seis ti gnwmi sas!!!sorry gia to megalo postaki alla exw treli agwnia.. :x :X

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν το χαρακτήρισα καλά λέγοντας αιμορραγία. Το είπα έτσι επειδή 2 φορές που πήγα στην τουαλέτα εχθές είχα μια ελαφριά ροή ροζ - κόκκινου αίματος. Και μετά μόνο στο χαρτί.. Σήμερα δεν έχω καθόλου αίμα και είμαι σίγουρη πως είναι η ωορρηξία μου από την υφή (χίλια συγνώμη για τις περιγραφές κορίτσια). Για να είναι το σποράκι αποκλείεται. Απλά φαίνεται πως μάλλον πέτυχα τις κατάλληλες μέρες. Θα δείξει KANTY-KANTY μου!!

Άντε να δούμε τι θα κάνουν τα τεστάκια! Εύχομαι και πάλι οτι καλύτερο σε όλες σας.

Απο την ωορηξια ειναι κουκλα μου!!!Μην αγχωνεσαι!!!!Αντε το πετυχες με την πρωτη φενεται!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsiaaa ir8aaa!!!as ta ksanapw :P:P ksekinisame ki emeis gia mwraki epitelous!!!einai o prwtos minas kai makari na er8ei to mpempaki mas polu polu grigora :P :P twra..8a i8ela ti voi8eia sas!o kuklos mou einai apo 28-31 meres!emeis kaname eleu8era tin 8i kai 10i mera giati meta dustuxws de mporousame logw upoxrewsewn giati stis 24 tou minos pantrevomaste :x :X :x:ymparty: :YMPARTY: :ymparty: !!!.gia na mi ta polulogo tin 12i mera me epiase ponos xamila kai pistevw oti tote ekana worriksia!kai tin 13i mera eixa kati tsimpimatakia xamila otan ksupnisa alla kratisan defterolepta.x8es kai simera niw8w ena psiloponokoilo pou kai pou alla oxi toso entona kai lew egw twra...mipws lew mipws 8a ginei to 8avmataki mas auto to mina????giati an ekana worriksia ti 12i mera kai emeis eixame epafi ti 10i paizei kai na to piasoume etsi?giati kserw oti kai mexri treis meres menoun zwntana ta spermatozwaria!!!pantws to mono pou exw einai auta ta aspra ugra pou exoume meta tin worriksia kai prin ti periodo :? tis worriksias den ta eida akoma..ti na pw..lete re koritsakia???peite mou kai seis ti gnwmi sas!!!sorry gia to megalo postaki alla exw treli agwnia.. :x :X

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ!!!!Καλη επιτυχια και σε εσενα και καλα στεφανα κοριτσακι μου!!!Μεινε ηρεμη και μην αγχωνεσαι και ολα θα γινουν!!!!Τα σπερματακια κρατανε μεσα στην κοιλιτσα 1-3 μερες αναλογα το σπερμα...Τωρα μπορει να το πετυχες μπορει και οχι θα δειξει...Λογικα τα πονακια ειναι απο ωορηξια εκτος και αν κρυωσες πουθενα!Τελος να σου υπενθυμισω οτι ακομα και ωορηξια να εχουμε η πιθανοτητα ειναι 24-25% να πιασουμε μωρακι..!!!Ειναι λιγο αλλα τι να κανουμε;;;Ειναι τυχερα αυτα!!!Ευχομαι παντως να το επιασες το μπεμπακι με την πρωτη και αν οχι εδω θα ειμαστε να τα λεμε!Ειναι νωρις ακομα για απογοητευσεις!ΟΚ?Φιλια πολλα!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

s'euxaristw polu!!!!!kserw oti kratane gia kapies meres kai elpizw na to piasame to mpempoulini mas :P:P gia ta ponakia pou les..sunexizontai kai meta tin worriksia?ti trexei m'auta????twra pou milame ponaw katw xamila alla moiazei ligo me ton pono tis periodou alla se pio xalaro stadio..ti na pw..8a deiksei prospa8w na min to skeftomai,eksallou twra ksekinisame kai dustuxws auto ton mina oxi me polles epafes..alla de ksereis pote :P:P mporei kai na mas ekatse !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Kantoula edw eimai k anellipws ka8e mera diavasw ta neakia sas :) min 3exnate apo edw 3ekinisa k egw eisaste to gouri mou..

Fou fououo mwroudoskoni :)

XAXA!!!MΩΡΟΥΔΟΣΚΟΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!Ετσι να παει παντου να γεμισουμε μπεμπακια καλτσακια φουστανακια παπουτσακια,παιχνιδακια πιπιλες μπιμπερο...κτλ :lol::lol: !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia ginetai se kuklo 29 imerwn i worriksia na ginei tin 12i mera???giati ti 12i mera me epiase enas dunatos ponos xamila pistevontas pws eixa worriksia kai apo x8es ponaei i koilia mou oxi entona kai prin ligo eniwsa kati perierga ponakia xamila kai skeftomai mipws den egine akomi i worriksia mou :?:? an kai ta ugra pou exw einai aspra oxi san auta tis worriksias :? exw mperdeftei giati opws eipa kai parapanw nai men ksekinisame alla dustuxws kaname elef8era mono tin 8i kai ti 10i mera..koritsia ta fwta sas :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

s'euxaristw polu!!!!!kserw oti kratane gia kapies meres kai elpizw na to piasame to mpempoulini mas :P:P gia ta ponakia pou les..sunexizontai kai meta tin worriksia?ti trexei m'auta????twra pou milame ponaw katw xamila alla moiazei ligo me ton pono tis periodou alla se pio xalaro stadio..ti na pw..8a deiksei prospa8w na min to skeftomai,eksallou twra ksekinisame kai dustuxws auto ton mina oxi me polles epafes..alla de ksereis pote :P:P mporei kai na mas ekatse !!!!!

Τα πονακια καμια φορα κρατανε αρκετα,βεβαια μπορει να ειναι και απο την επαφη η οτιδηποτε αλλο ασημαντο!Αν ομως μοιαζει με της περιοδου μαλλον απο ωορηξια ειναι!!!Αντε μακαρι!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια...εγώ είμαι εν αναμονή και όπως όλα δείχνουν θα έρθει κανονικά στην ώρα της :evil:

δεν πειράζει, τι να κάνουμε...κοιτάμε μπροστά...καλωσορίζω τα νεα κοριτσάκια..με το καλό κ με ένα γερό σποράκι όλες μας...

τρέχω με δουλειές και δεν θυμάμαι τίποτα απο αυτά που διάβασα..ελπίζω το βράδυ να μπορέσω να γράψω πιο ήρεμα... 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εδω!!!!!

Starfish λες να ειναι πρωτη φορα και τυχερη??????Στο ευχομαι πραγματικα κοπελα μου!!!!

Μαιμουδιτσα καλα στεφανα κοριτσακι μου!!!Με το καλο και σε σενα!!Ηρεμησε και ολα θα γινουν,μπορει να το πιασατε ηδη το μπεμπακι!!!Αν οχι,δεν πειραζει,τον επομενο μηνα!!!!!Ιδιαιτερα τωρα που θα ειστε και εσεις νιοπαντροι!!!!Μαζι με τα μελλια θα ερθει και το νινακι!!!!!!

Αndria μου,πως τα πας??????πες μας νεακια σου κοριτσακι μου!!!!

Η Νυχτεριδουλα μου εμεινε Λευκαδα Καντυ μου????Χαχαχα,θα καλοπερναει το κοριτσακι μας εκει!!!Καντυ μου hometest τα λενε?????Νινου μου απο νευρα πως πας????Και εγω εχω αρκετα σημερα....Εγραψα στην ομαδα τον λογο.....Ευτυχως που ειναι η ανηψια μου και με ηρεμει λιγο το κοριτσακι μου το γλυκοοο!!!!!

Εχω ακουσει το τραγουδι της αντονελλας απο το πρωι δεν θυμαμαι ποσες φορες!!!Τωρα βλεπουμε καντυ-καντυ!!!!!

Το τι εκαναν οι βλαμμενες στον παιδικο!!!!!!Εκει που την πηγαιναν δεν ηταν ευχαριστημενοι ο αδερφος μου.Και ειπαν πως δεν θα συνεχισουν απο Σεπτεμβρη γιατι θα την πανε σε δημοσιο σταθμο.Αυτο ειναι ψεμμα θα πανε σε αλλο ιδιωτικο.Η μικρη δεν ηξερε τιποτα και η "κυρια" της την επιασε και της ειπε πως οι γονεις σου δεν θελουν να εισαι με τους φιλους σου και θα σε παρουν απο εδω....Το παιδι πλανταξε στο κλαμα.....Και ακριβως ετσι να μην ειπαν στη μικρη,και να τα φουσκωνει λιγο το κοριτσακι μου,δεν ειχαν καμια δουλεια να πιασουν να την ενημερωσουν...Ε,και μετα ο αδερφος μου πηγε απο εκει και τους εβαλε στη θεση τους!!!!!Αυτα!!!Φιλια πολλααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εδω!!!!!

Starfish λες να ειναι πρωτη φορα και τυχερη??????Στο ευχομαι πραγματικα κοπελα μου!!!!

Μαιμουδιτσα καλα στεφανα κοριτσακι μου!!!Με το καλο και σε σενα!!Ηρεμησε και ολα θα γινουν,μπορει να το πιασατε ηδη το μπεμπακι!!!Αν οχι,δεν πειραζει,τον επομενο μηνα!!!!!Ιδιαιτερα τωρα που θα ειστε και εσεις νιοπαντροι!!!!Μαζι με τα μελλια θα ερθει και το νινακι!!!!!!

Αndria μου,πως τα πας??????πες μας νεακια σου κοριτσακι μου!!!!

Η Νυχτεριδουλα μου εμεινε Λευκαδα Καντυ μου????Χαχαχα,θα καλοπερναει το κοριτσακι μας εκει!!!Καντυ μου hometest τα λενε?????Νινου μου απο νευρα πως πας????Και εγω εχω αρκετα σημερα....Εγραψα στην ομαδα τον λογο.....Ευτυχως που ειναι η ανηψια μου και με ηρεμει λιγο το κοριτσακι μου το γλυκοοο!!!!!

Εχω ακουσει το τραγουδι της αντονελλας απο το πρωι δεν θυμαμαι ποσες φορες!!!Τωρα βλεπουμε καντυ-καντυ!!!!!

Το τι εκαναν οι βλαμμενες στον παιδικο!!!!!!Εκει που την πηγαιναν δεν ηταν ευχαριστημενοι ο αδερφος μου.Και ειπαν πως δεν θα συνεχισουν απο Σεπτεμβρη γιατι θα την πανε σε δημοσιο σταθμο.Αυτο ειναι ψεμμα θα πανε σε αλλο ιδιωτικο.Η μικρη δεν ηξερε τιποτα και η "κυρια" της την επιασε και της ειπε πως οι γονεις σου δεν θελουν να εισαι με τους φιλους σου και θα σε παρουν απο εδω....Το παιδι πλανταξε στο κλαμα.....Και ακριβως ετσι να μην ειπαν στη μικρη,και να τα φουσκωνει λιγο το κοριτσακι μου,δεν ειχαν καμια δουλεια να πιασουν να την ενημερωσουν...Ε,και μετα ο αδερφος μου πηγε απο εκει και τους εβαλε στη θεση τους!!!!!Αυτα!!!Φιλια πολλααα!!!!!!

Τοnia μου τα τεστακια λεγονται hometest!!!Καλα ειναι δυνατον;;;ΤΙ πραγματα εκατσαν και ειπαν στο παιδι...;;;Καλα εκανε ο αδερφος σου και πηγε και τους τα'χωσε!!!Απο εμενα θα ετρωγαν και σφαλιαρες χαχαχα!!!! Φιλια πολλα>!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera se ola ta koritsakia :D:D tonia mou polu kala ekane o aderfoulis sou..ma einai dunaton na ginontai tetoia pragmata?eleos!!kai twra sta dika mou :P prin ligo pou sikw8ika giati eimai ksaplwmeni, eniwsa kati dunata tsimpimata katw xamila ta opoia ta niw8w 1-2 meres prin mou er8ei periodos :roll: periergo i oxi?episis sunexizei pou kai pou na ponaei i koilitsa mou alla oxi trela :P asxeta pou de to katalavainoume alla lete na exoume kamia gonimopoiisi? :lol::lol::lol::lol::lol: asteiaki :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera se ola ta koritsakia :D:D tonia mou polu kala ekane o aderfoulis sou..ma einai dunaton na ginontai tetoia pragmata?eleos!!kai twra sta dika mou :P prin ligo pou sikw8ika giati eimai ksaplwmeni, eniwsa kati dunata tsimpimata katw xamila ta opoia ta niw8w 1-2 meres prin mou er8ei periodos :roll: periergo i oxi?episis sunexizei pou kai pou na ponaei i koilitsa mou alla oxi trela :P asxeta pou de to katalavainoume alla lete na exoume kamia gonimopoiisi? :lol::lol::lol::lol::lol: asteiaki :P

Μαιμουδιτσα μου η ωορηξια δεν ειναι καθε μηνα το ιδιο..!!!!ΜΑΚΑΡΙ παντως να το επιασες το μπεμπακι αν και καμια φορα εγω νιοιωθω τετοια πονακια και μια βδομαδα η ακομα και 10 μερες πριν μου ερθει περιοδος!Δεν θελω να σε απογοητευσω ομως!Ποτε περιμενεις περιοδο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kanty-kanty mou mallon den ekana worriksia ti 12i mera alla mallon simera kanw pou einai i 15i giati molis eida auta ta igra tis worriksias :P:P ara to apogevma kai avrio vouurrrr sto psito ;););) pistevw kati na kataferoume!!!ti lete dikaio exw????periodo den perimenw stis 24-26 tou minos.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ara etsi eksigite o ponokoilos kai ta tsimpimatakia toses meres...!!!alla gia peite mou efoson simera exw woriksia kai er8oume simera se epafi kai avrio 8a kataferoume na to piasoume to sporaki mas?einai kala na ginei simera kai avrio???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι μαιμουδιτσα μου,να το πιασετε!!!!!!

Σημερα που εχεις ωορηξια καντε for sure!!Και αυριο καντε,απλα αυριο ισως να μην εχει καλη ποιοτητα το σπερμα.....Αλλα καντε εσεις,δεν χανετε τιποτα!!!!!!

Καντυ μου και εγω ετσι 10 μερες πριν νοιωθω διαφορα....Ελπιζω απο εβδομαδα να μην νοιωθω τιποτα!!!!!!

Παντως εγω θελω να αρχισω να χοροπηδαωωωωωωω!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

makari tonia mou!!!!ennoeitai kai 8a kanoume..siga min afisoume tin eukairia na paei xameni :lol::lol::lol: kai gw sou euxomai na exeis 8etiko testaki!!!!na sou pw,mporei na einai kai vlakeia vevea auto pou 8a rwtisw alla otan er8eis se epafi ti mera tis woriksias einai standar oti 8a piaseis agoraki? :roll::roll: epeidi kserw pws einai pio grigora apo ta koritsakia :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...