Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΙΔΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΣ


Recommended Posts

καλημερα...μηπως γνωρίζετε καποιον καλό παιδοφθαλμίατρο στη Θεσσαλονικη? Το αγοράκι μας ειναι 4 ετων και αντιμετωπίζει το πρόβλημα του στραβισμού.Ο οφθαλμίατρος που το εξέτασε στην Αθηνα μας είπε οτι μπορεί να χειρουργηθεί.Πρόσφατα μετακομίσαμε στη Θεσσαλονίκη και θέλουμε να πάρουμε και μια δεύτερη γνωμη.Ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τη βοηθεια σου.Μια παιδίατρος που γνώρισα μου σύστησε και κάποιον άλλον,καποιον κυριο Τριαναταφυλλίδη.Τον είχε συναντήσει στην Αγγλία όταν χειρούργησε το παιδάκι της με μεγάλο προβλημα στο μάτι και μου είπε θα πας εκεί οπωσδήποτε.Ο συγκεριμενος ήταν διευθυντής στο μεγαλύτερο νοσοκομείο παιδοφθαλμολογίας στην Αγγλια.Να σου πω επισκεύτηκα και τους δύο για να πω την αλήθεια και τελικά καταλήξαμε να το χειρουργήσουμε στον κ Τριανταφυλλιδη.Δεν μπορώ να πώ ο κ Κοζέης ήταν καλός με το παιδί αλλά ο κ Τριαναταφυλλίδης είχε εξαιρετική αντιμετώπιση σε όλα.Πολύ επαγγελματίας ,λεπτομερής εξέταση,μας εξήγησε τα πάντα, πολύ φιλικός με το παιδί και το κυριότερο η εγχειρηση πήγε πάρα πολύ καλα. Σου τον συστήνω ανεπυφύλακτα έστω και για μια δεύτερη γνώμη αν ήδη εχεις καποιον γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τη βοηθεια σου.Μια παιδίατρος που γνώρισα μου σύστησε και κάποιον άλλον,καποιον κυριο Τριαναταφυλλίδη.Τον είχε συναντήσει στην Αγγλία όταν χειρούργησε το παιδάκι της με μεγάλο προβλημα στο μάτι και μου είπε θα πας εκεί οπωσδήποτε.Ο συγκεριμενος ήταν διευθυντής στο μεγαλύτερο νοσοκομείο παιδοφθαλμολογίας στην Αγγλια.Να σου πω επισκεύτηκα και τους δύο για να πω την αλήθεια και τελικά καταλήξαμε να το χειρουργήσουμε στον κ Τριανταφυλλιδη.Δεν μπορώ να πώ ο κ Κοζέης ήταν καλός με το παιδί αλλά ο κ Τριαναταφυλλίδης είχε εξαιρετική αντιμετώπιση σε όλα.Πολύ επαγγελματίας ,λεπτομερής εξέταση,μας εξήγησε τα πάντα, πολύ φιλικός με το παιδί και το κυριότερο η εγχειρηση πήγε πάρα πολύ καλα. Σου τον συστήνω ανεπυφύλακτα έστω και για μια δεύτερη γνώμη αν ήδη εχεις καποιον γιατρό.

Σου εχω στειλει στα μηνυματα σου και μια αλλη συσταση απο παιδοφθαλμιατρο,αν σε ενδιαφερει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το είδα και σε ευχαριστώ και σένα πολύ.Για τον κύριο Μπασιάκο ακουσα οτι ειναι καλός αλλά πολύ απόμακρος με τα παιδιά και μεγάλος σε ηλικία.Ούτως η αλλως το παιδάκι μας χειρουργήθηκε ήδη και είμαστε πάρα πολύ ευχαριστημένοι.Φαίνεται οτι ο κ Τριανταφυλλίδης έχει μεγάλη πείρα στα παιδιά.Σκεψου το και εσύ για μια άλλη πρόταση αν θέλεις.Σε ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

και γω για τον κοζεη θα σου πω

πηγαμε την μικρη για ενα τυπικο ελεγχο

και μου φανηκε πολυ καλος,ειδικα με τα παιδια!

η μικρη δε την ωρα της εξετασης ειχε μεινει παγωτο!

μη σου πω το διασκεδασε κιολας!

αλλα χειρουργηθηκε νλεπωτο παιδακι σου οποτε καλη σας αναρρωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι σου είπα οτι το πήγα και εγώ και ήταν καλος με το παιδί αλλά είδα διαφορά στον Τριανταφυλλίδη γι'αυτο και καταλήξαμε σε αυτόν.Υστερα απότι έμαθα είναι κορυφή σε οτι αφορά το στραβισμό.Η παιδίατρος που μας σύστησε μου είπε οτι ακόμα δεν είναι πολύ γνωστό το όνομα του στην πόλη γιατί επέστρεψε πρόσφατα σχετικά στη Ελλάδα αλλά μου είπε οτι είχε πολύ καλό όνομα στην Αγγλία και κυρίως οτι χειροθργήθηκε το δικό της παιδί από τον συγκεκριμένο και με μεγάλο πρόβλημα.Ευχαριστώ παντως,είναι ήδη πολύ καλά το μικράκι μας.Σας ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...