Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 νο3


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια μου, σήμερα ξύπνησα νωρις, εχω καλοσυνηθίσει τον τελευταιο καιρό και ξυπνάω με την μικρή κατα τις 9, και τώρα νυστάζω.

Γράψατε πολλά πάλι και κάποια τα έχω διαβάσει το πρωι και τώρα δεν θυμάμαι και πολλά.

Λια πολύ μου αρεσει το δωματιάκι πολύ ξεχωριστό θα γινει!

Αλέκα και Ελενα μια χαρά η καμπύλη σας εισται σουπερ και οι δυο.

Αμαλια τι ταλαιπωρια να μην μπορεις να κοιμηθεις απο τις καούρες, δεν υπάρχει κάτι άλλο να σε ανακουφίζει το έχεις ψάξει?

Αριάδνη κανονικά πρεπει να δουν τα πάντα στην β επιπέδου και αν κάτι δεν μπορει να φανει ή να μετρηθει λογω θέσης συνήθως σου λένε να πας να φας κάτι ή να περπατήσεις για να αλλάξει θέση και να μπορέσουν να ολοκληρώσουν τις μετρήσεις.

Καρολινα μου περαστικά σου και απο δω, ελπιζω να περάσει γρήγορα αυτος ο παλιοβήχας. Αντε θα δεις και τον ποντικούλη σου το απογευμα και θα μου ανέβεις ψυχολογικά ειμαι σίγουρη.

Βλέπω αρχισατε να βάζετε και υπέρηχους με... "προσοντα" δεν παιζεστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα εγκυούλες!

Aleka, Este, Elena, Lil k Maxim σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας... Κ εγώ αυτό σκεφτόμουν, ότι το λιλά είναι πολύ κοριτσίστικο, επιφυλάσσομαι για το επόμενο μωρό! :D Αφήστε που το ανέφερα στον άντρα μου κ με κοίταξε με βλέμμα που έλεγε: "Τώρα μιλάνε οι ορμόνες ή μιλάει σοβαρά? " :lol::lol:

Αχ, θα βάλω κ εγώ φωτό από την β επιπέδου... Ζήλεψα! Αχ, θα ξαναδώ τον ζούζουνό μου 29 Μαρτίου, κ δεν περνάνε οι μέρες!

Από σήμερα ξαναμπαίνω σε εντατική διατροφή, είμαι στα +4.500 γρ. ήδη κ δεν κάνει... Σαλατίτσα για σήμερα λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou kalispera ..elpizw oles na eiste kala kai oi arrwstoules kalytera!!sa diavasa kai xthes alla htan adynaton na grapsw eixe kollisei to laptop kai den hmoun katholou se fasi na perimenw piga kai kserathika giati eixa mia polu dyskoli mera kyriws psuxologika...dystixws to prwi me ksipnise i aderfoula mou na mou pei oti thn paei o antras tis me ton mpampa mas gia rammata sto sagoni giati lipothimise thn wra pou phge sto mpanio nallaksei thn mpempoula...eytixws eixe prolavei kai tin eixe akoumpoisei sthn allaksiera...kieytixws pou eixe repo o gampros mou kai itan spiti..de thelw katholou na fanastw ti tha eixe ginei an htan moni tis..kai maythn kai me to mwro mas...afhsteta...thn lipatai i psixi mou giati akrivws thn proigoumeni mera eixe kanei exagwgi ston odontiatro kai einai gemati rammata mesa eksw kai distixws logw thilasmou mporei na parei mono antiviwsi kai depon...o ponos den palevete alla i aderfoula mou einai skili kai den paraponiete i kakomoira....opws katalavainete hmoun skata psixologika...oi giatroi tis eipan oti einai eksantlimeni entelws giayto sinevei ayto...ti na pw re koritsia den kserw entaksei i mpempa mas einai ligo nevriko paidaki alla kai aderfi mou den trwei kala den koimatai kala edw kai 7 mhnes pou gennise kielpizw me ayto na evale ligo mualo kai narxisei ektos apti mpempa na frontizei kai ton eayto tis...kai meta eprepe na paw kai sto nosokomeio na dw thn ksaderfi mou pou xeirourgithike..me apotelesma na mazeytw spiti stis 9...oli mera me mia mpageta hmou(kserw kserw mhn fwnaksete htan tragiko ayto pou ekana alla pistepse me mexri na gyrisei i aderfi mou apto giatro eixe dethei kompos to stomaxi mou kai htan adynato na faw otidipote...) kai na pesw kseri...ayta ta nea mou oxi kai toso eyxaristw kserw kai isws sas xalaw kai ti omorfo klima alla ithela na sas ta paw na vgoun apo mesa mou giati kontepsa na skasw xthes...twra sta dika sas

katarxhn sas thavmazw pou exte ksekinisei na ftiaxnete dwmatiakia..emeis exoume kairo akoma...polu omorfa ola oso eipate oti tha kanete!!!kali arxi kai perimenoume fwto otan teleiwsete!!!

amalia mou epeidi exoume to idio provlima me tis kwlokaoures pou kiegw eklaiga apton pono to mono pou me voithise einai pagwmeno gala !!!exw dei kalytereysi...eite thn wra pou se piasei i kaoura to pieis se anakoufizei polu kai koimasai meta eite exthes as poume to hpia prin ksaplwsw kai den ksipnisa prwti fora edw kai mhnes aptin kaoura!!!alla prepei na einai pagwmeno diladi mhn to valeis se pothri kai to pareis na to pieis an se piasei to vrady kateytheian apto psugeio!!!dokimaseto!!

na pw sugxarhthria stis manoules me ta proikismena agorakia!!kiegw nomizw sigoureytika gia ti mpempoula mou giati kiemeis den exoume dei tipota paromoio na eksexei!!!aksia ta mpempakia sas!!!xaxaxaxaxaxax

aleka mou bravo gia tin kampili makari kiemeis na exoume kala apotelsemata otan erthei i wra giati exw agxwthei ligaki epeidi trww glikakia i alitheia einai full...

karolinaki mou perastikoulia sou me to kalo na deite ton pontikouli sas apopse :D:D axxx as perasei o kairos na pame kiemeis..

maraki mou sygratisou me ta mallia giati den mporeis kai na mh vapseis riza esy kathoti ksanthoula!!!axxx pswnia akouw..na dw egw pote tha arxisw na pswnizw pragmatakia!!mallon molis sigourepsw to koritsaki mhn tin patisw kiolas!!xaxaxaxaxaxa

re koritsia ayto pou me poianei enas apotomos ponos otan viksw ligo dynata xamila aristera paizei ena einai to entero mou epeidi den leitourgouse kala aytes tis meres kai eixe epivarinthei i na agxwthw oti einai kati allo???me pianei alla mou pernaei amesws...gia peite na agxwthw??

axxx ayta prostoparon shmera tha faw salatoula mias kai o nikos doulevei kai tha erthei vrady den exei mageirema(den trwei vrady sinithws..)filakia se oles kai sygnwmi pou sigoura exw ksexasei kapoies alla to mualo mou akoma den exei sinelthei apo xthes!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μaxim έχω τίκερ κάτω από το τίκερ του γάμου... Δεν φαίνεται, πάλι χαζομαρίτσα έκανα? Τεσπα, είμαι στην 24 βδομάδα αλλά ήμουν γεματούλα από την αρχή :oops: οπότε δεν πρέπει να βάλω πάνω από 8 κιλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xtinaki με μία σαλατούλα θα την βγάλεις? :shock: Ευχαριστούμε για τα συχαρίκια :lol:

Κι εγώ πιστεύω το έντερό σου θα είναι. Εύχομαι περαστικά και στην αδερφή σου και στην ξαδέρφη σου. Λαχταρίσατε στα καλά καθούμενα. Παρακολούθησέ τη τώρα την αδερφή σου να δεις αν πήρε το μάθημά της και φροντίζει τον εαυτό της. Πάντως την καταλαβαίνω κι εγώ θα γινόμουν θυσία για το παιδί μου και γι'αυτό πιστεύω ότι θα μείνω μισή όταν γεννήσω. Κοριτσάκια σας αφήνω μόλις έφαγα και πάω για τον μεσημεριανό μου ύπνο. i-)i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xtinaki mou perastika stin aderfi sou k tin ksaderfi sou ti laxtara htan auth.... exeis dikio pantos ta mwrakia mas theloun mia manoula ygih k dunath...

este kali ksekourasi...

stedim den to eixe vgalei prin.. tote entaksei esu ksereis posa prepei na valeis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις ξυπνησε το ταλιμπανακι μου και ξυπνησα και εγω!!!! θα την ταισω να πιω και το καφεδακι μου και θα φυγω! εχω στις 8:30 ραντεβου.... μαξιμακι μου πηγαινω στγο ενδοκρινολογο γιατι εχω υποθυριωειδισμο και πρεπει ανα τριμηνο λογω εγκυμοσυνης να παρακολουθω το θυροειδη μου με εξετασεις υπερηχο και φυσικα με χαπι.... το επαθα οταν εμεινα εγκυος στη σαντυ (μεχρι τοτε δεν το ειχα) αλλα το κακο ειναι οτι το πηρε και η κορη μου και παρακολουθειτε και αυτη με χαπι καθημερινως και εξετασεις ανα 6μηνες!

χριστινακι μου περαστικα στην αδελφη σου και στη ξαδελφη σου.... καλο ειναι τωρα που ειναι 7μηνων η κορη της να φτιαξει ενα προγραμμα που θα περιλαμβανει και τη δικια της περιποιηση, ο πιο δυσκολος καιρος ειναι οταν ξεκινανε τις τροφες τα παιδια μας γιατι πρεπει ναμαστε στο ποδι συνεχεια.... ας πιει και βιταμινες δεν κανουν κακο στο θηλασμο αν νιωθει αδυναμια

εστε μου τι να πω και για το δικος σας υπερηχο.... εδω τα καλα προικια!!!!!!!

stedium ασε τη σαλατουλα στην ακρη και πιασε ενα πιτογυρο να τον ευχαριστηθεις!!! ενταξει και εγω ειμαι φευγατη στα κιλα αλλα το μονο που ειπε "φαε φαε να δω πως θα τα χασεις μετα" :lol::lol:

ελενα μου αν ειναι σκληρο το υφασμα δεν σκιζεται απο τα βαλε βγαλε τα μωρα μας απο το καροτσι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια επειδη με επιασαν τα διακοσμητικα μου οποια ειναι κοντα στα ικεα ή παει καμια βολτα καντε μου μια χαρη και κοιταξτε τα παιδικα φωτιστικα.... αν βρειτε κατι σε μπλε που κρεμιεται στο τοιχο σα πορτατιφ πολυ θα με ενδιαφερε.... εγω εχω αυτο στη σαντυ

post-12053-13873939119417_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑ ΣΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΗΤΡΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ....ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΤΟΥ DVD ...ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΑ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ..!!!

ΑΛΕΚΑΚΙ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΕΛΙΚΑ 31-03ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! Κ ΘΑ ΕΧΩ Κ DVD ΤΟ ΨΩΝΙΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΞΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ....ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΣΟΥΚΑ??? ΑΝ ΝΑΙ ΠΕΙΤΕ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ....ΠΕΡΑΤΣΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ....ΔΕ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΜΥΑΛΟ.....ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ ... ΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΟ ΜΑΤΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ....ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΣΤΗΝ ΞΑΔΕΛΦΟΥΛΑ ΣΟΥ....

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΣΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΑΝΩ ΕΜΕΤΟ ΕΔΩ Κ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΟΠΟΤΕ ΠΑΠΑΛΑ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΕΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ...ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ...ΚΟΤΣΑΝΑ ΕΙΠΑ???? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsares mou!!!ama isxuei auto me tis kaoures emena tha vgei me makria mallia :lol::lol: alla den nomizw na isxuei!!prwi mesimeri vradi kaoures!!! xtinaki mou perastika stin aderfoula sou na prosexei!!!ti wraia pou ftiaxnetai ta dwmatiakia kai emeis tha arxisoume perimenoume na ginei kala ligo to podaraki tou anupomono na to ftiaxw kai na erthei to kalokairi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι περαστικά σε αδερφούλα και ξαδερφούλα.

Αλέκα αν θυμάμαι καλά την τελευταια φορά που ειχα πάει στο IKEA δεν υπάρχει κάτι τετοιο σε γαλάζιο αλλά υπάρχει πράσινο σκαθάρι- μελισσα κάτι τέτοιο.

Το έχω ακουσει και εγώ αυτο για τις καουρες και τα μαλλιά αλλά μυθος πρεπει να ειναι, εγώ την πρώτη φορά δεν ειχα καθολου καούρες και με μια χαρά μαλλάκι γεννηθηκε η μικρή μου για να δουμε και αυτή την φορά προς το παρών πάλι δεν έχω καούρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria το εχω ακουσει αυτο με τις καουρες οτι βγαζουν μαλακια και το ειπα εχθες στο γεννετιστη και γελαγε.

Μου ειπε οτι εχει να κανει με τις ορμονες.

Xtinaki περαστικα στην αδερφουλα σου!

Καρολινακι περαστικα!

Αλεξανδρα ρειξε μια ματια στον ηλεκτρονικο καταλογο του ικεα....

Καλα δεν εχω λογια για τα χαρισματικα τσουτσουνια :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω τουλούμι έγινα στον ύπνο τώρα ξύπνησα και με ξύπνησε το τηλέφωνο αλλιώς ακόμα θα κοιμόμουνα :oops:

Αλεκάκι ωραίο το φωτιστικούλι εμένα μου πέφτει μακρυά το ΙΚΕΑ δεν νομίζω να πάω εκεί καθόλου για αγορές.

Κι εγώ για τα μαλλιά έχω ακούσει ότι είναι μύθος. Έτσι λέγανε παλιά.

Maxim δεν νομίζω, η κοιλιά σε φαγουρίζει γιατί μεγαλώνει και τεντώνει.

Άντε να σας βάλω και μία προφίλ του προικισμένου μου άντρα να δείτε το "τούτο" του :lol:

post-16404-13873939119616_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΕΣΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 5 ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ...

ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΓΡΑΦΕ ΓΙΑ ΒΑΦΗ ΜΑΛΛΙΩΝ.ΒΑΦΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΦΥΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΚΟΥΡΟ Κ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΛΑΣΣΙΚΕΣ.ΔΕΝ ΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΟΤΑΝ ΤΑ ΒΑΦΩ Κ ΞΕΘΩΡΙΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ.ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΧΡΩΜΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΟΙ ΦΥΤΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΙΣΧΥΡΕΣ Κ ΟΤΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΦΕΥΓΕΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ.Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΩΛΙΣ ΕΙΔΕ ΠΟΣΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Κ ΕΚΕΙΝΗ ΦΥΤΙΚΗ.ΜΗΝ ΤΙΣ ΦΟΒΑΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΑ Κ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΕΣ!

ΕΛΕΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΛΟ ΟΤΙ ΤΡΩΣ ΠΟΛΥ Κ ΕΓΩ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΑΔΥΝΑΤΗ!!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ Κ ΟΤΙ ΘΑ ΕΤΡΩΓΕ ΣΑΛΑΤΑ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ 9,5 ΚΙΛΑ ΕΝΤΑΞΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΔΥΜΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΟ ΑΝΧΟΣ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ Κ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΤΡΩΓΑ ΣΑΛΑΤΕΣ Κ ΨΗΤΑ ΣΤΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΑΡΟΣ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ.ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!ΜΗΝ ΣΤΕΡΕΙΣΤΕ ΤΩΡΑ ΑΚΟΥΣΤΕ ΜΕ!!ΕΚΤΟΣ Κ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΖΑΧΑΡΟΥ.ΜΟΝΟ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΤΕ.ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΣΤΕΡΗΤΕ ΣΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ!!!!!

ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΕΣ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑΝ ΚΙΛΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΕΓΙΝΑΝ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΡΙΞΑΝ ΣΤΟ ΦΑΙ ΛΟΓΩ ΣΤΕΡΗΣΗΣ ΜΗΝΩΝ;;;ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΣ 62 ΚΙΛΑ ΠΗΡΑ 17 Κ ΣΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΗΜΟΥΝ 57!!ΕΙΧΑ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΤΑ 57 ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ!ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΙΤΕΣ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΕΧΑ Κ ΕΙΧΑ Κ ΕΝΑΝ ΤΑΡΖΑΝ!

ΚΑΛΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΩΝ ΓΙΩΝ ΣΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΤΟΥΡΑΝΕ ΣΤΗΝ ΜΟΥΡΗ!!!ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ, χαλάλι του του κατουρλι γούρι γούρι θα λέω χαχαχαχααα. Συμφωνώ για τις φυτικές βαφές. Εμένα μου πέρασε λίγο τα λευκά αλλά 2 φορές γιατί την 1η δεν έπιασε αλλά δεν έφταιγε η βαφή αλλά οι ορμόνες της εγκυμοσύνης. Τι να πω κι εγώ ρε κορίτσια που έχω πάρει 13 κιλά? :?:? Δεν το σκέφτομαι καθόλου. Είμαι σίγουρη ότι θα τα χάσω. Άλλωστε τώρα με το ζάχαρο σίγουρα δεν θα πάρω και τόσα κιλά. Αλλά έχει δίκιο η Νάνσυ μην αγχώνεστε τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΝΓΚΟΥΡΟ ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΘΕΣ Κ ΤΡΙΤΟ Κ ΟΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ..Κ ΕΜΕΝΑ ΕΚΑΝΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕ Κ ΤΟΥ ΡΘΕ Η ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΧΑΧΑ!!Κ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΙΤΩΣΕ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΗ ΤΟΥ ΡΘΕΙ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΞΕΚΑΡΦΩΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω θελω τριτο αλλα θελω παλι γιο... η κορη ναναι η μοναδικη!!!! λετε να μου κατσει??? :lol::lol:

νατασσακι :lol: τελεια η κοιλιτσα και μικρουλα!!!

λιλ μου ο καταλογος του ικεα εχει σε μπλε το αστερακι και δεν μου πολυαρεσει.... ελεγα μη παει καμια σας εκει να δει αλλα σχεδια.... ουτε η πασχαλιτσα η πρασινη μαρεσει..... παραξενη!!!

παω να ετοιμαστω ουτε καφε δεν προλαβα να πιω... θα τα πουμε μετα οταν επιστρεψω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...