Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ15!!!


Recommended Posts

΄Καλημέρα κορίτσια, ειμαι καιρό στο club για οσες δεν με γνωρίζεται, εχω ενα κοριτσάκι 2.5 ετών που εκανα στην 3η προαπάθεια και την Δευτέρα ξεκίνησα ενέσεις της 6ης προσπάθειας για αδερφάκι, εχω θεμα με τα ωάρια ειναι λίγα και αρχικα μπήκα σε διαδικασία εξωσωματικής λόγω υδροσαλπιγγων τις οποίες και εχω κλεισει.

Ελπίζω να αντοκριθω στα φαρμακα αυτη τη φορα να κανω 5 ωαριάκια να γονιμοποιηθούν και να σας γραψω τα ευχαριστα. Αυτή τη φορα υπολογίζουμε εμβρυομεταφορα τέλος του μήνα και μετα απο 3 μέρες παω στο εξοχικό μήπως αλλαξει το γουρι και η ψυχολογια εξοχη κτλ.

Πολλα φιλια σε όλες με το καλο όσες περιμένετε τα παιδακια σας και με το καλο όλες να γίνεται μανουλες και 1 και 2 και 3 φορες!!! Καλες επιτυχίες με θετικές χοριακες μόνο.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

΄Καλημέρα κορίτσια, ειμαι καιρό στο club για οσες δεν με γνωρίζεται, εχω ενα κοριτσάκι 2.5 ετών που εκανα στην 3η προαπάθεια και την Δευτέρα ξεκίνησα ενέσεις της 6ης προσπάθειας για αδερφάκι, εχω θεμα με τα ωάρια ειναι λίγα και αρχικα μπήκα σε διαδικασία εξωσωματικής λόγω υδροσαλπιγγων τις οποίες και εχω κλεισει.

Ελπίζω να αντοκριθω στα φαρμακα αυτη τη φορα να κανω 5 ωαριάκια να γονιμοποιηθούν και να σας γραψω τα ευχαριστα. Αυτή τη φορα υπολογίζουμε εμβρυομεταφορα τέλος του μήνα και μετα απο 3 μέρες παω στο εξοχικό μήπως αλλαξει το γουρι και η ψυχολογια εξοχη κτλ.

Πολλα φιλια σε όλες με το καλο όσες περιμένετε τα παιδακια σας και με το καλο όλες να γίνεται μανουλες και 1 και 2 και 3 φορες!!! Καλες επιτυχίες με θετικές χοριακες μόνο.!!!

Καταρχάς να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου! Σου εύχομαι πολυ πολυ σύντομα να της κάνεις ένα αδελφάκι. Αυτή η προσπάθεια να είναι και η τυχερή ! Θα περιμένουμε νεα απο τον υπέρηχο σου που θα ειναι υπέροχος :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη ξεκουραση Deppa μου, ολα να πανε καλα!!!!!

κοιτα να ηρεμησεις λιγακι τωρα, αλλα μην κατσεις ολο τον καιρο ξαπλα...

δεν εισαι αρρωστη ετσι;;;

παντως μου εκανε εντυπωση που σου εβαλαν και τα 5...

γιατι δεν κρατησες τα 2 στην καταψυξη;;;;;

αντε, σε βλεπω με τετραδυμα!!!!!!

εκτος κι αν γραφτεις στο γκινες με πενταδυμα!!!!! ;)

μπράβο Chara...κανονισε να κανεις ετσι και μετα την εμβρυομεταφορα...

θα σε κοπανησω με το μπαστουνι μου.... γιατι ολες οι σικ κυριες της ηλικιας μου εχουμε ενα μπαστουνακι...[smilie=violent1.gif]

ή θα σε βαλω κατα λαθος στον φουρνο μικροκυματων.... [smilie=violent4.gif]

:lol::lol::lol:

ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!! ;)

Αν μπορω να διαλέξω . . . Προτιμώ το μπαστουνι [smilie=violent1.gif] Δεν την αντεχω τη ζέστη και με τόσες ορμόνες [smilie=blob8.gif] καίγομαι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα τρελή ζέστη νιώθω ότι θα εκραγω.

Χαρα μου σε ευχαριστω πολύ πολύΑλ κι εγω ευχομαι όλες οι κοπέλες εδω να γίνουν σύντομα μανούλες. Πέρνω 5 αμπούλες Altermon σκόνες και τις δυαλύω σε 2 νερα λέτε να μου εδωσε πολλα επειδη γενικα δεν πολύανταποκρίνομαι; Μακαρι αύριο παναγίτσα μου να δουμε 5 καλα ωαριάκια, θα σας ενημερώσω.

Deppa δεν ξερω για τερταδυμα τα δίδυμα όμως τα χεις σίγουρα.

Xara ειναι η πρώτη σου προσπάθεια οποια κι αν ειναι σου ευχομαι να ειναι και η τυχερη και θα ειναι..! εγω αυτη τη φορα πάω εντελώς χαλαρή κι ότι κάτσει, και στην κόρη μου όταν ειχα παει ειχα παει απελπισμένη και τελικα εγινε το θαυμα με τη βοήθεια της Αγιας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου γιορτάζει στις 28 κι εγω θα κανω ωολοηψια εκεινη την περίοδο μακαρι να βοηθήσει και πάλι.

Littledancer ολα καλα σου πανε βλέπω μετακόμισε να σωθείς, τα φαρμακακια σου ελπίζω να μου φερουν γούρι πήρα και συμπληρωματικα DHEA απο ενα site της Βουλγαρίας 10€ και εδω μου ζητούσαν 90€ για τα ίδια οι κλέφτες, οπου σε βρουν τελικα πατανε στην αναγκη μας. Με τις εξετασεις τελειωσες; Καλή επιτυχία που θα την εχεις φυσικα εχεις γίνει ο γκουρου του είδους και όχι μόνο.

Φιλια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινη μου σ ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου κι εσυ να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και πολυ συντομα να του χαρισεις αδερφακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα τρελή ζέστη νιώθω ότι θα εκραγω.

Χαρα μου σε ευχαριστω πολύ πολύΑλ κι εγω ευχομαι όλες οι κοπέλες εδω να γίνουν σύντομα μανούλες. Πέρνω 5 αμπούλες Altermon σκόνες και τις δυαλύω σε 2 νερα λέτε να μου εδωσε πολλα επειδη γενικα δεν πολύανταποκρίνομαι; Μακαρι αύριο παναγίτσα μου να δουμε 5 καλα ωαριάκια, θα σας ενημερώσω.

Deppa δεν ξερω για τερταδυμα τα δίδυμα όμως τα χεις σίγουρα.

Xara ειναι η πρώτη σου προσπάθεια οποια κι αν ειναι σου ευχομαι να ειναι και η τυχερη και θα ειναι..! εγω αυτη τη φορα πάω εντελώς χαλαρή κι ότι κάτσει, και στην κόρη μου όταν ειχα παει ειχα παει απελπισμένη και τελικα εγινε το θαυμα με τη βοήθεια της Αγιας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου γιορτάζει στις 28 κι εγω θα κανω ωολοηψια εκεινη την περίοδο μακαρι να βοηθήσει και πάλι.

Littledancer ολα καλα σου πανε βλέπω μετακόμισε να σωθείς, τα φαρμακακια σου ελπίζω να μου φερουν γούρι πήρα και συμπληρωματικα DHEA απο ενα site της Βουλγαρίας 10€ και εδω μου ζητούσαν 90€ για τα ίδια οι κλέφτες, οπου σε βρουν τελικα πατανε στην αναγκη μας. Με τις εξετασεις τελειωσες; Καλή επιτυχία που θα την εχεις φυσικα εχεις γίνει ο γκουρου του είδους και όχι μόνο.

Φιλια σε όλες.

Ναι ειναι η πρώτη μου φορά. Στο παρελθόν εμεινα δυο φορές έγκυος και οι δυο παλινδρομες εξαιτίας ενός πολύποδα που δεν είχε δει κανένας γιατρός . Και είχα παει σε πολλούς ! Τελικα το βρήκε κάποιος γιατρός εδώ στην Κοζάνη και εκανα υστεροσκοπηση όπου και αφαιρέθηκε . Μετα όμως δεν κατάφερα να ξαναμείνω! Εύχομαι να δεις αύριο 5 και παραπάνω ωαρια . Περιμένουμε νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

Ολα καλα αν και ειδαμε μόνο 3 μικρα να εοιμαζονται απο τη μια ωοθήκη αλλα μου ειπε ειναι πολύ νωρίς θα ξαναπάω την Τρίτη ειναι μόνο 5 μερες ενεσεων και δεν φαινονται καλα θα δουμε, παραμένω αισιόδοξη.

Χαρα βλέπω περασες κι εσυ τα δικα σου αρα αφου δεν υπάρχειο ουσιαστικο προβλημα θα μεινεις πιο ευκολα καλή επιτυχια και παλι.

Σχολιο παιδια το πρωι γινοταν χαμος στο γιατρο 3 ωοληψιες και 5 εμβρυομεταφορες ελεος πολύ προβλημα πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα τρελή ζέστη νιώθω ότι θα εκραγω.

Χαρα μου σε ευχαριστω πολύ πολύΑλ κι εγω ευχομαι όλες οι κοπέλες εδω να γίνουν σύντομα μανούλες. Πέρνω 5 αμπούλες Altermon σκόνες και τις δυαλύω σε 2 νερα λέτε να μου εδωσε πολλα επειδη γενικα δεν πολύανταποκρίνομαι; Μακαρι αύριο παναγίτσα μου να δουμε 5 καλα ωαριάκια, θα σας ενημερώσω.

Deppa δεν ξερω για τερταδυμα τα δίδυμα όμως τα χεις σίγουρα.

Xara ειναι η πρώτη σου προσπάθεια οποια κι αν ειναι σου ευχομαι να ειναι και η τυχερη και θα ειναι..! εγω αυτη τη φορα πάω εντελώς χαλαρή κι ότι κάτσει, και στην κόρη μου όταν ειχα παει ειχα παει απελπισμένη και τελικα εγινε το θαυμα με τη βοήθεια της Αγιας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου γιορτάζει στις 28 κι εγω θα κανω ωολοηψια εκεινη την περίοδο μακαρι να βοηθήσει και πάλι.

Littledancer ολα καλα σου πανε βλέπω μετακόμισε να σωθείς, τα φαρμακακια σου ελπίζω να μου φερουν γούρι πήρα και συμπληρωματικα DHEA απο ενα site της Βουλγαρίας 10€ και εδω μου ζητούσαν 90€ για τα ίδια οι κλέφτες, οπου σε βρουν τελικα πατανε στην αναγκη μας. Με τις εξετασεις τελειωσες; Καλή επιτυχία που θα την εχεις φυσικα εχεις γίνει ο γκουρου του είδους και όχι μόνο.

Φιλια σε όλες.

Kαλη επιτυχια Λαμπρινη!!!Να σου πω την αληθεια κ εγω πηγα πολυ χαλαρα κ μου βγηκε σε καλο.Δηλαδη ειχα πει στον εαυτο μου,οτι ειναι να γινει θα γινει...δεν θα τα βαψω μαυρα....

Η ψυχολογια ειναι το Α κ το Ω!!!!

Καλη επιτυχια κ παλι κ να χαιρεσε τη κορουλα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

Ολα καλα αν και ειδαμε μόνο 3 μικρα να εοιμαζονται απο τη μια ωοθήκη αλλα μου ειπε ειναι πολύ νωρίς θα ξαναπάω την Τρίτη ειναι μόνο 5 μερες ενεσεων και δεν φαινονται καλα θα δουμε, παραμένω αισιόδοξη.

Χαρα βλέπω περασες κι εσυ τα δικα σου αρα αφου δεν υπάρχειο ουσιαστικο προβλημα θα μεινεις πιο ευκολα καλή επιτυχια και παλι.

Σχολιο παιδια το πρωι γινοταν χαμος στο γιατρο 3 ωοληψιες και 5 εμβρυομεταφορες ελεος πολύ προβλημα πια...

Λαμπρινη κ εγω(το εχω ξαναγραψει πολλες φορες εδω... :) )5 ωαρια εκανα...Απο τα οποια τελικα γονιμοποιηθηκαν τα 4.Εγω ειμαι με μια ωοθηκη κ δεν περιμεναμε πολλα πραγματα,τελικα ομως αυτη η μια η καυμενη,μια χαρα τα πηγε!!

Θα δεις κ εσυ ολα καλα θα πανε!!!

Που να δεις στο κεντρο που πηγαινω εγω τι γινετε!!!!!!!Αστα....οντως παρα πολλα ζευγαρια με προβλημα... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!

Αύριο κάνω χοριακή έφτασε επιτέλους ο καιρός...

Ελπίζω να έχω ευχάριστα να σας πω..

Υ.Γ. Λαμπρινή μου καλή επιτυχία!!! Και εγώ για το αδερφάκι παλεύω ;) Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα.

Βρίσκομαι στην 6η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά. Τι άγχος είναι αυτό βρε παιδιά! Δεν μπορώ να σκεφτώ τίποτα άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας συναγωνίστριες μου,

Αύριο παω να δω τι εγινε εχουμε κανενα αυγουλάκι σε προοδο ζούμπι μου σε ευχαριστω πολύ να χαίρεσαι το μωρακι σου εχεις δίκιο ότι ειναι να γίνει θα γίνει εξ αλλου το χω δει το εργο πολλες φορες και δεν σκοπευω να το ξαναδώ αυτη θα ειναι η τελευταία και τυχερή.

Lenitsa πες μας ότι εχεις ευχαριστα νέα για αυτο δεν εχεις γράψει ακόμη αντε καλε θα σκάσω απο αγωνία μακάρι να εχεις θετικότατη χοριακή.

Φεφεκι καλή επιτυχία; η πρώτη σου προσπάθεια ειναι ; περναει ο καιρός και μολις πάρεις την θετική χοριακή ξεχνάς την αναμονή η αλήθεια ειναι ότι αυτη ειναι η πιο δύσκολη πέρίοδος σε ποσες μερες μετα την εμβρυομεταφορα σου ειπε για χοριακή;

Φιλια και μονο επιτυχίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω κανει μια εγχυση. Χοριακη θετικη αλλα υποχωρησε. Μετα μια μινι εξωσωματικη, δηλ. λιγες ενεσεις με κανονικη ωοληψια κ εμβρυομεταφορα. Αρνητικο κ με πηρε απο κατω. Ενα χρονο μετα εξωσωματικη κανονικα. Τρια εμβρυα των 8. Χοριακη μου ειπαν την 14 μερα αλλα πεφτει Σαββατο κ δεν θα βρω εργαστηρι. Τι λετε να κανω; Παρασκευη η Δευτερα; Σημερα λυγισα. Κλαματα κ κακο. Δεν νοιωθω τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lenitsa κάααααααααθε επιτυχία!!!!!!!!!!!! Περιμένουμε τα νεάκια σου!

Φεφέκι αυτή η περίοδος δεν περνάει γρήγορα!!!.....το ξέρουμε καλά αυτό!!! Προσπάθησε να γεμίσεις τον χρόνο σου με άλλα πράγματα......διάβασμα, ύπνο......άλλωστε πρέπει και να κλωσήσεις και όχι πολλά-πολλά...... Καλή επιτυχίαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

labrinip μακάρι να έχουν αυξηθεί τα ωαριάκια σου, αλλά και εγώ θα το ξαναπώ......πως έκανα μόλις δύο και γονιμοποιήθηκε σωστά μόνο το ένα......και όντως όπως λέει και η ζούμπι, ότι είναι να γίνει θα γίνει!!!! Άλλωστε και ένα κάνει το θαύμα..........ΗΘΙΚΟΝ ΑΚΜΑΙΟΝ και όλα θα πάνε σούπερ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω κανει μια εγχυση. Χοριακη θετικη αλλα υποχωρησε. Μετα μια μινι εξωσωματικη, δηλ. λιγες ενεσεις με κανονικη ωοληψια κ εμβρυομεταφορα. Αρνητικο κ με πηρε απο κατω. Ενα χρονο μετα εξωσωματικη κανονικα. Τρια εμβρυα των 8. Χοριακη μου ειπαν την 14 μερα αλλα πεφτει Σαββατο κ δεν θα βρω εργαστηρι. Τι λετε να κανω; Παρασκευη η Δευτερα; Σημερα λυγισα. Κλαματα κ κακο. Δεν νοιωθω τιποτα.

Αν αντέξεις πάνε την Δευτέρα..... Αλλά μην το αφήσεις να σε πάρει από κάτω! Είναι πολύ σημαντικό να έχεις ανεβασμένη ψυχολογία....Το κλάμα και η στεναχώρια δεν βοηθάει το νινάκι......Πάρε τα πάνω σου! Κάνε μόνο θετικές σκέψεις!!!!! Μίλα με ανθρώπους που σου ανεβάζουν την διάθεση!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Και ΝΑΙΑΙΑΙ!!!!!! Είμαι έγκυος ξανάααα!!!!! 176 η χοριακή μου!!!

Σε 3 μερες θα επαναλάβω...ελπίζω να συνεχίσουν όλα καλά.

Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση. Καλή επιτυχία σε όλες κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γύρισα. Τελικα 3 βλαστοκυστες μου έβαλε! Τι να πω δεν ξέρω αισιόδοξοι οι γιατροί, θα δείξει! :?: lentilsa τέλεια τα νεα σου! Σου εύχομαι τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω κανει μια εγχυση. Χοριακη θετικη αλλα υποχωρησε. Μετα μια μινι εξωσωματικη, δηλ. λιγες ενεσεις με κανονικη ωοληψια κ εμβρυομεταφορα. Αρνητικο κ με πηρε απο κατω. Ενα χρονο μετα εξωσωματικη κανονικα. Τρια εμβρυα των 8. Χοριακη μου ειπαν την 14 μερα αλλα πεφτει Σαββατο κ δεν θα βρω εργαστηρι. Τι λετε να κανω; Παρασκευη η Δευτερα; Σημερα λυγισα. Κλαματα κ κακο. Δεν νοιωθω τιποτα.

Μπορω να σε νοιωσω φεφεκι....

Και εγω οπως κ οι περισσοτερες που γραφουμε εδω,περασαμε δυσκολα μεχρι να δουμε θετικη χοριακη κ βεβαια να προχωρησει η εγκυμοσυνη.

Η ψυχολογια παιζει μεγαλο ρολο κ το ξερεις...το λεμε κ το ξαναλεμε,αλλα..ανθρωποι ειμαστε οχι μηχανες.Λογικο ειναι,οσο δυνατη κ να εισαι,καποια στιγμη κ να κλαψεις κ να σε πιασει η απογοητευση.Ομως προσπαθησε να παρεις τα πανω σου κ να σκεφτεσαι μονο θετικα,θα σου κανει καλο κ εσενα αλλα ετσι βοηθας κ το σωμα σου να ανταποκριθει σωστα στη φαση αυτη.. :D

Οσο για τη χοριακη,καλυτερα να πας Δευτερα.Αλλα αν πας σε καποιο ιατρικο κεντρο η σε νοσοκομειο το Σαββατο θα μπορεσεις να την κανεις...

Σου ευχομαι ολα να πανε καλα και θα πανε!!Ειναι τυχερος μηνας ο Ιουλιος,ολο για θετικες χοριακες διαβαζω!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Και ΝΑΙΑΙΑΙ!!!!!! Είμαι έγκυος ξανάααα!!!!! 176 η χοριακή μου!!!

Σε 3 μερες θα επαναλάβω...ελπίζω να συνεχίσουν όλα καλά.

Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση. Καλή επιτυχία σε όλες κορίτσια!!!

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!Καλα...τελεια χοριακη;;;;;;;;;;;;;;;;Μηπως ειναι διδυμα;;;;Σε ποια μερα την εκανες;;;;;;;;;;;

Με το καλοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γύρισα. Τελικα 3 βλαστοκυστες μου έβαλε! Τι να πω δεν ξέρω αισιόδοξοι οι γιατροί, θα δείξει! :?: lentilsa τέλεια τα νεα σου! Σου εύχομαι τα καλύτερα!

Αντε χαρα...ετοιμασου κ εσυ για διδυμα ;);) !!!!!!!!!Ολα καλα θα πανε!Καλο φωλιασμα στα εμβρυακια σου!!!! :D:D:D

Χαλαρααααα..τωρα..ξερεις.....φιλακια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε χαρα...ετοιμασου κ εσυ για διδυμα ;);) !!!!!!!!!Ολα καλα θα πανε!Καλο φωλιασμα στα εμβρυακια σου!!!! :D:D:D

Χαλαρααααα..τωρα..ξερεις.....φιλακια!!!!!!!!!!!!![/quote:f81cwu56]

Σε ευχαριστω παρα πολυ Ζουμπι μου , ναι η αλήθεια ειναι πρεπει να ηρεμήσω γιατι φοβάμαι ακόμη και ανασα να πάρω! :lol: Αστα να πάνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι ευχαριστώ. Το ξέρω ότι έτσι είναι κ ότι όλες λυγίζουμε. Αυτό που με απελπίζει είναι ότι εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα γονιμότητας, απλά προσπαθούσα 4 χρόνια χωρίς αποτέλεσμα. Είμαι 36. Εσείς πόσο είστε κορίτσια; Έχετε κάποιο πρόβλημα; Ήθελα να ξερα πως βρίσκετε το κουράγιο κ κάνετε πολλές προσπάθειες μα και... την τσέπη. Πολλά τα λεφτά!

Έβδομη μέρα σήμερα.... απ το κέντρο μου είπαν Δευτέρα τη χοριακή αν δεν βρω Σάββατο.

Λενίτσα συγχαρητήρια! Κ στα δικά μας οι υπόλοιπες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια θα με πείτε υπερβολική αλλα φοβόσασταν και εσείς μετα; Εγω φοβαμαι να πάω τουαλετα για να μην σφιχτω υπερβολικά, φοβαμαι να κάνω μπάνιο , φοβαμαι να σκύψω φοβαμαι τα πάντα! ( οχι τα αρκουδάκια :lol: ) εσείς ήσασταν έτσι στην αρχή ή εγω ειμαι τέρας ψυχραιμίας; :lol::)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...