Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ15!!!


Recommended Posts

Λοιπον τωρα που κοιταξα τι ειχα σημειωσει απο τη δικη μου διεγερση.6η μερα ειχα κι εγω 1 των 10 και τα αλλα 2των 6.Κατι αλλα πιο μικρα μεγαλωσαν κι εκεινα και στο τελος πηραμε και τα 5 ;) Απο οτι καταλάβα εσυ εχεις 9.Μια χαρα θα μεγαλωσουν πιστευω αλλιως θα σου ελεγε κατι και ο γιατρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μην αγχώνεσαι και μην στενοχωριέσαι βρε Deppa!!

εννοείται πως έχεις ελπίδες, τι είναι αυτά που λες???

το πολύ πολύ να κρατήσει 12-14 μέρες το πρωτόκολλο, δεν έγινε τίποτα...

άσε που τώρα με την αύξηση της δόσης θα μεγαλώσουν αυτά τα μικρά και θα δημιουργηθούν και άλλα...

εντάξει?????????????????????????????????????????????????????

Καλά βρε μέλλουσα μανούλα Anji κι εσύ με την τρελοχορευταρού είσαι????

θέλεις δηλαδή να φοβερίσω κι εσένα??????χιχιχι!!!!

δεν το κάνω γιατί ξέρω πως από τον φόβο σου μπορεί να γεννήσεις και πρόωρα!!!!χιχιχι :lol::lol::lol:

πολλά χαδάκια στην κοιλίτσα σου, έτσι??? ;)

littledancer σοβαρέψου παιδί μου!!!!βεβαίως βεβαίως... :lol:

daphne μου ειναι σπαστικο το ξέρω, αλλα αφου δεν μπορεις να κανεις κατι, απολαυσε τον ηλιο, κανενα μπανακι και βουρ απο αυγουστο-σεπτεμβρη!!

ισως να ειναι καλυτερα ετσι...αλλωστε ολα γινονται για καποιο λογο... ;)

ζουμπι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!!ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ!!!!Γλυκαθηκε το σπορακι εκει και στεριωσε για τα καλα!!!! %%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες και με το καλό στις εγκυούλες!!

αποφάσισα σήμερα να γράψω στην παρέα σας μιας και με έχει πάρει πολύ από κάτω. :(:(

Χτες έκανα ωοληψία και από τα 10 ωάρια μόνο 5 ήταν γόνιμα και σήμερα 1η μερα με ειδοποίησαν από το κέντρο ότι μέχρι στιγμής μόνο ένα φαίνεται να έχει γονιμοποιηθεί. Ισως να μη "δικαιούμαι" να στενοχωριέμαι τόσο μιας και έχω ήδη ένα παιδάκι από την πρώτη εξωσωματική που ήταν και τυχερή αλλά κάθε φορά τελικά νιώθεις το ίδιο. Τόσα φάρμακα, τόσα λεφτά, τόσο ψυχοφθόρο....

Περιμένουν και τα υπόλοιπα μήπως γονιμοποιηθούν αλλά δεν το πολυπιστεύουν λένε..Μήπως κ αυτό το ένα θα αναπτυχθεί άραγε μέχρι τη Δευτέρα; Ούτε καν διαιρέσεις δεν άρχισαν να γίνονται.

Δεν ξέρω τι περιμένω να μου πείτε..μαλλον είχα αναγκη να το πω κάπου γιατί οι δικοί μου με αγχώνουν περισσότερο :?

Το θέμα είναι ότι το πρόβλημα είναι τόσο σημαντικό που δε βλέπω να αποκτά αδερφάκι ο μικρούλης μου..γιατί δεν έχω καμία διαθεση να ξαναμπω στη διαδικασία..

Υ.Γ. Ζούμπι μου συγχαρητήρια για τη χοριακή! Πόσα εμβρυα έβαλες μήπως είναι και δίδυμα;

Καλημερα Λενιτσα!!Λοιπον,το ποσα παιδακια θα κανεις δεν θα στο πει κανεις!!!Να ξεκολλησουμε λιγο απο αυτο,δηλ.επειδη καποιες απο εμας εχουμε ηδη ενα παιδι,να μη προσπαθησουμε για αλλο....Μην ακουω τετοια...γιατι συγχυζομαι κ δεν κανει. :D:D:D Δεν το λεω για σενα...καταλαβαινεις ετσι;;

Για ολους αυτους που πετανε τη βλακεια τους.Και εγω οταν ανακοινωσα πως αποφασισα να κανω εξωσωματικη,καλη κουβεντα δεν ακουσα...τι τα θες τωρα αυτα;;;αφου εχεις παιδι....τι παει να πει εχω παιδι...θελω κ αλλο,γουστο μου κ καπελο μου..ααααααα....

Τελος παντων..εγω Λενακι μου ειμαι με μια ωοθηκη,εκανα βραχυ πρωτοκολλο.Πηρανε 5 ωαρια,τα 4 γονιμοποιηθηκαν,εβαλα τα 3 με 8 διαιρεσεις το καθενα την 2η μερα μετα την ωοληψια.Το αλλο το καημενουλι ειναι στην καταψυξη.Για διδυμα...δεν το βλεπω γιατι δεν δειχνουν κατι τετοιο οι τιμες της χοριακης...Δεν πειραζει...ενα και καλοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου χαιρομαι πολυ για τα ευχαριστα νεα σας να εχετε πολυ καλες εγκυμοσυνες και συντομα γερα μωρακια στις αγκαλιες σας!!!!!!!!!!1τα δικα μου νεα δυστυχως δεν ειναι και τοσο ευχαριστα....ειμαι στην 6η μερα του κυκλου και οι ωοθηκες μου δεν ανταποκριθηκαν στην θεραπεια μου αυξησε την δοση απο σημερα και μου εγραψε κι αλλες ενεσεις γιατι προφανως δεν θα μου φτασουν που σημαινει οτι πρεπει να ξαναταξιδεψουμε μεχρι την Θεσσαλονικη για να τις παρω.....ειμαι πολυ απογοητευμενη και στεναχωρημενη ο γιατρος μου ειπε οτι δεν του φαινεται παραξενο λογω πολυκυστικων αλλα πιστευει οτι απλα καθυστερουν ''να παρουν μπροστα''!!!θα δειξει....την Δευτερα θα εχω νεοτερα....η δεξια ωοθηκη εχει 1: 10*13 και 4: 5*6 και η αριστερη 4: 5*6 εχει ξανατυχει σε καμια????υπαρχουν ελπιδες????????

Βρε αγαπουλιτσα..αν καταλαβα καλα εχεις..9 αυγουλακια ολα μαζι;;;;;;;;;;;Και στενοχωριεσαι;;;;;;;;;;γιατι;;;;;;;;;;;;;;;;;;Ελα βρε...εγω 5 εκανα ολα κ ολα....Σημασια εχει αν ειναι καλης ποιοτητας!!!Μπορει να ειναι κ μονο ενα κ να ειναι τελειο!!!Ελα μη στενοχωριεσαι ολα θα πανε καλα!!Προσεξε η ψυχολογια παιζει μεγαααααλο ρολο,παρε τα πανω σου κ ορμα!!!!!Ολα καλα!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο ζούμπι!

Εγώ μίλησα με το γιατρό και μου είπε πως το κέντρο εξωσωματικής του Μητέρα υπολειτουργεί από 207/ έως 20/8 οπότε.. αναβάλλεται η εξωσωματική! τα νεύρα μου! τόση γκαντεμιά πια!

οπότε τώρα αν μου έρθει περίοδος μετά τις 8/8 ξεκινάμε, αλλιώς από Σεπτέμβρη!

@#!@##%$#%~!

έχω πέσει τελείως.. έχω να κανονίσω και τις άδειες με τη δουλειά.. τέλεια...

Ααα τους μ@#*@@ς!!!!!!!!!!!!!!Και γιατι δεν στο ειπανε πιο πριν να ξερεις;;;;Τι παει να πει υπολειτουργει ολοκληρο νοσοκομειο;;;;;Πανε καλα;;;;;;;;;;;;;;;;

Μωρε....δεν θελω να σε ξασηκωσω αλλα δεν πας να την κανεις αλλου;;;;;;;;;Βρωμαει ο τοπος απο κεντρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Λενιτσα!!Λοιπον,το ποσα παιδακια θα κανεις δεν θα στο πει κανεις!!!Να ξεκολλησουμε λιγο απο αυτο,δηλ.επειδη καποιες απο εμας εχουμε ηδη ενα παιδι,να μη προσπαθησουμε για αλλο....Μην ακουω τετοια...γιατι συγχυζομαι κ δεν κανει. :D:D:D Δεν το λεω για σενα...καταλαβαινεις ετσι;;

Για ολους αυτους που πετανε τη βλακεια τους.Και εγω οταν ανακοινωσα πως αποφασισα να κανω εξωσωματικη,καλη κουβεντα δεν ακουσα...τι τα θες τωρα αυτα;;;αφου εχεις παιδι....τι παει να πει εχω παιδι...θελω κ αλλο,γουστο μου κ καπελο μου..ααααααα....

Τελος παντων..εγω Λενακι μου ειμαι με μια ωοθηκη,εκανα βραχυ πρωτοκολλο.Πηρανε 5 ωαρια,τα 4 γονιμοποιηθηκαν,εβαλα τα 3 με 8 διαιρεσεις το καθενα την 2η μερα μετα την ωοληψια.Το αλλο το καημενουλι ειναι στην καταψυξη.Για διδυμα...δεν το βλεπω γιατι δεν δειχνουν κατι τετοιο οι τιμες της χοριακης...Δεν πειραζει...ενα και καλοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

Καλα αυτο το κολλημα οτι αν κανεις εξωσωματικη και κανεις ενα παιδι τελειωσες μου τη δινει κι εμενα.Αν και δεν εχω ακομα παιδια.Και τι δλδ;Εγω μπορει να θελω να κανω 6 παιδια εχει κανενας προβλημα πως θα τα κανω;Τι σκεπτικο ειναι αυτο παλι;Η το αλλο που αν καποια εχει παιδια απο αλλο γαμο και ξαναπαντρευεται και λενε ολοι ελα μωρε σιγα δεν χρειαζεται εχεις παιδια και τετοια :roll: Αλλα τι περιμενεις εδω σου λενε ετσι για την εξωσωματικη οταν δεν εχεις καν παιδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ ολες!!!!!!ναι εχω 9 ... 1 μεγαλουτσικο και 8 μικρουλια βεβαια δεν ξερουμε αν εχουν ολα ωαριο η ειναι τζουφια......αυριο το πρωι ξαναπαω για οιστραδιολη ελπιζω να εχει αυξηθει!!!!!!!6η μερα ηταν 82 για να δουμε αυριο......ζουμπι τα νεα σου ειναι ποοοοοολυυυυυυ ευχαριστα μπραβο κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ ολες!!!!!!ναι εχω 9 ... 1 μεγαλουτσικο και 8 μικρουλια βεβαια δεν ξερουμε αν εχουν ολα ωαριο η ειναι τζουφια......αυριο το πρωι ξαναπαω για οιστραδιολη ελπιζω να εχει αυξηθει!!!!!!!6η μερα ηταν 82 για να δουμε αυριο......ζουμπι τα νεα σου ειναι ποοοοοολυυυυυυ ευχαριστα μπραβο κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστω deppa.Προς το παρον καλα παμε,τωρα σε λιγες ωρες κατα τις 12.30,περιμενω κ το αποτελεσμα της τελευταιας ας ελπισω χοριακης.Αν ολα ειναι καλα,θα μου πουνε ποτε να παω για υπερηχο.

Αααχ....η αγωνια συνεχιζετε....εχουμε μελλον ακομα....

Μια χαρα θα σου πανε ολα κ να δεις που θα κανεις μπολικα αυγουλακια.Το θεμα ειναι να ειναι καλα!Δεν πειραζει αν τελικα γινουν 2 η 3,το θεμα ειναι η ποιοτητα τους!Αυτο μου το τονιζαν συνεχεια στο κεντρο.

Μολις εχεις νεα,πες μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδια κοριτσόπουλα...

Χαίρομαι να ακούω ευχάριστα νέα....Ζούμπι με το καλό κοπέλα μου..Από εδώ και πέρα, να έρθουν όλα όπως πρέπει και να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη.

Τα δικά μου τα νέα είναι ότι περιμένω ακόμα να αδιαθετήσω αλλά δεν!! Θέλω να πιστεύω ότι μετά την αγωγή των αντισυλληπτικών δε θα μου γίνει πιο μεγάλος ο κύκλος μου...Θέλω να ξεκινήσω κάποια στιγμή. Από την άλλη, θέλω να ρωτήσω..Επιτροπή πέρασα 25/05. Λογικά μέχρι τις 25/08 δε θα πρέπει να έχω κάνει την πρώτη προσπάθεια; Τι γίνεται σε περίπτωση που δεν προλάβω τώρα; Θα πρέπει να ξαναπεράσω; Τα φάρμακα που έχω εδώ και καιρό στο ψυγείο δε θα πάθουν τίποτα; Έχω αρχίσει να ανησυχώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημερα!!!!!!η οιστραδιολη μου σημερα ειναι 201 ο γιατρος μου ειπε πως εξακολουθει να ειναι πολυ χαμηλη και να μην κανω καν υπερυχο!!!!την τεταρτη θα ξανακανω μου αυξησε και την δοση παλι!!!!!ουφφφφ ποσο πρεπει να παει????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Deppa εγω δεν ξερω τι τιμες ειχαν οι ορμονες μου μιας και δεν μου ελεγαν (αλλα κι εγω το θεωρουσα περιττο να ρωτησω) ομως φαντασου οτι εγω δεν αυξησα τις μοναδες και παρολα αυτα τα ωοθηλακια μεγαλωσαν κι αυτα τα πιο μικρουλια που ειχα.Οχι οτι ηταν πολλα 6 νομιζω εβλεπε και πηρε τα 5.Ολα καλα θα πανε! ;)

Ποσες μοναδες κανεις;(απο περιεργεια).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε.Εγω εκανα 300 δεν μου το ανεβασε γτ φανταζομαι ηξερε οτι δεν θα ειχα παραπανω ωαρια απο οσα εκανα.Απλα επεσε εξω στους υπολογισμους του ο δικος σου.Θα νομιζε οτι μπορει να σου ηταν καλα το 200.Οπως και να χει ο γιατρος ειναι εκεινος που ξερει καλυτερα και η καθεμια μας ειναι αλλη περιπτωση.Ομως κι εγω που οι ωοθηκες μου ειναι "κουρασμενες"(κατι κουρασμενα παλικαρια τις λεω εγω.. :lol: ) την ιδια μερα με σενα ιδια χιλιοστα ηταν τα ωοθυλακια περιπου και μεγαλωσαν τελικα.Κι εγω απογοητευμενη ημουν μη νομιζεις...Εμενα μου τα πηρε την 13η μερα(και τυχερη θελω να σκεφτομαι μιας κι εγω δεν τα εχω βαλει ακομα).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως βλεπεις και οι δικες μου που ειναι ξεκουραστες......τελοσπαντων το μονο που μου δινει ελπιδα ειναι οτι και με τα σερπαφαρ αργουσαν να αντιδρασουν οτι και να εκανα εγω η ωορρηξια γινοταν παντα 20η με 21η μερα αλλα γινοταν αυτο εχει σημασια ετσι ελπιζω και τωρα οτι εστω και αργα θα ξυπνησουν και θα δουλεψουν....

βρε κοριτσια η diaz εχει χαθει η ειναι η ιδεα μου???????αα και μια αλλη κοπελα που ηταν να γεννησει lil νομιζω...καπου διαβασα οτι γεννησε να σου ζησει κοπελα μου καλη λοχεια να εχετε και να ειναι παντα γερο και καλοτυχο το μωρακι σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες και με το καλό στις εγκυούλες!!

αποφάσισα σήμερα να γράψω στην παρέα σας μιας και με έχει πάρει πολύ από κάτω. :(:(

Χτες έκανα ωοληψία και από τα 10 ωάρια μόνο 5 ήταν γόνιμα και σήμερα 1η μερα με ειδοποίησαν από το κέντρο ότι μέχρι στιγμής μόνο ένα φαίνεται να έχει γονιμοποιηθεί. Ισως να μη "δικαιούμαι" να στενοχωριέμαι τόσο μιας και έχω ήδη ένα παιδάκι από την πρώτη εξωσωματική που ήταν και τυχερή αλλά κάθε φορά τελικά νιώθεις το ίδιο. Τόσα φάρμακα, τόσα λεφτά, τόσο ψυχοφθόρο....

Περιμένουν και τα υπόλοιπα μήπως γονιμοποιηθούν αλλά δεν το πολυπιστεύουν λένε..Μήπως κ αυτό το ένα θα αναπτυχθεί άραγε μέχρι τη Δευτέρα; Ούτε καν διαιρέσεις δεν άρχισαν να γίνονται.

Δεν ξέρω τι περιμένω να μου πείτε..μαλλον είχα αναγκη να το πω κάπου γιατί οι δικοί μου με αγχώνουν περισσότερο :?

Το θέμα είναι ότι το πρόβλημα είναι τόσο σημαντικό που δε βλέπω να αποκτά αδερφάκι ο μικρούλης μου..γιατί δεν έχω καμία διαθεση να ξαναμπω στη διαδικασία..

Σε καταλαβαινω απολυτα οταν λες οτι ειναι ψυχοφθορο, οπως και ολες πιστευω,και τα χρηματα δεν ειναι ευκολο!Αλλα ξερεις πολυ καλα οτι ολα ειναι θεμα ψυχολογιας.Ακομα και αυτο το ενα μπορει να βρει το δρομο του και να γινει ενα αδερφακι.

Εγω εχω ενα παιδακι απο την δευτερη μου προσπαθεια.Πριν απο ενα χρονο ειχα μια παλλινδρομη κυηση και τωρα εχω αρχισει να σκεφτομαι τι να κανω και πως να το κανω.Σιγουρα σκεφτομαι τα χρηματα και σιγουρα σκεφτομαι οτι για τα επομενα τρια χρονια δεν θα μπορω να δουλεψω.Αλλα θελω το παιδι μου να εχει οικογενεια!!!!

Το σιγουρο ειναι οτι δεν θα το πω σε κανεναν εκτος απο μια φιλη και την αδερφη μου αν ξανακανω προσπαθεια!Δεν εχω καμια διαθεση να ακουω τα σχολια κανενος ουτε να μου μεταδιδει κανεις το δικο του αγχος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Deppa κι εγω νομιζω οτι ειναι λιγακι χαμηλη, αλλα μην αγχωνεσαι τωρα που στο πηγε 300 θα μεγαλωσουν...

ισως δεν αντεδρασε ο οργανισμος στο φαρμακο για αυτο...

οσο για την diaz αυτο σκεφτομουν κι εγω...

ας ελπισουμε να ειναι ολα καλα...!!!!

Ινα καλα τα λες, ο κοσμος μονο σχολια και κριτικες ξερει να κανει...αλλα μονο για τους αλλους...ποτε για τους εαυτους τους...

για αυτο μην ασχολεισαι καν...κανε οπως νιωθεις...

μου φαινεται εδω μεσα αλλος εχει το ονομα της γριας και αλλος την χαρη...εε littledancer-κουρασμενο παλικαρι;;; =))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mου ήρθε τελικά σήμερα....Πήρα τηλέφωνο και το Ρέα και κανόνισα να πάω αύριο να κάνω τον υπέρηχο. Ελπίζω όλα να πάνε καλά από εδώ και πέρα και να γίνει το θαύμα...Είναι μακρύς ο δρόμος βέβαια αλλά είναι να μη γίνει η αρχή...

Εγώ δεν το έχω πει σε κανέναν. Μόνο εγώ και ο άντρας μου το ξέρουμε και έτσι θα μείνει. Οι γονείς μου και η αδελφή μου είναι μακριά (Θεσσαλονίκη) οπότε δεν υπάρχει λόγος να το μάθουν. Θα με αγχώσουν περισσότερο και θα έχουν μεγάλες προσδοκίες... Τα πεθερικά και το σόι του άντρα μου επίσης δε θέλω να ξέρουν τίποτα για τους ίδιους λόγους...Όσο για φίλες, δε χρειάζεται...Αν όλα πάνε καλά, μόλις τελειώσει η προσπάθεια θα το πω στην κολλητή μου. Είναι η μόνη που δε θα σχολιάσει καν!! Ξέρει εξάλλου και η ίδια από δικό της πρόσωπο....

deppa.... εύχομαι όλα να πάνε καλά. Εμπιστεύσου τον γιατρό σου και όλα να πάνε καλά...

Πραγματικά, η diaz πού έχει εξαφανιστεί;;;

Έχετε πάει όλες για μπάνιο ή κάνετε νάνι;;;;

Να ρωτήσω και κάτι άλλο, αν και θα το ρωτήσω και αύριο....Από τη στιγμή που ξεκινάτε τις ενέσεις, αλλάζει κάτι στην καθημερινότητά σας ή κάνετε ό,τι κάνατε και πριν (από δουλειές εννοώ, κάπνισμα, ξενύχτια κ.τ.λ) και ξεκουράζεστε μόνο κατά την εμβρυομεταφορά;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα προς το παρον δεν εχουν αλλαξει πολλα πραγματα εχω κοψει βεβαια τις μπυρες και αυτο με εχει λιγο ''τσιτωση''κατα τ αλλα δεν εχει αλλαξει τιποτα θαλασσα βολτες ξενυχτι πολλα νευρα και μια μανια καθαριοτητας!!!!!!σου ευχομαι καλη αρχη και καλη επιτυχια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mου ήρθε τελικά σήμερα....Πήρα τηλέφωνο και το Ρέα και κανόνισα να πάω αύριο να κάνω τον υπέρηχο. Ελπίζω όλα να πάνε καλά από εδώ και πέρα και να γίνει το θαύμα...Είναι μακρύς ο δρόμος βέβαια αλλά είναι να μη γίνει η αρχή...

Να ρωτήσω και κάτι άλλο, αν και θα το ρωτήσω και αύριο....Από τη στιγμή που ξεκινάτε τις ενέσεις, αλλάζει κάτι στην καθημερινότητά σας ή κάνετε ό,τι κάνατε και πριν (από δουλειές εννοώ, κάπνισμα, ξενύχτια κ.τ.λ) και ξεκουράζεστε μόνο κατά την εμβρυομεταφορά;;;

Καλη αρχη!!!!!

Κοιτα εγω εριχνα κατι γλεντια!Καθε μερα και σε αλλο παρτυ πηγαινα.Επαιρνα πρωτα την δοση μου βεβαια (μενοπουρ)για να ειμαι παντα φτιαγμενη :lol::lol::lol: Ασε το τρελο σεξ με τον κολπικο υπερηχο =))=))=))

Τι να αλλαξει βρε κουκλα;Μονο οτι μερα παρα μερα πηγαινα στο γιατρο και οτι ξυπνουσα συγκεκριμενη ωρα οπωσδηποτε για να κανω τις ενεσεις.Μην τρελαινεσαι ειναι πιο απλο απο οτι φανταζεσαι.

μου φαινεται εδω μεσα αλλος εχει το ονομα της γριας και αλλος την χαρη...εε littledancer-κουρασμενο παλικαρι;;; =))=))

Δεν ειμαι εγω κουρασμενο παλικαρι.Η ωοθηκη μου ειναι :-p Αμεσως εσυ!Ευκαιρια ψαχνεις!Ακου κουρασμενο παλικαρι!Περα δλδ απο τις ωοθηκες, το ζαχαρο και ολα τα αλλα που εχουν τα κουρασμενα παλικαρια μια χαρα νεοτατη ειμαι! :lol: [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλά deppa τα πολλά νεύρα και τη μανία καθαριότητας τα έχω ήδη...Χρόνια τώρα!! Ειδικά τώρα το καλοκαίρι που κάθομαι....έχω ρημάξει τα καθαριστικά!! Αν έχω πιο πολλά νεύρα από αυτά που έχω τώρα, δε με βλέπω να τη βγάζω καθαρή...

Χορευτριούλα μου μικρή ....όλες έχουμε και από κάτι!! Δεν ξέρω για σένα αλλά εμένα οι ωοθήκες μου έχουν αρχίσει να κουράζονται και να τεμπελιάζουν (για αυτό και η εξωσωματική κυρίως). Ελπίζω με τις ενέσεις να ξεσκουριάσουν και να αρχίσουν τα γλέντια....Είδομεν!! Νεότερα από το μέτωπο....αύριο!!

Όσο για το μπάνιο στη θάλασσα, ψιλοφοβάμαι με την ιδέα και μόνο ότι θα μολυνθώ....Και επειδή όταν μου μπαίνει εμένα κάτι στο μυαλό δύσκολα φεύγει λέω να τα αποφύγω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ jigsaw!!!! ολα να πανε καλα!!!

νομζω οτι και το καπνισμα και οι καφεδες δεν πολυκανουν καλο...αλλα ρωτησε το καλυτερα...

δεν καπνιζω και δεν πινω καφεδες και για αυτο δεν το λεω με σιγουρια...

νομιζω ομως οτι ετσι μου ειχε πει...

Ζουμπι τι εγινε με την χοριακη;;; ολα καλα κοπελα μου;;;

ποτε με το καλο ο υπερηχος;;;

Ελενη εσυ ποτε θα πας για να ακουσεις καρδουλες;;;;;

Αυτο λεω κι εγω littledancer...περα απο την ωοθηκη, την κουραση, το αλτσχαιμερ κλπ κατα τα αλλα μια χαρα εισαι...σφιζεις απο ζωη!!!!χιχιχι!!! =))=)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο λεω κι εγω littledancer...περα απο την ωοθηκη, την κουραση, το αλτσχαιμερ κλπ κατα τα αλλα μια χαρα εισαι...σφιζεις απο ζωη!!!!χιχιχι!!! =))=)):)):)):)):))

:-j:-j

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα.. ορεξη βλεπω κ μαρεσει.... η ζουμπι μια χαρα... 1700 χοριακη.. θα σας τα πει κ η ιδια...

γω σημερα εχω ενα πονοκεφαλο αλλο πραγμα... κ επισης ανακατευομαι κ λιγο....

τα ροζ απο χθες ειναι πιο εντονα... απο οτι καταλαβα πρεπει να προσεχω παρα πολυ...ουτε βολτες , ουτε αμαξι , ουτε τιποτα... τουλαχιστον να περασει το τριμηνο και μετα βλεπουμε ...

σημερα μπηκα στο 2 μηνα....καθε 10 θα αλλαζω μηνα λεει ο γιατρος.......

οσο για την μασα... δεν εχω καθολου ορεξη να τρωω κι αν τρωω θελω να τρωω γυρους, λουκανικα και οτιδηποτε ανθυγεινο και παχυντικο... α και ολα πρεπει να εχουν μεσα σως... :lol::lol:

εχω χασει 1,8 κιλα...

τωρα ειμαι 50,2.... ο γιατρος ειπε να τρωω γιατι δεν του αρεσει το βαρος μου...

ε τι να κανω κ γω... ποσο πια να τρωω... παντως ειμαι ευχαριστημενη για φτασω 65 κιλα οταν θα γενναω..

στην ειρηνη πηρα 11 απο 49 πηγα 60.. τωρα που ειναι διδυμα θα πρεπει να παρω παραπανω.. απο 14 μεχρι 20 κιλα ειπε ο γιατρος...

ευχομαι σε αυτες που κανουν προσαθεια τωρα μια θετικη χοριακη και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραία κέφια και πειραγματάκια είναι αυτά;;;;;; μου φτιάξατε την διάθεση!!!!!! :P:P:P

χοριακές στα ύψη βλέπω!!!! Από το καλό στο καλύτερο βρε κορίτσια!!!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΑΝΘΗΡΑ!!!!!

Aggelika μου εγώ.....σεβασμό στα γερατειά .....αλλά μακριά από την βία...καταλαβαίνεις!!!!! ;);) ....επηρεάστηκες από κανέναν Κασ.......;;;;;;;;;; :lol::lol::lol:

Deppa, μην αγχώνεσαι....εγώ με 300 μονάδες και μόλις 2 ωάρια.......Θα ανέβουν οι τιμές σου και στην οιστραδιόλη, μην βιάζεσαι!!!

Lil, σήμερα γεννάς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Με καλό ο γιόκας σου!!!!!!!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: να είναι γερός και καλότυχος!!!!!!!!!!!! Άντε να παίρνουμε και εμείς σειρά.....

Diazaki ελπίζω να περνάς καλά εκεί που είσαι!!!! καλές δροσιές!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιαααααααα!!!!!!!!!!

Ολα υπεροχα βλεπω με τις χοριακες!!!Ολα να πανε καλα ευχομαι!!!

Κοριτσια η Lil γεννησε προχθες,το ειδα στο αλλο ποστακι που το εγραψαν τα κοριτσια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @marinamanoulitsaκοριτσακι μου λυπαμαι πολύ και για εσενα😢 πάλι βιοχημικη βρε κορίτσι μου πφφφφ! Δεν ξερω τι να πω πραγματικά! Μη το βάζεις κατω κορίτσι μου γτ είναι πολύ σημαντικό που κανεις συλληψη φυσιολογικά και δεν χρειάζεσαι άλλες μεθόδους! Θα έρθει το μπεμπακι σου είμαι σιγουρη🙏
    • Κορίτσι μου λυπαμαι πολύ😢 ήταν βιοχημικη κορίτσι μου ότι και να έπαιρνες δεν θα βοηθούσε! Πέρασα και εγώ μια βιοχημικη τον Δεκέμβρη που μας πέρασε ακριβώς όπως εσυ η πρώτη χοριακη νου ήταν 9,9 και η δεύτερη αρνητικη  και έπειτα πολύ αίμα και πόνοι δυνατοί ! Ξεκινά καινούργιος κύκλος όποτε σφίξει δοντια σήκωσε ανάστημα και ξεκινά τις προσπάθειες και το μωρακι είναι στο δρομοοοοο❤️🙏
    • Με τίποτα κορίτσι μου δεν θα ήθελα να παρω την απόφαση ! Ούτε να το σκέφτομαι άλλωστε παρακάλεσα τον άγιο Εφραίμ που πήγα και του είπα πως αν είναι άρρωστο το μωρακι μου να το πάρει κοντα του🙏 ο γιατρός μου είπε πως θα είχε πολλα προβλήματα μιας και η αυχενική του ήταν πολύ αυξημένη  αλλά είχε υγρό και στην κοιλιτσα του και αν δεν παλινδρομουσε και ερχόταν στη ζωή θα είχε σοβαρά θέματα! Ευχαριστώ κοριτσάκι μου μακάρι η Τρίτη να είναι και η τυχερη🙏🤞🌈 Μακάρι κορίτσι μου μακαριιιιιιιιιιιι🙏❤️🌈 Ναι είναι σπάνιο σύνδρομο και έχει διάφορες μορφές ! Μπορεί πχ να είναι μόνο στείρο , να έχει αναπτυξιακά , νοητικά (σπάνιο), αλλά και παθολογικά όπως διαβήτη, αυτοάνοσα, αντίσταση στην ινσουλίνη , πρόβληματα στα αυτιά όπως ακοή ωτίτιδες κτλ αλλά και  ψυχοκοινωνικά θέματα. Τυχαίο γεγονός μας είπε και εμας μιας και οι καρυοτυποι μας βγήκαν φφσηολογικοι! Όπως τα λες κορίτσι μου συν αυτά που ανέφερα πιο πάνω! Τα πήρε ψηλά μαζί του για να μην ταλαιπωρηθούν το πιστεύω πολύ αυτό🙏 Σε ευχαριστώ πολύ για τα ομορφα λογια σου κορίτσι μου❤️ θα ανταμειφτούμε όλες μας και θα κρατήσουμε ένα γερό μωρακι στην αγκαλια μας❤️🌈 μπάντα αξία να είσαι είσαι κορίτσι μου🙏 με το καλό η βαφτηση και με το καλό το μπεμπακι σου το γλυκο ουράνιο τόξο σου🙏❤️🌈 Καλύτερα που σταμάτησε η καρδουλα από το κοριτσάκι μου δεν θα άντεχα να έρθει στη ζωή και να ταλαιπωριόνταν με τίποτα🙏 με το καλοοοοστη φίλη σου κοριτσάκι μου🌈 όλα να πανε υπεροχα❤️ Αχ κορίτσακι μου θα έρθει το ουράνιο τόξο μας θα το δεις🌈🌈 εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε☺️❤️
    • Ααα εντάξει τότε καλύτερα να έχεις κάποιον κοντά σου εκείνο το διάστημα είναι η αλήθεια  Ναι να πάρεις τηλ μακάρι να βρεις ραντεβού άμεσα.. εγω Τετάρτη θα πάω να με δει και πρέπει να παρω τον άλλο τηλ (τον ιδιώτη ) να του πω ότι λογικά θα σταματήσω να πηγαίνω σε αυτόν 
    • @Ioann89 μην το σκεφτεσαι. Ειναι πολυ αρχικο σταδιο. Κατι ηταν λάθος και δεν προχώρησε. Οση προγεστερονη και να επαιρνες δε θα αλλαζε κατι πιστευω. Μην κανεις τέτοιες σκεψεις. Θα μπορούσες καν να μην καταλαβεις οτι εχεις καθυστέρηση. Λογικα απο αυτο τον κυκλο κιολας θα μπορεις να ξανα προσπαθησεις. Κριμα ρε κοριτσι μου. Δεν εχω κατι αλλο να σου πω.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...