Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ15!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες! Τα πράγματα δείχνουν να πηγαίνουν καλά - κάθε μέρα αιμοληψία για E2 και υπέρηχο με αντίστοιχη αυξομείωση δόσης. Τα ωοθηλάκια μου είπε ο γιατρός είναι πολύ καλά και σε μέγεθος και σε αριθμό! (δεν ξέρω ακριβώς πόσα είναι, αλλά σε μέγεθος ειναι κατά μέσο όρο 12-13mm)

Πρώτα ο Θεός Δευτέρα - Τρίτη θα κάνουμε την ωοληψία......Πέμπτη-Παρασκευη την εμβρυομεταφορά!

Κορίτσια είναι η πρώτη μου φορά και έχω αρκετό άγχος. Δεν φοβάμαι τις διαδικασίες αλλά θέλω να έχουμε καλή ποιότητα εμβρύων και ΦΥΣΙΚΑ καλή έκβαση! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και μια ερώτηση .... είναι νορμάλ η καθημερινή μέτρηση οιστραδιόλης και ο κολπ. υπέρηχος?

Να σας ενημερώσω οτι έχω πολυκυστικές ωοθήκες και κάποιο προβληματάκι υγείας και ίσως αυτός είναι ο λόγος που με παρακολουθούν τόσο στενά!

Φιλάκια Πολλά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marinasot για αυτο σου ζητα να σε βλεπει καθε φορα...ισως φοβαται οτι μπορει να δημιουργηθει καποια κυστουλα λογω πολυκυστικων, αλλα μην αγχωνεσαι αφου ολα πανε τελεια!!!! Με το καλο κοπελα μου,ολα να πανε ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Diaz μου παω για Ιουνιο γιατι προεκυψε ενα θεμα υγειας του πατερα μου, ευτυχως οχι σοβαρο, και χρειαζονται την στηριξη μου...

Καλη επιτυχια σε οσες ηδη ξεκινησαν και σε οσες ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινα μου ολα να πανε καλα με την πεθερουλα σου...να κανεις κουραγιο και να δινεις ελπιδες στον αντρουλη σου ασχετα με το τι λενε οι γιατροι...ποτε δεν ξερεις...και δεν ειναι και Θεοι...

Φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε φιλώ κι εγώ aggelika μου! Σωστά αυτά που λες, να είσαι καλά!

Marinasot, καλή επιτυχία!!!! Μην φοβάσαι τίποτα, πίστη και αισιοδοξία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα από ότι κατάλαβα τα πας πολύ καλά με την πεθερούλα σου! Και εγω το ίδιο.. είναι καταπληκτική γυναίκα. Μάλιστα την προσφωνώ με τον ίδιο τρόπο... ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ:) Είμαι τυχερή γιατί είναι (σχεδόν) σαν να έχω 2 μαμάδες :lol: Της ευχομαι καλή και ταχεία ανάρρωση & από εδώ και πέρα μόνο ευχάριστα νέα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως τό'χει το όνομα;;; :lol::lol::lol:

Ευχαριστώ για τις ευχές όλων σας!

Άλλο θέμα: μόλις με πήρε ο γυναικολόγος μου και το ΠΑΠ δείχνει τραχηλίτιδα και πρέπει να κάνω και καλλιέργεια κολπικού... Αμάν! Τι άλλο θα γίνει;;; Σωστά κρίνει πως πρέπει να κάνω καλλιέργεια για να δούμε ακριβώς τι είναι και πώς πρέπει να αντιμετωπιστεί. Και μάλιστα μου είπε ότι πρέπει να πάρω αντιβίωση, αφού πρώτα δούμε τι και πώς. Ευτυχώς μόλις αδιαθέτησα κι έτσι "τρενάρεται" λίγο, αφού δεν πρέπει να έχω πάρει αντιβίωση πριν κάνω τον έλεγχο ανοσοποιητικού. Θα κάνει και 3-4 μέρες το αποτέλεσμα, οπότε βολεύεται, αν είναι κάτι απλό φυσικά...

Γρρρρρρρρρρρρρρρρ.....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να κάνουμε διαγωνισμό ποια κάνει τις περισσότερες εξετάσεις και επισκέψεις στους γιατρούς!! :lol::lol::lol:

Εγώ τεστ Παπ και καλλιέργεια θα κάνω τον Σεπτέμβριο.Μετά τα μπάνια στη θάλασσα.Αρνούμαι να κάνω άλλες εξετάσεις τώρα!!!!!!! [-([-([-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινα να δινεις κουραγιο στον αντρα σου και με τη σειρα σας στην πεθερουλα σου! Ευχες για τα καλυτερα να ειναι περαστικα!

Πριν την εξωσωματικη ειχα κανει και εγω παπ και μου ειχε βρει τραχηλιτιδα σε μικρο βαθμο και με εστειλε για καλλιεργεια.Τελικα δεν εδειξε τιποτα! Μπορει να ειναι και καποιος ερεθισμος απο επαφη ισως, δεν ειναι ομως τιποτα σοβαρο να μην ανυσηχεις καθολου!

Μαρινασωτ μην φοβασαι και σε εμενα πρωτη προσπαθεια ηταν και το ειχα παρει χαλαρα το θεμα της διαδικασιας, ολα θα πανε καλα!

Ντιαζακι μου ημουν 63κιλα και εφτασα 75! Ειμαι 12 συν .Δεν μου φαινεται και τοσο, πιο πολυ στην κοιλια τα εχω παρει.Στο προσωπο μου λενε οτι φαινεται πιο αδυνατο...Ο γιατρος μου ομως καθε φορα μου τι λεει :? Εσυ μια χαρα εισαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περυσι 5/05 ακανα την τελευταια μου εμβρυομεταφορα με β χοριακη 0 και φετος εχω στην αγκαλια μου το γιο μου........που ηρθε χωρις εξωσωματικη....... σε καθε αποτυχια η σε καθε εξετασεις αναρωτιομουν αν αξιζει τον κοπο!!!!!????? η ερωτηση μου απαντηθηκε με το που εμεινα εγκυος........ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ!!!!!!!!ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ!!!!!!!!ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ!!!!!!!!!! ειμαστε πολυ ερωτευμενοι(εγω και ο γιος μου)!!!!για να καταλαβετε τον εχω στην αγκαλια μου να τον κοιμησω και κραταει την μλπουζα μου με το ενα χερακι του απο μπροστα και το αλλο απο πισω για να μην τον αφησω......τον ταιζω και με κοιταει μεσα στα ματια.....τον σκουπιζω και μου γελαει ....του χαιδευω τα μαλλακια και κλεινει τα ματακια μου!!!!!!οταν κοιματε στο κρεβατακι του ξυπαει καθε 3 ωρες οταν κοιμομαστε μαζι αγκαλιτσα ξεχναει να ξυπνησει...ξερω οτι τον κακομαθαινω με το να κοιμομαστε μαζι αλλα δεν με νιαζει!!!!!!!!! καταλαβενω την αναγκη του να ειμαι συνεχεια διπλα του και να του κραταω το χερακι και καταλαβενει την αγαπη που νιωθω για αυτον!!!!!οταν αρχιζει να κλαει και τον παρω αγκαλια και ακουσει την φωνη μου να του λεει τι σου κανανε?????ποιος σε πειραξε?????να τον μαλωσω!!!!!σουφρωνει τα χειλακια του....σαν να θελει να μου παραπονεθει .....και οταν το φιλαω γαληνευει το προσωπακι του!!!!!ξερω οτι ο ομφαλιος λωρος δεν εχει κοπει ακομα για εμας και ουτε ποτε θα κοπει!!!!!!!ειναι η ζωη μου ειναι τα παντα για μενα!!!!!!!!!!!!τον εχω στην αγκαλια μου και ακομα δεν πιστευω οτι ειναι δικος μου,.....μονο δικος μου!!!!!!!!!!!θελω μονο να ειναι γερος και δυνατος!!!!!και ολα τα παιδια του κοσμου και ολοι οι αγιοι να μας τα προσεχουν!!!!!!!!

σας ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου ολες να γινετε μανουλες και να νιωσετε αυτα τα συναισθηματα!!!!!!!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ !!!!!!ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΑΤΕ!!!!!ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΑΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!!!!ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΛΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΑ!!!!!ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!!!στις εγκυουλες μας να ευχηθω με το καλο κ με ενα πονο !!!!και σε εσας που προσπαθειτε να φουσκωσετε !!!!!!!! με πολλα πολλα γερα και δυνατα μωρα.........σας φιλω.......καληνυχτα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia μου με πιάσανε τα ζουμιά!!!!! Είναι τόσο όμορφα αυτά που περιγράφεις!!!!....εύχομαι να το ζήσουμε όλες!!!!!...ζω για αυτές τις στιγμές.....

Πραγματικά πιστεύω ότι το βιώνουμε διαφορετικά από τις γυναίκες που τα παιδάκια τους τους έρχονται εύκολα και αβίαστα.....Μακάρι να είναι καλά όλα τα παιδάκια του κόσμου και να απολαμβάνουν αστείρευτη και παντοτινή αγάπη!

Lil βαδίζω στα δικά σου βήματα και ήδη στην 17η εβδομάδα έχω πάρει 5 κιλάκια! Δεν βαριέσαι δικά μας είναι δεν τα κλέψαμε.....χι!χι!

Diazaki είσαι Θεά με μόνο 2 κιλάκια.....και να φανταστείς ότι έχουμε μόνο μία εβδομάδα διαφορά!

Μαρινάκι μου κάτι απλό είναι μην ανησυχείς! Μετά από τόσα που έχεις πραγματικά περάσει..........

Εύχομαι τα καλύτερα για την πεθερούλα σου!! να αναρρώσει και να το ξεπεράσει ανώδυνα και γρήγορα!

littledancer μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι...χι!χι! :lol::lol:

Φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia μου ειλικρινά με πήραν τα ζουμιά! Πολύ όμορφα λόγια αυτά που γράφεις!! Να σας ζήσει το αντράκι σας! Πάντα γερό και δυνατό! Μην ακούς κανέναν για τον αν τον κακομαθαίνεις ή όχι! Κάνε ό,τι λέει η καρδιά σου! Ανυπομονώ να ζήσω κι εγώ αυτές τις στιγμές κι εύχομαι στην ίδια θέση να βρεθούν και όλες οι κοπέλες που προσπαθούν!

Λιλ μου εσύ κοντεύεις οπότε τι 12 τι 15! Το μωράκι να είναι καλά! Εγώ να δω που θα τερματίσω! Το μόνο καλό είναι ότι περιορίστηκε η όρεξή μου και η πείνα μου οπότε ελπίζω να έχω καλύτερο έλεγχο.

Άντζι καλά τα 5 κιλάκια απλά προσπάθησε να τα ελέγξεις λίγο γιατί όλοι μου λένε ότι από τον 7ο και μετά θα βάζουμε τα κιλά για πλάκα! Μπορεί να είναι 2 τα κιλάκια μου αλλά από το καθισιό έχει χαλαρώσει όλο το σώμα μου και μου φαίνεται σαν να έχω πάρει 10!!

aggelika81 ο Ιούνιος είναι κοντά! Όλες μαζί εδώ για την εκκίνηση!

Marinasot καλή επιτυχία! Εύχομαι μια τεράστια χοριακή! Μια χαρά είναι τα αυγουλάκια σου! Μην αγχώνεσαι για νούμερα (ποιος μιλάει τώρα που κι εγώ είχα του κόσμου το άγχος!). Να είσαι αισιόδοξη, ήρεμη και να έχεις πίστη!

Littledancer υπομονή καλή μου! Το αποτέλεσμα θα ανταμοίψει τους κόπους σου!

Μαρινάκι περαστικά στην πεθερούλα σου! Ο Θεός αποφασίζει, οι γιατροί απλά κάνουν ότι μπορούν! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Να είστε αισιόδοξοι και να της δίνετε κουράγιο! Αμάν πάντως με τις αναποδιές. Τώρα βρήκε να εμφανιστεί η τραχηλίτιδα;;; Θα περάσει κι αυτό και μετά βουρ για την τυχερή προσπάθεια!!!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Lia μου! Μας έκανες να κλαίμε σήμερα, από ευτυχία και χαρά για σένα, από αγωνία και λαχτάρα να τα ζήσουμε κι εμείς αυτά που περιγράφεις! Γι' αυτά αγωνιζόμαστε όλες εμείς εδώ και προσπαθούμε, να έχουμε κι εμείς κάποτε χεράκια να μας κρατάνε αγκαλίτσα, να γεμίσουν και τα δικά μας σπίτια με τα κλάματα και τα γέλια μωρών. Να είσαι καλά και να κακομαθαίνεις τον πρίγκιπά σου τον κούκλο! Κι εμείς σ' αγαπάμε πολύ!!!

Σας ευχαριστώ ξανά που μου συμπαραστέκεστε και μου ελαφρώνετε λίγο την καρδούλα μου, έσκασα χθες! Οκ, δεν θα είναι τίποτα σημαντικό. Μην σας πω ότι για καλό εμφανίστηκε! Εμ! για να το πάρουμε κι έτσι: πόθεν προήλθε η φλεγμονή;;; Οεοοοο;;; Μήπως και κάποιος άλλος πρέπει να ανησυχεί για τα μικρόβια γενικώς;;; Έτσι, έτσι... Να μην τρέχουμε μόνο εμείς τα κορίτσια!!!

Αλλά τι να πω; Είχαμε που είχαμε τόόόόόσον καιρό you know what, έπρεπε και να κάνω φλεγμονή;;; Το μόνο που ελπίζω είναι να μην μας πάει κι άλλο πίσω...

Εδώ κολλάει: βρε κόψ'το αφού σε πειράζει... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λια μου μας πηραν οντως τα ζουμια με το κουκλι σου!!!

Αντζη μου ενω στην αρχη με ειχαν ενοχλησει τα κιλα, τωρα αρχιζω να σκεφτομαι να πανε ολα καλα και ειμαι σιγουρη οτι θα τα χασω μετα και με τη δουλεια.Και εσυ μην αγχωνεσαι αρκει να μην κανουμε υπερβολες.

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα γλυκιες μου φιλεναδες......

μαρινα μου περαστικα στην πεθερα σου.ευχομαι ολα να πανε καλα,συγνωμη που δεν σου ευχηθηκα εχθες αλλα δεν προλαβα να διαβασω τα μηνυματα!!!!!κοριτσακια μου μην αγχωνεστε για τα κιλα,θα φυγουν μετα απο το τρεξιμο :lol::lol: εγω σε ολη την εγκυμοσυνη ειχα παρει 14 κιλα.ΠΡΟΣΟΧΗ μονο στις τελευταιες εβδομαδες επαιρνα 2 κιλα την εβδομαδα...και παλι καλα που γεννησα στην 37 εβδομαδα αλλιως θα ειχα γινει μπαλονακι με ποδαρακια :lol::lol: με το που γεννησα εχασα 9 κιλα αλλα αυτα τα 5 δεν φευγουν με τιποτα αλλα ουτε που νοιαζει βλεπω το μωρο μου και τα ξεχναω ολα!!!!!!

σας ευχομαι να τα νιωσετε ολα αυτα...και να γεμισουν τα σπιτια σας ουυυυυυυαααααααααααααα!!και πολλα πολλα χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!και οι αγκαλιες σας μωρακια να σας κρατανε γερα να μη τα αφησετε :lol: !!!!!!!!!δεν υπαρχουν λογια να σας περιγραψω τι νιωθω....το ονειρο μου εγινε πραγματικοτητα!!!!!!ξερω οτι ενας ανθρωπος με αγαπαει πραγματικα και για μια ζωη εγω θα πρεπει να ειμαι διπλα του να τον αγαπω χωρις ανταλαγμα και να τον στηριζω!!!!!!!!!! ολη μου η ζωη ειναι ο χρυσοβαλαντης μου!!!!!!!!!!!!!!!βρηκα το χαμογελο μου.....θυμαμε παλια εβαζα το ψευτικο χαμογελο και εβγαινα εξω(,οπως κανουμε ολες) ευχομαι ο θεος να μας δινει παιδια!χωρις να μας πεδευει`καλο βραδυ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia μου μας μεταφέρεις πανέμορφες και γλυκιές στιγμές! Μακάρι να μας αξιώσει ο Θεός να τις ζήσουμε όλες μας, κι εμείς που περιμένουμε τα μωράκια μας αλλά και οι κοπέλες που προσπαθούν! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: Να είσαι καλά και να χαίρεσαι το όμορφο αντράκι σου!!!

Τα κιλά είναι σίγουρο το λιγότερο που μας απασχολεί! Σημασία έχει να έρθουν υγιή τα μωράκια μας!

Χθες είδα πάλι το μπεμπάκι μου και ξετρελάθηκα! Μάθαμε και το φύλλο! Είναι αγοράκι!!! Άλλο ένα αντράκι έρχεται!! Όχι ό,τι αν ήταν κοριτσάκι δεν θα είχα πάλι το ίδιο ηλίθιο χαμόγελο... Το μόνο που έλεγα είναι γερό ναναι και ότι ναναι! Τώρα απλά ξέρω τι είναι. Θεέ μου σε ευχαριστώ!!!!

Κορίτσια υπομονή και θα γίνει το θαυματάκι και για σας! Πίστη και υπομονή.

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντιαζ αγοραρος , ε? [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Παρεα θα ψαχνουνε για νυφες, τι καλα!!!!!! :lol::lol:

Λιακι και εγω τωρα ετσι σκεφτομαι, οπως και το ντιαζακι, μονο να ειναι υγειη μωρακι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρηκα το χαμογελο μου.....θυμαμε παλια εβαζα το ψευτικο χαμογελο και εβγαινα εξω(,οπως κανουμε ολες) ευχομαι ο θεος να μας δινει παιδια!χωρις να μας πεδευει`καλο βραδυ.....

Αχ τι ωραία που το είπες αυτό,με αντικατοπρίζει απόλυτα!Να σου ζήσει κοπέλα μου και να τριπλασιάσω την ένταση της ευχής σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μαι κ γω!!! μετά από πολύ καιρό που είχα τις κλειστές μου...τις μαύρες μου και όλα αυτά...έφυγα για Πάσχα στο χωριό μου και ξεκίνησα και τις ενεσούλες για νέα προσπάθεια.... σήμερα πήρα τα αποτελέσματα της χοριακής!!θετικόοοοοοοοοο προσπαθώ να το συνειδητοποιήσω.....

Υ.Σ. δε σας είχα ξεχάσει...σας σκεφτόμουνα...αλλά δεν ήμουν σε ψυχολογική κατάσταση να συζητώ για το θέμα....ενημερώστε με αν έχασα κάποια σημαντικά νέα...

Υ.Σ.2. εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν να έχουν και συτές σύντομα θετικά νέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα γινω μανουλα συγχαρητηριαααααααααααααααααααααα [smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif] ευχομαι να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!τα κιλα ειναι το τελευταιο πραγμα!!!!!!!!!!γερα υγιει και δυνατα μωρα θελουμε!!!!!!!!1φιλακια σε ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha_gino_manoyla ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Δεν χρειάζεται να απολογείσαι! Σίγουρα μας σκεφτόσουν! Σημασία έχει ότι έχεις μια θετικότατη χοριακή! Εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη! Να πάνε όλα καλά και να έρθει ένα ή δύο υγιή μπεμπάκια! Αχ.... τι καλά πολύ χάρηκα!!

Άντε και στις υπόλοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μαι κ γω!!! μετά από πολύ καιρό που είχα τις κλειστές μου...τις μαύρες μου και όλα αυτά...έφυγα για Πάσχα στο χωριό μου και ξεκίνησα και τις ενεσούλες για νέα προσπάθεια.... σήμερα πήρα τα αποτελέσματα της χοριακής!!θετικόοοοοοοοοο προσπαθώ να το συνειδητοποιήσω.....

Υ.Σ. δε σας είχα ξεχάσει...σας σκεφτόμουνα...αλλά δεν ήμουν σε ψυχολογική κατάσταση να συζητώ για το θέμα....ενημερώστε με αν έχασα κάποια σημαντικά νέα...

Υ.Σ.2. εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν να έχουν και συτές σύντομα θετικά νέα

[smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!Θα γίνεις μανούλα ;)

Θα ξανακάνεις χοριακή ή θα πας στον γιατρό;Τι σου είπαν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοπέλα μου......σε θυμαμαι ...ε σε λίγο καιρό πρέπει να αλλάξεις κ νικname Είμαι μανούλα ;)

Κοριτσακια καλά αποτελεσματα σε όλες σας.........είμαι κ εγω κάποιο παλιότερο νούμερο....

του εξωσωματική ποιες ξεκινήσαμε παρεούλα...................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tha gino manoyla ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Με το καλό κορίτσι μου! Άντε, άντε, το πάρτυ ξεκίνησε!!!! Κι εμείς σε σκεφτόμασταν και καλά έκανες που μας έλειψες! Χάρηκα!!!!

Diazaki μου, τι χαρά!!! Πω-πω-πω τι παληκάρι έρχεται!!! Μπράβο γλυκειά μου!!!

Lia μου! Σ' ευχαριστώ για τις ευχές, μακάρι να πιάσει και η τελευταία σου για όλα τα κορίτσια που προσπαθούμε!

Η πεθερούλα μου βγήκε, είναι καλά και προσπαθούμε όλοι να είμαστε αισιόδοξοι!

Πολλά ευχαριστώ για την θερμή σας συμπαράσταση!

Σας λατρεύω!

Ε! ψιτ! Εγκυούλες!!! Φυσάτε και προς τα εδώ, ναι;;;;

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...