Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012! Νο5! ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 345
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΕΙ Η ROSE ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ....ΗΤΑΝ Η ΜΙΜΗ Ή ΑΛΛΙΩΣ ΔΗΜΗΤΡΑ....ΜΟΛΙΣ 24 ΕΤΩΝ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΩΛΟΑΡΡΩΣΤΙΑ.........ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΩ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια........ δεν ήθελά να έχω τέτοια επιστροφή στο φόρουμ μας.... από καιρό προσπαθούσα να μπω αλλά είχα χάσει τον κωδικό μου.... Η Μιμή μας έφυγε τόσο άδικα.... και μέσα σε μικρό διάστημα, μόνο ένα μήνα (ούτε ένας μήνας δεν πρέπει να ήταν) τον τελευταίο την είχαμε χάσει και απλά μπήκε να μας πει ότι τρεχει στα νοσοκομεία και φοβούνται για τα χειρότερα, δεν μας είπε κάτι παραπάνω και δεν μπορούσαμε να φανταστούμε ότι αφορούσε την ίδια καιότι ήταν τόσο σοβαρό. Γύρισε από τις διακοπές της και είχε πνευμονία.... κατέληψε από την παλιοαρρώστια... χθες έγινε η κηδεία της.... τι να πω έχουμε σοκαριστεί όλα τα κορίτσια........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικα εχω σοκαριστει.....δε ξερω τι να πω.....αλοιμονο σε αυτον που φευγει....και στο παιδακι της που εμεινε χωρις μανουλα....κριμα...κριμα..κριμα....ο θεος να αναπαυει τη ψυχουλα της.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου κανετε καποια κακη πλακα ετσι??? μιλαμε για τη rose απο το ποστακι μας??? δεν το πιστευω , πως εγινε? ??? :cry::cry::cry: το παιδακι της?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε Εβιτουλα ασε!!! τα πραγματα εγιναν ως εξης... Η Δημητρα ειχε την βαπτιση της κορουλας της ειδαμε φοτο και όλα και μετα πηγανε διακοπες χαλκιδικη Ανδρο ξανα Χαλκιδικη και γυρισανε Θεσ/κη 20-8... Εγραψε οτι γυρισε απο τις διακοπες και μετα χασαμε τα ιχνη της και μας παρεξενεψε... Στις 6 Σεπτεμβριου της γραφουμε που εισαι δημητρα? όλα καλά? και μας απαντα κοριτσια ημουν 10μερες στο νοσοκομειο το ψαχνουμε και υποψιαζομαστε τα χειροτερα.... Την τριτη το μεσημερι εγινε η κηδεια της... καλπαζουσα μορφη κακοηθειας... 24 χρονων κοριτσακι με ενα μωρακι 8 μηνων.. ναι ηταν η rose d Δημητρα το ονομα της την κορουλα της την βαπτισε Ειρηνη και την φωναζουν Ρενια... Αυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου εχω στεναχωρηθεί παρα πολυ... απο το πρωι ολο αυτο σκευτομαι. ειναι τοσο κριμα κ αδικο να φευγει ετσι , τοσο μικρη. σκευτομαι αυτο το κοριτσακι που θα μεγαλωσει χωρις τη μανουλα του.. ευχομαι να την βλεπει απο κει ψηλα κ να την καμαρωνει καθως θα μεγαλωνει...

.....ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΤΑΞΙΔΙ ΔΗΜΗΤΡΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia m ti kanete???exw na mpw k egw d 3erw apo pote!!!!!

milnsa me tnv kiki snmera k ema8a ta dusaresta...ti na pw san tnv ugeia d einai tpt kai kalo einai na mn t 8umomaste auto mono otan sumvainei kati kako....

anyway...8elw n'akousw nea eimeis eimaste oles mia xara n mikrn malista leei k le3oules prwta eipe mpampa grrrrrrrrrrr meta mama ata mam k twra mas leei k giagia!!!!!!!n megaln akoma tpt ;(eimaste konta sta 7 kila trwme frouta k fagnto kanonika edw k ena mnva peripou k ola kala t mono provlnma m exw 8ema me tnv megaln m kai t gala d t 8elei me tpt protima k menei nustikn!!!!!!8hlasa 6 mnves kai tis2 alla panw p eipa 8a t kopsw gt d antexa adia8etnsa k m kopnke mono t

ayta pros t parwn etsi gia n'alla3ei ligo t klima filia se oles k se ola ta ninakia sas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω αρρωστουλα τι μικρη.....εχει πυρετο....γκρινια.....

κατα τ αλλα καλα ειμαστε δοξα το θεο....η μικρη εφτασε τα 9110....σχεδον μονο με θηλασμο μιας και τρωει μονο κρεμα και αυτη τις τελευταιες 15 μερες....εχουμε 3 δοντακια...δεν μπουσουλαμε ακομα....ειναι χοντρουλα :D

τα ταλιμπανια πανε σχολειο...

με το γαλα τι ακριβως θεμα εχεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως δεν της αρεσει το γαλα που της δινεις;;;;;δοκιμασε καποιο αλλο...επισης τα μωρακια που θηλασαν θελουν πιο κρυο γαλα.....δεν μπορω το ζεστο που πινουν τα αλλα μωρακια........

μπραβο σου που τα καταφερες να θηλασεις για 6 μηνες..... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δοκιμασει να την ταισει καποιος αλλος πχ ο μπαμπας της η η μαμα σου...μπορει να μην το δεχεται απο σενα γιατι περιμενει να την θηλασεις..........

post-11264-13873939638587_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...