Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!!!ΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ...


Recommended Posts

Είπα να αλλάξω τίτλο( Ποιες δεν περιμενουμε περιοδο το Μαρτιο), μηπως και αλλαξει η τυχη μας κοριτσια :) Δεν θέλω να ρθει....στις 14/3/2012...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κι απο μενα!!!!!!!!ουτε εγω θελω να μου'ρθει αλλα μαλλον δεν την γλιτωνω!αρχισαν κιολας τα συμπτωματα!!!!!!δεν περιμενω 23-2!!!καλη επιτυχια σε ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου μπήκα να σας πω ένα ευχάριστο!!!

Είμαι έγκυος!!!!! Δύο χοριακές θετικές και μεγαλώνουν!!!!

Σε όλες θα έρθει το θαυματάκι!!! Πίστη, επιμονή και υπομονή!!!!

Μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία σε όλες!!!

Φουουουουουουουουουου να κολλήσετε γκαστροαεράκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο melipikto!!!!Ευχομαι να πανε ολα καλα!!!!!Διαβαζω καιρο το forum..μπορει να μην γραφω παντα λογω ελλειψης χρονου..αλλα σιγα σιγα σας μαθαινω απο εδω μεσα!!!Ευχαριστουμε για το γκαστροαερακι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο melipikto μου, μπράβο μπράβο και ξανά μπράβο!!!

να προσέχεις πολύ πολύ και να μας φυσάς συνέχεια...

χαίρομαι πραγματικά γιατί το θέλεις πολύ το μπεμπάκι...καλή εγκυμοσύνη να έχεις...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melipikto, μπραβοοοοοο... Είμαι τόσο χαρούμενη λες και πρόκειται για μένα... Την πιο όμορφη και καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι... (τα έμπηξα τα κλάματα. όχι πως θέλω και πολύ αυτό τον καιρό)..

Εγώ πάλι δεν περιμένω 29-02 αλλά ελπίδα δεν έχω γιατί υπήρξε σχετική απραγία τις κρίσιμες μέρες... Από την άλλη πέταξα χτες το πρωι έρπη στο κάτω χείλι στο κέντρο, σήμερα το πρωι προς τα δεξιά και πριν λίγο και στο πάνω... (τι σκατά... σε λίγο θα έχω και γαμώ τα τσιμπουκόχειλα από το πρίξιμο :lol: ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκές μου σας ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!!!

Εύχομαι και στα δικά σας πολύ πολύ σύντομα!!!

Ουρανία για μια ακόμα φορά μ'έκανες και γέλασα!!!

Μου έλειψε πολύ το παρεάκι μας!!! Χαθήκαμε όλες στο ποστάκι αυτό...

Φουφουφουφουφου με όλη μου την αγάπη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα!να μπω κ γω στη παρεα σας??? εγω δεν περιμενα 21/2.. εχω ηδη καθυστερηση μια μερα αλλα εκανα τεστ κ βγηκε αρνητικο οποτε μαλλον την περιμενω σε λιγες μερουλες αν κ καθυστερηση μετα τη γεννηση της κορακλας μου δεν ειχα ποτε!ποτε δεν ειναι αργα για μια καθυστερηση χωρις πιθανοτητα εγκυμοσυνης.. :cry:

melipikto συγχαρητηρια κοπελα μου!!ολα να πανε υπεροχα!!!και να φυσας κ κατα εδω μπας κ πιασει κ μας η γκαστροσκονη!καλη επιτυχια σε ολες μας!!!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ MELIPIKTO ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ !!! ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ [smilie=blob10.gif]

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΚΑΣΤΡΟΑΕΡΑΚΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ! :ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ! An-n τι εγινε με σενα ? απο θερμοκρασια (που δεν ξερω τελικα αν ισχυει αυτο) πως πας ? Εγω περιμενω αυριο μεθαυριο αλλα αν λαβω υποψη θερμοκρασια επειδη μου επεσε στο 36,6 μαλλον ερχεται :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ! An-n τι εγινε με σενα ? απο θερμοκρασια (που δεν ξερω τελικα αν ισχυει αυτο) πως πας ? Εγω περιμενω αυριο μεθαυριο αλλα αν λαβω υποψη θερμοκρασια επειδη μου επεσε στο 36,6 μαλλον ερχεται :(

καλησπερα!!!! σημερα εκανα και 2ο τεστ το οποιο ειναι κ αυτο αρνητικο..η θερμοκρασια μου αυτη τη στιγμη ειναι 37,1.ολα τα κουλα συμβαινουν σε μενα.το αγχος μου μ εχει φαει.αποκλειω να ειμαι εγκυος γτ 2 αρνητικα τεστ σε 1 και 2 μερες καθυστερησης αντιστοιχα ειναι πολυ!οποτε κ γω την περιμενω την σιχαμενη! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

An-n 2 ΜΕΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ. . . ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ 3-4 ΜΕΡΕς ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ Η ΣΙΧΑΜΕΝΗ ΠΟΥ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΝΕ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΤΕΣΤ.ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ! ΑΠΟ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΠΑΝΤΩς ΠΑΣ ΚΑΛΑ :D ΑΝΤΕ ,ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΞΕΛΙΞΗ Η ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ !! [smilie=female.gif]:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Melipikto συγχαρητήρια!! να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη με ένα γερό μωράκι... :ymapplause:

coco τι έγινε??? ελπίζω να μην έχει έρθει και να είσαι εγκυούλα!!! %%-%%-

εγώ πλέον δεν περιμένω γύρω στις 23/3...παρήγγειλα και τα τεστάκια μου σήμερα, αν και ψιλοξέρουμε πότε κάνω ωορρηξία, αλλά ας υπάρχουν.. κακό δεν κάνουν :roll:

άντε ξου ξου να βγεί ο φλεβάρης που δεν μας έκατσε και να έρθει ένας γόνιμος και καρπερός μάρτης.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ninou μου οχι δεν μου ηρθε ακομα ! Σημερα περιμενα κανονικα.Καμια φορα ομως ,σπανια , ερχεται στις 31 μερες οποτε την περιμενω ως το βραδυ και αυριο. Το πρωι χαρηκα γιατι ειχα 37 και λεω 30η μερα 37? καλο σημαδι!! Μετα ομως αρχισε ζαλαδα και πονακια που τα εχω παντα μια μερα πριν αδιαθετησω κι ετσι προσγειωθηκα στη πραγματικοτητα :) Δε πειραζει παμε δυναμικα μαζι για το Μαρτιο και ευχομαι να ειναι ο καλυτερος Μαρτης!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μακάρι να μην σου έρθει....να αργήσει 9 μήνες...βασικά και εμένα δεν μου έχει έρθει αλλά είναι σίγουρα στο δρόμο...εξάλλου δεν κρατήθηκα το πρωί και έκανα ενα τεστάκι και πήρα την παυλίτσα μου...ζαλάδες και ιλλιγγους έχω χτες και σήμερα απίστευτα... νιώθω να είμαι συνεχώς μέσα σε μια βάρκα και να κουνιέμαι..

τρίτη με το καλό πάω για εξετάσεις αίματος..κάτι δεν πάει καλά :?:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ! τι να πω βρε Νινου μου ! περιεργα πραγματα ... Λες να ειμαστε και να μας κανει κολπα ? :roll: Εγω απο σημερα μετραω καθυστερηση αν δεν ερθει αλλα η θερμοκρ.επεσε παλι 36,6 .Δεν νομιζω να ειμαι με τεοια θερμοκρ.εγγυος. Εσυ τι θερμοκρασια εχεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

coco μου εγώ σίγουρα δεν είμαι...σήμερα πρωι μου ήρθε ωραιότατα η κυρία...

θερμοκρασία δεν μετράω μια και μια ζωή έχω πολύ χαμηλότερη απο 36,6 όποτε δεν ασχολούμαι καν μαζί της...

εύχομαι να είσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην απογοητευεσαι Νινου μου τουλαχιστον ηρθε.Πρεπει να σκεφτομαστε και την υγεια μας.Ευχομαι ο Μαρτης να σου φερει οτι επιθυμεις !! και γω κοντη γιορτη ..θα μαθω .Αν ειναι να μου ρθει ελπιζω να μου ρθει αυριο γιατι με κουρασε η αναμονη. Φιλακια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλο μηνα!!Εγω τελικα δεν υπαρχει καμια περιπτωση για αυτο το μηνα να γινει κατι...γιατι τις γονιμες μερες..ΔΕΝ εκανα τιποτα :D ....ρεπο αυτο το μηνα!Δεν γινοτανε!!!Αρα...παω για Απριλη!!Δοκιμαζοντας και τα τεστακια τα οποια παρελαβα απο ιντερνετ...Καλη συνεχεια!!Τα ξαναλεμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας φυσήξω κοπέλιες κι εγώ που έπιασα τον Ιανουάριο το θετικό τεστ στα χέρια μου.

Η δικιά μου ιστορία έχει ως εξής: Πέρυσι τον Ιανουάριο είχα μία παλίνδρομη και μετά από τον Απρίλιο του 2011 προσπαθούσαμε μέχρι που ξανά το Δεκέμβριο μετά από 2 μέρες καθυστέρηση κάνω πάλι τεστ βγαίνει θετικό και σε 4 μέρες (τη μέρα που θα πήγαινα στο γυναικολόγο) μου έρχεται αιμορραγία. "Βιοχημική κύηση" είπε ο γιατρός και πλέον απογοητεύτηκα τόσο πολύ που σχεδόν το ξέγραψα ότι θα μπορέσω να ξαναμείνω έγκυος.

Κι όμως ποτέ μη λες ποτέ... τον επόμενο μήνα κρατούσα ξανά θετικό τεστ στα χέρια μου. Αυτή τη φορά ήμουν πολύ επιφυλακτική. Πήγα στο γιατρό προς το τέλος της 6ης εβδομάδας και είχα φοβερό άγχος μέχρι να ακούσουμε καρδούλα.

Προς το παρόν κυλάνε όλα φυσιολογικά και βρίσκομαι ήδη στην 14η εβδομάδα και μετά την αυχενική που κάναμε την περασμένη εβδομάδα είμαι κάπως πιο χαλαρή.

Να θυμάστε ότι στην εποχή που ζούμε είναι δύσκολο να ΜΗΝ καταφέρεις να κάνεις παιδιά. Η επιστημή έχει εξελιχθεί και ενημερωνόμαστε πλέον καθημερινά για πολλά θέματα εύκολα από το ίντερνετ. Ακόμα και πρόβληματα υγείας να προκύψουνε μπορούν να ξεπερνιούνται για το επιθυμητό αποτέλεσμα.

Μην χάνεται ποτέ την πίστη σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...εγω δεν θελω να μου ερθει γυρω στις 16-17/3...μακαρι να ανοιξουν οι ουρανοι και να γινει το θαυμα...αν και δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξη αφου ντοϊν ντοϊν αυτο το μηνα οχι και φανατικα...(αυτη η μεση μου με εχει πεθανει στον πονο και δεν θελω να κανω ενεσεις αφου προσπαθουμε για μωρακι)..ελπιζω να πετυχα την καλη την μερα ομως...

σε ολες τις κοπελες εδω μεσα ευχομαι τα καλυτερα να ερθουν συντομα και στις εγκυουλες μας προσοχη ξεκουραση μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και με το καλο να παρουν στην αγκαλια τους τα μπεμπε τους...

φιλια πολλα σε ολες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Που χαθήκατε κοριτσάρες μου??? Εγώ προσπαθω να μαζέψω το σπίτι αλλά με ξεμιαλίζει ο ήλιος και όλη μέρα είμαι στον κήπο και λιάζομαι... Περιμενω να δω αν κ φέτος ο Μάρτιος θα μας χαμογελάσει (πέρσι μας χαμογέλασε ο Μαρτης και μας έχεσε ο Απρίλης) :D ... 2-3 μέρες τωρα πονάει η πλάτη αλλά μάλλον είναι που σαπίζω στον ύπνο... Μιλάμε για 12ωρα... κ πάλι νυσταγμένη σηκώνομαι... Άντε αφήστε τον ήλιο κ γράφτε τα νέα σας... Φιλάκια καυτά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...