Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΛΑΚΟΥΒΕΣ..........


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ......... :):) ΠΟΣΟ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΛΑΚΟΥΒΕΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ???Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ....ΚΑΙ ΟΛΟ ΛΕΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.......ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΕΣΕ Η ΡΟΔΑ ΣΕ ΜΙΑ ΛΑΚΟΥΒΑ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑ ΚΟΥΝΗΘΗΚΑΜΕ........ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ.....ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.....ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ......ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑ ΛΙΓΟ ΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D:D:D Καλησπέρα elena.... Γελάω γιατί μου θυμίζεις εμένα με τον άντρα μου !!! Και εμένα αυτό είναι το άγχος μου κάθε φορά που μπαίνουμε στο αυτοκίνητο .... και εδώ που μένουμε έχει πολλέεεεεεεεεεεεεεες λακούβες !!!! Πάντως δεν πιστεύω ότι πρέπει να αγχωνόμαστε και τόσο πια . Όταν έκανα την αυχενική διαφάνεια πριν κάποιους μήνες , ο μικρός μου είχε το χεράκι του κάτω από το αυτί του με αποτέλεσμα να μην φαίνεται :) ο γιατρός ζούλαγε από εδώ , ζούλαγε απο εκεί ..... τίποτα ο μικρός!!! Έτσι πιάνει τη κοιλιά μου και ξεκίνησε να την κουνάει λες και ήταν θάλασσα με 10 μποφόρ !!!! Ο μικρός μου άφησε το αυτάκι του και εγώ άρχισα και τσίριζα στο γιατρό :shock::shock::shock: Τότε μου είπε ότι δεν έχει ανάγκη το μωρό γιατί το προστατεύει το αμνιακό υγρό .... Τα ίδια πέρασα και στο β΄ επιπέδου (το μωρό μου ΛΑΤΡΕΥΕΙ το αυτάκι του :D:D:D:D ). Και εγώ φοβάμαι όπως και εσύ :(:(:( θέλει λίγη προσοχή και όλα καλά :D:D:D:D
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μην αγχωνεσαι..το μωρακι σου ειναι προστατευμενο μεσα στο αμνιακο υγρο..κι εμενα μου τα εκανε αυτα ο αντρας μου,το ξεχνουσε ωρες ωρες οτι ημουν εγκυος :D:D ..γι αυτο οδηγουσα μονη μεχρι την τελευταια μερα πριν γεννησω..δεν το συνιστω βεβαια αλλα θεωρουσα πως με το να οδηγω μονη μου ελεγχα πιο πολυ τον δρομο και το αυτοκινητο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

αχ αυτο το αγχος

και εγω τα ιδια εκανα....

τι μου θυμησες τωρα..

παντως και μενα στην β επιπεδου επειδη δεν την βολευε η σταση της μικρης μου

αρχισε να χυπαει την κοιλια μου με τον υπερυχο

αφου απο ο σοκ δεν μπορουσα να μιλησω

ο αντρας μου της λεει τι κανεις;;;;;

το παιδι σταμαα :lol::lol:

αλλα μας ειχε πει οτι δεν υπαρχει φοβος

γιαυτο ειναι το αμνιακο υγρο απορροφαει κραδασμους,και δεν ποναμε και μεις απο τις κλοτσιες τους

φανταζεσαι πως θα πονουσες αν δεν υπηρχε το υγρο καθε φορα που θα σε κλοσουσε;

ολα θα πανε καλα!

με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχώνεσαι δε παθαίνει τίποτα , η φύση έχει προνοήσει!!!!!!!!

Μέχρι το τέλος οδηγούσα!

Σου εύχομαι με ένα πόνο και ένα υγιεστατο μωρό!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ οδηγώ κανονικά και δεν σκοπεύω να σταματήσω κιόλας, η φύση έχει προνοήσει. Λίγη προσοχή χρειάζεται μόνο αλλά μην φτάνουμε σε σημεία υστερίας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω φοβομουν πολυ τις λακουβες, αλλα ενταξει δεν μπορεις να τις αποφυγεις! Αλλωστε, αν δεσει καλα ενα μωρο δυσκολα αποκολλαται. Καλη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...