Μετάβαση σε περιεχόμενο

iparhei pi8anotita?


HELEN@85

Recommended Posts

geia sas, eimai kainouria sto site.

xreiazomai tn voi8eia sas. ehw asta8i kyklo k i teleutaia periodos m itan 28/12/2011. mou ehei tihei na ka8isterisw alla ohi toso mexri k 43 meres kiklo, ektos apo tn fora p itan o gamos m k eixa polla trehamata o kyklos m i periodos eihe ertei tn 51i mera t mina. twra eimai stn 46. tn perasmeni evdomada eiha kanei 2 test alla k ta 2 arnitika. tn paraskeyi apofasisa k piga se himeio g na kanw tn exetasi th b horiaki alla apo la8os sinennosi i himikos katalave pws i8ela na kanw exetasi g test egkimosinis k ohi tn horiaki p ennoousa egw i opoia exetasi vgike arnitiki. mexri simera den ehw adia8etisei ehw oloys ts ponous periodou edw k 2 evdomades mporei k perissotero. i teleutaia sexoualiki epafi itan pempti 2/02/2012. ti na kanw? iparhei periptwsi na eimai alla na min to edeixe stin exetasi p ekana? enw an ekana tn xoriaki 8a ixera poses monades vgike.. ehw kleisei rantevou se ginaikologo k ehw agxw8ei. na paw i na perimenw akomi mia evomada na kanw tn exetasi ts horiakis auti tn fora swsta g na xerw k gw ti ginetai.. sos!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω οτι δεν εχεις λογο να αγχωνεσαι. γιατρος δεν ειμαι, αλλα ειμαι σχεδον σιγουρη οτι δεν εισαι εγκυος.. :):) βεβαια δεν εχεις να χασεις κ τιποτα σπουδαιο αν ξανακανεις μια χοριακη, για να εισαι κι εσυ σιγουρη. εγω στη θεση σου θα απεκλεια το ενδεχομενο εγκυμοσυνης αλλα θα μιλαγα με το γιατρο μου για τυχον κυστουλες... ευχομαι ολα να πανε οπως τα θελεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθε μηνα εχουμε 25%πιθανοτητα εγκυμοσυνης...

το καλυτερο κανεις που θα πας στον γιατρο σου!!!!

επειδη εχεις μεγαλο κυκλο αν θελεις να βρεις την ωορηξια σου θα μπορουσες να παρεις τεστ ωορηξιας τα hometest ειναι πολυ οικονομικα κ τα βρισκεις μεσω ιντερνετ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k ego tetoio kuklo eixa k telika meta apo polles exetaseis eidame oti den exo progesteroni apo oso xero meta thn 35-40 hmeres kuklou de kaneis oorixia k xoris auti de mporeis na meineis egkuos ligo psaximo theli k ola ta alla tha ertgoun elpizo gia oles ths gynaikes pou perimenoun

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euharistw oles g tis apantiseis sas. o logos p ipo4iazomai egkimosini einai gt eihame eleutheri sexoualiki epafi auto to mina anti8eta me alles fores. pantws mehri simera den ehei er8ei i eulogimeni. simera ehw rantevou sto giatro to apogeuma k skeftomai na min paw. se periptwsi p paw 8a mporei na dei an eimai egkios? i iparhei pi8anotita me tn exetasi na mn fanei i na pa8w kati?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euharistw oles g tis apantiseis sas. o logos p ipo4iazomai egkimosini einai gt eihame eleutheri sexoualiki epafi auto to mina anti8eta me alles fores. pantws mehri simera den ehei er8ei i eulogimeni. simera ehw rantevou sto giatro to apogeuma k skeftomai na min paw. se periptwsi p paw 8a mporei na dei an eimai egkios? i iparhei pi8anotita me tn exetasi na mn fanei i na pa8w kati?na sas pw episis pws persi etsi kairo eiha kanei test pap k i ginaikologos m eipe oti ola itan mia hara k imoun etoimi na ginw manoula. twra p to apofasisa fovamai mipws den ginw pote. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela bre oles tha ginoume rota k mena pou trexo se giatrous 3 xronia alla ths ewlpides mou den ths xano ok xero eimaste ena upogonomo zeugari pou me kali diatrofi tha xereperasoume ti na po ypomoni k kouragio se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Helen, μην αχγωνεσαι κοριτσι μου..καταρχην στον γιατρο να πας γιατι ειναι ο μονος τροπος να μαθεις τις συμβαινει..σε περιπτωση που εισαι εγκυος ξερω οτι πρεπει να εισαι πανω απο πεντε εβδομαδων για να φανει στον υπερηχο αλλα εξαρταται κι απο τα μηανηματα που εχει καθε γιατρος.., να παθεις κατι δεν νομιζω, συνηθως δεν κανουν κολπικο υπερηχο ..κι αν δεν εισαι εγκυος τελικα θα εχεις τουλαχιστον μια απαντηση για την καθυστερηση ..και μην φοβασαι..θα γινεις μανουλα συντομα αφου το θελεις...περιμενουμε νεα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia molis epestre4a. i giatros m ekane to check k dn fanike na ehw kati apla m egra4e analiseis 8iroeidi , k zaharou g na vroume tn aitia p den ehw sta8ero kiklo. elpizw ola na pane kala k na mporesw sintoma na meinw egkios!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • @Mpourmpoulo κορίτσι μου οπως είπαν κ τα κορίτσια καλυτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα παρά να φανεί σε υπερήχους αργότερα κ να πρέπει να διακόψεις!! Εννοείται αυτά τα σύνδρομα είναι τυχαία όποτε μόνο από αυτό θα ανακουφιστείς!!! ΜιΑ φίλη μου ακριβώς το ίδιο με εσένα πήγε για υπέρηχο κ είχε σταματήσει η καρδούλα,  κ τώρα είναι ξανά εγκυος κ παει για αυχενική σε λιγες ημερες!!! Όποτε το θαυματακι σου θα έρθει σύντομα!!! 💕💕💕💕
    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...