Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

καλησπερα κοιλιτσες!!!!!!! ελενη μην αγχωνεσαι..ξαπλα κ ξεκουραση..αν ηταν κατι πολυ σοβαρο θα σου ελεγε λογικα να πας αμεσως..μην κανεις πολλες κινησεις.. ;) ολα καλα θα πανε.. ;):) Αλεκα ειχα παρει ενα ρομαντικο εκρου φορεμα το οποιο ειναι λιιιιιιιιιιγο κοντο αλλα κ φαρδυ..ειναι οτι πρεπει για το πολιτικο!!!το δοκιμασα κ μου ειναι οκ!!! θα βαλω φωτο πταν με το καλο γινει!! ;):) παντως περασατε ωραια βλεπω ε?μπραβο...!!!!!!!εμεις τιποτα,σπιτι.. νενε κ στα δικα μας!!!!!!!!!!! :):):):):)O:-)@};- α παρεπιπτοντως επιτελους ξαναεμφανιστηκε η μπεμπα μου ζωηρουλα..στα πλαγια πηγε κ χωθηκε κ δεν σταματησε να χτυπαει!!!αχ δεν με πειραζει που με ποναει λιγο,αρκει που την πιανω κ την αισθανομαι οτι ειναι καλα..με ανυσηχησε που ειχε σταματησει να χτυπαει ζωηρα,ισα ισα που την ενιωθα λιγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geia sas koritsia mou.. pws eiste simera edw xalia o kairos... tsevoula polu eraia i ereuna sou.. nai etsi imoun k me tin mama mou sto sxoleio tin pernousan gia aderfi mou...maraki k boob sigora kanei voltoules alla den to niwthetai mallon giati kanei arges kiniseis min anxwneste... nene mou to akous alla mporei na min katalaveneis k egw stin arxi ama den eixa to xeri panw k na sugkentronomoun den to katalavena.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou ti kanoume shmera voltaroume??emeis apto prwi stis 5 mazeytikame kai kserathika ston ypno twra ksipnisa...phgame volta ola ta ksaderfia mazi me ta paidakia toues edw sto parko tritsi gia kafe kai loukoumades perpatisame kai paiksame me ta paidakia kai meta sthn aderfi mou gia pitsoula..kai gyrisa kai hmoun kommatia...xthes phagme kai eidame thn ksaderfi mou kai ton mpompo sto maieythrioo kia mporw na paw oti anipomonw na erthei i seira mou...mono ayto...kiegw 30 xronwn eimai avrio ta kleinw kiolas :D:D kai o nikos mou 33..

elena mhn agxwnese an htan kati poio sovaro tha sou elege o giatros na pas kateytheian kai mhn stenaxwriesai ola kala tha pane..hremia kai ksapla ;);)

maria mou polu wraiao to vinteaki sou kai ontws eiste omorfo zevgari morw na to epiveviawsw mias kai sas eida kaipo konta :D:D

tsevoula ontws polu omorfi i erevna kai daifwtistiki..tha ti diavasw kai ston antra mou na exei mia idea :D

:D

aleka mou kiesy guristroula san kiemena mou fenete eisai e??xaxaxax mia xaroula mas vriskw ;);)

koritsares mou sas filw oles kai an den ksanampw shmera kali kathara deytera na exoume kai me to kalo na kalofame(perimenw pws kai pws kalamarakia xtapodaki kai taramosaltaoula tis mamas))filakia svourixtaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου.

Χρονια πολλα, και του χρονου με υγεια και καλη Σαρακοστη.

Εγω δεν θα σας γραψω πολλα..... εχουμε απο εχθες τα πεθερικα μου εδω και δεν εχω πολυ χρονο...... μπηκα μονο να σας στειλω τις ευχες μου και απ' οτι καλαταβα κανουμε γκαλοπ με τις ηλικες!!!!

Σε ενα μηνα κλεινω αισιως τα 34 (πω πω ουτε εγω δεν το πιστευω ρε κοριτσια οτι εγινα τοσο :o:o:o:o:o:o:o:o ) και ο αντρουλης μου τα εκλεισε προ ημερων.

Σας φιλω ολες και σας ευχομαι καλη Καθαρη Δευτερα, να περασετε οσο πιο ομορφα γινεται και να φατε χωρις τυψεις τα παντα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου,

Χθες περάσαμε πολύ ωραια στο πάρτυ η μικρή το ευχαριστήθηκε και αν και δεν έχει παει ακομα παιδικό συμμετειχε στα μουσικοχορευτικά παιχνιδια που έπαιζαν μέχρι και γαιτανάκι χορεψε! Εγώ ντύθηκα κινέζα οχι τιποτα το ιδιαιτερο ενα καπελο τριγωνικό με μια μαυρη κοτσίδα και ενα πουκάμισο κοκκινο σε κινέζικο στυλ που ειχα απο παλια το οποιο μετα βιας κουμπωνε με την κοιλιτσα μου :lol::lol::lol:. Σήμερα πάλι ολη μέρα έξω ειμασταν, το πρωί καφεδάκι μετά πηγαμε στην μαμά μου για φαγητο και μετά πηγαμε την μικρή στο Allou.

Οσο για το γκαλοπ με τις ηλικίες και εγώ απο τις μεγαλύτερες ειμαι εκλεισα τον Νοέμβρη τα 34.

Κικίτσα και Αφροδίτη που είδατε τα μωράκια σας χαιρομαι πολύ που ολα ειναι καλά,

rapanaki υπομονη και θα μάθεις το φύλο,πάντως ο μικρός έκανε καλή συμφωνια δεν έχεις παράπονο!

Βικάκι παιζει ρολο και η εβδομάδα γιατι έχει μεγαλώσει λιγο το μωράκι οποτε ειναι μεγαλύτερο το διάστημα που μετράνε στον αυχένα, δες και στα διαγράμματα που σου δινουν πως μεταβάλλεται ο μέσος ορος με τις εβδομάδες (11η-14η). Και βέβαια παιζει ρολο και η ηλικια και σε μένα σε σχέση με την Αγγελική ήταν χειρότερα τα ποσοστά.

Χριστινάκι το μωράκι θα ήταν αυτο το φιδάκι που ένιωσες!

Καρολινάκι σε χάσαμε... περασατε ωραια χθες βλέπω. Αν κανονίσουμε κάτι θα σου πώ ;)

Ανθή μου και εσεις λουνα παρκ, δεν το σχολιάζω ξέρεις γιατι...να περάσετε ομορφα στο αποκριάτικο πάρτυ μαζί με τον μικρο doctor!!

tsevoula ωραια οσα μας έγραψες

nene μην ανησυχεις ειναι ακομα μικρούλη γιαυτο το νιώθεις λιγο.

Να περάσετε ολες ομορφα αύριο και Καλή Σαρακοστή!!! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε;;; Εμείς περάσαμε και σήμερα πολύ καλά! Πήγαμε για φαγητό στη μπιφτεκούπολη στη Γλυφάδα και μετά ξανά ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ στα ΑΗΔΟΝΑΚΙΑ (Κατερίνα μου είνσι σίγουρο ότι χωρίς να το ξέρουμε θα έχουμε βρεθεί πολλές φορές στα ίδια μέρη :lol::lol::lol::lol: )..Ο Πανούλης πέρασε πάρα πολύ όμορφα! Όταν επιστρέψαμε με περίμενε σίδερο αλλά χαλάλι. Αύριο θα πάμε στη μαμά μου για φαγητό! Μαγειρεύει πολύ όμορφα και ήδη έχω αρχίσει να λιγουρεύομαι τα χταποδάκια, τις σουπιές, τις γαρίδες, την ταραμοσαλάτα και όλα τα υπόλοιπα...Αν ο καιρός είναι καλός και οι μετεωρολόγοι πέσουν έξω θα πετάξουμε και το χαρταετό μας!

Αλέκα από Ρόδο είσαι;; Είναι η πεθερά μου απο Ρόδο (Λίνδο συγκεκριμένα) και κάθε καλοκαίρι εκεί είμαι! Πολύ μου αρέσει το νησί σας-ειδικά οι θάλασσες!

elenakioo δεν είχα ανάλογη εμπειρία για να σε διαφωτίσω αλλά αφού ο γιατρός σου είναι ήσυχος και δε σου είπε να σε δει αμέσως τότε όλα καλά θα είναι μην ανησυχείς!

Delphine τώρα θα παντρευτείς;;; Για πότε λέτε;;; Με το καλό εύχομαι!!!! Θα είσαι νυφούλα-εγκυούλα!

xtinaki χρόνια σου πολλά!!!Να τα χιλιάσεις! Με το καλό να αποκτήσεις και το μωράκι σου!

Κατερινάκι μου πάει και ο doctor..Πάλι καλά που φόρεσε τη στολή έστω μία ημέρα. Δεν ήθελε με τίποτα να τη φορέσει σήμερα..Ήταν κατηγορηματικός και καθόλου δεν τον ένοιαξε που όλα τα υπόλοιπα παιδάκια ήταν ντυμένα..Τι να πω με αυτό το παιδί;;; Έχει τις παραξενιές του. Κατά τα άλλα χόρεψε πολύ και πέρασε όμορφα..Εγώ δεν πήγα στο πρωινό παρτάκι βέβαια γιατί κοιμήθηκα! Έτσι μου είπαν μαμά και αδερφή..

Η Αγγελικούλα τσαούσα! Μέσα σε όλα η κοπελάρα σου! Εϊδα και στο fb τη φωτό με τη στολή και είναι ΤΕΛΕΙΑ!!! Πολύ όμορφη! Να τη χαίρεστε Κατερίνα μου!

Να περάσετε όλες τέλεια αύριο και να φάτε ό,τι λαχταρά η ψυχή σας χωρίς τύψεις!!!!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και καλή Σαρακοστή σε όλες!!

Εύχομαι να περάσετε όλες όμορφα!!

Και μεις όλο το σκ έξω ήμασταν!

Όσον αφορά το "ηλικιακό"γκάλοπ, και γω στις μεγάλες ανήκω, τον Απρίλιο κλείνω τα 33! Αλλά δεν ήθελα να παντρευτώ νωρίτερα, τον Οκτώβριο έκανα το βήμα!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!καλη σαρακοστη κ να περασετε τελεια!!!!!!!!!!! εμεις δυστηχως μεσα θα την βγαλουμε. :(:( ψιχαλιζει σημερα..τζαμπα ο χαρταετος που πηραμε.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε ολες σας.

Καλη ΣΑρακοστή να εχουμε και καλα να περασουμε σημερα.

ΥΓ. ΑΛεκα αν θελεις και συμφωνουν και οι υπολοιπες εγκυουλες βαλε και τις ηλικιες μας στη λίστα. Μπορει να μας φανει χρησιμο ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια, μόλις έχασα το μήνυμα που σας έστειλα, γράφω τώρα ένα μικρότερο! Περάσαμε πολύ όμορφα σήμερα, ωραίο και μπόλικο φαγάκι, καλή χώνεψη σε όλες μας!

Η ηλικία μου είναι 30 ετών. Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα και καλη σαρακοστη σε ολες σας! εβαλα τη μικρη για υπνο και ειπα να χλαπακιασω χαλβα "καμμενο"(σιμιδγαλενιο) της μαμας! σημερα φαγαμε οικογενειακα μια τυπικη μερα οχι τιποτα σπουδαιο αφου εβρεχε απο χθες το βραδυ ασταματητα!!!

για το τυπικο της ηλικιας υποθεσης ειμαι 28χρονων και ηδη αισθανομαι γρια :lol::lol::lol: αυριο θα καθισω και θα σας περασ και τις ηλικιες στη λιστουλα μας(ελπιζ να χωρεσουν)!

ανθη μου ειμαι αγρινιτισσα παντρεμενη με ροδιτη και μενουμε μεσα στη πολη της ροδου(ροδινι περιοχη) τρομενρος συνδυασμος!!! οι γονεις μου (ειναι ολη μου οικογενεια εδω) μενει σε χωριο πριν τη λινδο! ειμαστε μικρο νησι!!!

boub τι ομορφη κοιλιτσα που εχεις εχω παθει πλακα! αυριο θα σας βαλω και εγω κοιλιτσα γιατι νομιζω οτι μεγαλωσε!!!

ελενακιο το ειχα παθει στη σαντυ και τελικα ηταν μερικη αποκολληση εμεινα στο κρεβατι για ενα μηνα και εκανα ενεσεις προυλοτον(αν θυμαμαι καλα).... και εμενα ηταν καφε αιμα και μαλιστα δουλευα και ειχα φοβηθει χειροτερα αλλα τελικα απεκτησα μια κουκλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια, πως τα περάσατε σήμερα?

Εμεις οικογενειακά και φυσικά με τον καιρό που ειχε μέσα, και τώρα έχει έναν απιστευτο αέρα ακουω και τις τέντες των απο πάνω και γινεται χαμος μα καλά δεν τους ενοχλουν να τις μαζέψουν :evil:

Ειρήνη πολύ ομορφη η στρογγυλή κοιλιτσα σου!

Εδώ και δυο μέρες εμένα με έχει ταράξει στις κλωτσιές μου φαινεται μεγάλωσε και έχουν γινει πιο έντονες οι κινήσεις του, τις ευχαριστιέμαι ομως δεν έχω παράπονο.

Φιλάκια θα ταπούμε αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Δυστυχώς πέρασε το τριήμερο και δεν κατάλαβα τίποτα...πάλι αύριο στη δουλειά...αχ βαριέμαι πολύ το τελευταίο διάστημα...να πω την αλήθεια αν μπορούσα δε θα πήγαινα αυτή τη εβδομάδα αλλά ρε γ....ο δε γίνεται :( τέλος πάντων....

Σήμερα το πρωί έγινε κάτι πολύ "πρωτότυπο"...χιόνιζε...δεν μπορέσαμε να πετάξουμε τον αετό αν και βγήκαμε μια βόλτα μήπως συναντήσουμε κόσμο αλλά ψυχή δεν υπήρχε...οπότε γυρίσαμε πάλι σπίτι. Αυτός ο χειμώνας ήταν από τους χειρότερους...πολύ χιόνι!!!!!

Φιλάκια πολλά και τα λέμε αύριο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;; Καλή Σαρακοστή! Πολύ φαγητό..Πάααααρα πολύ φαγητό. Κατά τα άλλα το πρόγραμμα δεν είχε βόλτα σήμερα λόγω παλιόκαιρου :evil::evil::evil: Ο χαρταετός μας μπήκε στην αποθήκη για του χρόνου...Κρίμα...Η κοιλιά μου μεγαλώνει, το στήθος επίσης κι εγώ ώρες ώρες νιώθω ότι θα σκάσω..Και είμαστε ακόμα στην αρχή :?:?:?:? Ειδικά το στήθος μπόμπα έχει γίνει και φοράω ακόμα τα σουτιέν με τη μπανέλα και μου κόβουν την ανάσα..Αυτά της εγκυμοσύνης δεν κρατάνε καλά ρε γαμώτο..Φεύγει το στήθος μπροστά και το κούμπωμα πίσω ανεβαίνει στον αυχένα (που λέει ο λόγος..). Στην πρώτη εγκυσοσύνη τα είχα πάρει από Πρεναταλ και τα είχα ακριβοπληρώσει κιόλας..

Αλέκα η οικογένειά σου βρίσκεται στη Ρόδο για να είναι κοντά σου;;;; Σε ποιο χωριό πριν τη Λίνδο;; Λάρδο μήπως;;; Πεύκους;;;; Ποιο;;; Την ξέρω πολύ καλά τη Ρόδο. Και την περιοχή σου ξέρω.

Δε θυμάμαι αν έχω γράψει ηλικία εγώ..33 μισό είμαι. Είναι ανάγκη όμως να βλέπουμε την ηλικία στη λιστούλα μας κάθε μέρα;;;; :?:?:? Φρίκη :?:?:?:? Αν όμως πιστεύετε ότι βοηθά σε κάτι η ηλικία..NO PROBLΕM GIRLS!!!!!!

Venus έχω αρχίσει κι εγώ νά βαριέμαι απίστευτα τη δουλειά..Εντωμεταξύ καλό το τριημεράκι αλλά μετά είναι πιο δύσκολο να πάει κανείς δουλειά...Αύριο ειδικά έχω ένα πρόγραμμα ΔΡΑΜΑ...Ούτε να αρρωστήσω μπορώ γιατί έτσι και κάνω ότι αρρωσταίνω θα πρέπει μετά να αναπληρώνω μαθήματα τα Σαββατοκύριακα :?:?:?

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!πεθανα στο φαι εχθες!μου αρεσει που ελεγα οτι σε αυτην την εγκυμοσυνη θα προσεχω κ μου εχει ανοιξει τοσο πολυ η ορεξη κ ολη την ωρα πειναω!!εγω ειμαι 29.

πολυ κρυο κ σημερα φανταζομαι εσεις κοριτσια που δεν ειστε απο αθηνα.εδω χιονιζει!!κ δεν μενω κ στα βορεια προαστια!χαχα

αντε μια βδομαδα εμεινε για να δω τα ζουζουνια.πως μου αρεσει να τα τσιγκλαω με το χερι κ αυτα να κουνιουνται!βασανιστηρια τους κανω!χαχα

οχι τιποτα αλλο να γινει κ αυτη η β επιπεδου να σιγουρεψουμε το φυλλο κ να ξεκινησουμε αγορες κ βαψιματα!μονο ο αντρας μου δεν ανυπομονει για αυτο!χαχαφιλακια θα τα πουμε οταν ξυπνησετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα πανεμορφες κοιλιτσες τι κανετε ?

καλη σαρακοστη γιατι χτες δεν τα ειπαμε.......................................πως περασατε?

boob η κοιλιτσα φοβερη θα προσπαθησω να βαλω και γω την δικια μου ..................αν χωρεσει σε φωτογραφια χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα

ελενακι μου εγω σε αυτην την εγκυμοσυνη επαθα μια μικρη αποκολληση και μαλιστα ειχα και αιματακι και γω στην δουλεια και πανικοβληθηκααααααααααααααααααααααααααααα αλλα οταν πηγα στον γιατρο μου μου ειπε ξεκουραση μου εδωσε κατι χαπακια και αν δεν περναγε θα εκανα ενεσεις

ααααααααα για να μην το ξεχασω ειναι 31

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koilitses mou, xthes fagito polu oikogeniaka perasame kala alla eksw den eixe eixe xalia kairo... :(:( simera eftiakse exei ilio makari na kratisei... k afou tempeliasa olo to trihmera k den ekana tipota paw na suderosw twra :(:( filakia polla...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia με το καλο ολες σας ηθελα να ρωτησω ειδα στις κοπελες που γεννανε μια μινα απο ροδο κ ηθελα να ρωτησω αν καποια ειναι παλια ειναι η μινα η παλια που εμεινε ξανα εγκυος?αν καποια ξερει ας μου πει ....εμεινε με εξωσωματικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!! Kali Sarakosti!!

Ap'oti blepw fagame oles kala! Oso gia ton kairo...kai edw xtes ksekinise na xalaei, simera polu aeras. Eida ton kairo olis tis ebdomadas...ap'oti leei tha kanei polu kruo Triti, Tetarti, Pempti kai apo Paraskeui ftiaxnei kai oxi mono ftiaxnei, alla tha paei panw apo 18-20 se kapoies perioxes...mipws ta'xei paiksei teleiws o kairos??? Opote upomoni koritsia mexri to SK tha ksanaftiaksei!!

Kangaroo kai emena to mwraki me tarakse stin klwtsia autes tis meres...exei ginei polu entono, xtes imoun ksaplwmeni ston kanape kai eixa sikwsei ti mplouza mou kai blepame me ton antra mou tous kumatismous pou ekane h koilia mou!! Eixe polu plaka!

Boub teleia koilitsa!! Tha ananewsw kai gw fwto suntoma, nomizw oti exei megalwsei k allo.

Anthi, oso gia tin epistrofi sti douleia meta to triimero, de thelw oute na ti skeftomai....basika nomizw oti arxisa na kourazomai....thelw na erthei to Pasxa na kleisoume.

Tin Pempti kanw kai ti B epipedou, exw agwnia! Koritsia eseis pou tin kanate idi, prepei na faw kati prin paw na tin kanw?? Den exw rwtisei to giatro....kanoun kai kolpiko s'auti tin eksetasi??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλιτσες ομορφες...

Καλη Σαρακοστη να εχουμε....χαιρομαι που ολες περασατε καλα...εγω δεν εκανα τιποτα ιδιαιτερο ειχα κοσμο τον κουνιαδο μου με την οικογενειεα του...

Χαθηκα αυτες τις μερες κοριτσια δεν εχω ορεξη για τιποτα...δεν ξερω η διαθεση μου ειναι πολυ πεσμενη..νιωθω οτι δεν περναει καθολου ο καιρος....εχει μεινει στασιμος....

Ειρηνη μου η κοιλιτσα σου ειναι τελεια......

Ελενα εγω στην Β επιπεδου πηγα χωρις να εχω φαει τιποτα κ η εξεταση εγινε κανονικα...κ κολπικα ουτε ανεφερε τιποτα ....κ εγιναν ολες οι μετρησεις..σου ευχομαι καλη επιτυχια μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε....

Α σημερα μου ηρθε κ το πακετο της Babylino...ειχε μεσα σερβιετες υγρα μαντηλακια pampers...εκπτωτικα κουπονια..αυτα τιποτα ιδιαιτερο....

Μαρια-ντελφιν...με το καλο να γινει ο γαμος σου κ να μας βαλεις φωτο να δουμε...

Εγω σε 2 μηνες γινομαι 29...

Υπομονη σε οσες ακομα δουλευουν θα ρθει ο καιρος που θα παρετε αδεια..κ θα ξεκουραστειτε.... κ γω δεν εχω καθολου διαθεση για δουλεια..δεν ξερω γενικως για τιποτα οπως προειπα...δεν θελω να κανω τιποτα...

Αυτα κοριτσια σας φιλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...