Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο2!!!


Recommended Posts

Darlings, βλέπω αραιώσαμε ε???? εδώ έχει απίστευτη υγρασία σήμερα και πονάω παντού. Αύριο έχω γιατρό, για να δούμε τι θα μας πει. Πάντως δε γεννάω ακόμα, συσπάσεις δεν έχω νιώσει ακόμα αλλά έχω βαρύνει πολύ και δυσκολεύομαι στην αναπνοή. Λαχανιάζω με το παραμικρό, χάλια, κουραστικα. Σέρνομαι όλη μέρα :? Μια - μιάμιση βδομάδα έμεινε, που θα παει θα περάσει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhmera ! elenac egw akoma edw eimai kai apo oti vlepw mexri kai th deutera...

autos o kairos de voh8aei se tpt ...

mwroudenia ante na mas peis nea gia to bebe sou!

tomas perimenoume kai sena! ! !

oi upoloipes zouzounes ti kanoun??? manoules kai egkuoules?

egw pantws vare8hka...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαα!!!

σημερα ειναι η μεγαλη μερα...μπηκα να σας χαιρετησω προς το παρων! :D:D:D τα νεα μου απο εβδομαδα!!!

φιλακια πολλα και με το καλοοο και σε ολες οσες περιμενουν αυτο το Σαβ/κο!! :D

Ευχομαι ολα να πανε καλα σε ολες μας!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Τελευταια μερα στη δουλεια σημερα ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙ :D:D:D:D

Περασα μια νυχτα κολαση... με επιασε παλι ο φρονιμίτης και σημερα πρωι πρωι ημουν εξω απο τη πορτα της οδοντιατρου... ειχε φυγει η παλια παστα και με πονουσε φρικτα ευτυχως μου το ξαναεφτιαξε.

Σημερα εχουμε γιατρο θα εξεταση διαστολη και τραχηλο!! Πριν τον γιατρο εχω μανικιουρ. Αυριο εχω πετικιουρ και πηρα βαφη να βαψω και μαλλι... πρεπει να ειμαι ετοιμη για τη μεγαλη μερα 8-):lol:

mwroudenia2 με το καλο!! ευχομαι ενα ομορφο τοκετο!! :)

elenac και εσυ σημερα γιατρο?? Περιμενουμε και απο εσενα νεα!

sotkou και εγω εδω θα ειμαι μεχρι τη Δευτερα... μαζι θα γεννησουμε!!?!!

Αυτα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ.. ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΓΩ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ..ΟΛΟΙ ΜΕΡΑ ΘΗΛΑΖΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΩ ΠΑΝΕΣ!!! :P:P:P:P

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!ΑΝΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ!!! :D:D:D

ΠΩ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΑΧΑΝΙΑΖΩ..ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΩ ΕΤΣΙ.. ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ..ΜΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante Toma teleiwnei kai to vasanisthrio ths douleias...egw epeleksa na mhn ta vapsw ta mallia mou ,exw antaygeies. alla meta th genna 8a afhsw 3 me 4 evdomades kai meta 8a kanw pali vevaia h riza 8a einai riza alla den peirazei ,8elw na mou vapsoun thn tressa mou sto idio xrwma. manikiour ,pentikiour exw kanei kai egw kai eimai etoimh ka8ws kai ksurismata... :P

Kat mou trexeis twra e? alla dikio exeis den exeis thn koilia na se kourazei...

mwroudenia me to kalo ! kai pali :) to atimo to fb de mou anoigei th sunomilia me tpt! :evil:

pantws me hdh exw ksekinhsei kai kovw ta polla apo to faghto me to pou 8a gennhsw diaita!!!!!! an kai ta rouxa mou ,mou kanoun parolo ta 15 sxedon kila alla me sfigkoun trella eidika ta pantelonia sthn koilia k etsi forame tis vrakes k tis formoules mas.pfff pfff

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα. Είχα γιατρό στις 12, αλλά του έτυχε μια καισαρική και θα παω το μεσημέρι τελικά. Ε, τι να κάνουμε, συμβαίνουν αυτά. Χέρι δεν έχω φαει ακόμα, για να δούμε σήμερα τι θα γίνει. Πάντως την προηγούμενη βδομάδα μου είχε πει οτι ενω είχαμε ΠΗΤ 18/5 μπορεί να μπω 23 με πόνους αν δεν έχει βγει. Δε θέλω να παω με ραντεβού, δε θα μπορώ να κοιμηθώ από το άγχος μου μέχρι να πάω.

sotkou τι θα γίνει, θα γεννήσεις ή δε θες να με αφήσεις και το τρενάρεις? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

mwroudenia για να δούμε τι θα ακούσεις κι εσύ σήμερα. Καλή επιτυχία, όλα να πάνα καλά.

Τόμα, νύχια και μαλλιά ακούω, καλά το κάνεις χρειάζεται λίγη χαλάρωση που και που. Εγώ τα είχα κάνει το προηγούμενο σ/κ που έλειπε ο άντρας μου αλλά απ'οτι φαίνεται θα τα κάνω άλλες 10 φορές μέχρι να γεννήσω :lol: . Από ύπνο το βράδυ μου ήταν χάλια, πολύ ζέστη παρόλο που κοιμάμαι πια μόνο με σεντόνι. Έχει κλείσει και η μύτη μου για κάποιο λόγο και δε μπορούσα να αναπνεύσω. Το πρωί δυσκολεύομαι και να σηκωθώ με την κοιλιά. Ο άντρας μου λέει οτι έχω την κοιλιά του Βούδα!!! Ουφ, αυτά προς το παρόν. Μετά τα νεα από το γιατρό

sotkou, toma, mwroudenia, samantha, elena, ποιες άλλες μείναμε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenac duo meres apo to agxos mou den exw upno me tpt!!!!!!!!

nai perimenw ligo gia na exeis parea :P

oso gia tous texnhtous oute egw 8elw kai akoma perissotero de 8elw kaisarikh alla an de ginete alliws ti na kanw ? 8a mou pei th deutera kai o giatros an de gennhsw mexri thn kuriakh. auta...

mou eipe o giatros na kanw sex gt voh8aei to sperma alla den exw kai dia8esh...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!

Μπήκα να δώσω το παρόν!

Είμαστε καλά, προχθες το βράδυ έπιασε λόξυγκας το μωρό για κανένα 15' και κουνιόταν η κοιλιά μου και εμένα με έπιασαν πολύ έντονοι πόνοι ωχ λέω πάει γεννάω και ούτε τα μαλλιά μου δεν είχα φτιάξει...δεν είχα που να αφήσω την μικρή γιατί οι γονείς μου δεν έχουν έρθει ακόμα...πανικοβληθήκαμε...ευτυχώς μετά από μισή ώρα μου πέρασαν...κορίτσια πάντως το μωρό είναι παρα παρα παρα πολύ κινητικο...νομίζω οτι θα βγει από το πάνω μέρος της κοιλιάς... :lol::lol::lol:

την επόμενη πήγα για πεντικιούρ-μανικιούρ και τα σχετικά...αν και από ότι φαίνεται θα τα ξανα-φτιάξω μέχρι τις 21-22 που θα γεννήσω...

λείπει ο άντρας μου σε δικαστήρια εκτός Αθηνών σε νησί μακρυνό.... :?:?:?:?:? φέρνω τα αδέρφια μου και κοιμούνται εδώ αλλά τι να σου κάνουν οι άντρες πόσο μπορούν να σε βοηθήσουν πχ με δουλειές κλπ? πιο πολύ μου ανοίγουν...για αυτό και θα μου άρεσε καααααπως πιο πολύ να είναι κοριτσάκι το 2ο παιδάκι μου για να μπορούν να βοηθούν η μία την άλλη! Αλλά και αγοράκι να είναι, καλό θα είναι γιατί θα χαρεί ο άντρας μου που ονειρεύεται γιο να πηγαίνει στο γήπεδο.... :lol::lol::lol::lol:

και το κακό είναι ότι θα φύγει ξανά και μου έλεγε κάτι κουφά για 22 Μαιου...Ναι σιγα του λεω μην καθομαι και μόνη μου στο μαιευτήριο...κορίτσια όσες κάνετε καισαρική θα χρειαστείτε σίγουρα βοήθεια...

από κιλακια σταθερά στα 56-56.5...έχω σπάσει ρεκορ...ωστόσο τα πόδια μου εχουν πρηστει καπως και μου κάνει φοβερη εντύπωση αυτό...το περίεργο είναι ότι στην 1η εγκυμοσύνη μου στον 9ο έπαιρνα κάθε εβδομάδα μισό κιλό σίγουρα και είχα κατακράτηση κλπ ενώ τώρα έχω μείνει σταθερή για τουλάχιστον 10 μέρες. βέβαια έχω κόψει το βραδυνό και τρώω γιαουρτάκια και φρουτάκια...ίσως αυτό να παίζει ρόλο! Τι να πω...ελπίζω να μην είναι επειδή δεν βάζει βάρος το μωρό! Την Δευτέρα έχουμε γιατρό, το σκ θα πάμε για ψωνια-δουλίτσες για το σπίτι & στην ανθοκομική έκθεση κηφισιας για να δω για γλαστρούλες για το μπαλκόνι...και την κυριακή έχω γυναίκα για καθάρισμα και σίδερο...κυριακές την φέρνω γιατί μέσα στην εβδομάδα δεν προλαβαίνω να ασχοληθώ...

έχω φορτώσει και με την γυναίκα που κρατάει την κόρη μου γιατί εδώ και 2 εβδομαδες μου ήρθε και δεμένο (και καλά) χέρι λόγω τενοντίτιδας και μου το παίζει κυρία που δεν μπορεί να κάνει δουλειες...Δεν έχω δει πιο απρόθυμη γυναίκα! Με έχει νευριάσει πάρα πολύ και μου γυρνάει και κουβέντες πχ της λέω ζέστανε το φαγητό της μικρής και μου λεει: μια χαρα είναι σε θερμοκρασία δωματίου (ναι δεν σφάξανε...όπως θέλω εγώ θα το φάει...δεν φτάνει που το μαγειρεύω ΠΑΝΤΑ εγω-γιατί θέλω να ελέγχω τι έχει μέσα κλπ..) μετά της λέω να ψεκάζει την νιπτήρα με λίγο απολυμαντικό αφού πλένει την μικρή: οχι οχι λεει δεν χρειαζεται γιατι την κάνω πρώτα με μωρομάντηλα...Φυσικά και στο τέλος κάνει ότι της λέω αλλά με εχει εκνευρίσει απίστευτα που όλο όχι λέει και μου εσκασε με δεμένο χέρι-και καλα τενοντιτιδα και την ειδα κάπου έξω και δεν το είχε δεμένο...αφηστε αφηστε ...

δεν ξέρω τι να κάνω!!!!!!!!!!!! Εσείς έχετε-θα έχετε βοήθεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera samantha ! ontws oi aderfes einai pio kala egw to vlepw me thn aderfh mou oloi einai ston kosmo tous ektos apo th sis mou! den thn allazw me tpt!!!!

oso gia thn kopela egw 8a thn allaza kati tetoia mou spane ta neura... emeis apofasisame na fernoume gunaika ana 15 gia ka8arisma alla gia to mwro exw th mama mou oso antexei :P alla mexri to septemvrh de doulevw opote 8a thn krataw egw th mikrh.

ektos oti h mikrh den 8elei na vgei o skoulikis ksekinaei seminaria sth douleia tou apo aurio 6wra auto shmainei oti ekeines tis wres 8a einai xamenos sto diasthma... autos o kairos me exei kata8lipsei mporw na pw. shmera to zouzouni mou de kouniete polu para mono otan ths vazw mousikh... auta filakia pros to paron!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια,μια χαρούλα σας βλέπω :lol: ,άντε στενεύουν τα όρια,πότε θα γεννήσετε;;;;;;

samantha δεν ξέρω πως είναι με την μικρή η γυναίκα που έχεις αλλά αφού λέει μπροστά σου όχι σκέψου τι θα κάνει όταν λείπεις.Εγώ τον έχω βάλει από 7 μηνών σε παιδικό όχι ότι είναι καλύτερα (εκεί πραγματικά δεν ξέρουμε τι κάνουν) αλλά λόγω οικονομικών (οι γυναικα όταν έψαχνα μου έβγαινε γύρω στο 800-1000 ευρω ενώ στον παιδικό δίνω 400).Πάντως με δύο μωρά και ιδίως όπως θα είναι τα δικά σου χρειάζεσαι πάρα μα πάρα πολύ βοήθεια.Εγώ έχω μόνο θέμα όταν πεινάει το μωρό και ταυτόχρονα πρέπει να φτιάξω και κάτι για τον μικρό να φάει.Κατά τα άλλα τα βολεύουμε.Έχει περπατήσει -μιλήσει η μικρή σου;

Κορίτσια κοιμηθείτε όσο περισσότερο μπορείτε γιατί αφού γεννήσετε δεν θα κουμηθείτε για βράδυ για πολύ καιρό.Τα έχω παίξει με το θέμα θηλασμού.Το μωρό είναι συνέχεια κρεμασμένο από το στήθος μου.Κοιμάται κανένα μισάωρο άντε το πολύ μια ώρα μεταξύ των γευμάτων...μέρα-νύχτα.

sotkou γελάω με τον κύριο σκουλίκι που έχει κουραστεί,εσύ που το κουβαλάς και τόσους μήνες τι πρέπει να κάνεις;;;;;;

mwroudenia καλη λευτεριά και με έναν πόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera fouskokilitses k 3efouskokilitses mou :) pos iste ?? oi men perimenete me anipomonisia k oi de trexete kai den prolabenete ! katalabeno k tis dio katigories apolita .

ego xthes piga giatro na mou elen3i 3ana tin tomi . ipe oti pai mia xara k tora tha me 3anadi stis 40 meres . zigistika k olas . apo ta 13 kg pou ixa bali mou eminan na xaso 6 kg, an k pistebo antikimenika ine ligotera apo 6 mias k to stithos mou ine poli bari logo galaktos . mporo na po pos ime kalitera arketa alla kapies enoxlisoules tis exo akomi . xthes ebala k proti fora ton korse gia 1.5 oritsa mono, gia na mporeso na to sinithiso stadiaka .

i zouzouna ta apogebmata sinithos k kapies fores to bradi ine arketa idiotropi mallon exi ponakia to kalo mou . k mas exi bgi arketa fagani kathe tris k ligo theli na thilasi . san agelada niotho me toso gala pou exo . thelo na miothi na mporeso na nioso k pali ok , mou protine o giatros kati xapia gia na miothi ligo alla oloi mou lene min ta pernis min to riskaris k sou kopi to gala klp klp klp . den 3ero ti na kano , me ton thilasmo den exo problima mou aresi pou to gliko mou perni oti xriazete apo mena alla afto me tin roi pou den stamatai me tipota mou tin spai apistefta .

argiro skorpina kai expectingmummy logika prepi na exete gennisi mexri tora . NA SAS ZISOUN TA AGGELOUDIA SAS .

sotkou k mwroudenia emis ixame mia mera diafora stis pht mas kai telika esis to ftasate mexri to telos :) ante me to kalo

toma samantha x+m kai elena c antee me enan pono efxome !!!!

ps etimastite tora pou mporite koritsia gia tin megali mera :) emena espasan ta nera kai bafomoun mprosta ston kathrefti :) (ixa ftia3i malli tin proigoumeni eftixos k ixa kani minikour petikiour) to proi otan espasan ta nera kai afou ekana mpanio , o antras mou etrexe panikoblitos k ego bafomoun :) otan ixa arxisi to bapsimo den ixa dinata ponakia alla pros to telioma me ixan piasoi kati ponoi anipoforoi , ti na ekana na afina to bapsimo stin mesi??san kloun na pigena ?? gia aorato fako imoun se ekini tin fasi me tis pafsis pou ekana . san tis egkies se tenies imoun pou tis pianoun oi ponoi k kathonte opou broun k 3efisane mexri na tous perasi .

o antras mou me kathe efkeria to perigrafi se olous afto to skiniko k me koroidebi :)

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!

ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΑΡΥΝΕΙ ΠΟΛΥ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΝΕΦΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΑΝΤΕΧΩ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ ΜΥΤΗ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ. ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΣΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΜΕΣΑ. ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ. ΑΠΟ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 6 ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΥΤΕ ΚΑΝΟΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10-11 ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΩ.

Toma ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ......ΟΣΟ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ! mwroudenia2 ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha κι εμένα η γνώμη μου είναι ή να αλλάξεις γυναίκα ή να της πεις οτι αν δεν κάνει αυτά που θες θα την αλλάξεις. Δεν έχει νόημα να νευριάζεις, στην τελική την πληρώνεις, δεν στα κάνει τσάμπα :evil: . Άσε που με τα 2 μωρά μέσα στο σπίτι, η άρνησή της κυρίας σου έλειπε :?

marianna και veloudenia τώρα που παλιόσατε, θα ζητάμε συμβουλές οι καινούριες :lol:

χ+μ κοντεύεις κι εσύ, άντε με το καλό :D

Εμείς πάντως απ'οτι φαίνεται θα πάρουμε μέρες και από το δέκατο :o

Πήγαμε σήμερα στο γιατρό, ψηλά είναι ακόμα και συσπάσεις δεν έχω :?

Την τετάρτη είπε θα κοιτάξει τον τράχηλο ε, αρκετά την είχα γλιτώσει όλο αυτό τον καιρό :lol:

Τα κιλά του είναι 2900 περίπου, τα δικά μου +13. samantha 56 τελειώνεις??? εγώ 56 ξεκίνησα :lol::lol:

Θα του δώσει είπε περιθώριο μέχρι 22-23 του μήνα, μιας και είναι μικρούλης δε θα βιαστούμε. Για να δούμε... Σε λίγο θα έρθουν οι φίλοι του άντρα μου σπίτι να δούνε μπάσκετ κι εγώ θα πάω με τα κορίτσια για καφεδάκι γιατί φανταστείτε τι θα γίνεται στο σπίτι ;)

Κορίτσια, με το ΙΚΑ τι γίνεται με το επίδομα τοκετού? Εκτός από τη ληξιαρχική πράξη γέννησης και το βιβλιάριο χρειάζεται κατι άλλο? Υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο ποσό ελάχιστη αμοιβή γιατρού???? Πόσες μέρες μετά καταθέτουμε τα χαρτιά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenac mia apo ta idia!!!! kalhspera!

mou esteile mhnuma h expecting einai polu kala kai swmatika 8hlazei leei polu! :) polla filia se oles!

emena de me vlepw mexri thn kuriakh na gennaw ,shkw8hka eftiaksa mexri pastitsio ekana douleies perpathsa tpt...

mwroudenia mou 8a exeis gennhsei mexri twra !!!! polla filakia sto beboulino sou!!!!!

Veloudenia me ton pono mou paizeis xaxaxaaxa...esu ola kala??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Μπηκα να σας πω νεα απο το γιατρο. Πηγα σημερα πρωι τελικα διοτι χτες κατι της ετυχε. Με εξετασε απο κατω δεν πονεσα καθολου εχω 3 διαστολη και επιασε κεφαλακι!! :):):):):)

Μου ειπε αν δεν γεννησω μεσα στο Σ/Κ να παω τη Δευτερα πρωι με ορρους για να γεννησω. Τον ζυγισε και ειναι 3970 +-200 γραμμαρια. Ελπιζω να ειμαστε στο πλην :lol::lol: Απο την ωρα της εξετασης εχω πονακια και νοιωθω βαρος... ειδοποιησα και την παιδιατρο να ειναι ετοιμη!! Παω να ξεκουραστω διοτι τα πονακια ειναι εντονα. Φιλια και αν γεννησω θα σας ειδοποιησω!!! :)

Καλη ελευθερια σε οσες εμειναν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ........

sotkou ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΥ ΠΙΣΜΑΤΑΡΙΚΑ! ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ, ΔΟΥΛΕΙΕΣ, ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ.

Τόμα ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΧΩ ΛΙΓΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΒΛΕΝΗ ΚΑΦΕ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΗΔΗ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΣ ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!!ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ ΕΧΩ..ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΩ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ..ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ..ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ..ΗΔΗ ΝΙΩΘΩ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΠΑΝΤΩΣ..ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ, ΟΧΙ ΟΤΙ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!

ΒΕΛΟΥΔΕΝΙΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ 6 ΚΙΛΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ!!ΤΕΛΕΙΑ!!ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΑΣΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 5. ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ..ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΟΥ ???ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ..

SOTKOU ΚΑΙ Χ+Μ ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ ΕΜΕΙΝΕ!!!

ΤΟΜΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΟΥ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Σ' ΣΕΝΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πφφφφφφφφ ειμαι ακομα εδω.... τα πονακια δε λενε να σταματησουν... νομιζω οτι θα γεννησω η οτι απο στιγμη σε στιγμη θα σπασουν τα νερα!! Δεν εχω δει ακομα αιμα απο την εξεταση...

Υπομονη οσες εχετε γεννησει και υπομονη σε οσες περιμενουμε!

Καληνυχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΠΟΥ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΩΡΑ ΣΕ ΩΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ! ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ, ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΔΗ;

Τόμα ΑΧ! ΠΩΣ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ! ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΓΕΛΑΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Ναι ειμαι ακομα εδω!!

Χτες πηγα για υπνο με πονους και ξυπνησα το πρωι μια χαρα σαν να μη συμβαινει τιποτα :o:o

Φυσικα καποιες φορες νοιωθω συσπασεις ενα βαρος στη μεση και νομιζω οτι θελω συνεχεια κακα....

αυριο ειναι η μεγαλη μερα το αργοτερο μεχρι τις 8.30 πρεπει να ειμαι στη κλινικη για να αρχισει η διαδικασια του τοκετου!!

Αυτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Toma mou me to kalo ! molis phra to giatro mou ,Toma mou kapws etsi eimai kai egw koimamai me ponous kai to prwi eimai les kai den exw tpt...

Aurio 8a eimai ekei stis 8! opws mou eipe o giatros mou proetoimasmenh gia toketo ! Toma 8a gennhsoume mazi!!!! den antexw allo twra to pws 8a to dei o giatros aurio kai 8a thn paroume thn apofash ekeinh th stigmh ... pfffff agxw8hka ligo alla kalutera etsi gt den antexw allo shmera einai h teleutaia mera PHT mou! filakia koritsia mou 8a ksanampw to vradi!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...