Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο2!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσιαααααα!!!!

sotkou me geiaaa ta pragmatakia sas!!! :D:D:D

kai emeis xthes pirame to polykarotsi mas me port mpempe kai kathismataki autokinitou!!!marese polyyyy :D:D twra eimaste komple!to krevataki einai idi etoimo ,katharismeno!

e twra kati psilopragmatakia xreiazomai!ta vasika mas einai etoima!

thn allh evdomada prepei opwsdipote na kleisei h valitsa mas!!!gt den thn eftiaksa!

egw Trith tha paw giatro! :D

xthes eixa arketa tsimpimata entona xamila alla o giatros me eipe einai fysiologika :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!

ΠΩ ΠΩ ΝΕΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!! :o

VELOUDENIA MOY ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΤΥΧΕ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΕΤΣΙ??? ;)

SOTKOU???TI ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ,ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΕΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΑΣ!!

ΞΕΧΝΑΩ ΤΟ ΞΕΡΩ... :?

ΑΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!

ΑΑ PHARMACY ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!

ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΤΡΟ ΧΘΕΣ!

Η ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΟΥ ΠΗΓΕ 2660 ΓΡ!!ΝΑΙ ΝΑΙ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΙΑ ΟΠΩΣ ΦΟΒΟΜΟΥΝ,

ΓΥΡΩ ΣΤΑ 3200 ΛΕΕΙ ΘΑ ΒΓΕΙ!Η ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ,ΟΛΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΦΑΩ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΗ ΟΛΟ!

ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΑΝΟΥΡΑ ΜΟΥ...

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΟΜΠΛΕ! :D

ΠΗΡΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ, ΠΙΤΖΑΜΑΚΙΑ,ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ...

ΑΥΤΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΜΠΡΟΠΙΤΕΣ (ΤΥΡΟΠΙΤΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΜΑΣ)ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ...

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερίζω τα όμορφα κορίτσια!!

Βελουδένια περαστικά, ξέρω και άλλη μια κοπέλα (από το θέμα που γράφω με τα μωράκια μας) που αντιμετώπισε το ίδιο πρόβλημα. Αν θέλεις να σου πω ποια είναι να μιλήσετε. Όλα πήγαν τέλεια και έχει την κορούλα της που έκλεισε χρόνο πριν λίγες ημέρες

xouanitaki, αφίσες είναι αυτές στην φωτογραφία? Φαίνονται τέλειες και τα χρωματα πολύ ζωντανα! Από που τις πήρες? Τις τύπωσες εσύ? Πόσο αν επιτρέπεται? Θα χαίρεται πολύ το μωράκι σου εκεί μέσα!

Μωρουδένια και εγώ είχα-έχω τσιμπηματάκια και είναι απολύτως φυσιολογικά & προπαρασκευαστικά! Με γεια τα πραγματάκια σας! Πλησιάζει ο καιρός! Είσαι πιο προχωρημένη στις εβδομάδες εσύ! Εγώ ούτε βαλίτσα δεν έχω κατεβάσει....

Αργυρω θύμισε μου, πόσο είναι η μικρή σου? Καταλαβαίνει ότι...θα έρθει αδερφάκι? Τι περιμένετε? Κοριτσάκι ή αγοράκι? Νιώθεις ότι θα τα καταφέρουμε με 2 παιδάκια ???Εγω κάτι βράδυα αγχώνομαι πολύ....

sotkou με γεια τα πραγματάκια! Με το καλό να τα χρησιμοποιήσετε! Δεν νομίζω να γεννήσεις νωρίτερα, έχεις τέτοιες ενδείξεις? Θα αλλάξει πολύ η ζωή σας τώρα με το μωρό! ο καλός σου θα πρέπει να είναι σούπερ αφοσιωμένος σε εσένα και το ζουζουνάκι σας! ααα και elenac καλές τιμές για κουρτίνες (και για ΡΑΨΙΜΟ-2/3 ευρώ το μέτρο) έχει στον Χυτήρογλου. Εγώ όμως έχω αδυναμία στα υφάσματα από Laura Ashley και μου τα στέλνει μια φίλη μου από Αγγλία (μισή τιμή και λιγότερο) ή παίρνω και από εδώ...Πάντως για ράψιμο έχω ακούσει από 2 ευρώ έως και 10 ευρώ το μέτρο...εκεί φεύγουν τα πολλά! Απλώς στον Χυτήρογλού επειδή πουλάνε τα υφάσματα κανουν και καλύτερες τιμές!

Kat6 Η δικιά σας πόσο είναι? Πολυ στενοχωριέμαι που δεν μπορώ να παίξω μαζί της πχ στο χαλί, να τρέξω, να την πετάξω ψηλά....θα σκέφτεται: τι μαμά είναι αυτή που δεν με παίρνει συνέχεια αγκαλιά....αυτό που λένε: δεν πρόλαβα να χαρω το 1ο και έκανα 2ο, ισχύει κυρίως για τις μαμάδες νομίζω...που με το που μαθαίνουν για την 2η εγκυμοσύνη πρέπει να αρχίσουν να προσέχουν....ουφφφφφφφ όλο τύψεις με πιάνουν!

expectingmummy χαράς το κουράγιο σου που μαγειρεύεις για τον άντρα σου για τις μέρες που θα λείπεις...Το έκανα και εγώ παλιά, θυμάμαι με μεγάλη χαρά...τώρα και που φτιάχνω το καθημερινό μας φαγητό και της μικρής, εξαντλούμαι...Και πίστεψέ με με το θέμα κιλών...αν ήταν διαφορετικά και είχα πάρει δηλαδή αρκετά, θα είχα σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα γιατί σκέψου ότι μόλις ξεφούσκωσα έμεινα πάλι έγκυος...δηλαδή αν βάλεις και τις περιόδους λοχείας θα ήμουν 2-2.5 χρόνια φουσκωμένη....αφού και τώρα τα βράδυα που κάνω κατακράτηση και πρήζεται η κοιλιά μου κάπως, δεν αντέχω ψυχολογικά και σωματικά! Στο 1ο παιδάκι την ...χαιρόμουν την κοιλίτσα μου πιο πολύ...τώρα...σκέφτομαι αχ να μείνει μικρούλα όσο μπορεί περισσότερο :lol::lol::lol:

pharmacy καλως ήρθες!! Είμαστε μαζί στις εβδομάδες, με το καλό! Που θα γεννήσεις? Είναι το 1ο σου παιδάκι?

κορίτσια συγνώμη αν δεν σχολίασα καμία, έφτασα μόνο μέχρι την 1η σελίδα!

Σας φιλώ πολύ πολύ!

ΧΟΥΑΝΙΤΑΚΙ περιμένω tips για τις αφισούλες...Αλήθεια, εσείς τι θα βάλετε στο δωμάτιό των μωρών? Θα βάλετε πάνω από την κούνια? Δεν φοβάστε μήπως γίνει κανένας σεισμός και πέσει τίποτα στο κεφαλάκι τους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα!!!!

Τι κάνετε;;;

sotkou μου μεγειά τα πραγματάκια σας!!Με το καλό να δεχτείτε το νινί σας!!!! Πόσο καιρό σου είπε παράδοση; Ο καθένας με τον πόνο του εδώ πέρα :lol::lol::lol: Αλλά εμείς και κρεβάτι να μην έχουμε θα βολευτούμε στο πάτωμα, ο μικρός τι θα κάνει;;; Στρωματσάδα με τη μαμά και τον μπαμπά δεν νομίζω να το εκτιμήσει ιδιαίτερα!!!

Μωρουδένια μεγειά το καροτσάκι σας!!!

Xouanitaki με το καλό!!! Νομίζω είσαι η πρώτη που ξεμπερδεύει πλήρως με όλα!!! :) :)

Samantha μου σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! Έχεις δίκιο σε αυτό που λες και σίγουρα να νιώθεις τόσο μεγάλο διάστημα βαριά είναι πολύ πολύ άσχημο!!! Κι εγώ έχω μάθει να είμαι λεπτή μονίμως οπότε τώρα που έχω φουσκώσει ναι μεν χαίρομαι αλλά έχω στο μυαλό μου πότε θα ξαναβρώ το σώμα μου!! Αν λοιπόν προέκυπτε μια δεύτερη εγκυμοσύνη τόσο κοντά με την πρώτη σίγουρα θα πάθαινα κι εγώ τραλαλά!!!Σκέψου ότι εδώ και ένα μήνα+ το βραδινό μου αποτελείται από σαλάτες, αυγό βραστό με παξιμαδάκι, γάλα, γιαούρτι (με τόσο γιαούρτι θα βελάξει το παίδι μου στο τέλος) ενώ έχω περιορίσει το ψωμί και τους λοιπούς υδατάνθρακες στο απολύτως απαραίτητο....Φροντίζω βέβαια να τρώω πολλά φρούτα και πρωτεϊνες! Οπότε αν πάω στον γιατρό κι έχω βάλει κιλά θα πάθω υστερία νομίζω!!

Οι υπόλοιπες που είσαστε;;;

ΠΟλλά γλυκά φιλάκια στις κοιλίτσες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha μου εγω ειμαι απο θεσσαλονικη οποτε θα γεννησω στο διαβαλκανικο..εκει ειναι ο γιατρος μου!

περιμενω με αγωνια να περασουν οι μερες..εμενα ο φοβος μου δεν ειναι η γεννα αλλα να πανε ολα καλα ως τοτε..να δειτε πως ανησυχω οταν δεν πολυκουνιεται..το θελω τοσο πολυ αυτο το παιδακι..απο την αρχη ειμαι με επαπηλουμενη σε σπιτι...τωρα στον 8ο μην παλι μεσα διοτι εχει κατεβει πολυ ο κυριος..ευελπιστω στον 9ο να βγω καμια βολτιτσα!!!!!!

ειναι το 1ο μου μωρακι και το ονειρευομαι!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera :D pwpw nea !!!!

euxaristw koritsakia mou gia ta kala sas logia .

expecting mou eipan se ena mhna alla mporei na einai kai nwritera dhladh 20 me 30 meres 5 maiou paradosh egrafe to xarti.exw kai to port bebe tou karotsiou opote oti kai na ginei de me peirazei.

mwroudenia mou megeia to karotsaki sas!!!!

samantha mou mporw na pw oti apo thn kuriakh einai allos an8rwpos ton ftunw na mhn to matiasw! ! ! kai na sas pw kai kati pou to ema8a tuxaia x8es leipei h kollhth tou italia edw kai mia evdomada lete na eftege h polu parea mazi ths?xixixixi (de me noiazei pleon vrhka tropo na ton sernw apo th myth) xaxaxaxaxa xixiixixix xoxoxoxoxo

xouanitaki kalh epituxia stis pites!

phga sth 8eia mou gia kafe twra to prwi sto ika (einai paidiatros) kai ka8omastan sto grafeio me thn pneumonologo kai kati allous giatrous k me koroideuan gia thn koilitsa mou , lew den peirazei ta akriva arwmata mpainoun se mikra mpoukalakia :P:D:D;) afou foraw ta rouxa mou akoma eimai ikanopoihmenh.alla den 8a skasw gia ta kila kiolas. teleutaia mera frontisthrio 3 me 9 kai aurio miamish writsa ma8hma kai deutera ena duwro.meta 8a liwsw!!!!!!!!!!!!!!! filakia oso gia to an 8a gennhsw nwritera den to kserw akoma to mwro einai monimos katw apo ton 8wraka polu ligo katevainei katw alla exw ponous katw entonous eidika otan shkwnomai kai otan paw na perpathsw o giatros mou tonise anapaush alla apo deutera!!! filakia kai pali!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha μου δεν ειναι ακριβη ειναι κατι σαν ταπετσαρια -αφισα

μαλλον φτιαγμενη σε υπολογιστη γιατι ειναι

απο χαρτι...

ΑΡΧΙΚΑ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΓΓΛΙΚΟ SITE ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΠ'ΕΞΩ,ΑΛΛΑ

ΕΙΧΕ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΠΑΛΙ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

ΦΥΣΙΚΑ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΑ,ΑΝΤΙ ΓΙΑ 30 ΛΙΡΕΣ ΤΗΝ ΠΗΡΑ 57 ΕΥΡΩ

ΑΑΑ ΓΚΙΡΓΚΙΡΗΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ...

ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΟΙΧΟ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΣΠΑΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΤΟΙΧΟΥΣ...

ΑΥΤΑ...

ΦΤΙΑΧΝΩ ΒΑΛΙΤΣΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΣΕ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΦΕΥΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΡΟΔΟ!!

ΛΕΤΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΡΩΤΗ ΤΟ ΧΟΡΟ??

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki mou les?????????????? me to kalo an einai!!! twra ton fagame to gaidaro!

gurisa apo to ma8hma kai ponaw tromera sto 8wraka pianw katw apo to sth8os mou kai exei mazeutei ekei aporw gt paei toso epanw .

to exei kapoio allo koritsaki?

les kai vazei kontra ta podarakia ths. o skoulikis exei paei apenanti sto geitwna gia tsipoura k egw exw araksei sthn hremia mou :D xaxaxaxaxaxaxa :P gunaikes paidi mou anwmales xaxaxaxa eleos!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samantha μου,συνεχεια αυτο σκεφτομαι κι εγω...πως θα τα καταφερω με 2 παιδια...η μεγαλη μου ειναι 21 μηνων και οταν γεννησω θαναι 22. το νινακι που περιμενω ειναι κοριτσακι κι αυτο.το θεμα ειναι οτι η Ελενα δεν καταλαβαινει καν οτι εχω μωρο στην κοιλια μου,δεν μιλαει και γενικα εχει αρχισει να μας τρελενει..εγινε πολυ ζωηρη ξαφνικα ενω μεχρι τωρα ηταν ενα αγιο παιδακι.

Σημερα πηγαμε στην παιδιατρο και μας λεει,ειναι πολυ ζωηρη και ο χαρακτηρας της αυτος θαναι απο εδω και περα....ξεχαστε αυτο που ειχατε μεχρι τωρα....''μα την μαλωνω της λεω και δεν την αφηνουμε να κανει ζημιες'' και μου λεει ''ο χαρακτηρας του παιδιου φαινεται οταν κοντευει στα 2 ετη...ηταν ησυχη αλλα τωρα ειναι σαν να σας εδωσαν αλλο παιδι ετσι???ναι της λεω...ε...αυτο θα εχετε απο εδω και περα...παρτε το αποφαση..... :shock:

οποτε καταλαβαινεις ...τι με περιμενει.....

εκει στο χωρο αναμονης για την παιδιατρο ηταν και μια αλλη μαμα με ενα 4 μηνων αγορακι και ενα κοριτσακι 2 ετων..και την ρωτησα αν ειναι δυσκολα με 2 παιδια...και μου λεει :Βοηθεια εχεις???

τι εννοεις της λεω?να εχω καποιον ολη μερα κοντα μου?οχι.....

εννοω να σου κανει καποιος εστω το φαγητο καθε μερα.....μου λεει....

Κοντεψα να βαλω τα γελια......μα η κυρια αυτη ειχε την μαμα της απο διπλα ......οποτε ελεγε οτι ειναι ευκολα και ολα καλα....αλλα μου λεει πρεπει να παρεις την μαμα σου το πρωτο καιρο στο σπιτι...... :o

ΕΕΕΕ......αυτα δεν γινονται....ενταξει με βοηθανε αλλα οχι και να κοιμαται μερα νυχτα εδω....σιγα μην θελει....χαχαχχαχαχαχχα

Τελος παντων ειναι δυσκολα αλλα ελπιζω να τα καταφερω....θαναι ο αντρας μου εδω την 1η βδομαδα θαχει αδεια...μετα θα ερχεται καποιος απο τους δικους μου και ελπιζω να περασει καλα ο καιρος.....μεχρι να 40ντησουμε νομιζω θαναι ο χαμος ο μεγαλος.......Παντως θαναι δυσκολα σιγουρα.............. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτακι...το ξερω το μαγαζι που πηρες τις ταπετσαριες σου.εχω παρει τα παντα απο εκει!κουρτινες ταπετσαριες και για το παιδικο δωματιο χαλακι!ειναι οντως απιστευτο μαγαζι..εχει τα παντα αλλα ειναι ακριβος!παντως εδω Δυτικη Θεσσαλονικη ειναι πασιγνωστος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ... είναι η τρίτη προσπάθεια να γράψω, για κάποιο λόγο με πετάει έξω. Βαριέμαι να τα γράψω από την αρχή, τσάμπα σχολίαζα τα νέα σας τόση ώρα :cry: . Με'γεια τα καινούρια πραγματάκια sotkou mwroudenia, εγώ βαλίτσα θα κάνω μετά το Πάσχα αλλά καλού κακού έχω κάποια πράγματα συγκεντρωμένα που είπα στον άντρα μου οτι αν γίνει οτιδήποτε και είμαι έξω να βάλει αυτά σε μια βαλίτσα και να τα φέρει. Χτες πήγαμε γιατρό, ο μικρούλης είναι 2071 γραμμάρια και μας είπε οτι θα γεννηθεί 2700-3200. Λίγο μου φάνηκε αλλά είπε οτι είναι λίγο πιο κάτω από το μέσο όρο. Η κολλητή μου λεει καλύτερα μικρό, να βγει πιο εύκολα :lol::lol::lol:

Κάτα τ'άλλα έχω απορία.Πρέπει να πλύνουμε και τα υφάσματα από πορτ μπεμπέ, καρότσι κλπ ή απλά ρίχνουμε κάτι από πάνω για να μην έρχεται σε επαφή το μωρό??? expecting εμείς τα πράγματα τα παραγγείλαμε 21/3 (κρεββάτι και πολυκαρότσι). Κι εμας λιγότερο από μήνα μας είπαν, όταν έρθουν θα σου πω.

Επιστρέφω σε λίγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επέστρεψα. Χτες λοιπόν το βράδυ πήρε τηλ η πεθερά μου για να μάθει τι έγινε με το γιατρό και είχε δεν είχε μου έσπασε τα νεύρα. Άρχισε να μου λέει να κάνω γρήγορα και δεύτερο παιδί - ΕΛΕΟΣ ακόμα δε γεννήθηκε!!!- και ενώ της εξηγούσα οτι δεν έχω σκοπό για άμεσα και ανάλογα πως θα είναι τα οικονομικά και οτι δεν έχω βοήθεια εδώ και μπλα μπλα μπλα, αυτή το χαβά της. Τα είπα και στον άντρα μου όταν γύρισε ένα χεράκι, είπε οτι θα το τακτοποιήσει. Από τη μέρα που της είπαμε οτι παντρευόμαστε, όλο για παιδί μου έλεγε. Τώρα αρχισε για δεύτερο ΕΛΕΟΣ όμως. Δε σταματάνε ποτέ????? Τα νεύρα μου :evil::evil::evil::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ!!! :D:D:D

ΑΜΑΝ ΑΥΤΗ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!ΜΑΛΛΟΝ ΘΕΛΕΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ!!!ΛΕΣ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΚΑΙ ΟΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΕΠΕΙ...ΤΟ ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑ..ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΡΩΜΕ ΤΟ ΛΟΥΚΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ. :o:o

ΕΛΕΝΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΛΥΝΩ, ΤΟ ΕΒΓΑΖΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΡΙΧΝΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Π.Χ. ΜΙΑ ΒΑΜΒΑΚΕΡΗ ΠΑΝΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΑΝ ΡΙΞΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΛΕΡΩΘΕΙ ΝΑ ΠΛΥΝΩ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΚΑΛΥΜΜΑ. ;);)

ΑΡΓΥΡΩ ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΕ ΒΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΘΗΛΑΖΩ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Η ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ. ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΠΡΩΤΟΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΔΕ ΞΕΡΩ...ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΓΑΖΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΝΤΑΝΤΕΥΕΙ ΕΜΕΝΑ. ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΟΥΜΕ!!

ΑΑΑ, ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ. ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΚΑΡΦΑΛΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ. ΑΛΛΑΞΑ ΔΙΑΡΥΘΜΙΣΗ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΕΧΕΙ ΠΑΤΗΜΑ ΝΑ ΣΚΑΡΦΑΛΩΣΕΙ.

ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΑΚΟΥΩ ΕΝΑ ΜΠΑΜΜΜ, ΕΠΕΣΕ ΚΑΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. :(:(:(:( ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΠΕΣΕ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΑΛΛΑ. ΠΗΓΕ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΣΤΗ ΚΟΥΛΟΥΡΗ. ΤΕΡΜΑ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ..ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΦΗΝΩ ΜΕ ΣΗΚΩΜΕΝΟ ΚΑΓΚΕΛΟ.

ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ , ΟΛΑ ΚΑΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΟΣ ΚΑΙ ΓΥΡΝΟΥΣΑ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΑΡΑΚΟΥΝΟΥΣΑ. ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΦΑΩ ΣΟΚΟΛΑΤΙΤΣΑ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΓΡΗΓΟΡΣΗ.ΑΥΤΑΑΑ... ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΓΛΥΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!

pharmacy ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΘΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΧΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.

ΟΛΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΘΑΡΙΖΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΕΧΤΕΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΑΣ. ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕ. ΒΑΛΑΜΕ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΙΔΕΡΟ. ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΚΟΠΗ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΛΟΓΩ ΕΡΓΩΝ ΤΗΣ ΔΕΗ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΑ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ!!!!!

ΤΟ ΤΙ ΚΛΑΜΑ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΔΕ ΛΕΓΕΤΕ...... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΦΤΙΑΞΑΜΕ, ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ. ΚΑΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΟΛΟ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΖΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΑΠΙΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ.

ΜΕΓΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ. ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ ΑΚΟΜΑ.

ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΣΤΙΣ 21/02/2012 ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΣΤΙΣ 06/04/2012.

ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΑΦΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera!!! ax x+m k mena fou fainete periergo...alla x8es suzhtousame oti se ena mhna 8a exoume mwro sto spiti!!!

x8es hr8e h aderfh mou k fagame efaga tou skasmou ! 5 giouvarlakia +salata+1 kommati tsoureki sokolata gemisto!! to vrady phgame sto geitwna pou giortaze kai eixe mpoufe efaga elaxista ekei ka8ws eixe ftiaksei 8alassina k apo th murwdia mou erxtan na vgalw ta entera mou!!!eidika apo ena mudopilafo prin trellenomoun gia tetoia!

foresa ena mauro foremataki k petage h koilitsa mou k mia filh mou , mou eipe oti exw koilia 5 mhnwn egkuou :P xaxaxaxa zugistika shmera k eimai akoma sta sun 9 eutuxws!!!!!!

shmera 8a shkw8w na kanw kamia doulitsa gt exw ena sptiti.....mp..... xaxaxa

o k.skoulikis x8es mou efere 3 eswrouxakia gia th mpempa betty boo k ena roz poua foreataki me vrakaki k kapelaki asorti !!! teleio!

eseis ti 8a kanete shmera??? kat6 apo th stigmh pou shkwnete sth kounia prepei na fovomaste!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσιαααααα!!!

ποσο χαιρομαι που ολα πανε καλα!!! :D:D

κοριτσουδια μου να σας ρωτησω,,,καλυματα πορτ μπεμπε πρεπει να πλυθουν???και το καθισματακι αυτοκινητου πρεπει να το χρησιμοποιησουμε μολις βγουμε απο την κλινικη???η μαμα λεει πως ειναι πολυ μικρο και να το μεταφερω μονο με τηνκαλαθουνα!!αλλα δεν ειναι επικινδυνο????

αλλα στεκεται το μωρο στο καθισματακι????

δεν ξερωωωω πειτε οι δευτερομανουλεεςςςς!!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

αααα και τωρα σκεφτομαι!!!μπουρνουζακι και πετσετουλα εχω απο 1!!!μετα λεει η μανα μου θα χρησιμοποιουμε και δικες μας για το μωρο...και θα με φερουν κιολας!!εσεις τι λετε???να παρω αλλες??? :roll::roll::roll:

χ+μ και εσυ δουλειες ε??? εγω δυστυχως εχωω ακομααα πολλεςςς δουλειες!!!! :( δεν τελειωσα!!!εχω να παραγγειλω κουρτινα,να πλυνω κουρτινες ,να αλλαξω φωτιστικα!!!

εχει 4 μηνες που μπηκαμε στο νεο σπιτι και ακομα δεν εχω τελειωσει με τα βασικα!!! :(:( αγχωνομαιιιιιιιιι

αυτη τη βδομαδα θα κανω δουλειες οσες μπορω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera ! mwroudenia nomizw oti ftanei 1 mpournouzaki giati 8a feroun kiolas .egw pantws phra petsetoules arketes autes den pane xamenes.oso gia th metafora 8a parw to port bebe gt mou eipe h 8eia mou na mh to sthrizw ka8isto tis prwtes 30 meres. opote h kuria 8a einai ksapla!

exw upotash apo tis 4 h wra k einai 7:15 (7me 4.5 piesh) exw piei tou kosmou thn portokalada prospa8hsa na koimh8w kai ligo alla o geitwnas epaize violi apo tis 4:30 mexri tis 7! ! ! me exei piasei kai enas ponokefalos trellos!! 8a parw panadol mpas k sunel8w ligo estw apo ton ponokefalo . pffff

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμένα κοριτσάκια μου!!!

Τι κάνετε;;;

Εμένα σήμερα μου βγήκε λίγο η πίστη, πήγαμε βόλτα με τον αντρούλη αλλά ο προορισμός ήταν λίιιιγο πιο μακρινός απ' όσο υπολογίζαμε στην αρχή και κουράστηκα κομματάκι (για Veloudenia και Tομα φύγαμε από Λάρνακα, πήγαμε στη Μονή Μαχαιρά μέσω Αγίας Βαρβάρας μετά Λευκωσία για φαγητό- όπου ξεκοιλιαστήκαμε :oops::oops::oops: και πίσω στο σπίτι...)! Πάντως έχω τρελές αντοχές για να τ αντέξω όλα αυτά!!

sotkou μου φτου φτου μην σας ματιάσουμε!!!Άντε και φαίνεται τα δύσκολα περάσανε!!! :) :) :)

mwroudenia τα καθισματάκια αυτοκινήτου είναι ειδικά σχεδιασμένα ώστε να χρησιμοποιούνται από νεογέννητα γι αυτό και γράφουν επάνω 0+. Οποιοσδήποτε άλλος τρόπος μεταφοράς μωρού στο σπίτι και δη καλαθούνα που δεν στηρίζεται πουθενά, είναι άκρως επικίνδυνος!!! Σκέψου μόνο το ενδεχόμενο ενός απότομου φρεναρίσματος, τι θα συμβεί; Ούτε εσύ θα είσαι σε θέση να συγκρατήσεις το καλάθι με το μωρό καθώς θα είσαι ακόμη αδύναμη κατά την έξοδο από το μαιευτήριο και συνεπώς με μειωμένα αντανακλαστικά. Ούτε να το σκέφτεσαι να μεταφερθεί το παιδί αλλιώς!! Οποιοσδήποτε άλλος τρόπος είναι εκτός από επικίνδυνος, είναι και παράνομος, αν σε σταματήσουν στον δρόμο τρως πρόστιμο!!!

Δείτε κι αυτό: http://www.vita.gr/html/ent/035/ent.11035.asp

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsakia!

Olo me petaei exw opt den tha sas sxoliasw Mia Mia Pali :(

Pharmacy kalws hrthes! :)

Se oses pswnisane megia! :)

Se oses exoun provlhmatakia kratate gera teleiwnoun ta vasana!(to lew gia na to akouw egw) ;)

Kai egw trith exw epanalhptiko elegxo sto nosokomeio Kai meta rantevou me thn giatro mou!

Opt tha sas exw nea..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣΣΣΣ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΧΑΝΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΑΣΦΑΛΗΣ ΤΡΟΠΟΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΤΟΥ. ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΑΡΑ ΣΤΗ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΚΑΘΙΣΜΑ. ;););)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΕΤΣΕΤΟΥΛΕΣ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΟΥ ΜΠΑΝΙΟΥ??ΑΝ ΝΑΙ, ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ. ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO ΤΙΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΕΣ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΠΟΥΔΑΚΙ ΤΟΥΣ.ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΝΑΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΛΕΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΜΕ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ.

ΒΑΣΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΧΩ.

ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ...ΠΩΠΩ........ :?:?:?:?:?

SOTKOU ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ ...

Χ+Μ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ..ΔΕΝ ΑΡΓΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.. :D:D:D

ΘΑ ΝΥΣΤΕΨΕΤΕ??? ΕΓΩ ΟΧΙ , ΑΛΛΑ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΝ ΚΟΙΝΩΝΙΣΩ???

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΑΚΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kat εγω ρωτησα το γιατρο και μου εδωσε οκ για νηστεια στη μεγαλοβδομαδα!

οποτε και θα το πραξω γιατι πραγματι θελω να κοινωνησω!! :P

οσο για το καθισματακι συμφωνω απολυτως,ειναι το πλεον ενδεδειγμενο αν και...εμεις μαλλον θα παρουμε μαζι μας το πορτ μπεμπε γιατι στην concord που πηραμε ολο το σετ του καροτσιου

δενετε και αυτο πισω στο καθισμα κανονικα

σαν το καθισματακι αυτοκινητου... ;)

κατα τα αλλα κοριτσακια μου και εγω μπηκα πλεον επισιμα στο μηνα μου και..μετραω αντιστροφα! :lol:

απιστευτο μου φαινεται...

περυσι τετοια εποχη ειχα μεινει εγκυος αλλα... :(

δεν πειραζει ολα καλα....

σημερα εκανα και τη βαλιτσα του μαιευτηριου...πολυ παραξενο συναισθημα.... :?

αυτα....φιλια σε ολες καλη μεγαλοβδομαδα...

να μας πανε ολα ομορφα και να'ναι στο πλαι μας ο χριστος μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαααα!!!

vasia to port mpempe omws prepei na denei kai mesa to mwraki!poulane tetoio sta katastimata ta mpempe!ena eidiko sistima! alla einai panakrivo kai gia auto lew kalytera sto kathismataki!tha rwthsw kai ton giatro...loogika tha me pei!!

koritsia edw kai polles meres exw kati san eukilia!!!lete apo ta simplirwmata???tha rwthsw ton giatro!!

aaa episis exw ksafnikes zalades se simeio na girnane ola!!!fysiologiko e?? :?:?

ante kai egw exw aurio giatro!!!

axxx kai ti efialtes vlepw!!!!olo vlakeies!!!fenetai vgainei to agxos ths gennas!kai sinithws vlepw na agwniw an einai kala to mwro!!!kai ksipnaw tromagmeni kai mouskema :o:o:o

twra pou tha pigainw ana vdomada sto giatro tha eimai pio xalari!

koritsia oles mpainoume sthn teliki eutheiaaaaaaaa!!!!!ax me to kalo se oles mas!!!

ante pia tha mas anakoinwsei prwta????

Mariana mou allakse mou thn ΠΗΤ τελικα ειναι 15/05! :D αν δεν βγει νωριτερα ο μπεμπης! :D:D

αααα Μαριανα οποια γενναει να το γραφεις!!!αντε ετοιμασου!!!παντως ολεσ μετα τις 37 εβδομαδες να γεννησουμε!!!οχι νωριτερα!!! :D:D:D

ΚΑΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!!

οσο για την κοινωνια ναι δεν χρειαζεται να νηστεψουμε!!!και εγω θα κοινωνησω!!!Σαββατο Πρωι ή Πεμπτη...μια απο αυτες τις μερες! ελπιζω ομως να μας δωσουνε σειρα...γιατι θα εχει πολυυυ κοσμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou kalhmera kai kalh megalh evdomada!

egw kai prin miso mhna koinwnhsa xwris na exw nhstepsei h mana mou fwnaze alla o pappas den eixe kanena provlhma opws eipe kai h Vasia! eipa x8es na nustepsw kai o k.skoulikis mou eipe me tpt 8a nustepsei ekeinos egw na trww kanonika lew na kanw mono apo kreas kai na krathsw ta galaktokomika.8a doume. pinoume kai tosa xapia mhn pame apo elkos!

mwroudenia mou exeis agxos kai egw mia apo ta idia...aporw pws 8a einai h stigmh ths gennas.Aurio exw kai egw giatro stis 4 para gia na doume ti 8a doume! xouanitaki ontws to lhtw exei gia prosdesh sto port bebe :) kai einai kalutero toulaxiston apo kala8ouna.Kat6 pws paei h Tarzanina sou? xixixi ola kala elpizw! shmera exw to teleutaio ma8hma ths evdomadas 3 me 5 opote xalara!

aurio 8a paw kai sto ika na mou grapsoun oti xartia einai gia th genna na paei na ta kata8esei o k.skoulikis. polla filia se oles kalh megalh evdomada na exoume !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

mwroudenia αν εννοεις το δικο μου πορτ μπεμπε κ μπερδευτηκες με το ονομα,εχει και μεσα ζωνη ασφαλειας οπως το καθισμα...και οντως ηταν πανακριβο ελλαδα ολο το σετ γιάυτο τα πηρα απο αγγλια μεσω ιντερνετ!ΓΥΡΩ ΣΤΑ 300 ΕΥΡΩ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ! :shock:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ....

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!! :lol:

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...