Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο2!!!


Recommended Posts

ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΥ ΚΙΝΗΣΗ ΣΗΜΕΡΑ!!! :(:(:(

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ????ΟΕΟ???

ΑΡΓΥΡΩ ΜΟΥ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΣΟΥ ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΣΗΚΩΝΑΤΕ. ΑΝ ΔΕ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ... :?:?:?:?

ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΤΗ ΔΙΑΡΥΘΜΙΣΗ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΞΑΝΑΣΚΑΡΦΑΛΩΣΕΙ..ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ.

Χ+Μ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΣΟΥ..ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερααα και καλοο μας μηνα κοριτσιααααα!!!ειναι ο μηνας μας!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D αντεεε με το καλοοο ολες μας!!!μπαινουμε στον 9ο!!!απιστευτοοο ε????? :D:D:D:D:D:D

σημερα θα σιδερωσω τα ρουχαλακια του μπεμπουληηηη μου!!

τα βλεπω απλωμενα και δεν το πιστευωω :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Τι κάνετε; Πώς περάσατε το ΣΚ;;

Εμείς πήγαμε βολτούλα χθες κι έφαγα μια ωραιότατη τούμπα!!Βασικά έχουν χαλαρώσει πολύ οι σύνδεσμοι στα πόδια και τώρα μου γυρνάνε πανεύκολα (είχα ήδη μια ευαισθησία από πριν βέβαια). Συνήθως δεν τσακίζομαι αλλά χθες ήταν εντυπωσιακότατο, έσκασα με τον πωπό κάτω και τώρα ο κύριος πόδης πονάει :( :( Επίσης πονάει η μέση και το ισχύο καθώς και οι λαγόνες εσωτερικά, κοινώς από τη μέση και κάτω είμαι για απόσυρση... :lol::lol::lol::lol:

Κατά τ' άλλα, μπαίνουμε στην τελική ευθεία, σε 20 μέρες φεύγω για Ελλάδα κι εγώ και πολύ στεναχωριέμαι που θα αφήσω τον αντρούλη μου :( αλλά ευελπιστώ να με αφήσει να ταξιδέψω γρήγορα. Αλήθεια, έχετε ιδέα πόσες μερες μετά από καισαρική θα μου επιτρέψει να γυρίσω πίσω; Υπολογίζω περίπου 20 εγώ!!!

Μωρουδένια μου το ξέρω για το μαγνήσιο αλλά δεν θέλω άλλα φάρμακα, έφτασα στο τέλος, θα κάνω λίγη υπομονή και θα περάσει. Το στομάχι μου δεν αντέχει άλλα χάπια!!! Είδες τι χαρά είναι να πλένεις τα μπεμπεδίστικα ρούχα;; Κι εγώ σήμερα θα βάλω το τελευταίο πλυντήριο μάλλον!!! :) :)

Έλενα σε νιώθω, κι εμείς μόνοι μας είμαστε οπότε αν δεν τα κάνω εγώ δεν πρόκειται να γίνουν από κανέναν. Σκέψου κιόλας ότι εγώ θα φύγω και πόσο καιρό οπότε θέλω να τον αφήσω σε λειτουργικό σπίτι κι όχι να ψάχνει που είναι τι!!Αλλά με μέτρο και σιγά σιγά!!

Κατερίνα απίστευτη η μικρούλα σου!!!Τώρα μας φαίνεται αστείο αλλά στη θέση σου θα χα πάθει πανικό, είμαι σίγουρη!!!

Αυτά από εμένα, φιλάκια, καλημέρες, καλή εβδομάδα και καλό μήνα σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera! expecting prosexe!!! den eimaste gia toumpes twra!

emeis perasame hrema edw k miamish mera einai o an8rwpos pou erwteutika...ka8hsame mazi, milhsame , vghkame voltoula, ekane genikh sto mpanio!!!(kaname k sex) :PPP xixixixixi

phgame x8es se pizzaria ,sth matina expecting,efaga mia makaronada fournou gourouniasa! shmera den exw ma8hma opote eimai araxth!

x8es pou legame gia ka8arisma mou eipe oti 8a feroume gunaika na mhn asxolh8w ka8olou. :D

pentikiour pote 8a kanete?? egw lew thn epomenh evdomada.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και τώρα που το θυμήθηκα, το Σάββατο παραλίγο να κοπανήσω με μια τσάντα λεμόνια δυο κυράτσες στο σούπερ μάρκετ. Η μια ήταν 35αρα η άλλη μεγαλύτερη και συζήταγαν για το γεγονός ότι φέτος βλέπουν πολλές με φουσκωμένη κοιλιά κι αναρωτιόντουσαν γιατί έτσι και μήπως φταίει ο καιρός που όλες γκαστρώθηκαν και το κορυφαίο, η πιο μεγάλη γυρνάει και λέει Δεν έχουν τι να κάνουν και κάνουν παιδιά μου φαίνεται...Εν τω μεταξύ εγώ δίπλα τους ακριβώς...Πώς δεν κατέληξαν τα λεμόνια στο κεφάλι τους απορώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερεςςςςς1!!!

expextingummy πλακα με κανεις ετσι??? :lol::lol: αιντε βρε αντι να κανει η αλλη κανενα παιδι καθεται και κουτσομπολευει!!!ελεος!επρεπε να τις στραβοκοιταξεις τουλαχιστοννν!!!!

βρε sotkou γιατι να κανουμε πεντικιουρ???δεν μας φταναν ολλααα τα αλλα εξοδα θα δωσω και λεφτα εκει???αλλωστε κλειστα παπουτσια φοραμε ακομα! :D:lol::lol: οσο για το σεξ πως μπορεις??ποπο εμενα δεν μου βγαινει με τπτ αν και θα το ηθελα...αλλα δεν μπορω!τωρα με την κοιλια τουμπανο :D:D

κοριτσια ξερει καμια αν εχεις στα jumbo παντες για το κρεβατακι???

σημερα με το καλοο μαλλον θα παμε για το καροτσακι!περιμενω να γυρισει ο αντρας μου απο την δουλεια και να παμε.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Εβαψα μαλλι, αγορασα πασχαλινα σοκολατενια αυγα, νυχτικο για τη γεννα, παντοφλες (2 ζευγη), πανακια για τον μπεμπη, μπουρνουζακι, μωρουδιστικο απορρυπαντικο πληντυριου για να αρχισω επιτελους να πλενω ρουχαλακια!! Εχω ακομα πολλα να κανω αλλα τουλαχιστον αρχισαααααα!!!! :D:D:D:D:D

Αυριο εχουμε γιατρο!!!

Παω να δω τι γραψατε!! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenac μου ελπιζω να τελειωνουν συντομα οι δουλειες και οι ατοιμασιες του σπιτιου.. τα εχω περασει ευτυχως οχι σε φαση εγκυμοσυνης και σε καταλαβαινω ποσο μαλλον τωρα που εισαι και εγκυος!! Οσο για το βαρος του μπεμπη καλυτερα βρε μικρο να βγαινει ευκολα :lol::lol: Μαρσιπο ειχα παρει απο το πρωτο μου γιο και με βολεψε πολυ.. δεν πηρα ring sling αλλα απο τον αλλο που ειναι σαν καγκουρο :D με βολεψε πολυ στα μαγαζια στο σουπερ και μεσα στο σπιτι οταν ηθελα να κανω καμοια δουλεια και γκρινιαζε τον εβαζα μεσα και ησυχαζα εστρωνα συμαζευα το σπιτι μαγειρευα... επισης οποτε εμπαινε στο μαρσιπο εριχνε τους υπνους της ζωης του!!! :):):):)

Αργυρω 27 μου μαλλον οι ορμονες μας εχουν τρελαθει.. τα ιδια νοιωθω και εγω πολλες φορες.. βασικα νομιζω οτι καποτε γκρινιαζω και εχω πιο πολλα παραπονα απο οσα εχει ο γιος μου που ειναι 2μιση :lol::lol: ελπιζω συνρομα να εισαι καλυτερα!!!

expectingmummy μου οι κραμπες οι πονοι και γενικα οι πονοι ειναι φυσιολογικοι.. εχει ερθει σχεδον η ωρα που θα βγουν τα μωρα μας και μας προετοιμαζουν!! Υπομονη!!

mwroudenia2 εφτιαξες βαλιτσα? Μπραβο!! Τα περισσοτερα πραγματακια τα εχω απο το πρωτο μου μωρο θα παρω πολυ λιγα πραγματα για αυτο απλα να συμπληρωσω μονο λιγα εσωρουχακια μπουρνουζακι καλτσουλες και τετοια.

sotkou μου ειπαμε no comments για τον κυριο Σκουλικι..! Μπορεις να ετοιμασεις και μονη σου τα πραγματακια του μωρου με τη βοηθεια καποιου δικου σου. :)

Kat6 μου απο 12 μηνων τον εχω φυγει απο το κρεβατακι με τα καγκελα... τον εβαλα σε κανονικο κρεβατι εχω παρει προστατευτικο και κοιματε μια χαρα.. Και εμενα ξυπναει ακομα.. :|:|:|:|

συνεχιζετε.... 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

X+M τα αυτοκολλητα ειναι σουπερ. Εγω πηρα ψαρακια για αυτοκολλητα οπως ειχα και στο πρωτο μου γιο! Καλο καθαρισμα!!! :)

mwroudenia2 μου καλο σηδερομα. Να φερω και τα δικα μου?? :D:D:D:D:D:D:D:D για την νπαντα στα τζαμπο δεν ξερω.. παρε τηλεφωνο μη πας αδικα!

expectingmummy προσεχε καλε μη παθεις καμοια ζημια!!! Για το ταξιδι μετα τη καισαρικη μηπωε πρεπει να περασουν οι 40 :?:?:?

sotkou ωραια περασατε εεε??? :lol::lol::lol: ΣΕΧ ακουω ΟΥΑΟΟΟΟ :lol::lol::lol: Πεντικιουρ Μανικιουρ θα κανω μαλλον 2-3 μερες πριν μπω για προκληση! Στρωνει σιγα σιγα ο Σκουλικης πτου πτου πτου μην τον ματιασω! :D:D:D

Αυτα φιλια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou, vlepw oles exoume parei fwtia me tis etoimasies, kai egw mia apo ta idia, ksekinhsa me ntoulapes kai syrtaria, ayta mou mporw dld, simera katharisa kai thn krystaliera mou, oouuufff ti thn ithela kai thn phra, ena swro kala krystalina pothria pou den ta xrishmopoume pote, h gynaika tha ethei thn trith meta to pasxa na mou plenei ta koufwmata kai tous toixous kai ta polyfwta, nwritera den mporei me tipota, den me peirazei tha einai poio fresko to spiti gia thn genna, koritsia apo ygra pws ta pate? egw simera eixa erketa, isws epeidh eimoun poly wra orthia

mwroudenia mou eixe sta jumbo panta gia to krevataki alla den mou gemise kai poly to mati na sou pw thn alitheia

x-m poly wraia ta aytokollhta kai egw apo thn idia seira phra me ta psarakia http://www.polychromo.gr/datafiles/2757.jpg

molis to teleiwsw koritsia tha anevasw fwtografies na to deite, egine poly zouzouniariko to dwmatio tou mpemph den to xortainw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ???

EXPECTING ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΔΕ ΧΤΥΠΗΣΕΣ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ, ΕΓΩ ΣΤΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΧΑ ΣΚΟΝΤΑΨΕΙ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΠΕΣΑ ΣΕ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΑ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΔΕ ΧΤΥΠΗΣΑ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ. ΣΕ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? :?:?

SOTKOU ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ ΔΕ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ, ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΨΕΙΣ ΜΕ ΧΡΩΜΑ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΣΟΥ, Ε? SEX ΔΙΑΒΑΖΩ ..ΧΜΜΜ...ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΦΟΥ ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ!!!! ;);););)

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΑ JUMBO ΜΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ, ΕΧΕΙ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΙ!!???? ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟΥΠΟΛΗ ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΤ ΜΕ ΠΑΠΛΩΜΑΤΑΚΙ, ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΤΑ.

ΣΚΟΡΠΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΥΓΡΑ, ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ Η ΟΡΘΟΣΤΑΣΙΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.

ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΣΤΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ. ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΕΣΤΕΛΝΕ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ.

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ, ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΗΝΑ!!!!!

ΕΧΩ ΨΩΦΗΣΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ..... ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΟΡΘΙΟ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΣΤΟ ΜΙΣΑΩΡΟ. ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΡΧΕΤΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ, ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΑ. ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ, ΠΑΡΑΘΥΡΑ, ΡΟΛΛΑ, ΠΟΛΥΦΩΤΑ, ΠΟΡΤΕΣ...... ΚΑΙ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ.

ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΑΡΚΑΔΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΠΛΥΣΙΜΟ, ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.

ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΑΣ!

kat6 ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟ ΤΑΡΖΑΝΑΚΙ ΣΟΥ...... ΑΧ! ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΑ ΘΗΡΙΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΕ.

sotkou Η ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΗΜΙΣΙ ΤΟΥ ΠΑΝΤΩΣ..... ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.

expectingmummy ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΕΣ ΤΙ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΝΕΒΟΚΑΤΑΙΒΕΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

skorpina82 ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΨΑΡΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ. ΜΟΛΙΣ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΙΑ.

Αργυρω27 KAI EMENA OI ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΡΕΛΑ ΓΛΕΝΤΙΑ. ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΕΚΛΕΓΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΑΙΤΙΑ. ΕΤΣΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ. ΚΑΙ ΩΡΕΣ-ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΓΥΡΩ ΜΟΥ. ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ. ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΣΤΑ ΙΣΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ.

ΜΑΡΣΙΠΟ ΘΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟ ΕΙΧΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΛΕΨΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΥ Η΄ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΝΥΧΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΦΟΡΑΓΑΜΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ.

ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.

ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Τι κάνετε; Εγώ χθες συμπλήρωσα την ανθρωπιστική βοήθεια για τον άντρα μου με άλλα τέσσερα ταπεράκια στην κατάψυξη, μέχρι να φύγω θα έχει γερό αποθεματικό!! :lol::lol: Κι έβαλα και το τελευταίο πλυντήριο με τα πραγματάκια του μπέμπη! Σήμερα-αύριο έχει σίδερο!!! Όχι τίποτε άλλο, δεν έχω και τόσες μέρες, σε 2,5 βδομάδες φεύγω για Αθήνα.

Για το αεροπλάνο έχω ρωτήσει Κατερίνα και η Ολυμπιακή με δέχεται μέχρι 36η εβδομάδα, ο γιατρός μου μου έχει πει ότι μπορώ να ταξιδέψω μέχρι 35η οπότε είμαστε καλά. Όχι πως η κοιλίτσα μου φαίνεται για τόσο βέβαια αλλά οκ!!! Εμένα τώρα με καίει το πότε θα με αφήσει ο γιατρός να επιστρέψω πάλι!!!

Ααα ήρθε και η κούνια μας εχθές, αυτή εδώ: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B006 ... 00_details και πολύ χάρηκα!!!Ανυπομονώ να την ανοίξω να βάλω τον μπέμπη μέσα!!!

Υγρά κι εγώ έχω αρκετά αυτές τις μέρες, άλλοτε δεν έχω καθόλου κι άλλοτε γίνομαι χάλια, τώρα είναι η δεύτερη φάση! Αλλά είναι φυσιολογικό μου χει πει ο γιατρός οπότε δεν ανησυχώ!! Όσο για το σεξ, το κόψαμε εμείς γιατί την τελευταία φορά πόνεσα κάπως λόγω της διόγκωσης όλου του συστήματος εκεί οπότε δεν λέει. Θα ανακάμψουμε τάχιστα μετά την γέννα όμως!!! :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!

EXPECTING ΥΠΕΡΟΧΗ Η ΚΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΟΔΙ!

ΜΕΓΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ? :D

SOTKOY MΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΤΣΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...

OΣΟ ΓIA TO S E X....ΕΙΠΑΜΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??

ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ... :o

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΑΡΧΙΚΑ...ΜΕΤΑ ΔΕ ΜΑΣ ΕΒΓΑΙΝΕ ΚΙΟΛΑΣ...

ΝΟΜΙΖΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 2...

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ...ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ 10 ΩΡΕΣ!

ΑΛΛΟ ΣΠΙΤΙ ΣΗΜΕΡΑ,ΣΑΝ ΟΝΕΙΡΟ!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ Κ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΑΚΟΜΗ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ!

ΑΑΑΑΑΑΑ!ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΦΕΥΓΩ ΡΟΔΟ!!ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ...ΗΡΘΕ Η ΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΕΝΑ 20 ΗΜΕΡΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΗΤ ΜΕ ΗΘΕΛΕ ΕΚΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!

ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ,ΟΥΡΑ ΚΤΛ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ...

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ... :?

ΕΧΕΤΕ ΑΓΧΩΘΕΙ Η ΑΚΟΜΗ??

ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΕΝΝΟΩ ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ????? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Εειμαι δουλεια παλι :evil::evil: !! Το πρωι ειχα γιατρο ειδαμε τον πριγκιπα Νο2!! Ζυγιζει 2350 και ειμαι 32 εβδομαδων!! Καλα τα παμε :? επομενο ραντεβού μετα το Πασχα!! Σημερα αγορασα αρωματα 8-) αγορασα 3!! Δεν πειραζει μια φορα κατι και για μενα!! ;)

skorpina82 μου σιγα σιγα με τις δουλειες θα γινουν... αφου πηρες και γυναικα να με βοηθησει ακομα καλυτερα! Τα ψαρακια τελεια παρομοια με τα δικα μου. Εγω δεν τα πηρα απο αυτο το σαιτ αλλα απο ενα μαγαζι με ειδη σπιτιου εδω κοντα στο σπιτι μου! Απο υγρα εχω και εγω αρκετα!!

Kat6 γιατι οχι χρωμα? Ρωτησα τη γιατρο μου και μου επιτρεπει οπως εκανα και στο πρωτο μου γιο και σε μια επεμβαση που ειχα κανει προ εγκυμοσυνων. Μου ειπε οτι πλεον τα νυχια δεν ειναι τροπος ουτε μεθοδος παρακολουθησεις μιας κλινικης καταστασης.

X+M καλα πλησοσιδεροματα!!! :)

expectingmummy με γεια τα πραγματακια σας και με το καλο να πας να γεννησεις!!

xouanitaki καλη επιστοφη και σε σενα!! Ακομα δεν εχω αγχωθει αν και ειναι το 2 μωρο μου. Στο πρωτο ειχα πολυυ αγχος αλλα μολις γεννησα γυριζω και λεω στον αντρα μου " Αυτο ηταν?? Θελω κι άλλο!!" χαχα

:lol:

mwroudenia2 μου ελπιζω να εισαι καλυτερα και οποτε θελεις ειμαστε εδω να μας μιλησεις... υπομονη..

Αυτα απο εμενα φιλουρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera ! ante eixa polu kairo na niwsw toso kala ! euxaristw koritsakia!

Kat mou to kserw gia to xrwma to polu polu na valw na mou ta ksevapsoun prin paw sto nosokomeio.

expecting teleia???????????polu mou aresei ante na mpei to zouzouni sou mesa!

toma mou douleia e???se katalavainw! exw shmera frontisthrio!

mwroudenia mou upomonh ...vevaia den eimai egw h katallhlh gia na sto pw (an hksera 8a hmoun panta kala me ton skouliki) anases koiliakes pou lene kai sto maieuthrio!

shmera phga kai phra petsetakia gia to mwro mikra apo thn pennie k prepei na plunw ta nuxtika kai auta.

hr8e x8es h pe8era mou kai me rwtage pws kai den exw paxunei ...meli to stomataki ths pali pfffffff den thn antexw wres wres me tpt! sas afhnw pros to paron!filia!!!

Veloudenia ,Marianna kai Vasia pou eisaste oeo???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ!!! :D:D:D:D

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ???ΕΛΠΙΖΩ ΟΧΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΟΝΤΡΑΔΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ. :evil::evil:

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..

ΤΟΜΑ ΜΟΥ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΟΣΕΣ ΕΙΧΑΝ ΒΑΜΜΕΝΑ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ, ΤΟΥΣ ΤΑ ΞΕΒΑΦΑΝ. ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ, ΙΣΩΣ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.

EXPECTING ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΚΟΥΝΙΑ!! ΕΜΕΝΑ ΟΜΩΣ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΔΕ ΤΗ ΓΟΥΣΤΑΡΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΜΟΥ ΞΕΡΝΟΥΣΕ ..ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΑΦΗΝΑ ΚΑΝΕΝΑ 2 ΩΡΟ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ.

ΧΟΥΑΝΙΤΑΚΙ ΚΑΙ ΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΧΑΡΑ!!!!ΕΝΝΟΩ ΤΟ SEX.. :lol::lol::lol:

ΜΕΤΑ ΘΑ ΘΗΛΑΖΩ ΔΕ ΘΑ ΘΕΛΩ ΕΓΩ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ.. :roll::roll:

ΑΡΧΙΣΑ ΚΑΙ ΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ... ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera talaipwria shmera upnos mhden duspnoia kai ponoi sto 8wraka sto full!

erwthsh ti na egine me th Vasia???

Kat ta ksevafoun alla afou 8a to plhrwseis to pentikiour vafta!etsi lew egw kai etsi 8a kanw xixixi

shmera de doulevw eutuxws

aurio kai me8aurio pswnia elpizw ta teleutaia ! polla filia se oles !

mwroudenia mou elpizw ola kala!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Ολα καλα? Εμεις (κυπρο) σημερα παθαμε μπλακ αουτ!! Ναι ναι στη Κυπρο του 2012.. Εδω και λιγη ωρα εχουμε ηλεκτρισμο αλλα μεχρι ποτε δεν ξερω.. εχω και την γυναικα που μου καθαριζει το απογευμα ελπιζω να μη παει κατι στραβα διοτι θελω να κανω ηλεκτ. σκουπα και να βαλω πλυντηρια!!

sotkou μου χαιρομαι που εισαι πολυυυυ καλα αυτες τις μερες και ελπιζω να μεινεις ετσι για παντα :) Τι πετσετακια πηρες??? Για την πεθερα NO COMMENTS!!! Για τη Βασια ειχα την ιδια απορια και εγω.. μηπως γεννησε??

Κατερινα μου νομιζω ο καθε γιατρος και η καθε κλινικη ακολουθει αυτο που πιστευει καλυτερα...

Τι κακο και αυτο με την κουνια ο γιος μου ουτε ριλαξ ουτε τιποτα δεν ηθελε μολις τον εβαζα αρχιζε κλαμα.. κανονικα με αυτα επρεπε να ηρεμουν.. :?

Που ειστε ολες οι αλλες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Toma mou phra petsetakia ksexwra gia thn euais8hth perioxh ths mpempas mas to eipan sto maieuthrio phra 10 se rozzzzzzzz . kai dika mou se fouksia! paw sth manoula mou na th dw kai na mou kanei mia mpougada gt exw afhsei ekei to arkadi apo prox8es . na plunw kai oti allo exw x8es koitaksa ti exw parei gia th mpempa mou kai auto pou parathrhsa me th sis mou einai oti eimaste full tou roz se ola kai mou leei mhn parw panta roz alla mpez egw 8elw roz omws exw dei mia polu wraia roz karo :D

gia deite :)http://www.motherbaby.gr/details2.php?l ... 362&page=6 polla filia efuga!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καλό του να μένεις δίπλα στο Νοσοκομείο, εμείς δεν καταλάβαμε τίποτε από διακοπές ρεύματος φέτος!!! Ναι ξέρω Τόμα μου με μισείς!!! :lol::lol::lol:

Τι κάνετε κοριτσάκια μου;; Εμένα με έπιασε μόλις με τρομερή φαγούρα στην κοιλιά και την έκανα μπάνιο με Βepanthol οπότε τώρα κυκλοφορώ με τα ρούχα μαζεμένα...μια ομορφιά!!!

Κατά τ' αλλα χθες τελείωσα το σίδερο από τα πραγματάκια του μπέμπη και είμαι πολύ ευτυχισμένη, επιτέλους τέλος!!! Μου χουν μείνει τώρα κάτι λίγα ψώνια που θα κάνω στην Αθήνα όταν έρθω, γιατί έχει μεγαλύτερη ποικιλία!!!

Ερώτηση, τα επιπλάκια του μωρού πόσο νωρίτερα πρέπει να τα παραγγείλουμε; Εμένα με ενδιαφέρει να τα έχω τέλη Αυγούστου με αρχές Σεπτεμβρίου αλλά δεδομένου ότι θα τα πάρω από Ελλάδα πια και Ελλάδα θα είμαι τώρα για την γέννα και μετά ξανά τον Αύγουστο, μήπως θα ταν καλό να τα κλείσω από τώρα;; Τι λέτε;; Ο μικρός τότε θα είναι περίπου 4 μηνών, οριακά θα κοιμάται στην καλαθούνα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα μανούλες και μέλλουσες μανούλες!!

τι κάνετε? πλησιάζει ο καιρος! ορισμένες έχετε μπει ήδη στον 9ο? στον....μήνα σας που λένε??? :lol::lol::lol::lol:

εγώ μπαίνω μετά το Πάσχα και δεν έχω ετοιμάσει τίποτα...ούτε νυχτικό δεν έχω αγοράσει για το μαιευτήριο....τρέχω με δουλειές και την μικρούλα μου....ουφ ουφ!

από κιλάκια πρέπει να είμαι συν 4.5 (ήμουν +3.7 στην τελευταία επίσκεψη στον γιατρό) και λόγω του ότι δεν θα έχουμε και Πασχαλικές εξορμήσεις φέτος, υπολογίζω να κλείσω τον 8ο με +6 και τον 9ο με +8 οπότε θα είμαι και ευχαριστημενη !!!!!!!!!!!!!!!!

επόμενο ραντεβού μετά το Πάσχα!!!!!!!!

πώς είστε σήμερα??

τα φιλιά μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...