Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο2!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΛΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ...... ΕΙΜΑΙ ΞΥΠΝΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 5 ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΡΕΨΙΜΑΤΑ. ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΦΑΓΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10 ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΣΠΙΤΙΚΗ ΤΥΡΟΠΙΤΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΝΤΟΜΑΤΑ.

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 8 ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ 3 ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΡΙΤΣΙΝΙ ΚΑΙ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΛΑΠΑ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΖΟΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΦΑΙ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΟΥΤΕ ΑΣΒΕΣΤΙΟ, ΟΥΤΕ ΣΙΔΕΡΟ, ΟΥΤΕ ΜΑΓΝΗΣΙΟ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΚΑΝΕΙ ΤΡΕΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΙΣΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.

mwroudenia2 ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΧΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΛΠΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΧΩΡΗΣΗ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΣΤΟΛΕΣ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΣΤΟ ΤΟΚΕΤΟ.

xouanitaki ΤΡΕΛΛΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΑΣ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalhspera kale xamws ginete den sas prolavainw!! :D:D:D

Samantha oxi me kaisarikh htan prworaki Kai eixame epiplokh otan phgainame Gia fusiologiko.

Skorpina megia ta pramatakia sas ante me to kalo na ta xareite!

Toma exw suspaseis apo ton 4 mhna alla dusthxws exw Kai magazi..

Veloudenia eimai programatismenh kaisarikh ;)

Mouroudenia Kai emena o giatros me eixe tsekarei etsi sto prwto!twra den xreiazetai logo kaisarikhs ;)

Sotkou kala den uparxoun oi geitones sas :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια ,μια χαρά τα νέα σας από τον γιατρό.Εγώ θα ξαναπάω σε 2 εβδομάδες περίπου.

Mouroudenia μην σε αγχώνει η κολπική εξέταση,στυλ τεστ Παπ είναι για να δούνε αν υπάρχει κανένα μικρόβιο.Και εγώ έκανα στον Δημήτρη μου,αλλά τώρα και εγώ λόγω καισαρικής δεν ξέρω.

X+M δηλητηρίαση έπαθες βρε κοριτσάκι μου από σπιτική τυρόπιτα;περαστικά,μην το ζορίζεις το στομάχι σου για να γίνει γρήγορα καλά.

xouanitaki πολύ ωραίο το δωμάτιο σας.Άντε να έρθει το μπεμπέ να το χαρείτε.

Από την Δευτέρα ξεκινάει και η άδεια μου οπότε θα κάτσω να χαλαρώσω λιγάκι ,να ετοιμάσω και κανένα ρουχαλάκι γιατί δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ καθόλου,θα έρθει το μωρό και θα τρέχω σαν παλαβή να πλένω και να σιδερώνω....Εμείς είπαμε με τον γιατρό γύρω στις 04/05 να μπώ.Πρέπει να προλάβουμε πριν ξεκινήσει φυσιολογικά η διαδικασία.

Σας φιλώ ματσ μουτσ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμένα!!

Veloudenia μου το βουνό καλά κρατεί γιατί ναι μεν του επιτέθηκα χθες αλλά σήμερα έβαλα άλλα πλυντήρια οπότε ξαναδημιουργήθηκε!!Φτιάχνω τις ντουλάπες βλέπεις, για να τα έχω όλα έτοιμα πριν φύγω και πλένω τα χειμωνιάτικα, βάλε και τα τρέχοντα πλυντήρια και του μπέμπη, αποκλείεται να βαρεθώ!!!! Τι καλά!!!

Μωρουδένια μου εμένα δεν μου έχει πει γιατί θα κάνω καισαρική οπότε δεν χρειάζεται αλλά είναι απολύτως φυσιολογικό να στο ζητάει για ΦΤ!!!

Πήρα σήμερα τα τελευταία είδη προίκας για τον μικρούλι, σελτεδάκια, πανάκια και σεντονάκια. Αν χρειαστεί οτιδήποτε άλλο το αγοράζω στην πορεία. Έχουν μείνει αρκετά για αγορά ακόμη βέβαια αλλά τουλάχιστον να τελειώνω με τα πλυσίματα και τα σιδερώματα!!!

Ακολουθεί η συνταγή της τυρόπιτας!

Χ+Μ μου περαστικά κοριτσάκι μου!!! Μα από σπιτική τυρόπιτα;;; Μην ζορίζεσαι και ταλαιπωρείσαι, με το μαλακό, με μια μέρα χωρίς συμπληρώματα δεν πρόκειται να πάθει το μικρούλι τίποτε, τρέφεται μια χαρά!!Εσύ πρέπει να αναρρώσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυρόπιτα:

Υλικά για την γέμιση:

3/4 φέτα

6-7 κ.σ. τραχανά ή 3/4 της κούπας αλεύρι

2 αυγά

1 κ.σ. ρίγανη

1 κ.σ. βασιλικό

3/4 της κούπας ελαιόλαδο

αλάτι

πιπέρι

Υλικά για το φύλλο:

3 κούπες αλεύρι

3/4 της κούπας γάλα

2 αυγά

5 κ.σ. ελαιόλαδο

αλάτι

Εκτέλεση:

Λιώνουμε την φέτα σε ένα μπολ και ανακατεύουμε καλά με τα υπόλοιπα υλικά για να γίνει ένα ομοιγενές μείγμα. Την αφήνουμε στην άκρη να περιμένει.

Κοσκινίζουμε το αλεύρι σε μια λεκάνη και κάνουμε μια λακουβίτσα στη μέση. Ρίχνουμε τα υπόλοιπα υλικά και ανακατεύουμε. Μόλις ομογενοποιηθούν, αρχίζουμε να ζυμώνουμε. Αν η ζύμη είναι κολλώδης, προσθέτουμε λίγο αλεύρι ακόμη.

Ανάβουμε τον φούρνο να προθερμένεται στους 180. Λαδώνουμε ελαφρά το ταψί μας (28-30 νούμερο).

Αλευρώνουμε την ζύμη καλά και την ανοίγουμε με πλάστη να γίνει διπλάσια από τον πάτο του ταψιού. Τη μεταφέρουμε στο ταψί. Τοποθετούμε την γέμιση και κλείνουμε από πάνω με όση ζύμη περισσεύει (σαν καλτσόνε).

Την ψήνουμε στις ανιστάσεις για περίπου 1 ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ!!!ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΙΝΗΣΗ!!!! :D:D:D:D

ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ, ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΩΡΑ!!!

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΓΡΟ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΜΑΛΑΚΩΣΕΟ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ.ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΤΑΚΤΙΚΗ.

ΤΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ 3.800 ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ 38 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΛΟΓΩ ΑΣΒΕΣΤΩΣΕΩΝ ΤΟΥ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ.ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑ ΞΥΡΙΣΜΕΝΗ , ΠΛΥΜΕΝΗ ΕΝΩ ΑΝ ΣΟΥ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΜΕ ΑΓΧΟΣ!!!ΘΑ ΔΟΥΜΕ... :?:?

ΣΚΟΡΠΙΝΑΚΙ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ!!ΠΡΙΝ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΑΓΚΑΖ...ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ???ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ? :roll::roll:

SOTKOU ΕΜΕΙΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΕ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΤΟΙΧΟΙ ΕΧΟΥΝ ΧΑΛΙΑ ΜΟΝΩΣΗ, ΟΠΟΤΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!!! ;);) ΒΕΒΑΙΑ ΔΕ ΕΧΩ ΟΠΤΙΚΗ ΕΠΑΦΗ... :lol::lol:

ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΩΡΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΓΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ..

Χ+Μ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..

ΧΟΥΑΝΙΤΑΚΙ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ..

ΑΡΓΥΡΩ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΧΑΘΕΙ???? ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι κορίτσια!!!!!!!!!!!!!

Καλά τι θηρία μωρά γεννήσατε και θα γεννήσετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πω πω !!!!!!!!!! μπράβο! με το καλό!

Expectingmummy ευχαριστούμε για την συνταγή!

Λοιπόν ο γιατρός μου είπε ότι δεν πειράζουμε τίποτα μέχρι την 39η-40 εβδομάδα για να μην 'προκαλέσουμε' προωρο τοκετό....το έχω ακούσει και από άλλους....άλλοι γιατροι θεωρούν ότι είναι οκ .... πάντως κορίτσια κατά την διάρκεια του 1ου τοκετού μου, μου έκαναν ψηλάφηση κάθε 1-2 ώρες για να δούν που βρίσκεται το μωρό και πόνος ήταν απιστευτα δυνατός......σε κάποια φάση έκλαιγα να φανταστείτε....πω πω το είχα ξεχάσει........και το 'κακο' είναι ότι πρέπει να το κάνουν πάνω σε σύσπαση...μπρρρρρρρ ανατρίχιασα που το θυμήθηκα!!! ΑΥτά βέβαια σε εμένα, άλλες κοπέλες (πολλές) δεν είχαν τέτοιο πόνο...

αα και σε εμένα η ζουζουνα σε όποια ψηλάφηση και να έγινε, δεν είχε κατέβει καθόλου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τώρα σχετικά με το δείγμα κολπικού υγρού, είναι παρόμοια εξέταση με αυτή που είχαμε κάνει και στον προγεννητικό ελεγχο...δεν είναι τίποτα!!

X+M περααστικά κοριτσάκι μου!

καληνύχτα!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

ΥΓ: και εγώ είμαι περίεργη να δω ποια θα ανοίξει τον χωρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια τι κάνετε? Απ'οτι είδα όλα μια χαρα. Με'γεια τα πραγματάκια, τα δωματιάκια άντε και με το καλό τα μπεμπάκια μας. Χτες πήγαμε επιτέλους να κλείσουμε κρεββατάκι και το πολυκαρότσι, πιστεύω μετά το Πάσχα θα έρθουν. Μας είπαν σε λιγότερο από μήνα, θα μας ειδοποιήσουν όταν έρθουν. Τώρα σιγά σιγά πρέπει να ψωνίσω για τη βαλίτσα γιατί ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα και από βδομάδα πρέπει να αρχίσω πλύσιμο-σιδέρωμα. Το σαββατοκύριακο πρέπει να κάνω και γενική :? γιατί είχαμε φιλοξενούμενους και φεύγουν αύριο βράδυ. Οπότε οι επόμενες μέρες απ'οτι φαίνεται θα είναι γεμάτες. Μέχρι το Πάσχα θέλω να τα έχω έτοιμα.

Εμένα ο γιατρός δε μου είπε τίποτα για την επόμενη εξέταση, απλά κλείσαμε επόμενο ραντεβού 6/4. Από κιλά είμαι στα +9 αλλά μου είπε να προσέξω από εδώ και πέρα λόγω της κήλης... Ήδη έχω αρκετούς πόνους για να δούμε τι θα γίνει ως το τέλος.

Χτες ήταν και η παγκόσμια μέρα του σύνδρομου νταουν και είχε μια ωραία ταινία σχετική στο mega, ωραία ήταν. Το απόγευμα θα πάω πάλι στα μαγαζιά να συνεχίσω με τη λίστα. Σβήνω σβήνω αλλά ακόμα έχει αρκετά πράγματα ακόμα :( Αυτά προς το παρόν κορίτσια, φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera kai apo mena! perastika sou x+m! marianna mou me kalh ksekourash na exeis! Kat6 pali kala pou feugoun!!! expecting wraia suntagh na sou dwsw kai egw mia suntagh gia fullo xwriatiko fullo sth verga tou kanakh :Psamantha oloi lene episklhrio ektos apo tis maies kai apo to giatro...exw dixastei! h kollhth mou pou gennhse me kaisarikh to maio mou eipe oti prepei opwsdhpote na kanw episklhridio gt oi ponoi den paleuontai.

phgame me ton kurio skouliki shmera sto ma8hma lamaz skulovare8hke! alla emeine mexri to telos!

mas eipan oti mwro 8a xreiastei 4 formakia k 4 fanelakia sigoura sto maieuthrio + 10 pane gia sentonakia kai an 8elei kapoios na to parei agkalia.

o gala3ias to supermarket exei valei panes libero -50 % einai gia shmera kai aurio. ti wraies meres pou exei ?????

ps h koilia mou einai petra koritsia shmera les kai den exei xwro na paei pou8ena.oles oi kinhseis fainontai trella pou kanei!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!! :D

ΑΝ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΧΑΡΗ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΚΟΛΗΜΕΝΑ

ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ,ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ!!!

ΕΙΜΑΣΤΕ 2160 ΓΡ ΝΑΙΙ ΝΑΙ!!!

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 3200!

ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΡΟΔΟ ΞΥΠΝΑΜΕ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 8.30 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!!

ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑ Ε??

ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ-ΑΦΙΣΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΕ ΧΩΡΑΓΕ ΝΑ ΜΠΕΙ ΟΛΗ Η ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΤΟΙΧΟ ΤΗΝ ΕΣΠΑΣΑ Κ ΣΤΟΥΣ 3 ΤΟΙΧΟΥΣ!!!

ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!

ΑΥΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Χ+Μ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ

ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΥΡΙΟ............

ΦΙΛΙΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

ΑΑΑ.ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ 5/4/12 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 17/4 ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΟΥΜΕ ΡΟΔΟ...ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΕΡΘΕΙ....Η ΩΡΑ!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? :D:D:D:D

ΧΟΥΑΝΙΤΑΚΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΙΔΙΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ!!ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΖΟΥΜΕΡΑ!! :?:? ΠΩΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΑ 3200, ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ???ΘΑ ΠΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΗΠΩΣ?? ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ ΓΕΡΑ ΜΟΝΟ..

SOTKOU ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΕΛΕΙΠΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΑΠΟ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ ΜΟΝΗ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ.. :cry::cry:

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΗ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ. ΚΑΘΕ ΠΕΛΥΡΟ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΩ ΞΥΠΝΑΩ, ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ...ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ ΤΗ ΜΕΡΑ..Η ΜΑΡΙΑ ΓΡΙΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΗΣ..ΟΝΕΙΡΟ ΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!χαθηκα διοτι ετρεχα συνεχει ολη την βδομαδα για εξετασεις που επρεπε να κανει ο αντρουλης μου.ευτυχως τα αποτελεσματα ηταν καλα και ετσι ηρεμησα ψυχολογικα!

Ομως εχω θεμα!!!οταν γυρισα την Τριτη μετα απο μια κουραστικη μερα στο σπιτι ...αρχισαν πονοι χαμηλα σαν περιοδου...διαρκειας 1 ωρας ανα 5-10 λεπτα.τρομοκρατηθηκα....ετσι πονουσα οταν ξεκινησαν οι πονοι μετα την προκληση που ειχα κανει στην 1η γεννα...μιλησα με τον ιατρο μου και μου ειπε να κανω υπομονη και να ξεκουραζομαι κατι που δεν ειναι εφικτο.....αλλα τελος παντων κανω λιξλιγο το κοροιδο και δεν κουβαλαω συνεχεια την κορουλα μου.βοηθαει και ο αντρας μου αλλα και οι γονεις μου οταν παω η ερχονται ,αλλα και η αδερφη μου.δοξα τω Θεω!!!Ο ιατρος μου λοιπον μου ειπε για 15 μερες ακομη να ξεκουραζομαι διοτι μαλλον θα γεννησω νωριτερα.... :o:o:o μα....δεν γινεταιιιιι...δεν ειμαι ετοιμηηηη!!!

Εχω να κατεβασουμε τα ρουχαλακια και πορτ μπεμπε και αποστειρωτη απο το παταρι,εχω να καθαρισω ολο το σπιτι και να βαλω χαλια και κουρτινες,,,,και να ετοιμασω βαλιτσα και να ψωνισω τα πρωτα πραγματακια που θα χρειαστω για την κορουλα μου.....ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩΩΩΩΩΩΩΩ....ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΣΤΩ???ΠΟΤΕ ΟΕΟ???αφηστε που ο αντρας μου ολη την επομενη εβδομαδα δουλευει νυχτερινος και θα κοιμαται και πως θα κανουμε δουλειες με την μανα μου???σκατα....

Επισης ρε παιδια μηπως ειναι υπερβολικος ο ιατρος μου???επειδη εχω πονακια θα γεννησω ντε και καλα νωριτερα???

πειτε μου γνωμες???δωστε μου βοηθεια....πειτε μου οτι νομιζετε η ξερετε ....ειμαι σκατα!!! :?

Φιλακια σε ολες!διαβασα τα νεα σας!απλα δεν ειμαι καλα και σε θεση να σχολιασω...ειμαι αγχωμενη πολυυυυυυυυυ....συγνωμη!!!

Φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!ειδα ποσο μεγαλωσαν τα αγγελουδια μας!!!

το δικο μου πριν ενα μηνα ηταν 1350γρ.τωρα εχω καιρο να παω και θα παω την Τριτη...οποτε θα μαθω ποσο ζυγιζει και θα σας πω... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια,

Αργυρω 27 μου και εμένα πριν από λίγες μέρες με πιάσανε τέτοια πονάκια αλλά τώρα είμαι μια χαρούλα ,να σου πω την αλήθεια πήρα και 2 μπουσκοπάν για να μου περάσουν αλλά ο γιατρός μου αν και έχω ιστορικό προωρότητας δεν μου ανέφερε κάτι ,θα τον ρωτήσω ξανά σε μια εβδομάδα που θα πάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhsperaaaaaaa!!!!!! eimai polu xaroumenh shmera phga na plhrwsw kati logariasmous kai phga se mia viotexnia vrefikwn /paidikwn rouxwn ligo pio katw apo to spiti mou ....koritsia eixe trellessssss!!!!! eixe ola ta formakia 5 eurw kai ta forematakia 10 eurw me danteles,karo, sxedia polu omorfa! kai to kalutero poiotika teleia! ena foremataki san auta ths s raxevsky kai alouette pou kanoun 60 -70 eurw ta eixe 10 ! phra kai egw 5 formakia ,3 oloklhra anoiksiatika kai 2 kalokairina pou einai san foufoulakia me konto manikaki se oles tis apoxrwseis tou roz kai deutera 8a paw na parw forematakia! ekei pou 8a edina 50 euros gia ena 8a parw 5!

kai apo noumera ta phra 0-3 kai as einai ligo megala den peirazei 8a ta foresei mexri septemvrh sigoura!

eimai en8ousiasmenh! argyrw emena mou eipe na stamathsw th douleia o giatros gt mou eipe oti 8a gennhsw prin thn wra mou...tou eipa na stamathsw 12 apriliou alla mou eipe an mporw telos martiou !

uparxoun stigmes pou ponaw toso polu pou de mporw na perpathsw eidika otan shkwnomai.h mhtera mou leei kai ekeinh to idio na prosexw . auta filakia polla ! exw valei na ksalmhrhsw to mpakaliaro gia thn kuriakh! filakia polla ! mouts mouts!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Τι κάνετε;;

Αυτή την εβδομάδα έχω ξεπατωθεί στις δουλειές και τελειωμό δεν έχουν, μαζεύω τις ντουλάπες- πλένω τα χειμωνιάτικα, κατέβασα τα καλοκαιρινά τα δικά μου για να δω ποια θέλουν σίδερο, πλένω τα ρουχαλάκια του μπέμπη...Χθες σιδέρωνα 2,5 ώρες περίπου- καθιστή εννοείται!!! Κι επειδή δεν έχω χώρο αλλού, έβαλα τα πραγματάκια του μικρού στη δική μου ντουλάπα και τώρα την ανοίγω και μυρίζω Προδέρμ!!! :lol::lol::lol: Μαγείρεψα κιόλας, τάρτα με κοτόπουλο και μανιτάρια και μακαρόνια με σάλτσα...Τουλάχιστον κοντεύω να ξεμπερδέψω με τις ντουλάπες οπότε μετά θα ηρεμησω λίγο πιστεύω! Είμαι και μόνη μου, αν δεν τα κάνω εγώ δεν θα γίνουν ποτέ!

Αργυρώ μου λίγο υπερβολικός μου φαίνεται ο γιατρός σου, βέβαια πρόσεχε και εσύ λίγο και κάνε τις δουλειές σου με μέτρο αλλά δεν νομίζω να υπάρχει τόσο έντονο πρόβλημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

expectingggggg siga siga siga tis doulitses!!!

axxxxxx sidero exw 5 plunthria na siderwsw k eixe pei h mama mou na er8ei alla mphke se mia eksetash me th giagia mou kai den kanei na er8ei se epafh me kanenan ara prepei na siderwsw monh mou! mpouxou mpouxou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΛΥΚΙΕΣ ΜΟΥ!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΑΘΑ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΤΥΡΟΠΙΤΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΡΑΞΕ ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ ΑΦΟΥ ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΤΥΡΟΠΙΤΑ ΤΗΝ ΕΦΕΡΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΕΜΕΤΟ ΞΑΝΑΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΦΑΕΙ. ΑΧ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΧΤΕΣ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΖΟΥΣΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ. ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΕ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΥΝΙΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΔΕ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΚΑΝΕΝΑΣ. ΘΑ ΣΕ ΕΦΕΡΝΑ ΑΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ.

ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ. ΘΑ ΒΑΨΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ, ΠΟΡΤΕΣ, ΤΟ ΧΩΛ, ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΤΟΥ ΜΠΑΝΙΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΥΡΩΔΙΕΣ.

ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ INTERNET ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΛΙΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ.

Αργυρω 27 ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΓΧΟΝΟΜΑΙ ΜΗΝ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΗΡΕΜΙΑ ΟΜΩΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsiaaaaa!!!

eimai polyy xaroumenhh giati simera pswnisa gia ton mpemph mou sentonakia me arkoudakia,katwsentona-panwsentona-maksilarothikes ,pira mpournouzaki me papakia auta me thn koukoulitsa kai petsetoules asorti,episis pira kouvertoules agkalias kai kouvertoula gia karotsaki -rilaks! :D:D:D trelathikaaa!!!

episis pira 3 nixtikes,1 me makri kai 2 me kontomaniko kai mia rompitsa me makri manikaki :D:D episis kai eswrouxa megala kai soutien thilasmou!!!

eutyxws teliwnw kapws me tis agores :D

Argirw perastika euxomai kai euxomai na genniseis kanonika kai oxi prowra!na ksekourazesaiii oso mporeis!ala den kserw kata poso isxyei auto pou se eipe o giatros sou!

sotkou kai esena me geia ta pragmatakia sas!

x+m kala ti evale h pethera sou mesa??????????????a :o:o:o:o appappapa!mhn ths to peis omws gt tha thimwsei :lol::lol: apla an se ksanaferei tpt pes euxaristw den thelw exw faei :lol::lol: perastika souuu kai sena!!

autaaaaaaa filiaaa se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwroudenia epishs!!!!!!!

x+m na trws upopsiasmena apo edw kai pera :P xiixixixi kala na peraseis!

vasia dikio exeis to phra apofash 8a stamathsw ta ma8hmata telos martiou kai 8a kanw mono frontisthrio de sw8hka gia miso mhna ma8hmatos! to eipa kai ston kurio skouliki kai sumfwnei apoluta !

to paidaki pou mou vgazei thn psuxh gia ma8hma ths 2as gumnasiou phre agglika 9! eixe grapsei diagwnisma 16 ! lew sth mana tou fantazomai ti kanei sto ma8hma alla de mporw na sas voh8hsw ! ama meinei emeine gennaw maio den 8a mporw na ton diavasw gia tis eksetaseis kai den diati8emai na paw kai to kalokairi! toso kairo ksunotan sth magkoura tou ! ti na pw! auta koritsakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

Σημερα παλι ειχα κατι πονακια το πρωι σαν κραμπα στην κοιλια και το επαθα καθως γυρισα στο κρεβατι πλευρο...πολυ πονο ομως....

Μετα ολη μερα ειχα κατι τσιμπηματακια αλλα γενικα τιποτα αλλο..τι να πω?ελπιζω να πανε ολα καλα!στην 1η εγκυμοσυνη δεν ειχα τετοια θεματα..ειχα πονακια αλλα πιο ελαφρια και γεννησα με προκληση αφου δεν ηθελε απο μονο του το κουκλι μου να βγει...χαχχαχαχα

κατα τα αλλα περιμενω να ερθει η επομενη βδομαδα να ξεκινησουμε δουλειες και ειδωμεν.....εγω θα κανω λιγα πραγματακια αλλα ....και παλι αγχωνομαι γιατι δεν εχω συνηθισει να μου τα κανουν αλλοι .

Τριτη θα παω και στον ιατρο και ελπιζω να εχω καλα νεα να σας πω!

εσεις πονακια εχετε?αν ναι,καθε ποτε και ποσο μεγαλης εντασης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera! Argyrw mou egw exw ponous anamesa sta podia oxi sthn koilia alla mou dinei akoma utrogestan, mexri thn 36h evdomada eipe.8a doulepsw allh mia evdomada idiaitera j meta 8a ka8hsw k 8a exw mono frontisthrio meta stamatame gia pasxa opote ola kala! shmera exw 12 me 7 ma8hma filakia polla kalo kouragio se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalismera koritsia ! Pano pou tha aniga ego afto to thema ( gia ta ponakia) me prolabate !!

Pempti apogebma pros bradi k olo to bradi TA IDA OLA ! apisteftoi ponoi stin kilia oso pernouse i ora dinamonan mexri pou eginan poli dinatoi kai sinexisan etsi . orthia den mporousa na ime 3aplomeni otan imoun den mporousa na giriso sto plai giati ponousa para poli , otan eperna bathies anases itan les k me esfazan afiste .. . ton giatro ton pira tilefono to bradi otan ida oti den exo alli epilogi , mou ipe na paro kati xapia k na paramino 3aplomeni , me rotise an niotho to moro ..tou ipa nai.. kai mou ipe pos ean den mou pernouse me ta xapia k an to ithela gia na min agxonome na pigena stin kliniki na me doun oi mees tou . epidi den mporousa na kounitho pragmatika apo ton pono den skeftika tin kliniki mias k esthanomouna tin mikri k afou me ebale rantebou tin epomeni proi proi den ipirxe logos na trexo bradiatika stin kliniki . tin epomeni pou me ide mou ipe pos ine ola kala kai pos ine fisiologiko na exoume tetious ponous giati plisiazi o keros k se kapia fasi tha gennisoume k olas ! den mou anefere tipota gia prooro toketo . elpizo na min me xanapiasi toso entona pantos .

kata ta alla ime kala..xthes to apogebma pira ena soutien thilasmou kai enan korse gia meta tin genna

(tha psa3o kai allou mipos paro merika akomi soutien ..)

to bradaki teleftea stigmi apofasisame me ton antrouli mou na pame se mia tabernoula konta sto spiti k afto kaname...

k simera..se ligo tha paw na magirepso ...psaronefri sto tigani me mia orea saltsoula lefkou krasiou k patatoules fournou . esis ti trote simera ??

aa episis simera leo na arxiso na bazo ta prota rouxalakia tis mpempas sto plintirio .

afta apo mena...filia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaaa!!!kalo sav/ko se oles!!!popo koritsiaaa perastika!!!egw Doksa To Theo tosous ponous veloudenia den eixa mexri twra :o ...

alla afou einai fysiologika ok!!!

egw to mono pou exw pou kai pou einai tsimpimata ston kolpo apo katw!!!opote kalytera pou tha kanw kalliergeia kolpikou ygrou mpas kai exw kanena mikroviaki? :?:? alla me pianei KIRIWS otan kourazomai!!episis o ponos sth mesh ginetai aforhtos to vrady!!

a!!!kai kati allo pou paratirisa einai oti sklirenei h koilia mou pou kai pou kai arxizei kai kapws ponaei elafra eutyxwS!einai syspaseis auto??? :?:?:?

kai egw apo evdomada tha arxisw na plenw rouxalakia kai na etoimasw kai valitsa meta! :D:D:D

filakiaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΣ...ΟΛΕΣ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΜΕ Ε??

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΚΟΔΙΑΘΕΤΗ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ... :(

ΛΕΤΕ ΤΩ ΡΑ ΝΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΕΝΤΟΝΟΙ Κ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ!

ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΣΕΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΟΠΩΣ ΘΕΛΩ Κ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΒΡΩΜΙΚΟ...

ΦΩΝΑΞΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΝΑ ΧΕΡΙ ΒΕΒΑΙΑ...ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕ Β ΟΛΕΨΕΙ ΝΑ΄ΡΘΕΙ!ΠΝΙΓΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑΤΡΟΙ ΝΑ ΗΤΑΝ :lol:

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΡΓΕΤΑ ΥΓΡΑ...ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ??ΕΙΝΑΙ ΑΟΣΜΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΣΕ ΦΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΑΧΥΡΕΥΣΤΑ...ΑΝ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΔΕ ΘΑ ΕΙΧΑ Κ ΦΑΓΟΥΡΑ :?

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΕΞΩ??ΠΕΡΠΑΤΑΤΕ?

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΤΟΝ 9 ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΤΩΡΑ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΕΜΠΕΛΙΑΖΩ...ΕΙΜΑΙ Κ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ

Β Α Ρ Ε Θ Η Κ Α!!

sorry,ΑΝ ΣΑΣ ΕΡΙΞΑ.... :(

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...