Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ?


Recommended Posts

να μαι και εγώ...συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυούλες..να έχετε μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

εγώ ΔΕΝ περιμένω (λέμε τωρα.... :roll: ) 27/2...

δεν ξέρω.. λίγο με έχει πάρει απο κάτω...χάνω την αισιοδοξία μου και με παίρνει το παράπονο..σκέφτομαι ακόμα το μωράκι που χάσαμε και ελπίζω να μην αργήσει μια εγκυμοσύνη με ένα γερό μωράκι..

μακάρι όλες μας σύντομα να έχουμε ενα σποράκι στην κοιλίτσα...νυχτερίδα εύχομαι ο απρίλης να είναι ο τυχερός σου μήνας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NINOU ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ! ΚΑΙ ΓΩ ΕΚΕΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ 25-27 ΦΕΒΡ. ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ,ΟΛΕΣ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΣΧΗΜΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ, ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΟΜΟΡΦΕΣ :D:D ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ?

NYXTERIDA ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο συμπτώματα τιποτις...ούτε περιόδου ούτε εγκυμοσύνης...βέβαια και την προηγούμενη φορά τίποτα δεν είχα...και όσο πήγε η εγκυμοσύνη πάλι δεν είχα τίποτα...ήμουν απο τις τυχερές άσχετα με την άσχημη κατάληξη..εσύ??

άντε μακάρι και οι δυο μαζί να έχουμε καλά νέα... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΓΩ ΕΤΣΙ NINOU ΜΟΥ ... ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΛΛΑ. ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΥΠΝΗΛΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ. ΔΕΚΑΤΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΞΙΟΛΟΓΟ, ΤΑ ΣΥΝΗΘΗ ΘΑ ΛΕΓΑ. ΜΑΚΑΡΙ :) ΜΑΣ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ !!! [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολυ κοριτσια! Σήμερα θα παραγγειλω τεστακια...για να επιβεβαιωσω τις ωορηξιες καθε μηνα...ξερω περιπου 11-12η μερα εχω...αλλα μπας και..αλλαξε κατι..βρηκα τα one step πολυ φθηνα απο ebay..πρωτη φορα θα δοκιμασω!Καλη επιτυχια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α μπραβο nyxterida ! ευχομαι να ειναι γουρικα και να τα καταφερεις ! Εγω παντως που ειχα κανει παλιοτερα μου εδειξαν οτι ειχα ωορηξια 13η μερα σε κυκλο 30. Τωρα δεν ξερω κατα ποσο αλλαζει καθε φορα η ωορηξια.

Καλη επιτυχια να εχεις !! :x

Και γω σημερα ειμαι στην 26η μερα και εχω πολυ αγωνια μπας και εγινε τιποτα. Βεβαια δεν αισθανομαι τιποτα ιδιαιτερο ,σημερα μονο ξεκινησαν κατι πονακια χαμηλα. Μαλλον θα μπω και γω σ αυτες που δεν θα περιμενουν τον Μαρτη ,γιατι μου φαινεται θα αδιαθετησω σε 3-4 μερες. . . :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπίζω να μη σε δούμε στον ''Μαρτιο''....αλλά οπως και να χει ..καποια στιγμη θα ρθει το μωρακι!!!Απλά θελει να μας κανει εκπληξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

coco οι ελπίδες πλεον ειναι σε εσένα...εγώ πάω για Μάρτιο... :mrgreen: άλλο έναν μήνα θα ζουζουνίσουμε με τον αντρούλη δυναμικά και ελπίζουμε στα καλύτερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα !! Καλη Σαρακοστη να εχουμε!! Εγω δεν αντεχω αλλο μου χουν σπασει τα νευρα απο την αναμονη .Ειμαι εδω και μερες χαλια ολο νυσταζω νιωθω κουρασμενη εχω πονους στη κοιλια και περιοδος αφαντη .Την παρακαλαω τωρα να ρθει να ησυχασω και δεν ερχεται! Σημερα 32 μερα και τιποτα .Απο χτες εχει πεσει η θερμοκρασια μου απο 37 που ειχα συνεχως στο 36,5 σταθερα. Περιμενα απο χτες να ρθει και τιποτα ακομα. Υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγγυος με τοσο χαμηλη θερμοκρασια ?? Τι λετε ? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...