Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΡΟΤΣΙ ΓΙΑ ΔΙΔΥΜΑ ;;;;;


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΔΥΜΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΑΡΟΤΣΙ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΔΙΠΛΑ ; Η ΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ; ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΙΝ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ. ΤΟ ΔΙΠΛΑ ΔΙΠΛΑ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΟ ΦΑΡΔΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΔΚΟΛΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΠΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΩΡΑ ΕΝΩ ΤΟ ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΣΤΕΝΟ ΣΑΝ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΠΟΡΤΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΕΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΑΚΡΥ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!!!!!!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oles exoume koukla m t idio provlnmatismo

emeis telika pile3ame mpros pisw kai vlepontas kai kanontas elpizw na mas volepsei

cam twin pulsar des t kai milame pali

se poia evdomada eisai kai ti exeis 3ereis????egw 2 koritsakia se diaforetikous sakous

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου!!! ειμαι 20 εβδομαδων σημερα την κλεινω. εχω ενα κοριτσι το αλλο δεν ξερουμε μαλλον αγορι αλλα εχει κλειστα τα ποδια. και εμενα σε διαφορετικουσ σακουσ ειναι. συγχαρητηρια κιολασ ποσο εισαι΄;. το κοιταξα στο Internet αυτο που μου ειπεσ. λιγο βαρυ ειναι 28 κιλα γραφει. ποσο ειναι σε μεγεθοσ; εγω βρηκα δυο σε δυο μαγαζια ενα τησ chicco to together kai einai 130x64x105 kai tis premaman to tandem kai einai 116x52 ειναι μαλλον πιο μικρο αλλα ειναι βαρια αυτα γαμοτο τα διπλα διπλα εινα πιο ελαφρια αλλα μαλλον δεν θα βολευουν. αυτο που πηρεσ βγαινουν και μπαινουν τα καθισματακια του αυτοκινητου η οχι΄;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΔΙΠΛΑ ΔΙΠΛΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΙΑ, ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 12ΚΙΛΑ, ΩΣΤΟΣΟ ΕΧΕΙ ΤΑ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ, ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΧΩΡΑΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ(ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ-ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ), ΣΤΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΩΡΟΥΣΕ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ, ΣΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ(ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΣΕ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ), ΕΧΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΧΩΡΟΥ ΤΟ ΔΙΠΛΟ, ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΙΧΑ ΠΡΩΤΑ ΠΑΡΕΙ ΤΙΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΣΑΝΣΕΡ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΩ ΣΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΖΩ :lol: . ΤΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΤΩΝ ΔΙΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕΦΗ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ, ΕΓΩ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΒΟΛΤΑΡΩ ΣΤΟ ΔΙΠΛΟ,ΕΙΝΑΙ 28ΜΗΝΩΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ 12ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΙΛΑ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ +12ΚΙΛΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ, ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΛΙΓΑΚΙ Ο ΠΑΤΟΣ, ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΝΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΣΕ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ Ή ΣΕ ΣΚΑΛΑΚΙ!!!ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟΕΙΔΑΜΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ,ΘΕΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ,ΘΕΣ ΣΟΥΠΕΡΜΑΡΚΕΤ, ΘΕΣ ΓΙΑ ΦΑΙ,ΘΕΣ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ "ΠΑΡΚΑΡΟΥΜΕ", ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΗΡΞΑΝ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΝΑ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΞΩ Ή ΠΟΥ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ Ή Η ΓΙΑΓΙΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ,ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΟΝΑ ΣΠΑΣΤΑ ΚΑΡΟΤΣΆΚΙΑ,ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΠΟΛΥ 50ΕΥΡΩ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw snmera mpnka 32n k emena stnv arxn n mia d fainotan kai m eixan pei oti mallon einai agoraki alla telika xaxa mas 3egelase

loipon sto diko mas karotsi nai mpainoun ta ka8ismatakia ayt/tou kai eilikrina d einai toso makru kai varu oso alla p eixame dei se opoio magazi k an pngaivame mas proteinan auto

Περιλαμβάνει 2 ποδόσακους, 2 κουκούλες καροτσιών, 2 αδιάβροχα βροχής και αέρα, μεγάλο καλάθι, τσάντα με αλλαξιέρα και αντάπτορες δεύτερου επιπέδου για το port-bebe

Ανοικτό: W 132 - D 56 - H 102,5 cm.

Κλειστό: W 43 - D 60 - H 91 cm. • Βάρος: kg 11,5

ΚΑΡΟΤΣΙ:

Με κατεύθυνση προς την μητέρα: W 132 - D 56 - H 102,5 cm. • Βάρος: kg 18,8

Με κατεύθυνση προς τον δρόμο: W 132 - 56 - H 102,5 cm. • Βάρος: kg 18,8

Τσάντα: W 40 – D 15 – H 31 cm. • Βάρος: kg 0.5

- Εναρμονίζεται με την Ευρωπαϊκή νομοθεσία: EN 1888

- Ενιαίο φρένο για μεγαλύτερη ασφάλεια

- Ζώνη ασφαλείας 5 σημείων

- Τεστ αντοχής: το καρότσι έχει τοποθετηθεί σε κινούμενο διάδρομο με εμπόδια ο οποίος προσομοιώνει την χρήση και αντοχή του προϊόντος στο χρόνο

- Τεστ συμπτωματικού κλεισίματος

- Απολύτως μη τοξικό και ελεύθερο από φθαλικούς εστέρες (οδηγία 2005/84/CE)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω. να τα χαιρεσαι. αυτο σκεφτομαι και εγω οτι δεν θα χωρανε ευκολα οπου και να πηγαινουμε. ναι μεν ειναι ελαφρια αλλα ειναι πολυ φαρδια. εγω δεν εχω ασανσερ μενω στο πρωτο. το σκεφτομαι οτι θα ειναι βαρια αλλα τι να κανω με αγχωνει το φαρδυ. εχω που εχω αγχωθει που ειναι δυο μην εχω και αυτο. αλλα σιγουρα και εγω ετσι θα το κανω θα παρω οποιο διπλο παρω δεν ξερω ακομα αλλα θα παρω και απο τα jumbo δυο μονα βρηκα με 50 ευρω και εγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρα evatsi αυτο που εχω βρει τησ premaman Που ειναι 116χ52 θα ειναι ακομα πιο μικρο απο το δικο σου. εφοσον μου λεσ οτι και εσενα δεν ειναι μακρυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχωσ η μητερα μου μενει διπλα και ετσι θα εχω βοηθεια!!!!! γιατι δεν παλευετε αλλιωσ με καισαρικη και δυο παιδια. και μαλιστα ειναι η πρωτη φορα που μενω εγκυοσ ξερω απο μωρα βεβαια αλλα καμια σχεση τα ξενα απο το να εχει κανεισ δικο του. ποτε γεννασ΄;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katalavainw gt k m'emena t idio paizei einai ta prwta m k malista egw xaidari twra pia kai n mama m megara alla ok 8a er8ei na meinei mazi mas oso tn xreiazomai

koita pnt einai 24/3 pisteuw d 8a paei tooso polu alla o giatros m einai 3ereis 8a doume kai 8a meinoun koilia oso perissotero ginetai d exoume pei kati allo pou gevvas??egw sto rea

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει αφου θα εχεισ βοηθεια μια χαρα. καλα χλωμο το κοβω να σε αφησει πολυ καιρο εμενα μου ειπε 37 βδομαδα θα μου τα παρει δηλαδη μολισ μπω 9 μετα απο καμια βδομαδα με μιαμιση δεν θα αντεξουμε παραπανω. και απο οσο δηλαδη ξερω και απο γνωστεσ δηλαδη δεν αφηνουν πολυ καιρο γιατι ειναι πολυ δυσκολα με δυο παιδια στην κοιλια. εγω γενναω στα χανια δεν ξερω αμα ξερεισ καθολου απο εδω. λεγετε καπακησ η κλινικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apo xania vevaiws 3erw toses fores exw er8ei diakopes xaxaxaxaxaxa eutuxws omws nosokomeia k klinikes d gvwrisa xaxxaxaxaxaxa

poios tn xarn mas me tn mia 2 mwrakia teleio t vriskw apo kila pws pas??k esu kai ta mwrakia???egw tragika 20+ eimai eutuxws p d fainonte logw upsous kai ta ninakia 29n evdomada ntav 1200 k 1300

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι δεν εχεισ αδικο με την μια τελειωσαμε χαχα εχω παρει 3 κιλα μονο ευτυχωσ και σε 18 μερεσ κλεινω τον 5ο τα μωρακια ειναι 275 το κοριτσι και το αλλο ειναι 258. αλλα απο τι μου ειπε η γιατροσ μου ειναι μια χαρα οσο ειναι ενα μωρο σε μια γεννα . ειχα μια αγωνια να ειναι καλα στα κιλα να πω την αληθεισ. προσπαθω να μην τρωω πολυ γιατι αμα παρω την ανηφορα καηκαμε!!!!!! :D:D:D:D πωσ σε λενε;;;; τι ηλικια εχεισ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evaggelia 31

asta egw ta pnra ooooola stnv arxn twra kai na 8elw exw treles kaoures kai genika stomaxi xalia ap't sprw3imo pou d katevainoun kai polla

k egw exw polu agxos gia takila tous ta dika m d me peirazei gt eimai sigourn 8a ta xasw grngora

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεισ facebook ; αμα ειναι να μιλαμε γιατι θα τραβαμε τα ιδια να δινει κουραγιο η μια στην αλλη χαχαχαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Καλημέρα και καλο μήνα! Ψάχνοντας για καροτσι βρήκα το θέμα σας που με ενδιαφέρει. Εγω είμαι ακόμα στην αρχη 13 εβδομάδα αλλα επειδη είμαι σπιτι χαζευω για να είμαι προετοιμασμένη όταν φτάσει η ωρα των αγορών. Για μένα το δίλημμα είναι μπρος πίσω ή 2 ξεχωριστά καρότσια? και οι δυο επιλογές έχουν τα συν και τα πλην. Προς το παρόν καταληγω στο μπρος πίσω και αργότερα ίσως χρειαστούν δυο μόνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη λευτερια διδυμομανουλες!

Τα δικα μου διδυμα χρονιζουν σε μια εβδομαδα ! Οταν διαλεξα το καροτσι με ενδιεθεραν 4 πραγματα :

1. η ασφαλεια

2. ο ογκος

3. το βαρος

4.η τιμη

διαλεξα ενα της disney ...τα καθοσματα ειναι διπλα -διπλα, ειναι σχετικα "συμμαζεμενο" (οσο ειναι δυνατον), ειναι 12 κιλα και αρκετα οικονομικο.

Προσωπικα το βολευτικα πολυ... γιατι εκτος των παραπανω ανοιγοκλεινει πανευκολα.

Το μονο που ας πουμε οτι δεν μου αρεσε ειναι οτι δεν εχει αυτο το τραπεζακι μπροστα απο το καθε καθισμα που εχουν αλλα καροτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο τα μικρα σου

να σου πω

εγω πηρα της περεγκο το αριαλ που καθονται διπλα διπλα

δεν μπορω να πω μεχρι 1,5 χρονων το χρησιμοποιησαμε αρκετα τα σαββατοκυριακα και εγω το χρησιμοποιησα παρα πολυ οταν ηθελα να τους βγαλω μονη μου - δλδ παντα

αλλα δεν ειναι ευκολο

ενι γουει απο αλλους που εχω δει το μακλαρεν ειναι πολυ πιο καλο

εχει χωριστα χερουλια και μπορεις να κρεμμασεις και καμια τσαντα και εχει και απο κατω σακο

ενω το περεγκο εχει μονο κατω σακο

κατα τα αλλα

πηραμε 2 φτηνιαρικα των 50ε μολις χρονισαν και λυσαμε το προβλημα μας τουλαχιστον οταν βγαιναμε μαζι με τον αντρα μου

γιατι κατα τα αλλα μου φανηκε αρκετα αβολο το διπλο εμενα

πλεον εχουν βγλαει πολλες εταιριες ομως ψαξε το

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...