Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ....


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΑΛΑΤΑ......ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.......ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΡΟΦΕΣ.....ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ????.....ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΡΩΤΗΣΩ ΠΑΛΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως δεν πίνεις πολύ νεράκι? Έχω την εντύπωση οτι έχει να κάνει με αυτό ...... αλλά ρώτησε καλύτερα , ο μικροβιολόγος θα σου πει στα σίγουρα . ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω παλιοτερα που ειχα κανει εξαταση ουρων γιατι νομιζα οτι παθαινα συνεχεια ουρολοιμωξη κ μπου ειχαν βρει πολλα αλατα ηταν επειδη δεν επινα καθολου νερο κ που ειχε πει ο γιατρος 1,5 λιτρο τουλαχιστον την ημερα.τωρα κατα την διαρκεια τησ κυησης δεν ξερω αλλα λογικα ο ιδιος λογος θα ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ....Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΝΩ ΑΡΚΕΤΟ ΝΕΡΟ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΙΝΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ......ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΝΩ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΕΤΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα να πένε με τη τουαλέτα :cry::cry::cry: ειλικρινά έχω βαρεθεί το πήγαινε έλα όλη την ώρα ...... Αυτό ΔΕΝ θα μου λείψει καθόλου από την εγκυμοσύνη ....... Δεν προλαβαίνουμε να αγοράζουμε χαρτί υγείας :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...