Μετάβαση σε περιεχόμενο

SOS ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ MENOPUR


Recommended Posts

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι σχετικά καινούρια αλλά διαβάζω το φόρουμ αρκετά εντατικά τα τελευταία 2 χρόνια, από την πρώτη μου εγκυμοσύνη δηλαδή. Πολλές φορές χωρίς να σας γνωρίζω ή να έχουμε μιλήσει, μπαίνω να δω με αγωνία αν έχετε ένα θετικό αποτέλεσμα. Αποφάσισα λοιπόν να σας γράψω, χαίρομαι πολύ για όσες έχουν θετικό τεστακι αυτό τον μήνα και σας εύχομαι ειλικρινά μια τέλεια εγκυμοσύνη κ να κρατήσετε σύντομα τα μωράκια σας αγκαλιά ❤️ Και όσες προσπαθείτε ακόμα, να μην το βάζετε κάτω, σας στέλνω τη θετική μου σκέψη και πιστεύω ότι για όλες θα έρθει το πολυπόθητο αποτέλεσμα! ❤️ Βλέπω μεγάλη υποστήριξη σε χαρές και δυσκολίες στο forum και είναι πολύ ωραίο όλο αυτό που έχετε δημιουργήσει μεταξύ σας! Μπορεί να μην συμμετείχα, καθώς δεν είχα γραφτεί ακόμα, αλλά διάβαζα τις Μανούλες Αυγούστου 2023 σε όλη μου την εγκυμοσύνη και ήταν ιδιαίτερα βοηθητικό καθώς περνούσαμε τις ίδιες δυσκολίες με πολλές κοπέλες! Κακώς δεν είχα γραφτεί ώστε να συμμετέχω, εύχομαι να έρθει μια δεύτερη εγκυμοσύνη κ αυτή τη φορά να τη μοιραστώ μαζί σας!
    • Όταν σε πιάνουν τέτοια πονακια δοκιμασε να κανείς ένα ζεστο μπανάκι εμένα με βοήθησε 😊
    • Έλα ο αγοραρος έφτασε και τα 3 κιλά ; Μπράβο του φτου φτου !! 🧿 αχ μέσα στην ζεστη πες του το περπάτημα δεν είναι και πολύ εύκολο αλλά όσο μπορείς καντο θα βοηθήσει για την γεννά πολύ 😊 
    • Ααα ωραία μπράβο καλά εκανες.. εεε μετά έρχεται η κλεισούρα αυτο σκέφτομαι και εγω τουλάχιστον το πρώτο διάστημα.. αφού έχω να παω σε ένα γάμο 15/9 και δεν ξέρω ούτε εκεί αν θα τα καταφέρω να παω😅 Εγω πήρα επίθετα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη άχρηστα για εμένα  σαν κομπρέσα τα χρησιμοποίησα πιο πολύ όταν πρηζόταν το στήθος από το γαλα για να ανακουφιστώ..  διαρροή δεν είχα μόνο την νύχτα είχα διαρροή που κοιμόμουν 2-3 φορές όποτε έμειναν έτσι να σου πω την αλήθεια τα επιθέματα  τα κοχύλια όπως είπε και η @nanouko αν ερεθιστεί η θηλή σου δεν αντεχεις να ακουμπάει τίποτα πάνω ούτε το ύφασμα της μπλούζας όποτε φοράς αυτά να αναπνέουν κιολας εμένα αυτά μου φάνηκαν πιο χρήσιμα αλλά ήταν για τις πρωτες 10 μερες μετά δεν τα ξανά εβαλα 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...