Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 59 - Full of life!!


Recommended Posts

Γεια σας!

Σήμερα δε δούλευα! Ξυπνήσαμε, ντυθήκαμε και οι 4 και πήγαμε στο εκκλησάκι μας στο ΤΕΙ που είχαμε λειτουργία..Ήταν πολύ όμορφαααα :D Μετά πήγαμε στη μαμά μου, η Ι λεμεινε γιατί κόλλησε με τη ζωγραφική κι εμείς κάναμε βόλτα σε εμπορικό και σε άλλα καταστήματα :D:D:D Τώρα και οι 2 είναι στη μαμά μου.

Ρε Άφρο σε διάβασα 2 φορές και δεν καταλαβαίνω. Μαρή μπας και αλείφεις τη φέτα και από τις 2 πλευρές?? =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Λοιπόν τις ομοφυλοφιλικές σχέσεις δεν τις θεωρώ φυσιολογικές αλλά σαμπως είμαι κι εγώ η φυσιολογική να κρίνω? Δεν θα ήθελα ούτε κάποιος από την οικογένεια μου ούτε τα κορίτσια μου να ήταν, αλλά αν ήταν θα ήθελα το καλύτερο για τους δικούς μου ανθρώπους και τα δέχομαι όλα 8-)

Ιουλία έτσι είναι όλοι μας περνάμε το λούκι μας λίγο ή πιο πολύ.. :? Και εμένα η πίστη μου στο Θεό με βοήθησε και η εκκλησία και πέρασα μια δύσκολη φάση της ζωής μου πριν ακόμη γίνω μαμά..κοιτάζω πίσω και θυμάμαι πως ένιωθα τότε και με πιάνει ανατριχίλα :( Και να φανταστείτε δεν ήταν θέμα υγείας :(

Κι όμως κι όμως αυτό με τα τσίσα και τα κακά συμβαίνει :geek:

Το παιδάκι μιας γνωστής μου έκοψε πάνα στους 8 μήνες. Η μαμα΄του μεγάλωσε έξω όπου οι γυναίκες σε κάποιες χώρες εφαρμόζουν τέτοια συστήματα από νεογέννητα αλλάδεν ξέρω γιατί στο κείμενο λέει για 2 ετών. Το παιδάκι που σας λέω έβγαλε πάνα στους 8 μήνες.

Α για τα πλαστικά που λέτε.. Τι ειστε σεις καλε?/ Ποτέ δε μου πήγε το μυαλό ούτε αυτό το πλαστικό να αγοράσω ούτε να ξεκινήσω το χειροποίητο :lol::lol::lol::lol: Επίσης εγώ σιχαίνομαι τα μανιτάρια :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 908
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έρη στη Φ είχα κι εγώ καφέ στις αρχές.

Πήρα ουτροτζεστάν προληπτικά αλλά δεν ήταν τίποτα τελικά ;)

Τίποτα δεν θα είναι. Στον Κ δεν είχες? Είναι λένε συνιθισμένο σύμπτωμα της εγκυμοσύνης

είπα κι εγώ ρε Άφρο ;);););)

λοιπόν αυτά που λες τα ένιωθα στην αρχή που είχα και τις 2 μωρά. Πλέον έχω βρει τον εαυτό μου :D Λέμε ξαναέγινα ξανθιάαααα :lol:

Με βοήθησε σε αυτό η δουλειά, οι βόλτες με φίλες και φυσικά πάνω από όλα ο Γ και οι γονείς με την αδερφή μου γιατί αν δε είχα αυτούς δεν θα μπορούσα να κάνω τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θυμάμαι ρε γαμώτο αν είχα στον Κώστα.. Θυμάμαι όμως μια μέρα που είχα αίμα, κανονικό όμως, ζωντανό :shock::o:o:o Για μια στιγμή ηταν. Η γιατρός μου μου είχε πει δεν ειναι τίποτα αν συνέχιζε θα το ψάχναμε αλλά δεν συνέχισε.. Τέλος πάντων ότι ειναι να γίνει θα γίνει :D Σκεφτόμαστε θετικά! :D

Μαράκι φαινεται λίγο η αντάυγεια στην φωτό αλλά ειναι λίγο σκοτεινή η φωτό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κατάλαβα! Ωραίο θα είναι κ έτσι..

Α ηθελα να σας πώ ότι εγώ δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο να ζορίζεις ενα μωράκι να καθαρίσει απο την πάνα τόσο νωρίς.. Τοσο σοβαρό πρόβλημα είναι πια?

Για τα άλλα τώρα, κατα καιρούς με πιάνουν κα εμένα κρίσεις αλλά καταλαβαίνω ότι ειναι φυσιολογική εξέλιξη του ανθρώπου και για κάποια χρόνια τα πράγματα που έχουν σχέση με τα παιδιά μας είναι πολύ σημαντικά και για εμάς.. Ε μετά θα μεγαλώσουν αυτά, εμείς θα πεθάνουμε και ουτω καθεξής... :shock::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ, Γωγω, Ερη, Νατασουλα, Αφρο, Τονια φιλια, δεν ξεχασα καμια ετσι?????

εμένα ξέχασες αλλά το προσπερνώ..... :-w:-w:-w:-w[-([-([-([-([-(:ymtongue::ymtongue::ymtongue:

Μαρία και όμως αν κοιτάξεις καλά την φωτό φαίνεται το μαλλί και δεν είναι βλακεία ;)

επίσης πραγματικά πιστεύετε ότι οι ξανθιές είναι χαζές? :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock: σιγά μην καθορίζεται η νοημοσύνηη ενός ανθρώπου από το χρώμα των μαλλιών του!!! :?

αν και είχα διαβάσει μια έρυενα πιο παλιά για αυτό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτή η κοπέλα που έμαθε έτσι το μωρό της το έκανε γιατί μεγάλωσε νομίζω Πολωνία όπου εκεί είναι μια σύνηθης πρακτική και το θεωρούν δεδομένο όιτ η εκπαίδευση ξεκινά από τους πρώτους μήνες. Και η ίδια έτσι μωράκι έκοψε την πάνα. Δεν το κάνουν δλδ σώνει και ντε απλώς μάλλον είναι θέμα κουλτούρας ;)

επίσης έχω υφάσματα σπίτι και θέλω να φτιάξω κολιέ

τι να κάνω? που να ψάξω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Ευχαριστώ για τις γνώμες για Νάξο αλλά τελικά άλλαξα γνώμη :P

Λέω να πάμε Κίμωλο! Δε θυμάμαι σε ποιά άρεσε και μου έδωσε την ιδέα αλλά με το λίγο που έψαξα πολύ μου άρεσε :D

Μου αρέσουν τα μικρά νησάκια που δεν έχουν τουριστική ανάπτυξη. Ακόμη κι αν είναι μόνο ένα χωριό, μια ταβέρνα, μια παραλία... Ηρεμία και χαλάρωση!

Ποιά είπε για κουφονήσι? Έλενα? :roll:

Είναι τέλεια! Πανέμορφες παραλίες! Πρέπει όμως να πάτε ή Ιούνιο ή Σεπτέμβρη... Ιούλιο-Αύγουστο πλακώνει πολύυυυυυυς κόσμος και οι παραλίες είναι πολύ μικρές. Θα δίνεται μάχη για να βάλετε την πετσετούλα σας στην άμμο.

καλά Γωγώ 'εχω λιώσει με τα σχόλιά σου για τους δονητές :lol::lol::lol: Και σιγά που ξέρεις εσύ να μας πεις και για το χειροκίνητο :lol: που δε μπορείς ούτε ένα ταμπονάκι να σπρώξεις εκεί κάτω. Σιγά μη βάλεις χεράκι :lol::lol::lol: κόβω το κεφάλι μου ότι σιχαίνεσαι :P

Ακόμη πάνες φοράει η μπέμπα? :o:o:o:lol: ξεκίνα εκπαίδευση! :?

Πάντως κορίτσια μια μανούλα από τις Χριστουγεννιάτικες έκανε εκπαίδευση τουαλέτας το καλοκαίρι, δηλ. όταν η μικρή ήταν 18 μηνών, και πήγε μια χαρά. Ήταν έτοιμη φαντάζομαι.

Η Μαρκέλλα μου φαίνεται έτοιμη γιατί της αρέσει να τριγυρνάει γυμνούλα, κι όταν θέλει να τα κάνει μου φωνάζει να της βάλω πάνα. Της λέω να πάμε τουαλέτα ή στο γιογιό αλλά δε θέλει με τίποτα.

Για τα ζευγάρια ομοφ. συμφωνώ με Φραν και Αναστασία... Η κοινωνία της Ελλάδας δεν είναι έτοιμη για κάτι τέτοιο όμως (φαίνεται ήδη από αυτά που λέτε...) Εδώ που κοιτάζει ο καθένας τη δουλειά του δεν νομίζω ότι θα νιώσει διαφορετικό ένα παιδί με γονείς του ίδιου φίλου γιατί απλούστατα δε θα το κάνει κανείς θέμα...

Παρεπιπτόντως στο σταθμό της Μαρκέλλας ήταν κι ένα κοριτσάκι με δυο μαμάδες.

Το θέμα είναι ένα παιδί να μεγαλώνει με αγάπη σε περιβάλλον που να νιώθει ασφαλές. Τι σημασία έχει το φύλο? Και σίγουρα υπάρχουν ομοφ. ζευγάρια που είναι πολύ καταλληλότεροι γονείς από ετερόφυλα ζευγάρια που μπορεί πχ να πλακώνονται και να βρίζονται όλη μέρα. Μην κρίνετε από 1-2 παραδείγματα που έχετε στο μυαλό σας και μη βάζετε ταμπέλες...

Εράκι δε θα είναι τίποτα :x Είναι συνηθισμένο στην εγκυμοσύνη ειδικά στην αρχή. Και συμφωνώ για τη χοριακή... Δεν υπάρχει λόγος να κάνεις.Έτσι κι αλλιώς δεν αλλάζει κάτι. Μόνο άγχος προσθέτει.

Καλή δύναμη σε όσες ψάχνουν να βρουν...κάτι. Είτε εαυτό, είτε Θεό...

Σας φιλώ :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε μετά θα μεγαλώσουν αυτά, εμείς θα πεθάνουμε και ουτω καθεξής... :shock::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Να ζει κανείς ή να μη ζεί? Ιδού η απορία :lol::lol::lol:

Μαρία σανκοριτσάκι 20 χρονών είσαι στη φωτό. Η Φαιδρούλα είναι στο καρότσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα εγώ ψάχνω στο γιοτιουμπ βιντεάκια να κάνω κολιέ από υφάσματα προς το παρόν :mrgreen:

ναι η Φ είναι :D

πριν 2,5 χρόνια περίπου

τώρα είμαι 23 :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια 23 ΘΑ πηδηχτω απο το παραθυρο!

Μαγδα....εγω ειπα για ΚιΜΩΛΟ...εχουμε σπιτι εκει...ειναι η πεθ.

ποτε θα πατε?

πηγα για καφε στη χασια...εριχνε ψιλο ψιλο χιονι...ηταν τοσο ωραια τσο τζακι..

αχ ξαναλεω...θελω τζακι!

Ερη...ξεκουρασου...ολα καλα ειναι!

αληθεια/..που ειναι η συνταγη....οεο?

οκ συμφωνω για την εκπαιδευση και εμας μιας φιλης η κορη εκοψε την πανα 11 μηνων...αλλα περαπατουσε απο τους 8!

εγω πως να της εκοβα την πανα που περπατησε 18,5 μηνων?

και σχετικα νωρις την εκοψε 26 μηνων!

απλα βοηθησε το καλοκαιρακι και τα φορεματακια!

παω να φτιαξω μπανανοκεικ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ αλήθεια? Τι ωραία... :ymdaydream: Πάτε συχνά?

Τέλος Ιουνίου λέμε να πάμε. Μάλλον για ένα 10 ήμερο.

Για πες για το νησί. Είναι οι παραλίες τόσο όμορφες όσο δείχνουν στις φωτό? Οι δρόμοι πώς είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παμε κθε καλοκαιρι

οι παραλιες ειναι τελειες

χρειαζεσαι αμαξι ομως...

δεν εχει κοσμικη ζωη...αλλα εχει ηρεμια...

Αυτοκίνητο θα νοικιάσουμε. Από Μήλο μάλλον γιατί από ότι κατάλαβα στην Κίμωλο δεν έχει...

Η κοσμική ζωή δε με ενδιαφέρει καθόλου σε αυτή τη φάση ειδικά ;) Τέλειο μου ακούγεται!

Αν το αποφασίσουμε θα μου πεις κι άλλα ε? Που να φάμε κτλ...

Τι τυχεροί που ειστε!

Δεν κανονίζετε να έρθετε τότε κι εσείς να κάνουμε παρέα? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai αυτοκινηο απο μηλο

δεν εχει κιμωλο

θα σου πω τα παντα..

το βασικο...εχει αγροτικο ιατρειο και φαρμακειο

πολυ συμαντικο για εμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, ήταν απ' τα πρώτα που τσέκαρα το ιατρείο - κι εγώ το θεωρώ σημαντικό...

Πώς πάτε συνήθως? Ποιά καράβια πάνε? Δε πορώ να βρω καθόλου πληροφορίες...μάλλον είναι πολύ νωρίς. Το παράκανα φέτος χαχαχαχα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την συνταγή θα την σηκώσω την Παρασκευή στο blog αλλά για τα κορίτσια μου, εδώ είμαι εγώ μη μου πάθεις τίποτα Βικάκι και είσαι και με την κοιλιά στο στόμα! :x:x:x:x

Γαλακτομπούρεκο - Πατσαβούρα

Λιώνω 250 γρ βούτυρο σε ενα μπρικάκι.

Εχω ενα πακέτο φύλλο κρούστας και βουτυρώνω ένα ένα το φύλλο, το τσαλακώνω

και το βάζω σε βουτυρωμένο ταψί ούτε σφιχτά ούτε αραιά, κανονικά..

post-5130-13873934650118_thumb.jpgmom4.JPG[/attachment:1kt10khb]

Προθερμαίνω τον φουρνο στους 190. Αφου τελειώσω με τα φύλλα ψηνω για 20 λεπτά μόνα τους.

Εντομεταξύ Βάζω σε κατσαρολάκι 750 γρ φρέσκο γάλα και 8 κουταλιές της σούπας ζάχαρη, το ξύσμα απο ενα πορτοκάλι (έβαλα μανταρίνι) και ενα ξυλάκι κανέλας. Εχω την θερμοκρασία στο μέτριο και το αφηνω να σιγοβράζει, ανακατεύω που και πού.

Αφου περάσει το 20άλεπτο και ροδίσουν τα φύλλα, βγάζω το ταψί και περιχύνω παντού κουτάλα κουτάλα το γάλα.

post-1311-13873934649868_thumb.jpgmam2.JPG[/attachment:1kt10khb]

Ξαναψήνω άλλα 25 λεπτά, το βγάζω και πασπαλίζω με ζάχαρη άχνη και κανέλα

mam1.JPG[/attachment:1kt10khb]

Τρ'ωγεται χλιαρό

post-4408-13873938696315_thumb.jpg

post-4408-13873938696381_thumb.jpg

post-4408-13873938696458_thumb.jpg

post-4408-13873938696545_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη μου... :ymblushing::ymblushing::ymblushing:

ευχαρισω πολυ!

θα το φτιαξω αυριο το μεσημερι!

φαινεται πολυ ωραιο!

κια πολυ ευκολο...

εχω φαει κατι τετοιο...αλλα μου το ειπαν πατσαβουροπιτα...και δεν μου εδωσαν την συνταγη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Μαρακι μα τη Παναγια δε το πιστευω με τιποτα οτι εκοψε ενα παιδι τη πανα 8 μηνων!!!!!! Μιλαμε οτι κοβω το κωλο μου!!!!!!

8 μηνων ουτε καν περπαταει ή μιλαει για να πει "θελω τσισα"!!θα ελεγξει σφιχτυρες;;;;!!!! :o

Ουτε και 11 μηνων!!! κι ας περπατουσε!!! δηλαδη πηγαινε μονο του και ελεγε θελω τσισα-κακα;;;;;και δεν κατουριοταν πανω του;;;;; ρε δε το πιστευω με τιποτα ομως!!!

τωρα αν η μανα δεν ειχε αλλη δουλεια απο το να παρατηρει και να εχει μαθει καθε ποτε κατουραει το παιδι και προλαβαινε να το παει στη τουαλετα πριν κατουρηθει,τι να πω;;;;ναι κι εγω ξερω καθε ποτε κανει κακα της η μπεμπα και θα μπορουσα να τη πηγαινω...τι σημαινει αυτο οτι εκοψε τη πανα και ελεγχει το που θα κατουρησει;;;;;; οχι! απλως οτι εγω τη προλαβαινω και ΚΑΤΟΥΡΙΕΤΑΙ εκει ΠΟΥ ΘΕΛΩ εγω..

Η Μ-Ι τα εκοψε νωρις μεν,αλλα οχι σε απιθανη ηλικια...απλα ωριμασε πιο γρηγορα το νευρολογικο της συστημα και καθ'οτι πολυ εξυπνο παιδι το ηλεγξε μια χαρα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ κοριτσακι που ξερω εγω ειχε ανεπτυγμενο και το λογο...αλλα ως εκει!

τωρα...η Μ-Ι μιλα πιο καθαρα απο εκεινη κι ας ειναι εκεινη 4 μηνες μεγακυτερη...γενικα ειναι πιο πισω και σε γνωσεις...δεν συγκρινω απλα λεω δεν εινα σε ολα μπροστα κι ες ακοψε την πανα νωρις!

και η Μ-Ι περπατησε σχετικα αργα με τα συνηθη δεδομενα...

αλλα περπατησε

δεν υπαρχει παιδακι να μην κοψει την πανα!

ολα καποια στιγμη την κοβουν!

εφαγα στοιφαδο...μονο τα κρεμυδια...ετοιμη να κανω μπαμ ειμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ μα δε τιθεται θεμα εξυπναδας στο θεμα της πανας..ειναι καθαρα νευρολογικο το ζητημα..απλως ενα παιδι που ειναι πολυ εξυπνο οπως η Μ-Ι,οταν ειναι ετοιμο νευρολογικα θα αντιληφθει πιο γρηγορα τα "καλα" του να μη φοραει πανα και να το κανει πιο γρηγορα..

Παραλληλα ομως μπορει ενα πολυ εξυπνο παιδι να μη γουσταρει να τη κοψει απο αποψη μεχρι να το αποφασισει αυτο,ή ενα οχι και τοσο εξυπνο να τη κοψει πιο νωρις γιατι πολυ απλα του προκαλει δυσαρεστο συναισθημα το να ειναι κατουρημενο! ;)

Μαρακι δεν εχω εμπειρια απο κοινοχρηστα,αλλα μου φαινεται υπερβολικο το ποσο!!! :o μηπως παιζει τιποτα με το πετρελαιο;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
    • Ζηλεύωωωωωωωωω 😀υπέροχα!!
    • Καλά μπανια κορίτσια (έστω και από εξω 😂)
    • Και δεν πηγαίνεις ιπποκράτειο ή Παπαγεωργιου ; Ότι εφημερεύει.. Βρες μια δικαιολογία κ θα σε δούνε..
    • Είναι ακριβώς αυτό όμως, όπως το περιγράφεις.. μακάρι να μπορούσα να κάνω κάτι, να ήταν δηλαδή στο χέρι μου το όποιο στάδιο της εγκυμοσύνης.. δυστυχώς όμως δεν είναι και το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να προσεύχομαι και να πιστεύω στο σπορακι και πως "κάποιος" θα φροντίσει και για εμάς να καταφέρουμε να το πάρουμε στην αγκαλιά μας τελειόμηνο και υγιές.. Άσε κοριτσάκι μου!!! Γίνομαι έξαλλη, πιάνω από 0-100 σε 1"..!!! Ή συγκινούμαι και πάνε να με πιάσουν τα κλάματα επίσης σε δευτερόλεπτα με το πιο άσχετο.. πχ χθες είδα μια ταινία οικογενειακή ιστορική για την ανθρωπιά και τη καλοσύνη και βουρκωνα/δακρυζα κάθε τρεις και λίγο.. που είμαι άνθρωπος σκληρός και δεν συγκινούμαι καθόλου εύκολα.. by the way η ταινία λέγεται white bird.. αξίζει να τη δείτε αν σας ενδιαφέρει.. Ήθελα να σε ρωτήσω εντωμεταξυ.. και όποια άλλη κοπέλα δηλαδή που μπορεί να απαντήσει, αλλά επειδή θυμάμαι διάβασα δικό σου σχόλιο για το συμπλήρωμα σιδήρου ρωτάω εσένα.. τι ακριβώς σου είπαν οι γιατροί σου σχετικά; Σε ρωτάω γιατί ο δικός μου το απογοήτευσε στο πρώτο τρίμηνο γιατί υπάρχουν έρευνες λέει που δείχνουν ότι ο σίδηρος συνδέεται με υψηλές πιθανότητες τερατογενεσεων στο έμβρυο και υπάρχει γενική οδηγία η λήψη του να γίνεται μετά το πρώτο τρίμηνο, το έψαξα και όντως το απαγορεύουν γενικά.. τώρα διάβαζα ξεκίνησαν (το 2013) στην Δανία να δίνουν ως γενική οδηγία την έναρξη του σιδήρου στην 10η εβδομάδα αλλά ακόμα δεν έχουν καταλήξει αν είναι ασφαλές και συστήνεται να αποφεύγεται.. το ίδιο μου είπε και η αιματολογος προχθές που ρώτησα για διασταύρωση.. σκέψου ότι έχω και στίγμα μεσογειακής αναιμίας με αιματοκρίτη πάντα χαμηλό και στην εγκυμοσύνη πέρσι είχε φτάσει 32 πριν χάσω το μωράκι.. και πάλι ο γιατρός λέει όχι.. είδα εσένα στο ξεκίνησαν πολύ νωρίς.. σου το αιτιολογησαν; Ήθελα να στο πω όταν σε διάβασα αλλά δεν ήμουν έτοιμη ακόμα να γράψω..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...