Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

Kalimera!!!!

Eutixws eixame mia iiiiirrreeeemmmiiii nixta, den 3ipnise ka8olou to poulaki mou :)

Kalo mina se oles/olous sas!!!

Daphne kalo mina..Koimi8ikes arga? axxx k egw den exw ipno tis nixtes alla piezomai na paw mia logiki wra giati to prwi koutoulaw, i mikri koimate stis 9 to vradi k etsi 3ipnaei girw stis 8:30-9:00 k den prolavenw na 3ekourastw an 3enixtisw..Simera mou ekane tin xari k argise ligo..

Gioulaki mou kali epitixia..

Elenaki mou k egw pistevw pws ena mikro rolo mporei na paizoun ta dontia..Ipomoni se oses 3enixtame gia ta mikroulia!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αφρο θέλουμε φώτο με ξανθό μαλλιιιιιιιιιιιιιιιιι :D:D:D:D 'κορμι φιδίσιο' λολ :lol::lol::lol:

Αφροδίτη τώρα συνέρχεσαι ε? Εγώ θυμάμαι ανυπομονούσα να αδιαθετήσω για να ηρεμήσω! Και οι πρώτοι 2-3 κύκλοι ήταν δύσκολοι από πλευράς νεύρων...

καλά Αννούλα ξέχασα να σου πω ότι έπαθα πλάκα με τα βίντεο με τον Άκη!!!!!!! Μπράβο σου! Πρέπει να τον έχεις βοηθήσει πάρα πάρα πολύ και εσύ στο να κάνει όλα αυτά τα πράγματα! Ή είναι το παιδί? Εμένα είναι τεμπελούλα :lol::lol::lol: εσένα πραγματικός ταρζάν!! Βρήκατε κάτι απο δουλειά?

Γεωργιάννα είναι δύσκολα τα ρουμάνικα? Ο Αλέξανδρος μιλάει? Έχω μεγαλώσει κοντά σε δίγλωσση οικογένεια (γειτόνισσα & συγγενής) και ακολουθούσαν ακριβώς αυτή την τακτική: Η μαμά μιλούσε με τα παιδιά την δική της μητρική (Αγγλικά) και ο μπαμπάς την δική του μητρική (Ελληνικα). Μεταξύ τους το ζευγάρι μιλούσε Αγγλικά (αλλά οκ αυτό είναι άσχετο), τα παιδιά έμαθαν και τις 2 γλώσσες κανονικά σαν μητρικές αλλά ποτέ δεν μιλήσαν μεταξύ τους (τα παιδιά) αγγλικά! Ούτε μια φορά! Ούτε με τον πατέρα Αγγλικά....Βέβαια μέχρι να τα μάθουν άκουγες εκφράσεις τύπου:

"I wanna καθίσω here", 'this is your καράβι σου..." και άλλα τέτοια χαριτωμένα... :lol::lol::lol:

Βέβαια, τα Αγγλικά είναι μια γλώσσα που κυκλοφορεί γενικά, πχ στις ταινίες, στα τραγούδια κλπ. Αλλά όπως και να έχει πάντα μια επιπλέον γλώσσα είναι χρήσιμη!

Έχω φίλη βέβαια που από ψώνιο μιλάει με τον γιο της στα Ισπανικά (ενώ είναι Ελληνίδα) για να μάθει την γλώσσα και για να ΜΗΝ καταλαβαίνει ο πατέρας τι λένε :lol::lol::lol::lol::lol:

είναι και αυτό μέσα στο κόλπο :lol::lol::lol::lol::lol:

πρέπει να βγω τώρα αλλά θα μπω και μετά! Έχω κατι ιστορίες μαργαριτάρια απο την πολοεδομια να σας γράψω που έγιναν τις τελευταίες ημέρες..........................................ένα έχω να πω: ΔΕΝ ΒΆΖΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ....μια ζωή στο 'λάδωμα' και στην 'παρανομία' ελεος πια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τι κάνετε ζουζούνες?

Εμείς καλά. Παρατηρώ ότι βάζει το δάχτυλό της και τρίβει τα ούλα, κάτω και πίσω :shock:

Μου φαίνεται δε θ'αργήσουν και τα επόμενα δοντάκια!

Δανάη, καλά το είπες! Σωστό κροκοδειλάκι η Γεωργία [smilie=toothy10.gif]

Πάντως Άντρια, αυτά που κάνει η Βικτώρια το βράδυ, νομίζω ότι είναι από δοντάκια. Για να κλαψουρίζει με κλειστά τα μάτια, θα πονάει το καημενούλι..

Άφρο, μεγιά το μαλλί! Σου άρεσε?

Α! και καλό μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια, αυτές οι ενοχλήσεις προηγούνται των δοντιών. Αν δεις να ασπρίζει κάτι, έχει "σκάσει" ήδη το δοντάκι και ο πόνος έχει περάσει. Όταν ξεκινάει το δοντάκι από τη γνάθο πονάνε τα μωράκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!

βασιλική,καλώς όρισες πάλι.σ'ευχαριστώ!η Μυρτώ είναι καλύτερα απύρετη αλλά με μυξούλες!τώρα έχω κ εγώ φοβερή καταρρόη!με κόλλησε το άτιμο!!τι κανουν τα αγοράκια σου?

χθες έβαλα ενα κρεμμύδι ξεφλουδισμενο κ κομμένο στα 4 κάτω στο πάτωμα δίπλα στο κρεβάτι της κ η αλήθεια ειναι ότι δεν ρουθούνισε όλο το βράδυ!χθες το ζουζούνι μου όσο έλειπα σηκώθηκε από ξαπλωμένη κ κάθισε!!!!!δεν ξερω πως το έκανε,τη βρηκε ο κώστας στο κρεβάτι της!!!!

pregnacare επαιρνα πριν μεινω εγκυος κ στη διάρκεια της εγκυμοσύνης,θεωρούνται καλές.

παω να σηκώσω τη ζουζού που ξύπνησε!θα διαβάσω κ τα υπόλοιπα νεα σας μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα φάγαμε γιουβαρλάκια! Πατημένα με το πηρούνι! Χωρίς αυγό κι αλάτι εννοείται... (η μαμά πλάκωσε με αλάτι και πιπέρι τα δικά της από πάνω!!! ;):lol:)

Μπράβο στη Μυρτούλα!!!

Φωνάζει, θα τα πούμε μετά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάποια ρώτησε-νομίζω η βασιλική-για το μητρικό γάλα στη μύτη του μωρού,εγώ δοκίμασα να ρίξω λίγο γάλα στο δάκτυλο κ να το βάλω έτσι στη μύτη της κ απευθείας στο ρουθούνι.τώρα αν μπήκε μέσα...δεν ξέρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα νυχτοπουλια μου!!!!

χθες ξενυχτησα κ εγω μολις με επαιρνε ο υπνος εκλαιγε η μικρη την πηρα αγκαλιτσα της εκανε ο βαγγελης γαλατακι κ την ξανα εβαλα για υπνο...4 φορες με σηκωσε με κλαμματα...μηπως φταιει που εχθες την αφησαμε 3 ωρες στην γιαγια της???

αντρια κουραγιο με τα δοντακια...μερικα μωρακια τα βγαζουνε δυσκολα!!!

γεωργιαννα ξεκινησες δουλεια???για πες μας πως ηταν!!!!κριμα που δεν καταφερες να παρεις τα χαρτια σου τζαμπα η ταλαιπωρια κ το τρεξιμο...οσο για τις πολλες γλωσσες ...εχω δυο ξαδερφακια μικρα που μενουν ολλανδια ο θειος μου ελληνας η γυναικα του πολωνεζα κ τα παιδια μιλανε κ τις τρεις γλωσσες δεν ξερω πως τα καταφεραν αλλα οτι ξερεις καλο ειναι :lol:

πω πω δαναη στειλε μου κ μενα εχω κατι χρονια να φαω γιγαντες στον φουρνο!!!κ τωρα μου τρεχουν τα σαλια!!!

τελικα επιασε το κολπο με το κρεμμυδι ε???θα το ξερω να το κανω κ εγω οταν χρειαστη..

αφρο με γεια το μαλλι!!!!!!!θελουμε να σε δουμε ξανθια!!!!!!

αναστασια εχει σπασει τα ρεκορ το κορκοδειλακι σου :lol::lol::lol: ανετα την τρωτε την μπριζολα!!!!

αφροδιτη μου τι να πω αυτες οι ορμονες ειναι απιστευτο το τι μπορει να σου κανουν...εχω την εντυπωση πως για αυτο που με πιανει ισως να φταινε κ τα ουτροζεσταν που παιρνω...εχθες κ σημερα δεν πηρα κ νοιωθω καλα...

σαμανθακι εμπρος γερα!!!!!η ελληνες ειμαστε αδιορθωτοι οτι κ να μας κανουν εμεις τον χαβα μας...περιμενω να ακουσω τις ιστοριες σου :lol:

βασιλικη μου σε ευχαριστω πολυ :D

ειρηνη ελενα γιωργο κ γιουλι σμουτς :x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Καλο μηνα!!!! Η πρωτη μερα στην δουλεια ηταν ΧΑΛΙΑ!!!!! πολυ γρινια και φανταζεστε ποσηηηηηη. Το αφεντικο μου ηταν ολο νευρα και δυστηχως μιλαει πολυ ασχημα, βαριες κουβεντες...........

Σαμανθα μου ο Αλεξανδρος δεν γνωριζει ρουμανικα εκτος αππο 10 λεξεις ολο και ολο!!!

Αχ κοριτσια δεν θυμαμαι τι αλλο διαβασα! ειμαι κομματια σημερα, μεχρι να συνηθησω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούλα,γιατί πήρες utrogestan?έχεις αιμορραγίες;θα σου στείλω όλο το ταψι!!!έχεις προτεραιότητα!θα φτιάξω κάτι άλλο για εμάς :lol::lol: τι κανουν τα νινιά;;;δεν νομίζω να έπαθε τπτ που την άφησες στη γιαγια!ειναι εξοικειωμένη μαζί της;εμένα μέχρι και τον 6-7ο μήνα έκλαιγε συνέχεια μόλις πήγαινε η πεθερα μου να την πάρει αγκαλιά,εδώ και κανένα 1,5 μήνα τα πηγαίνουν μια χαρά!

η μικρή μπήκε για ύπνο μόλις!σήμερα θήλασε κ καθιστή!!εκεί που θήλαζε στο πλάι,γύρισε,σηκώθηκε,κάθισε,τι να κάνω;κάθισα κ εγώ δίπλα της κ την θηλασα! :lol::lol: παιδί βιολί!!!!!θα τη φάω!!!!

παω επιτέλους να αράξω στον καναπε!!!από τη ώρα που μπήκα σπίτι κάτι κάνω.....ααααα,θέλω να ξεκαθαρίσω και παλιά χειμωνιάτικα ρούχα για ένα δίκτυο υποστήριξης αστέγων.δεν σας το λέω για διαφήμιση,αλλά για να σας δώσω ιδέα...στην Αθήνα υπάρχουν 15.000 άστεγοι....στα Χανιά αρκετοί επίσης...σας φιλώ!

γεωργιάννα,καλή ξεκούραση κ καλή προσαρμογή!η πρώτη εβδομάδα είναι δύσκολη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα μου μαλλον κανενα δοντι θα ητανε και ποναγε η μικρη.

Δαναη κανονικα το κρεμμυδι το βαζεις στο μετωπο. Το κοβεις στην μεση και στο κουμπας το μετωπο. Αυτο καταλαβα εγω απο την Αννουλα.

Αληθεια που εισαστε σημερα; Τονια τι γινετε με το μικρο; μηπως εαν διαβαζες το βιβλιο Κοιμησου Παιδι Μου θα σε βοηθουσε; εμενα με βοηθησε αρκετα.

Σας φιλω και θα τα πουμε αυριο.

Δεν σας ειπα θα δουλευω 10 -4 και δεν μπορω να παρω την αδεια μαζεμενη!!! τι να κανω δεν μπορω να τα εχω ολα!!!

Μου ελειπε πολυ το μωρο μου αλλα ευτυχως κοιλισε γρηγορα η ωρα! και πρωτη φορα που περιμενα πως και πως να τον δω. δεν το ειχα νιωσει στον Αλεξανδρο αυτο, βεβαι αλλες καταστασεις τοτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γμτ μου σβηστήκαν!!!

Παμε πάλι!

Αντριά δεν είμαι υπέρ του ελεγχόμενου κλάματος,λένε διημουργει άγχος στα μωρά,καλύτερα αγκαλίτσα κ νάνι.Τωρα για το κλαμα που δεν μπορει να γυρίσει ανάσκελα είναι φυσιολογικό κ η Χριστίνα εκλαιγε γοερα μεχρι να μάθει να σηκώνεται.Ετσι μαθαίνουν.

Σουλά γτ utrogestan?Εγώ τα έπαιρνα κ μου διημουργουσαν υπνηλια κ χαλάρωση,πολύ μου άρεσαν :shock: 3 την ημερα έπινα.

Γεωργιάννα χαλια η 1η μέρα ε?Ελπίζω να στρωσουν τα πράγματα....

Δανάη περαστικά στις μυξούλες κ στις 2 σας!

Συγχαρητηρια για την εθελοντικη πράξη να βοηθησεις αστεγους,ας κάνουμε ότι μπορουμε ο καθενας κ να μην ευχόμαστε να χιονίσει γτ κάποιος εκεί έξω κοιμάται σε κούτες η χανει την ζωή του απο το κρύο!

Αναστασία είδες στην Χριστίνα δεν εχει βγάλει ουτε κιχ απο τα δόντια,αλλά ειναι συνηθισμένο φαινόμενο φυσικά να κλαίνε κ να ταλαιπωρούντε.Φαίνετε να είμαστε τυχερές,εύχομαι ....

Δάφνη ταρζανάκι ο Αρούλης ε?Αντε κ εις ανωτερα,θα ψαχνουμε για ζούγκλες για να παίζουν :D

......Αφρο μεγιά το μαλλί,χρειάζεται μια ανανέωση καλο κάνει!

Σήμερα έιχαμε ευχαριστες επισκέψεις,το πρωί την ανηψιά μου που ειναι 3 ετών,καναμε χαρουλες,χορεψαμε κ τραγουδήσαμε κ το απογευμα μια φίλη μου με την κόρη της 18 μηνών!

Περασαμε πολυ όμορφα!!!

Μαγείρεψα κρατοσουπα για όλους μας κ ήταν υπέροχη!!!!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!καλη αρχη γεωργιαννα, ελπιζω να βελτιωθουν τα πραγματα στη δουλεια!!κι εγω την αφησα πρωτη φορα σημερα στην πεθερα μου, καλα ηταν, απλα ουτε κοιμηθηκε ουτε εφαγε, δεν ηξερε τα χουγια της....καμια ιδεα για απογευματινο;;;;δεν πολυτρωει το απογευμα.....

σουλα, αν δεν εχεις προβλημα γιατι τα παιρνεις τα ουτρατζεσταν;;;;δεν σου φτανουν οι ορμονες σου, να βαζεις κι αλλες;;!!!

δαναη, καθεται μονη της η μυρτουλα;;;;μπραβο!!!

τους γιγαντες κι εγω τους ζηλεψα, αλλα σημερα εκανα ενα ωραιο μπριαμ στη λαδοκολλα, με κομματια γραβιερας μεσα, πολυ ωραιο εγινε!!!πηγαμε το απογευμα σε μια κοπελα και ειδαμε πολυ ωραια πραγματα για τη βαφτιση σε πολυ καλες τιμες....θα ψαξουμε λιγο ακομα και βλεπουμε.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw den kanoume elegxoneno klama,ws 7 minwn 3aplwname parea sto krevvati mas k tin koimiza ekei k tin metafera sto krevvataki tis pou itan dipla sto diko mas otan pigename na 3aplwsoume emeis ..Prin 2 mines pou tin metaferame sto dwmatio tis tis prwtes meres wspou na prosarmostei nai eklaige pigena k tin iremousa , makari na 3erate poses fores evgena k katevena tin skala gia na paw konta tis, ekana k gimnastiki :lol: ..Mono tis teleutaies 4-5 meres k eidikotera e4es itan etsi alla den eklaige wres k egw tin afina moni tis pros 8eou liga leptakia diarkouse alla eimoun konta tis k me evlepe otan katalava pws to provlima itan to oti me evlepe k den tin eperna agkalia apomakrin8ika na min me vlepei alla emeina sto dwmatio tis k auto itan..

Simera tin evale o mpampas tis gia ipno giati egw ekana mpanio k den evgale kix k otan piga na tin ele3w giati itan poli isixia koimotan idi :o:shock:

Paw na simmaze4w tin kouzina giati einai san na k epese vomva!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες σας...Χτες βραδυ ο αλεξης ξυπνησε στις 3 με κλαμματα,ηπιε γαλατακι και εως τις 6 ηθελε παιχνιδια και τραγουδια...εγω κ ο νικος προσκυνουσαμε απο τη νυστα κ στις 7 ειχα βαλει ξυπνητηρι για να παω για τις εξετασεις που σας ελεγα....Ε!!!δεν πηγα πουθενα,αφου κοιμηθηκα στισ 6 το πρωι,εχασα κ τα ραντεβου τα οποια ειχα κλεισει πααρα πολυ καιρο....Με εχουν πιασει τα νευρα μου,δεν αντεχω αλλο να μην κοιμαται αυτο το παιδι....

Το μονο που εκανα ηταν να παω κομμωτηριο και εγινα κοκκινομαλλα....

Πειτε μου τις γνωμες σας...Τι να κανω για να κοιμαται μονος του χωρις κουνημα στην αγκαλια και να μη ξυπναει τις νυχτες???δεν το αντεχω κ οπου να ναι θα αρχισω κ δουλεια...

Γεωργιαννα μου καλη αρχη στη δουλεια και υπομονη...Τι αλλο να κανεις???Ειναι τοσο δυσκολη η εποχη που να λεμε δοξα τω θεω που εχουμε κι αυτες τις δουλειες

Σουλα πως τα πας??πως νιωθεις??εχεις αναγουλες??

Θα σας βαλω φωτο για τα μαλλια...

post-12477-13873938698809_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια, το παιδι το μπαμπα του ηθελε!!!χαχαχχαχα :lol: πλακα κανω, κατι θα την ενοχλουσε χτες, αφου σημερα κοιμηθηκε μια χαρα...

με γεια το μαλλακι γιουλη!!!μεγαλη αλλαγη απο ξανθια!!!ειναι σιγουρα πιο μοντερνο, και σε κανει πιο νεα, μια χαρα σου πηγαινει!!!νομιζω οτι ηθελες μια αλλαγη!! μεσα στην ημερα κοιμαται ο αλεξακος;;καθε βραδυ ξυπνα η αραια και που;;;μονο στην αγκαλια σου κοιμαται;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια.καλο μηνα να εχουμε.μηνας των αλλαγων βλεπω για γιουλι και αφρο.μεγιες μεγιες κοριτσια.ΓΙΟΥΛΙ πολυ ωραιο χρωμα.μ'αρεσει το κοκκινο...μηπως ο καιμενος ταλαιπωρειται με τα δοντακια του??δεν ξερω τι να σου πω.υπομονη.το ξερω πως ειναι γιατι και εμενα ο μικρος μεχρι πριν μια βδομαδα το ιδιο βιολι ειχε.ας ελπισουμε σε καλυτερες μερες.ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ καλη αρχη στην δουλεια.καθε αρχη και δυσκολη που λενε.οπως ειπε και η δαναη η πρωτη βδομαδα(προσαρμογη)θα ειναι δυσκολη.θα δουλευεις και σαββατο??ΔΑΝΑΗ περαστικα σου.σε κολλησε η ζουζουνα??εγω φετος απο τον μεγαλο δεν θυμαμαι ποσες φορες εχω κολλησει.με μια μυξα συνεχεια...μπραβο σου που μαζευεις τα ρουχαλακια.τα αχρηστα για μας σε καποιους θα ηταν χρησιμα.σημερα εκανα σπανακορυζο.εμεινε 1 πιατο και το πεταξα στα σκουπιδια.την ωρα που το πεταγα ενοιωθα πολυ ασχημα.σκεφτομουν οτι αλλοι ψαχνουν στα σκουπιδια,δεν εχουν να φανε και εγω το πεταω :cry: . :cry: εγω η χαζη το καλοκαιρι στην μετακομιση ειχα μπολικα ρουχα και τα πεταξα.που μυαλο να τα μαζεψω και να τα δωσω καπου.βεβαια καποιος τα πηρε γιατι τα ειχα αφησει διπλα απο τον καδο σκουπιδιων. :cry: ΑΝΔΡΙΑ υπομονη και εσυ με την βικτωρια.φαση ειναι θα περασει.οσο μεγαλουν θελουν πιο πολυ την παρουσια μας.νοιωθουν ασφαλεια...ΣΟΥΛΑ(συγγνωμη προχθες σε ειπα ελενα απο την βιασυνη μου) ακουσες καρδουλα ?ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.ολα καλα απο δω και περα.ουτροτζεσταν επερνα και εγω αλλα δεν καταλαβαινα τιποτα η βοιδαρα..η κουνιαδα μου και μια φιλη μου που τα περνει μου λενε οτι τους προκαλουν καταθλιψη.τι να πεις.......κοριτσακια δεν θυμαμαι τι αλλο διαβασα.καληνυχτιζω ολα τα κοριτσακια(και αυτα που ξεχασα :oops: )παω για νανι.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite pes to gia asteia merikes fores pou einai gkriniaroula k tin exw sinexeia agkalia k tin analavenei ligo o george na 3ekourastw irema, ti na pw? den ton vlepei k poli logw douleias k mporei na tis leipei k mporei mazi mou na varietai, poso na se vlepw esena mama? vare8ika!!! xexe :D

vasiliki mou to 3erw ola 8a perasoun 8a megalwsoun k den 8a to katalavoume :shock:

Edw k wres (me dialeimma gia fagito k simmazema) prospa8w na valw sto pc kati photos pou evgala tis mikris me to kinito mou k den ta katafernw, pio palia to ekana alla twra den to vriskw :evil: ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα βιαστικά!!!ετοιμάζομαι για δουλειά!

Γιούλη,με γεια τα μαλλιά!το έχω ξαναγράψει ότι- κατά τη γνώμη μου- το παιδί χρειάζεται να μάθει να αποκοιμιέται μόνο του γιατί διαφορετικά ταλαιπωρείται...με βοηθησε κ εμενα το κοιμήσου παιδί μου,ούτε άγχος την είδα να έχει ούτε τπτ,πάλι εκεί ήμουν απλά δεν την σήκωνα.εδώ και μήνες πια κοιμάται μόνη της κ μεσα στην ημέρα.το βράδυ ούτως ή άλλως δεν είχαμε πρόβλημα.

Γεωργιάννα,το 6ωρο κυλάει νεράκι!!!

Λοιπόν,σήμερα την ειδα πώς σηκώνεται από ξαπλωμένη!!!την είχα στην αλλαξιέρα,γύρισε μπρούμυτα,σηκωθηκε στα 4 σαν να μπουσουλάει,μετά έκανε την πλάτη της σαν Γ και μετά κάθισε στο πλάι!!!!!περήφανη μάνα το καταγράφω πρωί πρωί!!!!

έφυγαααααα με το ρολό χαρτί παραμάσχαλα!!!!σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...