Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΥΛΑΞΗ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ


Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

είμαι νέο μέλος στο φόρουμ σας!Καλώς σας βρήκα!

Είμαι φοιτήτρια Βιολογίας και ενδιαφέρομαι για τη φύλαξη παιδιών στην περιοχή των Αθηνών. Είμαι 23 ετών και βρίσκομαι στο πτυχίο, οπότε δεν έχω υποχρεώσεις με εργαστήρια και παρακολουθήσεις, ούτε κάνω κάποια άλλη εργασία. Το babysitting μου το σύστησε η καλύτερη φίλη μου, η οποία κρατάει ένα αγοράκι, τον Γιωργάκη, απο τότε που ήταν 3 ετών μέχρι και σήμερα που είναι 5. Η φίλη μου λοιπόν, είναι πολύ ευχαριστημένη και έχει δεθεί πολύ με το παιδί. Γι'αυτό και σκέφτηκα να ξεκινήσω απο εδώ την αναζήτηση εργασίας!Προηγούμενη εμπειρία στη φύλαξη παιδιών επαγγελματικά,δεν διαθέτω, αλλά πάντοτε πρόσεχα πέραν του μικρότερου αδερφού μου και πολλά άλλα παιδιά ζευγαριών που έιναι φίλοι των γονιών μου,κυρίως! 'Εχω γνώσεις Αγγλικών και Γερμανικών και επισής μπορώ να βοηθήσω τα παιδιά και στα σχολικά μαθήματά τους. Το ωράριο της εργασίας καθώς και η αμοιβή, είναι υπο συζήτηση!Εάν θελήσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου, απαντήστε σε αυτήν εδώ τη δημοσίευση ή στείλτε μου ένα email στη διεύθυνση grace3good@hotmail.com!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...