Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο2!Ελάτε!


Recommended Posts

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΙΚΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ ΦΟΒΑΜΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΙΝ ΜΟΥ ΑΡΩΣΤΗΣΕΙ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑΣ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ Κ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!

ΒΑΝΕΣΑΚΙ Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΤΑΥΓΙΕΣ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΩ... :lol::lol::lol:

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΣΚΟΠΤΩΝΟΜΑΣΤΕ Κ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΧΑΤΙΡΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ.

ΜΑΡΙΑ 12 Κ ΓΩ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΚΕΙΣΑ ΕΚΛΗΣΙΑ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ Η ΝΟΝΑ ΜΑΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΜΙΣΕΣ ΜΙΣΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ.ΓΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΔΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΣΧΕΤΙΚΑ Κ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ Κ 5 ΚΙΛΑ Κ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΔΗ ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΟ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙ ΓΙΑ ΤΙΝ ΒΑΦΤΙΣΗ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΧΑΝΟΜΕ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΤΟΧΕΣ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΠΩ ΔΥΣΤΗΧΩΣ......ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΛΥΠΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Muriam φιλάκιαααααααα πολλάαααααα.........

Κορίτσια διαβάστε ένα ποιηματάκι για προσκλητήριο που βρήκα και το κρατώ για την ώρα αν δεν βρω κάτι καλύτερο....

Είμαι αντράκι ζόρικο θα πάρω μηχανάκι

κι αν αποκτήσω όνομα θα βρω και γκομενάκι.

Όλα τα αστέρια του ουρανού κοιτούν την ομορφιά μου

και όλοι οι σταρ του σινεμά τα χάνουνε μπροστά μου.

Και σαν τα χρόνια θα διαβούν δεν θα'μαι πια μωρούλι

και θα φωνάζουν όλες τους ¨Ο Θάνος το μανούλι¨!!!!!!

Φιλενάδες βάλτε και εσείς καμιά ιδέα για κείμενο προσκλητηριου!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα!!!!!τι κανετε κοριτσακια μου???εγω ξεπατωθηκα πρωι πρωι εκανα ολο το σπιτι!!!η δαναη καθεται στο ρηλαξ(σπανια καθεται πανω απο 3 λεπτα) και παιζει!!!ρε κοριτσια, ελεος, τι τιμες ειναι αυτες???ακου 850 ευρω ο φωτογραφος!!!!καιεμεις οι δολιοι κακομοιροι καθηγητες ξεσπιτωνομαστε και μας τρωνε τα χιλιομετρα για 900 ευρω!!!ε οχι, δεν τα δινω στο φωτογραφο για 2 ωρες δουλεια!!!!θα δω τι θα κανω!!!

οσο για τις προσκλησεις εμενα δε μου αρεσουν τα ποιηματακια και τα στιχακια.ειμαι του απλου και λιτου στο κειμενο, οποτε μαρακι μου δε μπορω να εκφερω αποψη...

πηρε καμια την αννα μαρια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Βανεσάκι μου!!!!!!!!Καλά που είσαι εδώ, ένιωθα ότι παραμιλούσα :lol::lol::lol::lol::lol:

Άστα και εγώ λέω πολλά λεφτά , και υποτίθεται ότι έχουν πέσει οι τιμές....αλλά όλοι που κοίταξα εκεί κυμαίνονται, ακόμα ψάχνω...για πιο φτηνό!!!!!

Εμείς για να βγάλουμε πλέον 800 ευρώ το μήνα, ανννννννν τα βγάλουμε , φτύνουμε αίμα!!!!

Πήρα και ένα φιλο μας κολλητό, γιατί ο αδερφός του έχει φωτογραφείο και θα μου κάνει και αυτό προσφορά...για να δούμε....!!!!!!!

Απλό θέλεις εσύ!!!!! Εγώ το θέλω πιο παιχνιδιάρικο αλλά θα δω όταν πάμε στον κουμπάρο τι θα πάρουμε τελικά :D:D:D:D

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλεναδες τι κάνετε ?. Εγω θέλω να κάνω δουλειές και δεν έχω όρεξη πωπωπωπ πολυ βαρεμαρα ......

Μόλις ξεκινήσω να μαζεύω ποτε ξυπνάει το ένα ποτε το άλλο αχχχχ τι τραβαω η μάνα χαχαχαχαχα

Φιλακια σε ολες γλυκές μου.....λέω να ξεκινήσω και βλέπουμε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Muriam φιλάκιαααααααα πολλάαααααα.........

Κορίτσια διαβάστε ένα ποιηματάκι για προσκλητήριο που βρήκα και το κρατώ για την ώρα αν δεν βρω κάτι καλύτερο....

Είμαι αντράκι ζόρικο θα πάρω μηχανάκι

κι αν αποκτήσω όνομα θα βρω και γκομενάκι.

Όλα τα αστέρια του ουρανού κοιτούν την ομορφιά μου

και όλοι οι σταρ του σινεμά τα χάνουνε μπροστά μου.

Και σαν τα χρόνια θα διαβούν δεν θα'μαι πια μωρούλι

και θα φωνάζουν όλες τους ¨Ο Θάνος το μανούλι¨!!!!!!

Φιλενάδες βάλτε και εσείς καμιά ιδέα για κείμενο προσκλητηριου!!!!!!!

Χαχαχαχααχα φάση έχει καλοοοοοοοο.......

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιάκι μου και εγώ σήμερα γενικά κάνω τις δουλειές μου με βαρεμάρα.........θα προτιμούσα την βόλτα :lol::lol::lol:

φιλάκια στα μωρά σου!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα νιακι!!!!!κουραγιο βρε μανα!!!τι τραβας κι εσυ με 2!!!εδω με ενα και δε μπορουμε να τα βγαλουμε περα!!!

μαρακι ελεος με τις τιμες!!!εσενα οι κουμπαροι σου εχουν καταστημα με ειδη βαπτισης???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μητέρα του κουμπάρου του άντρα μου έχει κατάστημα και θα πάμε εκεί, να παρουμε για την βάπτιση γιατί νυφικό είχα πάρει από αλλού.

Γενικά έχουμε με αίθουσα γνωστό, γνωστό φωτογράφο, μόνο ο παπάς δεν είναι γνωστός :lol::lol::lol::lol::lol:

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλες μου..τι κανουν τα μωρακια μας?

Ειχαμε κανενα νεο απο την αννα μαρια?

Τρεχω να κανω δουλειες,πληντυρια κτλ".ο καιρος ειναι παλι σκατα..

Δεν εχω διαβασει νεα..επιστρεφω μετα να τα δω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Αγγελικούλα!!!!!!

Ο Χαρούλης σου καλά;; Εμένα δόξα το Θεό καλά!!!!

Απο Άννα Μαρία δε διάβασα κανένα νέο!!!!!!! Εύχομαι όλα να είναι καλά!!!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στο όμορφο παρεάκι!!

μαγείρεψε λίγο και ήρθα....

Άννα Μαρία ελπίζω να είναι καλύτερα ο Αντρεάκης, περαστικούλια!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου χρόνια πολλά γι ατον αντρούλη σου,

να είστε ευτυχισμένοι και να χαίρεστε το γαμπρούλη μας!!

Αλήθεια είσαι εντάξει με τον έρπη;

Γιωτάκι Μαράκι πολύ γλυκό το κειμενάκι της βάπτισης και πολύ

παιχνιδιάρικο!!καλά όσο για το φωτογράφο τι ακρίβεια είναι αυτή...

Πρέπει και εγώ να οργανωθώ σιγά σιγά με τα βαπτίσια γιατί θα τ ακάνουμε

στη Λευκάδα και πρέπει να δούμε ποιους θα καλέσουμε γιατί θα χρειστεί

να κλείσουμε και κάποια ξενοδοχεία...

Γλυκιά Λυδία τι κάνει το κοριτσάκι σου;σου είπα....είσαι φοβερή που συνδυάζεις

μωράκι και δουλειά....τα φιλιά μας!!

Muriam τρέχεις καλή μου;φιλιά στο αγοράκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωράκι τα ωραία είναι πολύ ακριβάαααααα και απλησιαστα για αυτή την περίοδο....

Πρέπει σιγά σιγά να ξεκινήσεις για να είσαι χαλαρή!!!!!!

Φιλάκια στη κοράκλα σου!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι-γιωτακι , εμας μονο ο παπας ειναι γνωστος!!! :lol::lol::lol: α και ο φωτογραφος!!!!ελπιζω να μας κανει καλη τιμη!!!

θα σας βαλω καποιες μπομπονιερες που μου αρεσαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι το τραπεζι με τις καραμελες εχει και αλλα ασορτι που θα ηθελα πολυ να το κανω αλλα δεν αρεσει στον αντρα μου επειδη ειναι σκουρο καφε.σου βαζω να δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...