Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο2!Ελάτε!


Recommended Posts

Ηρθα φιλεναδες..

Κοριτσια εγω ειμαι πολυ μακαρονου....νομιζω ομως οτι δικαιουμαι να φαω μετα απο δυο βδομαδες βοσκης μαρουλιου..και σιγα..ουτε τυρι ουτε βουτυρο εβαλα η καψερη..

Λενακι,μετα απο πεντε μερες ο δικος μου τα κανει μονος του..του δινω χαμομηλι σχεδον καθημερινα αλλα δεν βοηθαει γμτ..

Βανεσσακι το αφηνω πανω σου το θεμα της διαγραφης..μονο μην μεινουμε οι δυο μας στο τελος..χαχαχα..αντε καλη αρχη με την διατροφη φιλεναδα..

Γιωτακι,μεγαλωσε το ζουζουνακι σου..ελπιζω να ειναι ησυχη η νυχτα σας αποψε..εμας στο πρωτο εμβολιο ολη την νυχτα εκλαιγε κι ηθελε αγκαλιτσα..

Ερχομαι σε λιγο γιατι κατι ακουω...´

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

α του δινεις κ χαμομηλι?? εγω πινω καθε μερα μια κουπα, το σιχαινομαι κιολας αλλα δε βλεπω διαφορα.. τι να πω.. αχ κ εμενα μαρεσουν πολυ τα μακαρονια!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

αχ με τα εμβολια... ο αντρας μου δε θελει να κανουμε στο δευτερο.. κ το πρωτο θα το καθυστερησουμε μαλλον, αποτι φαινεται.. διαφωνουμε πανω σαυτο..

κ τωρα στο πενταπλο που γινεται πρωτο δε θακανουμε το εξτρα για την ηπατιτιδα, θα το κανουμε πριν παει σχολειο ο αναστασης

εσεις τα κανετε κανονικα ολες ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Τι κανετε?Εμεις γυρισαμε πριν μια ωρα απο κατι φιλους, ταισα το μικρο και τωτα κοιμαται..Οτι βολτα κ να παμε,εκτος απο τα πεθερικα μου, καθομαστε το πολυ 2 ωρες αφου πρεπει να φαει.Δεν εχω κ ιδιαιτερη ανεση να θηλαζω εκτος σπιτιου..Ειναι κ το θεμα της γοπ που θελυμε μετα το χρονο μας να ρευτουμε, βα βγαλουμε τις γουλιτσες μας..Δεν θελω να του δωσω ακομα κ μπιμπερο..Αν κ μου λενε οτι πρεπει λεει γιατι μετα θα δυσκολευτω κ μπορει να μη θελει να φαει.

Παντως Γιωτακι εγω ενα μηνα εκανα να φαω γαλακτομικα κ η γοπ συνεχιστηκε..

Αγγελικη μακαροναδα ε?Καθε μερα να τρωω μακαρονια δεν με νοιαζει!

Λενα το εχω ξανακουσει αυτο με τα εμβολια.Μου εχει πει μια φιλη που μενει Αθηνα οτι καποιοι δεν τα κανουν αλλα δεν ειχε καταλαβει τους λογους..Εσεις γιατι σκεφτεστε να μην τα κανετε?

Κοριτσακια μου σας καληνυχτώ!Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδιακι επεστρεψες στο γραφειο κουκλιτσα μου?θα πηγαινεις κανονικα τωρα?

Ευη ,ωραιες οι ιδεες που εδωσες..στα βαφτησια τι δινουν?μπομπονιερες με κουφετακια η κεραστικα?

Κοριτσια εγω την αποστειρωση μια φορα την ημερα την βαζω και τα αφηνω μεσα..εχω 9πιπιλες του μικρου γιατι συνεχεια τις φτυνει και πεφτουν κατω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινουλα, μπορεις να πας σε ενα δωματιακι και να θηλασεις με την ησυχια σου..εγω ετσι κανω..κι οταν παμε βολτα και θελει μαμ ο μικρος παω στο αυτοκινητο και θηλαζω..

Λενακι εμεις καναμε το εξαπλο (infanrix) ταν εκλεισε τον δευτερο μηνα και στον τριτο μηνα καναμε πνευμωνιοκοκο και γαστρεντεριτιδα..γιατι ομως να μην του τα κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ, πέθανα σήμερα... Όλο αγκαλιές, χορούς και τραγούδια ήθελε ο γαϊδαράκος... Να φωνάζω στον άντρα μου να έρθει να τον αναλάβει, κι αυτός έπαιζε σκάκι στον υπολογιστή και μου έλεγε "να τελειώσω και να έρθω". Μέχρι να "τελειώσει" πέρασε πάνω από μιάμιση ώρα, κι εμένα τα χέρια μου είχαν μουδιάσει και η πλάτη μου με πέθαινε... Τελικά ήρθε, τον άλλαξε, και μέχρι να τον κρατήσει πέντε λεπτά πείνασε, κι έπρεπε να τον θηλάσω. Τώρα κοιμήθηκε, αλλά μου φαίνεται θα ξυπνήσει σε δυο-τρία λεπτά.

Εγώ δημόσια έχω θηλάσει μόνο σε σπίτια. Στο σπίτι των γονιών μου θηλάζω κανονικά εκεί που καθόμαστε. Στους συγγενείς που πήγαμε τώρα τις γιορτές, πήγαινα λίγο πιο απόμερα, αλλά έρχονταν όλοι από πάνω μου. Να σας πω την αλήθεια, δε νιώθω καμιά ντροπή. Φυσικά, δε βγάζω το βυζί φάτσα φόρα, σηκώνω τη μπλούζα, έτσι δε φαίνεται σχεδόν τίποτα.

Ρε κορίτσια, σταμάτησα τις σταγόνες στο μάτι, και του το πλένω με τσαγάκι και του κάνω συνέχεια μασαζάκι, αλλά το βλέφαρό του έχει κοκκινήσει. Σας έχει τύχει;

Όσο για τα εμβόλια, κι εγώ δεν τα θέλωωωωωωωωω.............. Τόσα και τόσα έχουν γραφτεί εναντίον τους, αλλά να πάρω το ρίσκο να μην τα κάνω; :( Δεν το παίρνω...

Ξύπνησε, δεν το έλεγα εγώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια κι εγω μπροστα στους γονεις μου θηλαζα κανονικα..οσο για το ματακι,μηπως ερεθιστικε απο το μασαζ?

Αχ ποσο σε καταλαβαινω για το θεμα της αγκαλιας...ουτε εγω νιωθω την πλατη μου, καθε βραδυ που ξαπλωνω νιωθω τα κοκαλα μου να καθονται ενα ενα στο στρωμα..για τα χερια δεν το συζητω..δεν ξερω ποσο θα αντεξουν ακομα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες να ερεθίστηκε απ' το μασάζ; Με καθαρά χέρια το κάνω πάντα και τα νύχια μου τα έχω κομμένα σύριζα. Ουφ... τι κάνω λάθος;

Άσε, σήμερα πέθανα πραγματικά... Και του λέω άλλη φορά να μην μου τον αφήσει όλο το βράδι και να μου λέει "τι, 50-50 θα το παίξουμε το παιδί;". Κι άλλα διάφορα του στιλ "είσαι η μάνα του παιδιού και είσαι υποχρεωμένη να το κρατάς", "εσένα θέλει το παιδί, αφού πεινάει", κι άλλες τέτοιες ασυναρτησίες. Τώρα προσπαθεί να τον κοιμίσει, ευτυχώς τα καταφέρνει, κάθε βράδι αυτός τον κοιμίζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια μηπως του εκανες πολυ μασαζ? η καπως δυνατα κ ερεθιστηκε απο την πιεση?

αχ κοριτσια ο αντρας μου καθεται κ ψαχνει για τα εμβολια κ εχει φαει φρικη

κ δε θελει.. αλλα εγω φοβαμαι.. στον ανασταση καναμε ολο τον "υποχρεωτικο" εμβολιασμο

για το δημοσιο θηλασμο που λετε, τον ανασταση τον ειχα θηλασει παντου, κυριολεκτικα ομως

τον μικρο προς το παρον τον εχω θηλασει μεχρι στιγμης μονο μεσα στα γκουντις!

τα σπιτια δε τα θεωρω δημοσιο θηλασμο..

γενικα απο τη στιγμη που εχει δει ο πατερας μου κ οι αδερφοι μου τα βυζια μου φατσα φορα νομιζω πως μπορω να θηλασω πραγματικα παντου!! :lol::lol::lol:

πω πω μου θυμιζετε τον εαυτο μου στον ανασταση... ολη μα ολη τη μερα αγκαλια...

τωρα τον μικρο τον παιρνουμε μεν αγκαλια αλλα καμια σχεση με τον πρωτο!!!

ενταξει ειναι κ ηρεμο μωρακι κ δεν πολυ παραπονιεται αλλα κ με τον ανασταση δε νομιζω να μπορουσαμε να τον παιρνουμε κ παραπανω.. αφου το καημενο το θηλαζω κ το αφηνω στο ριλαξ η στην κουνια κ μετα απο λιγο κοιμαται.. αχ τα δευτερα τα παιδια πολυ παραπεταμενα βγαινουν..

επισης νομιζω οτι εχω αρχισει κ σαλταρω!!

ο μικρος οταν θελει να κοιμηθει δε θελει βυζι.. κατεβαινει το γαλα κ δε θελει να πιει κ γκρινιαζει, αλλα θελει κ να πιπιλισει

κ οταν του δινω την πιπιλα κοιμαται σχεδον αμεσως :shock::shock::shock::shock:

πω πω ξερετε πως μου κακοφαινεται?? :?

θα παω να ξαπλωσω, αυριο θα παμε το πρωι να κανουμε τον υπερηχο στα νεφρα του μικρου! ονειρα γλυκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα......νυσταζωωωωωω η μικρη παλι κολικους χθες απο το πρωι και μας πηγε μεχρι 2 η ωρα και παλι σημερα ξυπνησε και ποναει.....τι θα κανουμε .... :( τελικα το γαλα δεν βοηθησε και πολυ,λιγο τσαγακι την εδωσα και δεν κανει και κακα!!!

Εδω γυρω θα ειμαι,θα ερθει και η πεθερα για παρεα..... :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι περισσοτερο για τους κολικους το λεω....εεε μετα αν ειναι απλα ζωηρη δεν πειραζει,μονο να μην ποναει και γκρινιαζει λες και την σφαζουν!!!!ουφ!!Πλουσιοι δεν ειμαστε σιγουρα :lol::lol: αλλα θα πρεπει να ερχεται η μαμα απο Ναουσα και ειναι δυσκολο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα επεστρεψα......ειμαστε σπιτακι μας....

τελεια.....εδω καφεδακι στο τζακακι.....

η μικρη ηθελε το χωριο μου φαινεται.........κοιμαται πλεον απο τις 11 και ξυπναει στις 5 τρωει και κοιμαται αμεσως.......δεν εχει σχεδον καθολου πονακια πλεον.......αλλος αερας...χαχαχα!!!!!!

εγω εχω πηξει στις δουλειες....επλινα καναπε,κρεμασα αλλες κουρτινες.....ενα σωρο πληντηρια........αλλα εναι τοσο ωραια......

σορυ δεν εχω διαβασει....αλλα σιγα σιγα θα μπουμε σε ενα ρυθμο και θα τα λεμε οπως πριν..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!γιωτακι γυρισατε στο σπιτακι σας,ε???αντε, ωραια ειναι στο σπιτακι,πιο ωραια απο οπουδηποτε αλλου!!!ειδικα με τα παιδακια μας!!!

αγγελικουλα, ξεκινω διαγραφες!!! :lol::lol::lol:

αννα μαρια, κι εγω εχω ακουσει πολλα για τα εμβολια, αλλα οπως λες κι εσυ, παιρνεις το ρισκο να μην τα κανεις???εμεις αυριο παμε πρωι πρωι!!!

λενακι, ξεκινησα διατροφη!!!τι συμπτωση κι εγω 7-8 εχω να χασω για να ειμαι οπως πριν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα κοριτσάκιααααααα!!!!

Ο μπεμπούλης μου χτες κοιμήθηκε 1.30!!!!!!κοιμόμουν και εγώ και προσπαθούσε να τον κοιμήσει ο αντρούλης μου μωρέ......και 5.30 ήταν όρθιος , έφαγε και ξανακοιμήθηκε...

Μου φαίνεται ότι πάει το πρόγραμμα του ωραίου επτάωρου ύπνου.

Τον τάισα στις 10.30 και το έβγαλε όλο ρε κορίτσια, να φταίει το εμβόλιο;;; τι να πω...

Λενακι και εγώ μακαρονού είμαι!!!

Εμείς τα εμβόλια τα κάνουμε κανονικά!

Περιμένουμε να μας πεις τα νέα από τον υπέρηχο. Όλα καλά θα είναι φυσικάααααα!!!!

Βανεσάκι ξεκίνησες κιόλας διατροφή;; Μπράβο!!!!!!

Άννα Μαρία εγώ όταν πάω κάπου πηγαίνω σε ένα άλλο δωμάτιο και τον ταίζω με την ησυχία μου, μια φορά όμως τον τάισα και σε πολυκατάστημα που είχαμε πέι βολτα με τον άντρα μου, δε φαινόταν και τίποτα έτσι και αλλιώς, τον έχω ταίσει και στο αυτοκίνητο.

Όσο για την κοκκινίλα στο ματάκι του, εμένα ήταν συνέχεια κόκκινο, ερεθισμένο, αφού ήθελε συνέχεια καθάρισμα, ακόμα και με χαμομήλι που του το έκανα κοκκίνιζε. Είχε ματώσει και λίγο εμένα στην βλεφαρίδα γιατί ο κύριος το έτριβε και με το χεράκι του.Μην αγχώνεσαι θα του περάσει.

Αγγελικούλα μου άσε και η δική μου μέση χάλια και δεν τον έχω και πολλές ώρες αγκαλιά, πιο πολύ όμως με το θηλασμό....που ειναι αρκετά στην αγκαλιά μου!!

Αναστασία μου εμενα τώρα του πέρασαν οι κολικοί, κάντε λίγο υπομονή, αχχχχχχχ τα καημενούλια.

Γιωτάκι επιτέλους home!!!!!!!sweet homeeeee!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα..τι κανετε μανουλοφιλεναδες?τα μωρακια μας?

Κι εμεις ειχαμε αστατο υπνο χθες..στριφογυρνουσε συνεχεια ο μικρος και ξυπνουσε..αμα τον επαιρνα σγκαλια, ηρεμουσε και νανι..και τωρα το ιδιο..

Γιωτακι, τελεια πρεπει να ειναι στην εξοχη..κι εγω ετσι ζω..μου αρεσει η ησυχια..αντε φιλεναδα να προσαρμοστειτε στο σπιτακι σας και σε περιμενουμε στο παρεακι..η μικρη μια χαρα προσαρμοστηκε βλεπω..

Γιωτακι12, τι λες βρε φιλεναδα?τα εβγαλε ολα?σας το εχει ξανακανει αυτο?με την γοπ βγαζουν μικρη ποσοτητα η ολα?ο υπνος του πως ηταν?ισως να ναι απο το εμβολιο..σε μια δυο μερες ελπιζω να περασει..

Αναστασακι, υπομονη κοριτσι μου..οτι και να λεμε για τους κολικους λυση δεν βρισκουμε..παρηγορουμε η μια την αλλη απλα..αντε..σε δυο βδομαδες δεν θα εχει η φραουλιτσα πονακια..παντως εμενα μου εχει πει η παιδιατρος οτι οποτε κανει πιο πολυ κρυο ,επιδεινωνονται οι ατιμοι..

Βανεσακι, εσεις πως ειστε?τι προγραμμα διστροφης σου εδωσε!ποσες θερμιδες ημερισιως?

Λενακι,εγω πιστευω και στο δευτερο μωρο ετσι θα ειμαι..ακομα κι αν ειναι ηρεμο μωρο θα σκεφτομι οτι δεν θελω να κανω διακρισεις..χαχα.,σοβαρα τωρα..φιλεναδα,μου εχει βγει ο κωλος..πρεπει να φροντιζω σπιτι,αντρα,σκυλο,μαγειρεμα,καθαρισμα,πλυσιματα κτλ..και κυριως μωρο!θηλαζουμε πολλες ωρες κι ακομα πιο πολλες ειναι στην αγκαλια μου..κι ολα αυτα χωρις σχεδον καθολου βοηθεια..πρεπει να του πω για να κανει κατι κι ετσι οπως το κανει ειναι καλυτερα να μην το εκανε..χθες του ειπα να βγαλει τα πιατα απο το πληντυριο και να τα βελει στην θεση του και πηγε να μου την βγει οτι και καλα μου κανει χαρη ..αλλα και που να δεις πως τα εβαλε..ο αναστασης ειμαι σιγουρη θα τα εβαζε καλυτερα..ελπιζω τουλαχιστον ο δικος σου να βοηθαει μιας κι εσυ εχεις και τον ανασταση να φροντιζεις..παρεπιπτοντως..δωσε του φιλακια απο μενα..

Αννα μαρια, το δερματακι τους ειναι ευαισθητο κι ερεθιζεται ευκολα, ειδικα κοντα στα ματακια τους..δεν κοκκινησε απο δικη σου απροσεξια..εδω στην κυπρο εχουν και κατι που λενε ειναι καλυτερο απο χαμομηλι..ζαμπουκο λεγεται..μου εφεραν κι εμενα και του το καθαριζα λιγες μερες και με αυτο..εχει μερες που κανει τσιπλα το ματακι του?

Ουφ..κουραστικα να γραφω..ελπιζω να μη μου το πεταξει παλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσακι και γιωτακι 12 φρονιμα γιατι θα σας βγαλω εξω και θα παρετε απουσια..την ωρα του μαθηματος προσεχουμε στο μαθημα!

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικουλα, μου εδωσε διατροφη 1200 θερμιδων.κι εγω πριν τη διατροφη παιζει να ετρωγα και λιγοτερε, αλλα δεν εχανα.ειναι πολυ βασικοι οι συνδυασμοι και το να τηρεις τα ωραρια.ξερεις μωρε, πανω κατω τα ιδια που λενε ολοι οι διατροφολογοι.πολυ καλο πρωινο(βεβαια, δεν ξερω αν ενα ποτηρι γαλα και μια μπαρα δημητριακων θεωρειται ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ πρωινο!!!), πολυ νερο(που δεν το παλευω), πριν απο καθε γευμα ενα ποτηρι νερο, δεκατιανο φρουτα , μεσημεριανο κυριως ψητα παντα με σαλατα, απογευμα φρουτα η αποξηραμενα και βραδυ η το μισο απο το μεσημεριανο, η γαλα, η γιαουρτι με 1 φρυγανια.πως σου φαινονται.παντως δεν πειναω!!!απλα μου λειπουν τα γλυκα που απαγορευονται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και καλα το γιωτακι παρασυρεται απο τον γιο της που σαν αγορι οσο ναι ειναι λιγο ζωηρο,εσεις βρε βανεσσα μου , καθως πρεπει κοριτσια, γιατι παρασσυρεστε?παιζει τιποτα αλλο?

Που ειναι τωρα το γιωτακι να παρει θεση?κανει το κινεζο,ε?

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!Μεσημεριασε βεβαια αλλα δεν βαριεσαι...

Περιμενω πως κ πως να τελειωσει το μαγειρεμα η μανουλα μου, για να κρατησει το μικρο κ να κοιμηθω κανενα μισαωρακι.Το εχω πολύ αναγκη..Καποτε κοιμομουν απαραιτητως το μεσημερι.Τωρα αυτο ειναι ενα ονειρο απατηλό που για σημερα βεβαια μοιαζει εφικτο.. :lol: Ας ειναι καλα η μανουλα μου.

Γιωτα μου εμενα τοσο μεγαλη ποσοτητα σε μια φορα εβγαζε οταν ηταν πιο μικρος.Τωρα πια τη βγαζει σε δοσεις :!: αναμεσα στα γευματα.Παντως κ μενα την εβδομαδα μετα τα εμβολια εβγαζε πιο πολυ δεν ξερω αν ηταν τυχαιο..Θηλαζεις κ εκτος σπιτιου ε?Μπραβο, εγω λογω της γοπ δεν το ρισκαρω ακομα.Ειναι που βγαζει κυριως μετα που θα φαει το πιο πολυ κ ντρεπομαι να λερωνω εκτος..

Αναστασια,Αγγελικη,Vanessaki,Γιωτα καλημερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1200θερμιδες, μια χαρα ειναι..το θεμα ειναι οι συνδιασμοι..αλλα και τα ωραρια..σε ενα μηνα και κατι λογικα θα τα χασεις..καλα κι εγω που θηλαζω θες να μαθεις τι τρωω?πρωι..δυο ποτηρια χλιαρο νερο..(βοηθαει στην αποτοξινωση) μετα απο ενα τεταρτο δυο ακτινιδια και πιο μετα γαλα με 1% λιπαρα και 30γρ δημητριακα ολικης,μεσιμερι σαλατα με κοτοπουλο στηθος η μπιφτεκι απαχο, απογευματινο γιαουρτακι με ενα μηλο,και βραδινο ιδιο με το μεσιμεριανο..επισης, αν πεινασω κι αλλο τρωω μια μπαρα δημητριακων κι ενα γιαουρτακι 1% ..και παρολο που θηλαζω δεν χανω γραμμαριο επειδη ειναι ανεβασμενη η προλακτινη..α, πινω και 3λιτρα νερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα ιδια τρωμε πανω κατω!!!βρε κοριτσια εδω οι γνωμες διιστανται!!!αλλες κολελες λενε οτι με το θηλασμο χανεις πολυ πιο ευκολα και αλλες οτι δυσκολευεσαι!!!τελικα τι ισχυει???παντως κι εγω πιστευα οτι οσες θηλαζουν τα χανουν αμεσως κι εγω επειδη θηλασα μονο ενα μηνα θεωρουσα οτι γι αυτο κολλησα και δεν εχανα μετα....δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω βρε βανεσσακι?εξαρταται απο τον οργανισμο της καθε κοπελας κι απο τον μεταβολισμο της απ οτι φαινεται..η βιβλιογραφια κιολας λεει οτι οι θηλαζουσες καταναλωνουν 200-500 θερμιδες την ημερα παραπανω..κοιτα, εγω πιστευω παιζουν πολλα ρολο..ενα βασικο λαθος που κανω εγω πχ ειναι οτι δεν ειμαι χαλαρη και ηρεμη την ωρα του φαγητου και τρωω σε πεντε λεπτα ειτε γιατι κλαει το μωρο η για να προλαβω να κανω καμια βουλεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...