Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΤΕ ΚΑΝΑΤΕ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ???


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΜΕΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.......ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑΤΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ???ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΑΛΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ.......ΕΕΕΕΕ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ελενα,με το καλο να ερθει το μωρακι σου!Εγω περισυ τετοια εποχη κ λογω εκπτωσεων αλλα κ λογω διδυμων επειδη ποτε δε ξερεις ποσο νωριτερα θα ερθουν,ειχα αρχισει τις αγορες.Ημουν περπου στην εβδομαδα σου!Δεν ξερω αν βιαστηκα,το σιγουρο ειναι οτι γλιτωσα πολλα χρηματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι με το καλο το μωρακι σου!!!

εγω ημουν απο τις βιαστηκες!!!δεν κρατιομουν ηδη τον πεμπτο μηνα το δωματιο ηταν βαμενο ετοιμο με τα επιπλακια της μεσα ειχαμε τρελη χαρα θυμαμαι καθομασταν με τις ωρες μεσα στο παιδικο κ φανταζομασταν το μωρο μας...

τελικα καλα εκανα κ ξεκινησα νωρις ειναι τοσα πολλα τα ψωνια που παλι κατι θα ξεχασεις,τον τελευταιο μηνα ομως ημουν χαλαρη κ ανετη!!!!

ειναι μια καλη ευκαιρια να ψωνισεις για το μωρακι σου τωρα με τις εκπτωσεις θα γλυτωσεις αρκετα χρηματα οπως ειπε κ η σοφιτσα!!!

οσο για αυτο που λενε οτι καλυτερα να γινετε ετοιμασια στο τελος της εγκυμοσυνης εγω απλα απαντουσα πως αν κατι πηγαινε στραβα δεν πειραζει θα εμεναν για το επομενο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,εγω τις πρωτες αγορες αρχισα να τις κανω στον 5ο μηνα και μετα καθε μηνα ολο και περισσοτερο,ομως καλα ειναι να εκμεταλλευτεις και τις εκπτωσεις οπως ειπε και η sofitsa.

jTBrp2.png

o4S4p2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ....Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ.....ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΣΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΟ ΜΥΑΛΟ....ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΓΛΥΚΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο εμενα, εγω αργησα να κανω τις αγορες για το μωρο. Ξεκινησα 1 μηνα πριν γεννησω να φτιαχνω το δωματιακι της. Δε ξερω ημουν επιφυλακτικη, ημουν και πρωταρα κΑΙ φοβιτσιαρα κι ελεγα απο μεσα μου ασε και τον επομενο μηνα ασε - ασε και εφτασα 8 μηνων για να παρω την προικα της :D:D

Εεεεεεε μα σιγουρευτηκαμε οτι ηταν κοριτσι γυρω στον 6ο μηνα γιατι ηταν παντα με κλειστα τα ποδια και γυρισμενη τη πλατη. Ειδατε σωστο κοριτσι απο σπιτι :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, elena!

Εγώ ξεκίνησα τις αγορές στις αρχές του 7ου μήνα. Ξεκίναγαν και οι εκπτώσεις όπως σε λίγες μέρες και ήταν ευκαιρία. Κάποιοι μπορεί να νομίζουν πως είναι νωρίς. Λένε "κι αν συμβεί κάτι?" . Και εγώ απαντώ "ο πόνος δηλαδή θα είναι πιο λίγος αν συμβεί κάτι πχ στον 9ο απ'οτι στον 7ο?" Δε νομίζω!

Η εγκυμοσύνη είναι μαγική και δεν πρέπει να σκεφτόμαστε δυσάρεστα πράγματα. Και το λέω εγώ που έχασα ένα σποράκι στον 3ο και στην επόμενη εγκυμοσύνη φοβόμουν κάθε στιγμή.

Με το καλό λοιπόν το θαυματάκι σου και καλά ψώνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!! ΕΠΕΙΔΗ Κ ΓΩ ΦΟΒΟΜΟΥΝ, ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΣΕΤΑΚΙΑ ΖΙΠΟΥΝΑΚΙΑ ΓΥΡΩ ΣΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΔΙΕΛΥΣΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΟΥ ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ. ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΑ ΝΥΧΤΙΚΑ-ΡΟΜΠΕΣ Κ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ. ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ. ΚΑΛΕΣ ΑΓΟΡΕΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό το μωράκι σου

Εμεις ξεκινήσαμε ερευνα αγοράς μετά την β επιπέδου, παραγγελίες και πρώτες αγορές στον 7ο και φυσικά συνεχίστηκαν μέχρι τέλους. Εκμεταλλεύσου τις εκπτώσεις σίγουρα θα βγεις κερδισμένη.

και πάλι οτι καλύτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πρώτο του φορμάκι το πήρα μετά τη β' επιπέδου! ακριβώς μετά! απο το Ιασώ βγήκαμε, στο Λητώ(κατάστημα) μπήκαμε :lol: επιπλα παρήγγειλα στον 7ο μήνα κ καρότσι-κάθισμα αυτοκινήτου στον 8ο απο διαδίκτυο. φαντάσου όμως ότι 9ο μήνα δεν πήρα καθόλου μέρες, γέννησα στο φτερό, νωρίτερα κ τρέχαμε να σιδερώνουμε μωρουδιακά :roll: κάλλιο γαϊδουρόδενε, παρά γαϊδουρογύρευε, το λοιπον!

με το καλό το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ............ΑΠΛΑ ΝΑ ΟΛΟΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΑΣΤΟ ΜΩΡΕ ΑΚΟΜΑ ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ........ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΗ.....ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ...............ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΗΚΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να έρθει το μωράκι σου. Να εκμεταλευτείς τις εκπτώσεις και να ψωνίσεις ομορφα πράγματα για το μωρό σου. Κάνε αυτό που θέλεις εσύ και μην ακούς τους άλλους άλλωστε απο εδώ και πέρα θα ακούς πολλά. Γιατί το έκανες αυτό καλύτερα να το έκανες αλλιώς ο καθένας θα λέει τη γνώμη του........... Γι'αυτό κανέ εσύ αυτό που νιώθεις!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς από τη χαρά μας αρχίσαμε τις αγορές από τη στιγμή που κάναμε τον πρώτο υπέρηχο!!!!

Πάρα πολύ νωρίς....βέβαια, αλλά τελικά ήταν καλύτερα γιατί δεν μας ήρθαν και όλα μαζί...αν και μας έκαναν πάρα πολλά δώρα η αλήθεια είναι!

Με το καλό και ένα πόνο.

Γερό μωρόοοοοοοοοοο!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emis to filo to mathame molis tin perasmeni deftera . kathisterisame na to mathoume giati i mpempoula den ixe katalili thesi . tora pou to 3ero DEN KRATIEME . thelo na bgo sta magazia kati na paro . gia afto exo sto mialo mou pos to sabbato tha paw mia bolta sta magazia . den tha ta paro ola bebea alla toulaxiston kapia rouxalakia k saliaritses . ine k i periodos ton ekptoseon tora opote leo na tis ekmetalefto .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...